Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

November 24-i frissítés megbeszélése: Adventi kalendárium

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: November 24-i frissítés megbeszélése: Adventi kalendárium.
«13

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Kedves Farmerek!

    Kezdődjön a karácsonyi szezon egy kis ünnepléssel.

    Big farm adventi naptár

    További karácsonyi esemény már úton vannak...
    Szia Kriszti!
    Köszi az infóért! Mit is kezdenénk nélküled? Nekünk Te vagy az ajándék!!!! A legértékesebb!!!!

    Üdv: Kati



  • renugard (HU1)renugard (HU1) Bejegyzések: 97
    KÖSZÖNJÜK!!!:)))
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Nagyon köszi az infót! :)

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Ádámmacika, köszönöm én is az információid :)

    Kérdezném, azt nem sikerült kideríteni, hogy végül is mikor kezdődik a sziget?
    reklámozzák, ez jó, de már nincsenek magjaink, gondolom a cukros nem csak engem zsebelt ki :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Nem tudom, nincs pontos információ, de szerintem hamarosan jön, hiszen az is ünnepi hangulatba kerül.
  • schmaria (HU1)schmaria (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    A rénszarvast már találtatok?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    A rénszarvast már találtatok?
    Szia! Még nem és december elsejéig ne is keresd. December 1-én indul.
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Sziasztok! Nekem a mostani télapó adományozással kapcsolatban van egy kis észrevételem.
    Az én farmomon az adományozási db. feletti darab számot is betudtam adni, a fiam csak annyit amennyit kér. 
    Milyen adományozási határ a tényleges db-szám. Előre is köszi a segítséget.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Omkara (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem a mostani télapó adományozással kapcsolatban van egy kis észrevételem.
    Az én farmomon az adományozási db. feletti darab számot is betudtam adni, a fiam csak annyit amennyit kér. 
    Milyen adományozási határ a tényleges db-szám. Előre is köszi a segítséget.
    Szia!
    Van egy télapós topik, ezt oda kellett volna írni, de most válaszolok itt. Ma délelőtt volt egy frissítés, amiben ezt javították. Ha  a  nyílra kattintasz akkor a kért mennyiségig szedi le, de mivel a csúszka tovább húzható, így több is beadható. Ha nálad nem így működik, akkor érdemes törölni a gyorsítótárat, sütiket, s ha akkor sem oldódik meg írni a supportnak.

  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    Hááát, a csodálatos frissítésnek köszönhetően nálam, és a szöviben még legalább 2 tagnál nem indult el az ÁZSIA event :(
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    Hááát, a csodálatos frissítésnek köszönhetően nálam, és a szöviben még legalább 2 tagnál nem indult el az ÁZSIA event :(
    Illetve, amíg az előzőt írtam megérkezett a csudálatos ÁZSIA...

  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    Kedves Ádámmaci!

    Nagyon szépen köszönjük, hogy a sok infóval kisegítesz minket :smile:. Hálásak vagyunk a munkádért és a jóindulatodért, hogy ránk szánod az időd és energiád. 

    Azért remélem, a  játékkészítők mérlegelik, hogy milyen eventeket tolnak egymásra, mert jóból is megárt a sok :smile:. Az újdonságoknak viszont örülök :smiley:.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Drága Macika! Nagyon köszönjük a sok-sok infót és persze azt a sok munkát is, ami ezek begyűjtésével járt. :)
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 25.11.2015
    sziasztok,
    szeretném tudni,hogy ha egy tag napi szinten aktív,de nem csinálja a mikulás feladatot vasárnap kéri e a 100%-hoz a rendszer amit neki kellene betennie??
  • sziszi911 (HU1)sziszi911 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    sziasztok,
    szeretném tudni,hogy ha egy tag napi szinten aktív,de nem csinálja a mikulás feladatot vasárnap kéri e a 100%-hoz a rendszer amit neki kellene betennie??
    Szia. aki nem kezdte el azt nem veszi figyelembe a rendszer.Viszont ugy tudom hogy ő vasárnap nem is tud segíteni nektek.
  • emike30 (HU1)emike30 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok ti találtatok már rénszarvast..

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok ti találtatok már rénszarvast..

    Majd csak december 1-től érdemes keresgélni....
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Nekem nagyon tetszik az ünnepi északi farm. Szépek a díszek. Szerintem jól sikerült.
    :)
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72

    ;) Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy az északi-farmon körbenéztem  és rákatt csomagolt kis dobozra (ajándék)

    eltűnt!?:) Ezért van valami jutalom, vagy mi ez???

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Én is csatlakoznék a kérdéshez a sziget farmon kell majd gyűjtögetni a dobozokat,meg a rénszarvast?Mi van aki nem akarja csinálni a szigetet?Az gyűjtögetni se tud.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Én is csatlakoznék a kérdéshez a sziget farmon kell majd gyűjtögetni a dobozokat,meg a rénszarvast?Mi van aki nem akarja csinálni a szigetet?Az gyűjtögetni se tud.
    szia

    a kis dobozokról egyenlőre nem olvastam máshol se semmit, én is találtam, de egyenlőre csak eltűnik, nem tom mi a célja.
    a rénszarvas keresés majd dec. 01-től indul és csak a főfarmon lesz
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Köszi Szépen.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Én hiába gyűjtögetném a dobozt mire az egérrel odaérek elfoszlik az egész.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    mamma (HU1) mondta:
    Én hiába gyűjtögetném a dobozt mire az egérrel odaérek elfoszlik az egész.
    szia mamma
    kb 17 dobozka kell, és nem baj, ha elfoszlik :)
    azt már felszedted/begyűjtötted. a lényeg, h a maci fején lásd meg a dobozt, mert az az uccsó. azt begyűjtőd és jön a sapi, ne meg a risza :smiley: :smiley:
    jól táncol ;)
  • mircócicó (HU1)mircócicó (HU1) Bejegyzések: 1
    Hali!Van egy kis baj ezzel az adventi naptárral!Megtaláltam a rénszarvast, de eleve azzal kezdte, hogy lekéstem a mese indulását.A 2. naptól számol, az ajándékot meg is kaptam, de a "tegnapit"  , azaz az első napra járó ajándékot már csak aranyért tudom megvenni.Most mi van?
  • Laca36 (HU1)Laca36 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 01.12.2015
    Nekem is hasonló a problémám az adventi naptáral , sajnos az elsőt csak aranyért engedi megveni már. :(
    Ezt jó volna javítani sűrgősen.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Mit kell javítani? MA VAN december első napja. Amit felajánl aranyért, az nem decemberi ajándék. Tessék ránézni a naptárra! Az első ajándék ma esedékes.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok! Egy kis érdekesség :-) Összeszedtem az északi-farmon a kis dobozokat, az utolsót az egyik jégtáblán lévő jegesmedve fejéről gyűjtöttem be. Ekkor a maci életre kelt, és Mikulás sapiban elkezdett táncolni :-) Nagyon aranyos, akinek van kedve próbálja ki. Ha átléptek másik farmra majd visszaléptek, a maci már nem táncol, újra össze kell szedni a kis dobozokat, hogy ismét elkezdjen táncolni.
    Szervusztok!

    GRATULÁLOK!
    Nálam 1 db. doboz sincs, nem is volt! azt sem tudom, hogy néz ki, mivel 1-et sem találtam a sziget kezdete óta :'(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nagyon pici becsomagolt dobozok. Fullra nagyítva a képernyőt találod meg, ha jól végignézel mindenhol, és miután megvan, már keresheted is újra. A végén nagyon jópofa a maci...
Sign In to comment.