Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

December 1-i frissítés megbeszélése: Boldog új év?

2

Hozzászólások

  • DomiAni (HU1)DomiAni (HU1) Bejegyzések: 13
    Azt írja a nyitó oldalon, hogy "Hamarosan használhatja az összegyűjtött csillagokat..."
    ... és hol lehet megtalálni a csillagokat?
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok szeretném kérdezni az északi szigeten vannak csomagok amire ha rámegyek eltűnnek,azokat szedegetni kell? mikortól és mennyit kell egy nap?egyáltalán azok mik?hova kerülnek :o ?köszi a választ :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok szeretném kérdezni az északi szigeten vannak csomagok amire ha rámegyek eltűnnek,azokat szedegetni kell? mikortól és mennyit kell egy nap?egyáltalán azok mik?hova kerülnek :o ?köszi a választ :)
    Szia!
    Azok vicces dolgok. Ha ráviszed az egeret eltűnik, kb. 17-et kell találni és akkor a maci táncolni fog a jégtáblán.
    Minden alkalommal ha összeszeded, folyamatosan, nem kilépve a szigetről, akkor táncoltathatod, de csak addig.
  • 84tanya (HU1)84tanya (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok , szeretném kérdezni hol lehet összegyűjteni a csillagokat az adventi kalendáriumnál?köszönöm 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok , szeretném kérdezni hol lehet összegyűjteni a csillagokat az adventi kalendáriumnál?köszönöm 
    Szia! Még szerintem sehol, de majd biztos eljön az ideje, s itt biztos megírjuk.
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok szeretném kérdezni az északi szigeten vannak csomagok amire ha rámegyek eltűnnek,azokat szedegetni kell? mikortól és mennyit kell egy nap?egyáltalán azok mik?hova kerülnek :o ?köszi a választ :)
    Szia!
    Azok vicces dolgok. Ha ráviszed az egeret eltűnik, kb. 17-et kell találni és akkor a maci táncolni fog a jégtáblán.
    Minden alkalommal ha összeszeded, folyamatosan, nem kilépve a szigetről, akkor táncoltathatod, de csak addig.
    Köszönöm szépen
  • Tigris18 (HU1)Tigris18 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok :)
    Sajnos nekem ma reggelre lefagyott Rudolf és csak a tegnapi ládát mutogatja,de nem megy tovább a második napra.Lehet,hogy a tegnapi keveredés a gond,de szinte csak a központi szervert nem indítottam újra,minden mást megpróbáltam :smile: 
    Ha van valakinek ötlete vagy infója legyen szíves ossza meg velünk :) Köszönöm :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok :)
    Sajnos nekem ma reggelre lefagyott Rudolf és csak a tegnapi ládát mutogatja,de nem megy tovább a második napra.Lehet,hogy a tegnapi keveredés a gond,de szinte csak a központi szervert nem indítottam újra,minden mást megpróbáltam :smile: 
    Ha van valakinek ötlete vagy infója legyen szíves ossza meg velünk :) Köszönöm :)
    Próbáltál előzményeket, sütiket és hasonlókat is üríteni? Ha az sem segít, próbálj másik böngészőt, és ha az sem, jelezd a support felé, mert az egyéni probléma.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Én az alábbi idézetre szeretnék rákérdezni, hogy MIKORTÓL is lesz elérhető Mindenki számára a mozi??

    "Frissítés december 1-én: Boldog új év?
    Egyéb változások, hibajavítások:
    Elérhetőek lesznek a videók mindenki számára."

    Ui. köszönöm a segítségeket a szigetes kis csomagocskákkal kapcsolatban, meg is találtam sokat, de a macika az nem akar táncolni :/
  • Tigris18 (HU1)Tigris18 (HU1) Bejegyzések: 3
    Próbáltál előzményeket, sütiket és hasonlókat is üríteni? Ha az sem segít, próbálj másik böngészőt, és ha az sem, jelezd a support felé, mert az egyéni probléma.
    Köszönöm a segítségedet,de sajna ezeken már túl vagyok és semmi változás:(
    Akkor nem marad más írok most a supportnak és várom a jó szerencsét:)
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Szervusztok!

    Én az alábbi idézetre szeretnék rákérdezni, hogy MIKORTÓL is lesz elérhető Mindenki számára a mozi??

    "Frissítés december 1-én: Boldog új év?
    Egyéb változások, hibajavítások:
    Elérhetőek lesznek a videók mindenki számára."

    Ui. köszönöm a segítségeket a szigetes kis csomagocskákkal kapcsolatban, meg is találtam sokat, de a macika az nem akar táncolni :/

    Szia Nagyi! Nekem is csak most jelent meg 1x tudtam nézni videót, azóta sem :(
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Nekem se jelentkezik a mozi, egész idő  alatt csak egyszer volt. Nem tudom minek alapján adnak le reklámot, de engem ki kerül.
    Már igazán kiváncsi lennék rá. Azt nem igazán tudom mit jelent neki a "mindenki"-nek lesz mozi, de még nem sikerült vele tlálkozni. Ha csak éjszaka jelentkezik, akkor nem is lesz, mert én nem szoktam éjszakázni.
  • gabriel (HU1)gabriel (HU1) Bejegyzések: 8
    Sajnos nálam sincs mozi, én sem tartozom bele a Mindenkibe. Régebben 2x3 napig reggel 6 előtt volt film, de már jó ideje nincs.
  • rozália588 (HU1)rozália588 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Sajnos nekem ma reggelre el tűnt Rudolf.
    Tudja valaki hogy miért?
    További szép napot mindenkinek.
  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Vicces gyerek ez a Rudolf, ma reggel kért 3 disznótápot, és annyira ízlett neki, hogy adott cserébe 3 disznótápot! Igaz, hogy szupert adott normál helyett, tehát jól jártam, de nem bírtam ki röhögés nélkül.
  • gabriel (HU1)gabriel (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok!
    Sajnos nekem ma reggelre el tűnt Rudolf.
    Tudja valaki hogy miért?
    További szép napot mindenkinek.
    Nem tűnt el, csak átköltözött a piac mellé. Keresd ott, gondolom nálad is ott lesz :)
  • Fiona63 (HU1)Fiona63 (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok!

    Miért nem találom a téli farmon a csomagokat? Ez sem mindenkinek elérhető, mint a mozi? Mert azt is csak pár napig láttam.Nem lehetne egyszer már olyan szerencsém, hogy minden működik?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Miért nem találom a téli farmon a csomagokat? Ez sem mindenkinek elérhető, mint a mozi? Mert azt is csak pár napig láttam.Nem lehetne egyszer már olyan szerencsém, hogy minden működik?

    Szia! Az ajándék dobozok picik, nagyítsd ki teljesen az ablakot. Mindig csak 1 van, s ha ráviszed az egeret eltűnik és valahol máshol felbukkan egy másik. A legutolsó a jegesmaci fején lesz.
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Örömmel közlöm, hogy irtam supportnak a mikukással kapcsolatba /230 arany/ és visszadták.
    Köszönöm a tájékoztatás Ádámmaci
  • Pokai Mu (HU1)Pokai Mu (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok....
    Hagyjuk már ezt az egészet :( itt valaki forditva ül a lovon...miért nem tesztelik az adott eventet mielőtt bedobják,Pl a tegnapi nap nem tudtam megnyitni az aznapi feladarot a karácsonyi (Rudolfos) eventbe,ma már csak aranyért léphetnék vissza.
    Mindenki azzal jön,hogy a játék ingyenes és,hogy örüljünk stb-stb.Ez pont olyan dolog mintha a hajléktalannak amiket osztanak élelmiszert vagy ruhát az romlott vagy használhatatlan lenne...de ingyen adtuuuk hát miért nem örülsz......no mindegy nem is szeretnék erre sok szót fecsérelni,hisz szerintem ez is csak pusztába kiáltott szó.
    Szép napot és kellemes időtöltést mindenkinek....;) s itt a kellemesen lenne a hangsúly nem az időtöltésen  B)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Vicces gyerek ez a Rudolf, ma reggel kért 3 disznótápot, és annyira ízlett neki, hogy adott cserébe 3 disznótápot! Igaz, hogy szupert adott normál helyett, tehát jól jártam, de nem bírtam ki röhögés nélkül.
    Én is pot igy jártam :)

  • Kis Marika (HU1)Kis Marika (HU1) Bejegyzések: 15
    Vicces gyerek ez a Rudolf, ma reggel kért 3 disznótápot, és annyira ízlett neki, hogy adott cserébe 3 disznótápot! Igaz, hogy szupert adott normál helyett, tehát jól jártam, de nem bírtam ki röhögés nélkül.
    Én is pot igy jártam :)


    Nálam is ezt produkálta.
    Nagyon lökött ez a Rudolf, én a helyében megettem volna a szuper tápot, és ajándékba adtam volna a TP-ket. 
    Akkor ajándékoztam volna. Így csak csere-beréltünk.



  • macskanyelv (HU1)macskanyelv (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    sziasztok! én meg vettem az első napot 230-aranyért és a ládában 300.arany volt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok! én meg vettem az első napot 230-aranyért és a ládában 300.arany volt.
    szia

    akkor mázlista vagy, mert visszakaptad az aranyadat. de az első napért a Supportnak kell írnod és jóváírják :)

  • macskanyelv (HU1)macskanyelv (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    az lenne akérdésem, hogy a supportnak csak angolul lehet írni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.12.2015
    az lenne akérdésem, hogy a supportnak csak angolul lehet írni?
    Szia!
    Nem, magyar supportunk van. Itt tudod megírni a hibát:
    http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu
    válaszd az e-mailes támogatást.



  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    az lenne akérdésem, hogy a supportnak csak angolul lehet írni?
    Szerintem nem.
  • macskanyelv (HU1)macskanyelv (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    köszi ádámmaci agyors választ.
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Rudolf a szökevény ajándékokat osztogat egy zsákból. 
    Ellopott egy zsák ajándékot a Mikulástól, azzal villog mint ajándékozó.
    Rudolf a szökevény tolvaj
    :-)    :-)   :-)


  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    SSanyi (HU1) mondta:
    az lenne akérdésem, hogy a supportnak csak angolul lehet írni?
    Szerintem nem.
    Magyarul írtam a supportnak s gyors választ is kaptam tőlük.
Sign In to comment.