Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

December 1-i frissítés megbeszélése: Boldog új év?

13»

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.12.2015
    sziasztok

    Rudika elég kis rafkós állatka
    reggel mikor megtaliztam és elindítottam a hógolyók begyűjtését 3 napot mutatott
    most ránéztem pár óra múlva és csak 2 napot mutat. hány órából áll nála egy nap? mert ha így folytatja, akkor este már vége is lesz a gyűjtögetésnek :smiley:

    na jól van, Rudikának megbocsájtva :smiley: megnéztem közelebbről
    72 óráról indult és most 69 óra, szal az valóban nem 3 nap :)
  • Hajni94 (HU1)Hajni94 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy mennyi hógolyót kell összeszedni, hogy megkapjuk a dekorációt?
    Előre is köszi!  :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy mennyi hógolyót kell összeszedni, hogy megkapjuk a dekorációt?
    Előre is köszi!  :)
    Nincs fix szam. Ha lejar az ido,akkor a raktarba kerul az a hoember,amit osszegyujtottel. A kalendarium 6. napjanal latod a boldogsagerteket. Az a jelenlegi ertek,ami ha gyujtod meg emelkedhet.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.12.2015
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy mennyi hógolyót kell összeszedni, hogy megkapjuk a dekorációt?
    Előre is köszi!  :)
    szia
    a hógolyó mennyisége nincsen meghatározva, a hóemberednek kell elérni a 37-es BP, akkor hóemberpár lesz belőle, ha a 44-es BP-t sikerül elérned, akkor már hóembercsalád :)
    valamivel több mint 15 órát tart még ez az event. a végén kapja meg mindenki a díszt, és attól függ melyik BP szintet érted el, annak megfelelő hóembert/hóemberpárt avagy hóembercsaládot kapsz jutalmul
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Hajni94 (HU1)Hajni94 (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszi szépen!  :)
Sign In to comment.