Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

November 23-i frissítés megbeszélése: Mikulás kívánságlistája

11012»

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Tudtok valamit az ideiglenes ünnepi farmon elkapható különleges díszről? ((gyakorlati lovas, kényelmes lovas és varázslatos lovas) Hogyan lehet elkapni?
    Szia! Nem hallottam róla. Hol láttál vagy hallottál ilyet?
  • Vivus58 (HU1)Vivus58 (HU1) Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 22.12.2015
    Sziasztok!

    Tudtok valamit az ideiglenes ünnepi farmon elkapható különleges díszről? ((gyakorlati lovas, kényelmes lovas és varázslatos lovas) Hogyan lehet elkapni?
    Szia! Nem hallottam róla. Hol láttál vagy hallottál ilyet?
    Szia! A Big.Farm facebook oldalán jelent meg.
    https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm/photos/np.1450703480647909.100008238673185/950089728361190/?type=3&theater&notif_t=notify_me_page. Sajnos az a kevés angol tudásom ami volt, elkopott, mert nem használtam, így a fordító programra hagyatkoztam.
  • Édith-kert (HU1)Édith-kert (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Édith-kert-en eltünnek a termelt szederjeim, és nem tudom a hajón a kért mennyiséget rögzíteni.  A Télapó kívánságlistában, nincs feltüntetve a teljes nevem, csak annyi, hogy dith-kert
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok!

    Tudtok valamit az ideiglenes ünnepi farmon elkapható különleges díszről? ((gyakorlati lovas, kényelmes lovas és varázslatos lovas) Hogyan lehet elkapni?
    Szia! Nem hallottam róla. Hol láttál vagy hallottál ilyet?
    Szervusztok!

    Ez azért nagyon érdekes, nem is tudunk róla semmit, és nem is értem, ill. fogalmam sincs, hogy mit, hol keressünk!
    Várjuk az infókat!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Tudtok valamit az ideiglenes ünnepi farmon elkapható különleges díszről? ((gyakorlati lovas, kényelmes lovas és varázslatos lovas) Hogyan lehet elkapni?
    Szia! Nem hallottam róla. Hol láttál vagy hallottál ilyet?
    Szervusztok!

    Ez azért nagyon érdekes, nem is tudunk róla semmit, és nem is értem, ill. fogalmam sincs, hogy mit, hol keressünk!
    Várjuk az infókat!
    Szia Nagyi!
    Vivus tett fel egy facebookos linket, de nincs facebookom jelenleg, így nem tudom megnézni. Ha valaki megnézte és esetleg nem csak linket tudna küldeni nekem privibe megköszönném.

  • Vivus58 (HU1)Vivus58 (HU1) Bejegyzések: 29
    Sziasztok!

    Tudtok valamit az ideiglenes ünnepi farmon elkapható különleges díszről? ((gyakorlati lovas, kényelmes lovas és varázslatos lovas) Hogyan lehet elkapni?
    Szia! Nem hallottam róla. Hol láttál vagy hallottál ilyet?
    Szervusztok!

    Ez azért nagyon érdekes, nem is tudunk róla semmit, és nem is értem, ill. fogalmam sincs, hogy mit, hol keressünk!
    Várjuk az infókat!
    Szia Nagyi!
    Vivus tett fel egy facebookos linket, de nincs facebookom jelenleg, így nem tudom megnézni. Ha valaki megnézte és esetleg nem csak linket tudna küldeni nekem privibe megköszönném.

    Szia! Bemásoltam privát üzenetbe a szöveget.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Köszönöm, és közben megnéztem.
    Azt írja, hogy Rudolf, van néhány hírem számodra, ez az utolsó nap az ünnepi farmon farmerek.
    Megvetted már az egyik új lovas dekorációt a farmodra? Ne hagyjátok ki a lehetőséget, és figyeljétek a látványos eseményt. Boldog betakarítást.

    Valamint az is van ott, hogy el tudod kapni az új lovas dekorációt az ideiglenes ünnepélyes farmon?  Van aki megtalálta mind a 3-at...

    Nem lehet, hogy Omár árulja? Ha valaki többet tud, kérem jelezzen. Köszönöm.

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Valószínű, hogy a szigeten elérhető 3 mikulásszánról van szó amit a főfarmomon meg is nézhettek!
    be írtam a Vivus beírását szöviüzenetbe, és rögtön ezt a választ kaptam:" A szigetért kapott szánokról van szó,csak a fordítás lovas."

  • Vivus58 (HU1)Vivus58 (HU1) Bejegyzések: 29
    Szervusztok!

    Valószínű, hogy a szigeten elérhető 3 mikulásszánról van szó amit a főfarmomon meg is nézhettek!
    be írtam a Vivus beírását szöviüzenetbe, és rögtön ezt a választ kaptam:" A szigetért kapott szánokról van szó,csak a fordítás lovas."

    Köszi zsuzsanagyi! Erre nem is gondoltam, a "lovas" szó tévútra vitt! A beírás akkor is megtévesztő, mert az ünnepi farmon még 5 napig játszthatsz, nem tegnap volt az utolsó nap!
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Szervusztok!

    Valószínű, hogy a szigeten elérhető 3 mikulásszánról van szó amit a főfarmomon meg is nézhettek!
    be írtam a Vivus beírását szöviüzenetbe, és rögtön ezt a választ kaptam:" A szigetért kapott szánokról van szó,csak a fordítás lovas."

    Szia Nagyi! A főfarmon hol lehet megnézni? Én nem is tudtam róla, hogy a szigeten van mikulásszán.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A szánok, amiket 1-1 fejezet után kapsz, ha teljesítetted a fejezet feladatait és a főfarmon kiteheted. És mivel új más díszek nincsenek a dísztoronyba, így lehetséges, hogy erről a 3 szánról van szó.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Valószínű, hogy a szigeten elérhető 3 mikulásszánról van szó amit a főfarmomon meg is nézhettek!
    be írtam a Vivus beírását szöviüzenetbe, és rögtön ezt a választ kaptam:" A szigetért kapott szánokról van szó,csak a fordítás lovas."

    Szia Nagyi! A főfarmon hol lehet megnézni? Én nem is tudtam róla, hogy a szigeten van mikulásszán.
    Szervusz Angel, a saját farmomra gondoltam, a melegházhoz közel látható a "karácsonyi-sarkom", ill a kapunál, hogy könnyebben jöhessenek-mehessenek a szánok :)
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Szia Nagyi! Átnéztem a farmodra, láttam a szánokat, én nem csinálom teljes bedobással a szigetet, úgy hogy valószínű 1 szánom sem lesz :(
  • Öregbá (HU1)Öregbá (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 22.12.2015
    Sziasztok!
    Keresem, de nem találom az infot. Mire jó ez a sok-sok hópihe?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! 2 hétig kell gyűjteni és esélyt kaphat a szövi arra, hogy egy nagyobb minőségű díszt kapjon a Mikulás listájának végén. Ez a Mikulás lista 5. lépése. Eddig volt 4 hét, mikor be kellett adni terméket, most pedig hópihéket kell gyűjteni.
Sign In to comment.