Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

2113

Hozzászólások

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Egy szövitársam elfelejtette a jelszavát, amivel a játékba szokott belépni, hogy tud újat csinálni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Egy szövitársam elfelejtette a jelszavát, amivel a játékba szokott belépni, hogy tud újat csinálni?
    Szia!
    Amikor a bejelentkezési oldalon áll, ott van olyan, hogy elfelejtett jelszó. Ide kattintva meg kell adnia azt a mail címet, amivel regisztrált a játékba és gondolom küld új jelszót. Sohasem próbáltam, így nem tudom új jelszót vagy éppen az aktuálisat küldi-e vissza.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Egy szövitársam elfelejtette a jelszavát, amivel a játékba szokott belépni, hogy tud újat csinálni?
    Szia!
    Amikor a bejelentkezési oldalon áll, ott van olyan, hogy elfelejtett jelszó. Ide kattintva meg kell adnia azt a mail címet, amivel regisztrált a játékba és gondolom küld új jelszót. Sohasem próbáltam, így nem tudom új jelszót vagy éppen az aktuálisat küldi-e vissza.

    Köszönöm :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
      ...és gondolom küld új jelszót. Sohasem próbáltam, így nem tudom új jelszót vagy éppen az aktuálisat küldi-e vissza.
    hali
    a regisztrációs email cimre nem új jelszót küldenek,hanem  egy kódot, amivel beléphet a játékba és azt kell használni a jelszó megváltozasához is
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
      ...és gondolom küld új jelszót. Sohasem próbáltam, így nem tudom új jelszót vagy éppen az aktuálisat küldi-e vissza.
    hali
    a regisztrációs email cimre nem új jelszót küldenek,hanem  egy kódot, amivel beléphet a játékba és azt kell használni a jelszó megváltozasához is
    Köszönöm.
  • Pista18 (HU1)Pista18 (HU1) Bejegyzések: 0
    Segítség kéne :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Segítség kéne :(
    szia

    mi a baj? ha tudok, segítek
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85

    Nem lehetne létrehozni egy listát azokról a játékosokról, akik belépnek egy szövetkezetbe és azonnal ki is lépnek vagy inaktivítás miatt el kell távolítani őket?

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Nem lehetne létrehozni egy listát azokról a játékosokról, akik belépnek egy szövetkezetbe és azonnal ki is lépnek vagy inaktivítás miatt el kell távolítani őket?

    hali
    régen volt egy hasonló feketelista, de törlésre  került
    (emlékszik még valaki arra ? >:):D )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok

    azért ez mégiscsak egy játék, ne essünk már túlzásokba.
    amúgy meg mit érne el vele bárki is? max annyit, h megbélyegzi játékostársát. ettől jobb valakinek?

    ha belépés után azonnal vagy kis idő múlva kilép valaki, annak több oka is lehet:
    1. ha kis szintű, valszeg csak a feladat miatt lép be, ami 100 aranyat ad
    2. nem tetszik esetleg a szövi
    3. nem kap elég tájékoztatást a feltételekről, és belépés után szembesül vele, nem felel meg neki

    inaktív:
    ha kipellengérezed a fórumra, attól még nem lesz aktív. de az is lehet, ha máshova megy, kap olyan lelkesítést, olyan csapatot, ahol szívesen van még ha nem is tud egész nap lenni
    nem mellesleg.......... év vége van, ünnepek, ilyenkor kevesen ülnek gép elé
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009

    Nem lehetne létrehozni egy listát azokról a játékosokról, akik belépnek egy szövetkezetbe és azonnal ki is lépnek vagy inaktivítás miatt el kell távolítani őket?

    hali
    régen volt egy hasonló feketelista, de törlésre  került
    (emlékszik még valaki arra ? >:):D )
    Szia Sestri!
    Igen, valóban volt, de ha jól emlékszem, személyiségi jogokat sértett, ezért lett törölve.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Sestri!
    Igen, valóban volt, de ha jól emlékszem, személyiségi jogokat sértett, ezért lett törölve.
    szia Kati

    és bizony jól mondod, bár itt mindenki "fedőnév" alatt játszik, na de akkor is......
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szia Sestri!
    Igen, valóban volt, de ha jól emlékszem, személyiségi jogokat sértett, ezért lett törölve.
    igen, emlékszem
    egy bizonyos felhasználó magára haragitotta a volt szövijét és az egsz fórumot.valótlán állitásokkal vádolta a szövijét. páran biztosan tudják, h ki volt az :D
    aztán az egész topic törlésre került, megvolt az oka :)

  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85

    Sziasztok!

    Én csak azért bátorkodtam felvetni ezt a témát, hogy más vezetők ne essenek abba a csapdába mint Én. Nevezetesen felvesznek egy játékost és 8 perc múlva kilép.

    Liz65!

    A megbélyegzésről csak annyit, hogy ha valaki valamit cselekszik v. nem, annak következményei vannak.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Sziasztok!

    Én csak azért bátorkodtam felvetni ezt a témát, hogy más vezetők ne essenek abba a csapdába mint Én. Nevezetesen felvesznek egy játékost és 8 perc múlva kilép.

    Liz65!

    A megbélyegzésről csak annyit, hogy ha valaki valamit cselekszik v. nem, annak következményei vannak.

    ez így van Laci

    de akkor sincs jogunk hozzá. mint Sestri is említette, volt hasonló eset már. a végeredmény az lett, h kigyót-békát kiabáltak (írtak) itt a fórumon egymásra, aminek szrtm semmi helye itt.

  • Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem, elfelejtette a kisfiam a jelszavát, de az email cím beírásával azt jelzi, hogy nincs ilyen név. Az email címre pedig jönnek az ajándékok ,és be is tudjuk váltani. Kérem ha tudtok segítsetek!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem, elfelejtette a kisfiam a jelszavát, de az email cím beírásával azt jelzi, hogy nincs ilyen név. Az email címre pedig jönnek az ajándékok ,és be is tudjuk váltani. Kérem ha tudtok segítsetek!
    Szia!
    Olvass vissza néhány bejegyzést és problémádra megtalálod Ádámmaci válaszát!. 
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 29.12.2015
    Az is egy baj, hogy amikor valaki jelentkezne, akkor Ő NEM LÁTJA, hogy az adott szövetkezetben milyen az aktivitás. Mennyi olyan játékos van, aki piros vagy narancs jelzőjű az aktivitásnál. Ha valaki belép, körülnéz, majd azt írja be a HELYI fórumra:

    - Sok a túl színes játékos. Akkor inkább lépek. Sziasztok!

    Igaza van. Mert ilyen is van ám! Akkor az ilyent is büntessük, mert az igazat mondja és nem bántón? Amúgy meg, ha valaki jön, majd rövid időn belül lelép, attól a szövetkezetnek milyen hátránya származik? Anyagi biztosan nem, mert onnan senki semmit ki nem vihet. Még az alapító vagy régi tag sem.
  • szandi cica (HU1)szandi cica (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 30.12.2015
    Nekem az lenne a kérdésem,hogy elindítottam a hajót időn belül és nem kaptam meg a plusz patkókat csak ami simán a növény vagy állat beadásánál jár.Van felül a 215,vagy mennyi és az nem került jócáírásra az extra pénzzel,ha időben indítanám el.Kérem üzenetben a választ a farmomra.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431

    Milyen választ? Itt csak játékosok vannak, akik nem tudnak intézkedni, csak tanácsot adnak, ha tudnak. Ha intézkedést kívánsz, akkor írj a supportnak! Más nem tud segíteni. Még az admin se. :)




  • Katgazda (HU1)Katgazda (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy miképp tudom törölni magam a játékból?

    Előre is köszönöm szépen a segítséget!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy miképp tudom törölni magam a játékból?

    Előre is köszönöm szépen a segítséget!
    szia

    két lehetőséged van.
    1. 1xűen többet nem lépsz be és a rendszer egy bizonyos idő után auto törölni fog
    2. írsz a Supportnak és kéred a farmod törlését
  • Bogyó13 (HU1)Bogyó13 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Miért nem küldi el a gép azokat
    a leveleket amiket a Supportnak küldenék el?
    Mindig kiírja, hogy :An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.(Hiba lépett fel. Elnézését kérjük a kellemetlenségért, és próbálja meg később.) Bármikor megpróbálom soha egyetlen egy levelemet sem küldi el.
    Előre is köszönöm a segítségeteket:
    Bogyó13
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.01.2016
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Miért nem küldi el a gép azokat
    a leveleket amiket a Supportnak küldenék el?
    Mindig kiírja, hogy :An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.(Hiba lépett fel. Elnézését kérjük a kellemetlenségért, és próbálja meg később.) Bármikor megpróbálom soha egyetlen egy levelemet sem küldi el.
    Előre is köszönöm a segítségeteket:
    Bogyó13
    szia

    próbáld innen a fórum főoldalán legfelül található "Ügyfélszolgálat"-ra kattintva.
    most próbáltam ki, nekem elküldte. max kicsit furcsának találják, és érdekeset gondolnak rólam, mert csak teszteltem :smiley: 
  • Rosszcsont61 (HU1)Rosszcsont61 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Azt szeretném megtudni,hogy mi van a sok sertéssel,csak termelem-termelem? Lesz esetleg sertésfeldolgozó vagy sem,és ha igen mikor melyik szinten érhetem el? Válaszotokat előre is köszönöm! Üdv Rosszcsont61
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    Sziasztok! Azt szeretném megtudni,hogy mi van a sok sertéssel,csak termelem-termelem? Lesz esetleg sertésfeldolgozó vagy sem,és ha igen mikor melyik szinten érhetem el? Válaszotokat előre is köszönöm! Üdv Rosszcsont61
    szia
    régebben voltak hasonló 5letek, de elvetették, mondván, h "gyilok" nem lesz a játékban
    szal...... nem hinném, h bevezetnék a játékba a húsfeldolgozó üzemet :)
  • Rosszcsont61 (HU1)Rosszcsont61 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia! Köszönöm szépen,hogy válaszoltál! :-)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia! Köszönöm szépen,hogy válaszoltál! :-)

    szívesen :) 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok

    csak finoman, halkan szeretnék érdeklődni.....
    ez a Nemesis már örökké velünk marad? nem lehet valahogyan kiiktatni?
    mit keres nálunk időnként?
    nem igazán mutat jól :)

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok

    csak finoman, halkan szeretnék érdeklődni.....
    ez a Nemesis már örökké velünk marad? nem lehet valahogyan kiiktatni?
    mit keres nálunk időnként?
    nem igazán mutat jól :)

    Igen, nálam is van!Nekem sem az esetem, de olykor olykor feltűnik!:)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt