Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

December 1-i frissítés megbeszélése: Boldog új év?

Itt beszélgethettek a holnapi frissítésről.
«13

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok. Ha esetleg van koztetek jo angolul vagy nemetul erto, legyen szives nezze meg mit irtak a kulfoldi forumok a lovas tema elejen. Nem volt vilagos ugyanis, hogy meg fog nyilni a 4. tulajdonsaga a lovaknak vagy csak uj verseny lesz amiben a vegen szilveszteri karakterket kaphatunk. Koszonom.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok. Ha esetleg van koztetek jo angolul vagy nemetul erto, legyen szives nezze meg mit irtak a kulfoldi forumok a lovas tema elejen. Nem volt vilagos ugyanis, hogy meg fog nyilni a 4. tulajdonsaga a lovaknak vagy csak uj verseny lesz amiben a vegen szilveszteri karakterket kaphatunk. Koszonom.
    szia Macika
    hát én úgy értelmezem Lattent, h a szilveszterre fog minden épülni, tehát szilveszteri dekorációk lesznek, szilveszteri feladatok, szilveszteri karakterek, új szilveszteri trófeák lesznek, új szilveszteri avatarok
    és persze a győztesnek még egy szilveszteri tűzijáték is jár :)
    szal... szrtm ez csak az ünnepekre vonatkozik
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Liz! 
    Én a szilveszteri feladatok miatt nem igazán értettem és abból gondoltam új tulajdonságra.
  • gunak (HU1)gunak (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.12.2015
    Sziasztok! A rénszarvast megtaláltam, de azt írta a játék elejéről lemaradtam.Ez meg hogy lehet?A második lapot adta be, úgy kellett visszalapozni.Pedig ma van dec. 1. A szövim más tagja is így járt.Segítsetek kérlek! Köszi: gunak.  Azt hiszem, ezt az adventi kalendárium megbeszéléséhez kellett volna írnom, ezért elnézést kérek...Viszont  a problémám továbbra is fennáll, sajnos. 
  • Kerge Marha (HU1)Kerge Marha (HU1) Bejegyzések: 1
    Én is így jártam....nem értem, hogy lehet.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    gunak (HU1) mondta:
    Sziasztok! A rénszarvast megtaláltam, de azt írta a játék elejéről lemaradtam.Ez meg hogy lehet?A második lapot adta be, úgy kellett visszalapozni.Pedig ma van dec. 1. A szövim más tagja is így járt.Segítsetek kérlek! Köszi: gunak.

    Szia!

    Ez megint valami elcseszés lesz,szerintem mindenkinél így kezdte.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 01.12.2015
    Úgy kezdi, hogy: JÓL RÁM IJESZTETTÉL... Nem elszúrás, hanem szándékos. Ha nem, akkor az én olvasatom rossz. Viccnek szánták, de nem mindenki érti meg elsőre. Ez van. Mert ha már arannyal kezdi az ajándékozást, az vicc. Mondhatnám úgy is: RÖHEJES! :) Úgy kezdeni egy ajándékozást, hogy előbb te adj nekem ....
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    gunak (HU1) mondta:
    Sziasztok! A rénszarvast megtaláltam, de azt írta a játék elejéről lemaradtam.Ez meg hogy lehet?A második lapot adta be, úgy kellett visszalapozni.Pedig ma van dec. 1. A szövim más tagja is így járt.Segítsetek kérlek! Köszi: gunak.  Azt hiszem, ezt az adventi kalendárium megbeszéléséhez kellett volna írnom, ezért elnézést kérek...Viszont  a problémám továbbra is fennáll, sajnos. 
    Nos megint remekeltek a fejlesztők 2. nappal indult a  feladat.
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok én is így jártam ma kezdődött és a második ajándékot adta ide és az elsőről lemaradtam de felajánlotta,hogy aranyért meg vehetem.de várok vele hátha vissza kerülünk elsejére. ;)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.12.2015
    Ma lesz frissites talan ezt is javitjak ha jelzik a CM-ek,ami nalunk itt nincs.
    A nemeteknel jo,de mas szervereken 2. nappal kezd.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok, ez tényleg jó, nálunk is sorra, háborognak az ébredezők, h egyből aranyozzunk, ha indulni akar az első lappal
    szép napot mindenkinek

  • Ki korán kel, aranyért ládát vehet. :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szerintem ne vegyen senki aranyért ládát, ez hiba több szerveren, szerintem javítani fogják. Ráértek este is aranyozni, ha mégsem javítanák és szeretnél.
  • aranytoll18 (HU1)aranytoll18 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    én se értem ,miért kell már aranyért venni,sajnos én is megvettem a ládát kár volt,3malactápot adott!

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Úgy kezdi, hogy: JÓL RÁM IJESZTETTÉL... Nem elszúrás, hanem szándékos. Ha nem, akkor az én olvasatom rossz. Viccnek szánták, de nem mindenki érti meg elsőre. Ez van. Mert ha már arannyal kezdi az ajándékozást, az vicc. Mondhatnám úgy is: RÖHEJES! :) Úgy kezdeni egy ajándékozást, hogy előbb te adj nekem ....

    Szia!
    A bal alsó csücsökben van egy nyíl,ha rákattintasz visszalapoz és ott az első nap ládikája aranyér,ha megint rákatt akkor nyitja meg az első napot.
  • verus58 (HU1)verus58 (HU1) Bejegyzések: 14
    Úgy kezdi, hogy: JÓL RÁM IJESZTETTÉL... Nem elszúrás, hanem szándékos. Ha nem, akkor az én olvasatom rossz. Viccnek szánták, de nem mindenki érti meg elsőre. Ez van. Mert ha már arannyal kezdi az ajándékozást, az vicc. Mondhatnám úgy is: RÖHEJES! :) Úgy kezdeni egy ajándékozást, hogy előbb te adj nekem ....

    Szia!
    A bal alsó csücsökben van egy nyíl,ha rákattintasz visszalapoz és ott az első nap ládikája aranyér,ha megint rákatt akkor nyitja meg az első napot.

  • verus58 (HU1)verus58 (HU1) Bejegyzések: 14
    Na igen, de csak aranyért nyithatod ki

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Már nem, javították. Ki-be lépés és jó lesz.
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Már késő, elvitte az aranyat, jó lenne ha visszaadnák, minden napra valami bosszankodni való akad. Lehetne egyszer valamit jól csinálni?

    Ádámmaci neked csak köszönettel tartozunk.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    gizi1 (HU1) mondta:
    Már késő, elvitte az aranyat, jó lenne ha visszaadnák, minden napra valami bosszankodni való akad. Lehetne egyszer valamit jól csinálni?

    Ádámmaci neked csak köszönettel tartozunk.
    Szia! Mivel ez egyéni probléma, így írj a supportnak és ők tudnak ebben segíteni.
  • mmmmmm (HU1)mmmmmm (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Én is a második napot kaptam reggel, de visszalapoztam, mondván elfelejtettem tegnap (bár akkor még nem volt), így felelőtlenül (szerintem nem!!!), megvettem aranyért a ládát, erre az előbb beadja az első napot! KÉREM VISSZA a kicsalt 230 aranyamat!!!!

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    mmmmmm (HU1) mondta:
    Én is a második napot kaptam reggel, de visszalapoztam, mondván elfelejtettem tegnap (bár akkor még nem volt), így felelőtlenül (szerintem nem!!!), megvettem aranyért a ládát, erre az előbb beadja az első napot! KÉREM VISSZA a kicsalt 230 aranyamat!!!!

    Neked is csak a supportot tudom javasolni. A fórumon ugyanolyan játékosok vannak, mint te, és mi ebben nem tudunk segíteni. Írt a supportnak.
  • bigfarmer2000 (HU1)bigfarmer2000 (HU1) Bejegyzések: 47
    a kis csillagról a könyv elején mit tudtok? amiben most nulla szerepel?
     azokat honnan fogjuk tudni gyűjteni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    a kis csillagról a könyv elején mit tudtok? amiben most nulla szerepel?
     azokat honnan fogjuk tudni gyűjteni?
    Az adventi naptár egyes napjain elrejtettek valamit, és majd ha azt összegyűjtötted a 24 nap alatt, akkor már nem 0 lesz.
  • zora2 (HU1)zora2 (HU1) Bejegyzések: 2
    Rudolfra még 1 -én éjszaka rámentem  aranyam bánja .Hogy lehetne vissza szerezni?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    zora2 (HU1) mondta:
    Rudolfra még 1 -én éjszaka rámentem  aranyam bánja .Hogy lehetne vissza szerezni?
    Olvass vissza néhány hsz-t, megtalálod a kérdésedre a választ.
  • Ördögfi (HU1)Ördögfi (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Nem szeretném ugyan azt szajkózni,de nekem több farmom is bánja. megvettem 230 aranyért a ládát. Nem lehetne,hogy a következő napok egyikén egy kicsit kárpótoljanak minket,ha nem is a teljes arannyal,de legalább 100-zal?
    Éva
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nem szeretném ugyan azt szajkózni,de nekem több farmom is bánja. megvettem 230 aranyért a ládát. Nem lehetne,hogy a következő napok egyikén egy kicsit kárpótoljanak minket,ha nem is a teljes arannyal,de legalább 100-zal?
    Éva
    Ez az út biztos nem fog működni. Egyénileg tudjátok csak visszaigényelni az aranyatokat...mivel nem minden játékost érintett, csak akik 9 előtt léptek be és keresték a rénszarvast.

    És szerintem egyértelmű volt a kék vásárlás gomb, és felette az arany, amibe kerül, így aki ezt látja, és látja, hogy 2. napot nyitotta és nem volt 1. és a vásárlás gombott, az mielőtt rákatt utána kérdez vagy olvas. Itt már hajnalban többen írtuk ezt és hogy valószínű hiba.
  • Ördögfi (HU1)Ördögfi (HU1) Bejegyzések: 6
    Köszönöm az információt.Azt hiszem igazad van. Mégis hol tudnék esetleg érdemben a panaszommal élni?
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Köszönöm az információt.Azt hiszem igazad van. Mégis hol tudnék esetleg érdemben a panaszommal élni?
    Szia a supportnak írhatsz, farmod jobb felső sarkában, fejhallgatós kis fej.
Sign In to comment.