Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Közelgő esemény - Mikulás karácsonyi műhelyének megbeszélése

13»

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Más! A díszekkel mi lesz?? Én elolvastam a fórumot, hála neketek és nem buktam de van egy rakat rönkhidam:))))
    szia

    még itt van a Tájépítész, bontsd el amire nincs szükséged. a kapott alkatrészekből tudod fejleszteni ami kint van a farmjaidon vagy esetleg még a raktáradban, de szükséged van rá. ezzel növelheted a dísztárgyak BP-jét :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Más! A díszekkel mi lesz?? Én elolvastam a fórumot, hála neketek és nem buktam de van egy rakat rönkhidam:))))
    Bontsd szét a tájépítésszel, ha nincs rájuk szükséged.
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    Sajnalom, hogy a muhely elrontotta nehanyatok karacsonyat. A teszt alatt en is szinte mindenem beadtam es igy sem tudtam nagy diszt forgatni. Akkor sokan irtuk le hogy jartunk. Ezt aki olvasta ovatosabban forgat az unnepek alatt. Mivel 6 csillagja volt max. mindenkinek,igy 1 forgatas a teszt is lehetett volna. Ha akkor rajon valaki nem tetszik ovatosan cselekszik. Es ha kicsiket adsz be s latod nem no nagyon rajosz nem csinalod vagy ovatosan. Tudom nem ilyen ajandekot kertunk,de ezt kaptuk. Senkit  nem ment fel a megfontoltsag alol,ha uj es ismeretlen dolgot tapasztalunk.
    Látom nem érted mi a gond(om).
    Én szívesen adtam be 7-es szintig a cuccokat. Viszont nem egy ajándékért. Az információ hiányzott az oldalon. Sehova nem volt kiírva, hogy elveszi az adományokat pörgés után. A fórumot meg ne hozzátok fel, mert a játékra regisztráltam, azzal akartam játszani, nem a fórummal. A fórum az megbeszélések, problémák, játékkal kapcsolatos infok fóruma, nem pedig a FŐ INFORMÁCIÓ szerzés helye. Illetve még az is lehetne, ha a játékban regisztráció után írná, hogy minden fontos dolog itt van, a játékban nincs...

    Szóval ennyi csak a baj. A leírás hiányossága, pontatlansága. Semmi bajom nem lett volna a beadott - amúgy irtózatos mennyiségű - adománnyal, ha mind a 6ot lepörgethettem volna így, hiszen ellenkező infót sehol nem olvastam a játékon belül.

    Remélem ezentúl aki fordítja, legalább figyel arra, hogy az ilyen ALAPVETŐ infók megjelenjenek a játékon belül, vagy ha tényleg nem fér ki, akkor egy linkel küldjön át a fórumba.

    Halkan jegyezném meg, hogy nagyon sok játékkal játszok/játszottam az évek alatt. A Bigfarm az eddigi EGYETLEN, amelyik karácsonykor nem ad, hanem elvesz és még prémium valutát kér a pörgetésekkor.
    A többi játék megpróbál legalább karácsonykor olyan eventeket tartani, akiken csak nyerni lehet.

    hali  egyet értek  veled   és  milyen igazad van
  • aranytoll18 (HU1)aranytoll18 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    hát mitmondjak,én is nagyot csalódtam a mikulásgyárban,az ember nem ezt várta el igy karácsony táján,sikerült elvenni a játék örömét a készitőknek!
  • Petildi (HU1)Petildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!

    Számomra is nagy csalódás ez a harácsoló Mikulás! Én is adtam bőven aranyat, dollárt ... Az utolsó pörgetésemnél már úgy nézett ki a sor, hogy 2 karácsonyi gyertya 1békakirály kút és megint 2 k.gyerta és természetesen a békakirály kútját kaptam, amit nem fogadtam el ... Egy szóval! ez egy inkorrekt ajándékozás!!! Nekem még meg van 2 csillagom, de nem játszok vele, mert nem akarom felidegesíteni magamat ...
    Sziasztok! További szép napot!
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    hali      nagyon egyetértek az  előttem  szolokkal   ennyire  lehangoló  még  semmi nem volt  és nem beszélve arról  hogy  a raktárból  csak úgy   eltűnjenek  a nagyobb értékű magok spéci  és  virág magok  hát  mit mondjak levert  a víz  nem azért  gyülytőgeti az ember  hogy  harácsolós  módon  csak úgy elillanjanak  a véleményem  inkább nem írom  ki  mert  lehet  többet  nem tudnék itt íni  és bevallóm  nem szép  véleményt  alkotok   erről  az egészről  tov szép napot mindenkinek
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Sziasztok!

    Én eleve feltételeztem: ez az event az adakozásról szól, hiszen a Mikulásgyár a segítségről szól. Vagyis ha segítséget nyújtok akkor nem várok érte ellentételezést.
    Beadtam 100 milliót hogy a Mikulásnak segítsek. És nem csalódtam a jelképes ajándékok miatt.
    Most újra kezdem a játékot mintha 60-as szinten lennék, de már egy erős farmom van hozzá. Ez is egy érdekes aspektusa a játéknak.
    Megjegyzem én a játék öröméért és a csapatjátékért játszom ezzel a játékkal és nem az ajándékokért - bár nekem is jólesik ha kapok egyszer egyszer.
  • Cassia (HU1)Cassia (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    Tud valaki valamit az "utolsó hétre tartogatott különleges meglepetésről"? Én hiába "tartom nyitva a szemem" nem látok semmit.... És leírást, infot sem találok róla sehol.

    (A karácsonyi műhelyről meg a karácsonyi eventekről, feladatokról inkább nem mondanék semmit. Tragikus.)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Cassia (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Tud valaki valamit az "utolsó hétre tartogatott különleges meglepetésről"? Én hiába "tartom nyitva a szemem" nem látok semmit.... És leírást, infot sem találok róla sehol.

    (A karácsonyi műhelyről meg a karácsonyi eventekről, feladatokról inkább nem mondanék semmit. Tragikus.)
    szia

    valszeg a napi híreknél ( belépésnél ) megjelenő hirdetésre gondolsz
    úgy gondolom, h nem kell szó szerint venni, talán csak az érdeklődést szeretnék fenntartani
    ez a hópehely gyűjtés lesz, mivel a Jégpalota kontúrja látszik. ez lesz a különleges meglepetés :)
  • Cassia (HU1)Cassia (HU1) Bejegyzések: 4
    Liz65 (HU1) mondta:
    Cassia (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Tud valaki valamit az "utolsó hétre tartogatott különleges meglepetésről"? Én hiába "tartom nyitva a szemem" nem látok semmit.... És leírást, infot sem találok róla sehol.

    (A karácsonyi műhelyről meg a karácsonyi eventekről, feladatokról inkább nem mondanék semmit. Tragikus.)
    szia

    valszeg a napi híreknél ( belépésnél ) megjelenő hirdetésre gondolsz
    úgy gondolom, h nem kell szó szerint venni, talán csak az érdeklődést szeretnék fenntartani
    ez a hópehely gyűjtés lesz, mivel a Jégpalota kontúrja látszik. ez lesz a különleges meglepetés :)
    Hát, köszönöm a választ. Ez így elég gáz :) (mint ahogy az egész karácsonyi mulatság az volt....)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Cassia (HU1) mondta:

    Hát, köszönöm a választ. Ez így elég gáz :) (mint ahogy az egész karácsonyi mulatság az volt....)
    szívesen :)

    szrtm is elég gáz volt ez az egész karis buli. főleg az uccsó 2 hét. nem volt jó ötlet a gép elé ragasztani ünnepek alatt az embereket. remélem a köv kari jobb lesz
  • Az hogy van 1 szövetkezeten belül különböző pontu jégpalotát kaptunk ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Az hogy van 1 szövetkezeten belül különböző pontu jégpalotát kaptunk ?
    szia

    valszeg teljesítmény függő és az egész mikis feladatot vették alapul
    így lehetséges a kül BP-s dísz :)
  • Liz65 (HU1) mondta:
    Az hogy van 1 szövetkezeten belül különböző pontu jégpalotát kaptunk ?
    szia

    valszeg teljesítmény függő és az egész mikis feladatot vették alapul
    így lehetséges a kül BP-s dísz :)
    A nagyobb szintű farm kisebb pontut kapott ami több csillagot gyüjtőtt
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    A nagyobb szintű farm kisebb pontut kapott ami több csillagot gyüjtőtt
    nem csak a hópehely gyűjtésről van szó, hanem az egész Mikis feladatról
    tehát előtte még a 4 héten keresztül tartó adományozás is beleszámít. kérdés, ott ki, hogyan teljesített
    tehát összességében a 6 hét számít
  • Gyöngy-tyúk (HU1)Gyöngy-tyúk (HU1) Bejegyzések: 53
    Az hogy van 1 szövetkezeten belül különböző pontu jégpalotát kaptunk ?
    Szia! Nekem két farmom van, mindkettővel ugyanabban a szöviben csináltam végig a Mikit.

    A naggyal minden héten túlteljesítettem és segítettem vasárnap a többiek felhozásában. A kicsivel annyit teljesítettem amennyit tudtam, néha be kellett segíteni oda is vasárnap.

    A dísz pontértéke természetesen nem egyezik meg, gondolom a leírtak miatt. És szerintem ez így igazságos is.

    Azt viszont nehezményezem, hogy miért nem érhetett el minden szövi azonos minőségű díszt, ha minden héten sikerült a 100%-ot teljesíteni azoknak akik belevágtak. Ha a kisebb szövik is teljesítették a tőlük telhetőt, akkor miért nem érhettük el a 166-pontos határt?
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Nehezményezem, hogy ha nem jár a 3 láda és a 60 folyékony műtrágya akkor miért tették be a raktárba?
    Így elveszik az ember kedvét az egésztől.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    mari02 (HU1) mondta:
    Nehezményezem, hogy ha nem jár a 3 láda és a 60 folyékony műtrágya akkor miért tették be a raktárba?
    Így elveszik az ember kedvét az egésztől.
    Mari
    írtam, h lépj ki majd be a farmodon és akkor próba megnyitni
    működni fog :)
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 05.01.2016
    Sajnalom, hogy a muhely elrontotta nehanyatok karacsonyat. A teszt alatt en is szinte mindenem beadtam es igy sem tudtam nagy diszt forgatni. Akkor sokan irtuk le hogy jartunk. Ezt aki olvasta ovatosabban forgat az unnepek alatt. Mivel 6 csillagja volt max. mindenkinek,igy 1 forgatas a teszt is lehetett volna. Ha akkor rajon valaki nem tetszik ovatosan cselekszik. Es ha kicsiket adsz be s latod nem no nagyon rajosz nem csinalod vagy ovatosan. Tudom nem ilyen ajandekot kertunk,de ezt kaptuk. Senkit  nem ment fel a megfontoltsag alol,ha uj es ismeretlen dolgot tapasztalunk.
    Hát igen EZ nagyon tré volt egyenlő a nullával.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
Sign In to comment.