Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Játékos bemutatkozások

Új vagy itt? Netán öreg harcos? Mutatkozz be itt a közösségnek!

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
Itt mutatkozhattok be.
«13

Hozzászólások

  • viktogyoztes (HU1)viktogyoztes (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 12.07.2016
    Sziasztok!
    Komárom-Esztergom megyében lakom, azon belül is Táton. Viktornak hívnak, és 17 éves vagyok. Régebben is játszottam már ezzel a játékkal, de valami miatt abba hagytam... most nem szeretném. :) Remélem ki lehet ide írni más játék nevét is, játszok még a ... és itt. :) Ugyan ezzel a névvel.
    Jó játékot!
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Komárom-Esztergom megyében lakom, azon belül is Táton. Viktornak hívnak, és 17 éves vagyok. Régebben is játszottam már ezzel a játékkal, de valami miatt abba hagytam... most nem szeretném. :) Remélem ki lehet ide írni más játék nevét is, játszok még a ............. és itt. :) Ugyan ezzel a névvel.
    Jó játékot!
    szia

    üdv újra a játékban :)
    mint minden más játékban, itt se szabad kiírni más játékok nevét
    érezd jól magad :)
  • viktogyoztes (HU1)viktogyoztes (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia!
    Ezt nem tudtam, bocsánatot kérek!
    Köszönöm szépen! :smile: 
  • seljo (HU1)seljo (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok Seljo vagyok, üdvözlök mindenkit !
    Marhára új kezdő vagyok ebben a játékban még de remélem, hogy bele fogok jönni mert nagyon tetszik 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    seljo (HU1) mondta:
    Sziasztok Seljo vagyok, üdvözlök mindenkit !
    Marhára új kezdő vagyok ebben a játékban még de remélem, hogy bele fogok jönni mert nagyon tetszik 
    szia

    üdv a játékban
    érezd jól magad :)
    bármi kérdésed van csak bátran tedd fel
  • seljo (HU1)seljo (HU1) Bejegyzések: 1
    rendben :)
  • Szigeti Zita (HU1)Szigeti Zita (HU1) Bejegyzések: 6
    Szigeti Zita vagyok. nem rég kezdtem a játékot, de nagyon tetszik.Most a 17. szintet vagyok.Remélem sokaknak tetszik a játék!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szigeti Zita vagyok. nem rég kezdtem a játékot, de nagyon tetszik.Most a 17. szintet vagyok.Remélem sokaknak tetszik a játék!
    szia Zita

    üdv a játékban, érezd jól magad :)
  • Plejad (HU1)Plejad (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 02.01.2016
    Új játékos vagyok.. a nevem Valéria.. pontosan 8 napja játszom.. 29 szinten vagyok.. ha szerencsém lesz, ma lépek 30 ra.. érdekes játék... jobban élvezem , mint a ... bár nehezebb, mert itt nincsenek " szomszédok " .. helyette szövetkezet van.. sok kérdésem lenne... de nem akarok ezzel egyenlőre untatni senkit... már a ... is megtanultam ha nagy gáz van mindjárt a " gyártóhoz " kell fordulni.. a ... is ez bejött ha gond volt a játékkal.. ami elkerülhetetlen, mivel ez egy elektronikus játék.. tehát ha elakadok és valóban technikai probléma írok a az illetékes fórumnak.. és köszönöm a sok hasznos tanácsot, amit a beszélgetésekből tanultam.. üdv minden játékosnak, és boldog új évet... :)
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Üdv a játékban.Nem olyan nehéz ez majd meglátod.Másik játék neve állítólag tabu úgyhogy ne írd ki legközelebb. :):):)
  • Plejad (HU1)Plejad (HU1) Bejegyzések: 8
    Szia Fodome.. gondoltam, hiszen rivális játék.. én ilyen őszinte vagyok.. ))).. de ez nézőpont kérdése.. remélem megnyugtat mindenkit ez a játék sokkal jobb.. sokkal " emberibb " .. értem ezalatt azt, hogy itt valóban ki lehet kapcsolódni.. márpedig ez a játék lényege.. a lazítás.. és valóban nem nehéz csak ismerni kell a játék részleteit.. köszönöm hogy írtál.. jó játékot.. Üdv.. Vali... :) 
  • edina8018 (HU1)edina8018 (HU1) Bejegyzések: 3
     Sziasztok! :)
     Az én játékos nevem edina8018 évek óta játszom a játékot. Egy kis szövetkezetet is vezetek ami therock szövetk néven fut , a csapatban kedves játékos beszélgetős emberek vannak.  A csapatban mindenkivel tartom a kapcsolatot a fecen,  már akinek van fece :P  így ha esetleg valami gond van, nem tudok a játékba lépni itt is tudunk értekezni, valamint van egy csoport is Big farm néven amiben admin vagyok. Ide bárki csatlakozhat, szeretem a játékot. És szeretek a csapatban is játszani!  A facebookos csoportba is várok minden kedves játékost, akik szeretnének a játékról beszélgetni ás játékosokkal, a szövetkezetünkbe is ha van üres hely várjuk a jelentkezőket! Mindenkinek  jó játékot!  És hajrá a szövetkezeteknek is! :)
  • Gabi49 (HU1)Gabi49 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
     Gabi49 vagyok.Még új vagyok itt a fórumon.
    Igazából még nem nagyon tudom ,hogy kell használni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Gabi49 (HU1) mondta:
     Gabi49 vagyok.Még új vagyok itt a fórumon.
    Igazából még nem nagyon tudom ,hogy kell használni.
    szia, üdv a játékban, érezd jól magad :)
    ha kérdésed van, először próbálj meg rá választ találni a megfelelő topikban. hogy könnyebben menjen, jobb oldalon felül látsz keresés opciót, oda írd be amire kíváncsi vagy ha mégsem találnál rá választ, próbáld a megfelelő topikban feltenni a kérdésedet :)
  • rita47 (HU1)rita47 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok! Vasmegyében lakom ott is Szombathelyen! Kb. 1 hónapja kezdtem el a játékot,de a fórumban most vagyok először! Rita47 vagyok ami egyben a nevemet is takarja!Remélem boldogulok a játékkal hisz nagyon jó!
  • FreeEsztike (HU1)FreeEsztike (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok Esztike vagyok meg nagyon uj ezen a jatekon,de szeretnem meg tanulni a szabajokat!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    rita47 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Vasmegyében lakom ott is Szombathelyen! Kb. 1 hónapja kezdtem el a játékot,de a fórumban most vagyok először! Rita47 vagyok ami egyben a nevemet is takarja!Remélem boldogulok a játékkal hisz nagyon jó!

    Sziasztok Esztike vagyok meg nagyon uj ezen a jatekon,de szeretnem meg tanulni a szabajokat!!!!
    szia Rita, Esztike
    üdv nektek a játékban, érezzétek magatokat jól
    ha bármi kérdésetek van, nyugodtan tegyétek fel a fórumban, ha lehet a megfelelő helyen
    valaki mindig fog válaszolni, aki éppen erre jár és ráér :)
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok!
    Viszonylag új játékos vagyok, január közepén regisztráltam a játékba, de azóta már az 50. szintnél tartok. Hamar belejöttem és nagyon tetszik. A fórumot egy ideje figyelem, és sok kérdőjelemre meg is találtam a választ. Most bajban vagyok, mert olyan szövetkezetbe kerültem, ahol tízen vagyunk de csak ketten dolgozunk és így nem haladunk. Másik társammal, margo9 nevű játékossal olyan szövetkezetet keresünk, ahol naponta játszanak, és jó a társaság. Segítsetek. Amíg valaki nem hív meg, addig nem akarok onnan kilépni, mert azt még nem tudom, hogy lehet-e valaki két szövetkezetben is tag? Bizonyára nem. Jó szórakozást, jó játékot mindenkinek!
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Gigi55 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Viszonylag új játékos vagyok, január közepén regisztráltam a játékba, de azóta már az 50. szintnél tartok. Hamar belejöttem és nagyon tetszik. A fórumot egy ideje figyelem, és sok kérdőjelemre meg is találtam a választ. Most bajban vagyok, mert olyan szövetkezetbe kerültem, ahol tízen vagyunk de csak ketten dolgozunk és így nem haladunk. Másik társammal, margo9 nevű játékossal olyan szövetkezetet keresünk, ahol naponta játszanak, és jó a társaság. Segítsetek. Amíg valaki nem hív meg, addig nem akarok onnan kilépni, mert azt még nem tudom, hogy lehet-e valaki két szövetkezetben is tag? Bizonyára nem. Jó szórakozást, jó játékot mindenkinek!
    Szia Gigi! Nézz körbe a Törpilla szöviben! Küldök meghívót neked,szívesen látunk! Nálunk napi aktivitással folyik a munka :) Jelenleg 3 tagot tudunk most befogadni,de azon vagyunk,hogy növekedjünk! :)
    Üdv. Mariann
  • Szia/sziasztok, én ma kezdtem, de nagyon tetszik úgyhogy valószínűleg nem csak havonta leszek fent! :)
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Szia én tegnap kezdtem nem igazán értem még!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia/sziasztok, én ma kezdtem, de nagyon tetszik úgyhogy valószínűleg nem csak havonta leszek fent! :)

    lencse (HU1) mondta:
    Szia én tegnap kezdtem nem igazán értem még!
    sziasztok, üdv mind2őtöknek
    érezzétek magatokat jól, jó játékot :)
  • editke3 (HU1)editke3 (HU1) Bejegyzések: 3
    szép napot sziasztok.
    Ma kezdtem. Csatlakoznék egy szövetkezethez:-)  
  • Jodie (HU1)Jodie (HU1) Bejegyzések: 11
    Kedves editke3!
    Küldtem neked egy meghívót a Nekem mindegy szövetkezettől.Remélem a szövi elnyeri a tetszésedet és belépsz.
    További szép napot!
    Jodie
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Sziasztok én nyugdíjas 60 nő vagyok csak a bemutatkozás kedvéért írom! nem tudom jó helyre ?
  • EnikoPlayer3 (HU1)EnikoPlayer3 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok a nevem enikő
  • maribanya (HU1)maribanya (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Tegnapelőtt este találtam rá erre a játékra. Tetszik. Teljesen kezdő vagyok. Most a 13-as szinten. Szövetkezetet keresek, akik segítenék az első lépéseimet. 
    Marianna
  • Sziasztok! :)

    Egy hete játszom kb.és nagyon tetszik a játék. :)
    Viszont kezd idegesjteni a kutyám,Pörkölt állapota...8 napos már,de még mindig a pitizést tanuljuk.
    Létezik,hogy ez ilyen lassan alakul? Vagy én nem jöttem még rá,hogyan is kell "tréningezni"?

    Köszi a segítő válaszokat! :)

    Üdv,Kitti
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha ráviszed a kutya körmenüjében az i-re az egeret, s megnézed az információs paneljét, akkor látod melyik szintje hanyas szintedtől érhető el, s fejleszthető. A 2. szintje 18-as szinttől, majd 27. és 33. szinteken a következő szintekre fejlesztheted.
  • Na akkor ezt nem vettem észre..:$ Még csak most leszek 18-as szintű..:$ :)

    Nagyon köszönöm a segítséged! :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt