Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

üzenet

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni ,hogy mi a teendő abban az esetben ha eltűnt az összes üzenet a postafiókomból és ha ír valaki azt se kapom meg.Előre is köszönöm a segítséget.

Válaszok

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Írtam neked. A játékban tűnt el a leveled? Nem törölted ki véletlenül őket? Más is belép a farmodra?
  • viktom (HU1)viktom (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok ! Játszani szerettem volna, de nem működik a játék nagy része. Nem tudok begyűjteni, nem tudok veteményezni, semmit nem tudok. Ráklikkelek a képre, amit szeretnék csinálni, az a kép elhalványul és nem lép tovább, halvány is marad, nem történik semmi. 
    Valami nincs rendben a játékkal. 
    Segítsetek. 

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    viktom (HU1) mondta:
    Sziasztok ! Játszani szerettem volna, de nem működik a játék nagy része. Nem tudok begyűjteni, nem tudok veteményezni, semmit nem tudok. Ráklikkelek a képre, amit szeretnék csinálni, az a kép elhalványul és nem lép tovább, halvány is marad, nem történik semmi. 
    Valami nincs rendben a játékkal. 
    Segítsetek. 

    szia

    nekem ilyesmit akkor csinált, mikor a melóhelyemen rossz volt a net. érdemes egy speedtest-et csinálni.
    látszólag volt net a kijelzés alapján, de nem volt megfelelő a sebessége
  • viktom (HU1)viktom (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia, köszi a tanácsot, de teljesen jól megy a gép, a sebesség tökéletes... Minden más játéknál, programnál jó, csak itt nem. 
    További kellemes Ünnepeket. 

Ez a beszélgetés lezárult..