Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

November 23-i frissítés megbeszélése: Mikulás kívánságlistája

11012

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    A múlt héten nem csináltam, ezen a héten sem fogom hajtani az eventet. Változás a nehézségben jóformán semmi. A múlt héten kért levendulakivonat mennyisége azonos. A gyümis süti most csak kétharmada a múlt hetinek. Ami új, pl jázmin, majd 3000, csacsitáp 210, röfitáp 710, mandulás süti csak 6360, vadvirágcsokor 1860. Ez nem könnyített menet lenne. Azt sem tudom, mikor megyek Budapestre több napra, de ha igen, akkor az én mennyiségemet a szövi néhány tagja nem tudná beadni pluszban. Mert kevesen indultak, és nem biztos, hogy mindenki 100%-t teljesít majd. Anélkül meg segíteni is nehéz. Nemde? Aki csinálja, annak sok sikert!
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Most komolyan, ez a könnyített feladatsor:
    6.310 buza, 410 trágya, 20.440 tej, 25.640 tojás, 1.810 levendula kivonat, 4.320almáspite, 2.680 vadvirágcsokor?
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Szeretném megtudni hogy a télapó kívánság listáján lévő fa alsó dísze ha zöld karikában van, mit jelent.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    konvoj (HU1) mondta:
    Szeretném megtudni hogy a télapó kívánság listáján lévő fa alsó dísze ha zöld karikában van, mit jelent.
    Szia. Azt jelenti hogy amelyik karikaban van,olyan kinezetu lenne most a disz a csucson levo boldogsaggal.
  • Bogyó3 (HU1)Bogyó3 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Hát nagyon köszönjük a Mikulásnak ezt az "ajándékot"! Teljesíthetetlen feladat a 2 héten is pl a 4900 citrus: ha 6 óránként 100-at tudok szüretelni, 12 nap kellene hozzá még akkor is, ha éjjel felkelek és rögtön indítom a termelést. Az első hetet ugyanezért nem tudtam teljesíteni, most megint megkaptam. El sem kezdem a második hetet. A szövetkezet segítségére nem számíthatok, másikba meg ki venne be olyat, aki eleve segítségre szorul?
    Szóval elég elkeserítő ez az adventi akció:(
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Ádámmaci köszönöm a választ.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Hát nagyon köszönjük a Mikulásnak ezt az "ajándékot"! Teljesíthetetlen feladat a 2 héten is pl a 4900 citrus: ha 6 óránként 100-at tudok szüretelni, 12 nap kellene hozzá még akkor is, ha éjjel felkelek és rögtön indítom a termelést. Az első hetet ugyanezért nem tudtam teljesíteni, most megint megkaptam. El sem kezdem a második hetet. A szövetkezet segítségére nem számíthatok, másikba meg ki venne be olyat, aki eleve segítségre szorul?
    Szóval elég elkeserítő ez az adventi akció:(
    szia

    nem tom mi, hányas szinten van nálad, mert nem néztem meg. viszont a citrust megnéztem :)
    a te szinteden már 5-ös lehetne, ami 130 terményt ad :) így már egy kicsit talán jobb lenne. általában azért a szintet is nézik a feladatokhoz, és azt, h a megfelelő termelő egységednek a szintedhez mekkorának kell lennie. de mivel azt írod, h a citrusod 100 terméket ad 6 óránként, így valszeg csak 1-es szinten van :)
    talán érdemes lenne mindent a szintednek megfelelő "magasságra" húzni, mert bizony mindent ahhoz állítanak be. nem gondolnám, h túl nehéz lenne, bár sajna már megint sok tejet kér tőlem és mellette a tejszínes sütit - nem keveset - amihez persze full pékségen is 1360 tejet kér :)
  • Bogyó3 (HU1)Bogyó3 (HU1) Bejegyzések: 7
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hát nagyon köszönjük a Mikulásnak ezt az "ajándékot"! Teljesíthetetlen feladat a 2 héten is pl a 4900 citrus: ha 6 óránként 100-at tudok szüretelni, 12 nap kellene hozzá még akkor is, ha éjjel felkelek és rögtön indítom a termelést. Az első hetet ugyanezért nem tudtam teljesíteni, most megint megkaptam. El sem kezdem a második hetet. A szövetkezet segítségére nem számíthatok, másikba meg ki venne be olyat, aki eleve segítségre szorul?
    Szóval elég elkeserítő ez az adventi akció:(
    szia

    nem tom mi, hányas szinten van nálad, mert nem néztem meg. viszont a citrust megnéztem :)
    a te szinteden már 5-ös lehetne, ami 130 terményt ad :) így már egy kicsit talán jobb lenne. általában azért a szintet is nézik a feladatokhoz, és azt, h a megfelelő termelő egységednek a szintedhez mekkorának kell lennie. de mivel azt írod, h a citrusod 100 terméket ad 6 óránként, így valszeg csak 1-es szinten van :)
    talán érdemes lenne mindent a szintednek megfelelő "magasságra" húzni, mert bizony mindent ahhoz állítanak be. nem gondolnám, h túl nehéz lenne, bár sajna már megint sok tejet kér tőlem és mellette a tejszínes sütit - nem keveset - amihez persze full pékségen is 1360 tejet kér :)
    130*4*7 az is csak 3640, amit folyamatosan a gép mellett ülve tudnék termelni, ami persze nonszensz. Akárhogy számolom, 1040-nel kevesebb, mint amit kérnek már másodszor.
    A kert azért nincs a "szintemnek megfelelően", csak 2.szinten, mert bőven elég volt ennyi citrus a napi termeléshez, nem érte meg tovább fejleszteni, de mindegy is, mert nem volna elég most az sem
    Nyilván nem akarok mindent elérni, de hogy egy adventi játékban eleve esélytelen vagyok, az egy kicsit bosszant


  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 30.11.2015
    130*4*7 az is csak 3640, amit folyamatosan a gép mellett ülve tudnék termelni, ami persze nonszensz. Akárhogy számolom, 1040-nel kevesebb, mint amit kérnek már másodszor.
    A kert azért nincs a "szintemnek megfelelően", csak 2.szinten, mert bőven elég volt ennyi citrus a napi termeléshez, nem érte meg tovább fejleszteni, de mindegy is, mert nem volna elég most az sem
    Nyilván nem akarok mindent elérni, de hogy egy adventi játékban eleve esélytelen vagyok, az egy kicsit bosszant


    Szia! Hát... megteheted, hogy nem kezded el ezt a hetet. Vagy megveszed a végén a hiányzó mennyiséget a farmkezelőben, mert a citrust meg lehet, nem úgy, mint a késztermékeket. Vagy felhúzol ideiglenesen egy hétre még egy citruskertet, amit majd aztán lebontasz. Kérdés, mennyire akarod teljesíteni, vagy mennyire nincs kedved a kihíváshoz. Megérni nem éri meg, valószínűleg, eddig legalábbis én úgy látom, Mi elszórakozunk vele, kíváncsi vagyok a végeredményre majd. :) De mindenki maga dönt, mit vállal be. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    szal.....

    hát akkor összességében.....

    jó kis buli ez a Mikis feladat. ugyebár, ha beadjuk a termékeket megkapjuk érte a dolcsit, akár piac :)

    de ezen közben van egy feladat 5 héten keresztül, mely elvégzése után a szövi minden tagja megkapja a karácsonyi díszt, kül BP-vel, amit a szövi elért :)

    lehetőség van a szövin belül egymás megsegítésére, tehát összehozza a szövitagokat, hisz egymásért küzdünk :), segítjük egymást

    van lehetőség a nem jól teljesítő, kevés %-ot hozó tagok eltávolítására és visszahozására . én pl megbeszéltem a társaimmal, h mindenki kezdje el és aki szombatra nem tud bizonyos %-ot teljesíteni, nagyon keveset hoz, azt kirakom és hétfőn újra jöhet vissza. ettől még nem válunk meg tőle véglegesen, de a kedve ne menjen el a kihívástól/feladattól. én is dolizom, mint jó pár tagom, tehát nem bizti a 100%, de csinálom/csináljuk, mert kihívás :) bár eddig sikerült a 100%

    nem értem a sok elégedetlenkedőt, nekünk se kevés termékeket kell beadni, de harcolunk és nem adjuk fel soha :) én se vagyok fullos mindenből, de sikerül megoldanom, az egy hét nem kevés idő

    amúgy mit is akarunk/akarnak egyesek?

    1 vagy akár 2 nap alatt, simán, kihívás nélkül, lazán legyen meg minden?

    ennyire kényelmesek lettünk?

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Jah! :) Buli van, Liz! Riszáljuk!  Wáháááá.... És egyébként tényleg: mióta jön a dolcsi is a cuccért, nem is annyira rossz. :) Ezt ki is felejtettem. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Jah! :) Buli van, Liz! Riszáljuk!  Wáháááá.... És egyébként tényleg: mióta jön a dolcsi is a cuccért, nem is annyira rossz. :) Ezt ki is felejtettem. 
    óhh te drága cowboy boyocska :))))
    veled mindig szívesen riszálok, hisz tod te ezt úgyis :smiley:
    csak a többi csajszi meg ne tudja, h néha rázunk együtt :smiley:
    nem rossz bizony, kapjuk érte a lóvét. és szrtm nem nehéz, bár vannak kihívások
    de én szeretem őket :smiley: kül uncsi lenne :))))
  • Kis Marika (HU1)Kis Marika (HU1) Bejegyzések: 15
    A Mikulás kivánságlistáját elnézve, azon töröm a fejem, hogy: Mihez használ az ajándékozáshoz ezernél több Ganét.
    Közben kér almát, és Tejszínes sütit.
    Miből készítsen a silóm trágyát a gyümölcsösökhöz?
    Nevetséges ez az egész.
    Lehet, hogy az event kitalálójának a fejére keni a ganét????

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A Mikulás kivánságlistáját elnézve, azon töröm a fejem, hogy: Mihez használ az ajándékozáshoz ezernél több Ganét.
    Közben kér almát, és Tejszínes sütit.
    Miből készítsen a silóm trágyát a gyümölcsösökhöz?
    Nevetséges ez az egész.
    Lehet, hogy az event kitalálójának a fejére keni a ganét????

    :smiley: :smiley: :smiley:

    hát itt már minden lehetséges
    amúgy mi már trükközünk kicsit :)
    ha megkapod a listát és nem nagyon teljesíthető, akkor ki kell lépned a szöviből, majd újra be és másik feladatot kapsz, ami esetleg jobb mint az előző :)
  • lizzie12 (HU1)lizzie12 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!

    Tegnap megjelent a Mikulás kívánságlistához tartozó Benny sátor.
    Egyik szövi társa vett is tőle.. pénzt levonta és semmi sincs a raktárában nem kapott semmit sem.. valaki tapasztalt már ilyet??
    mit lehet csinálni? nem tudom jó helyre írtam a bejegyzést.

    Lizzie12
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Tegnap megjelent a Mikulás kívánságlistához tartozó Benny sátor.
    Egyik szövi társa vett is tőle.. pénzt levonta és semmi sincs a raktárában nem kapott semmit sem.. valaki tapasztalt már ilyet??
    mit lehet csinálni? nem tudom jó helyre írtam a bejegyzést.

    Lizzie12
    Én kipróbáltam 1 termék 1 db-jának vásárlásával, akkor nem láttam, de kiléptem-beléptem és ott volt a vett tétel. Ha kilép és belép sincs ott a raktárban a vett termék? Ha nincs, próbáljon meg sütiket és a szokásos törléseket megcsinálni, ha az sem segít, akkor csak a support tud segíteni.
  • Artemisz4 (HU1)Artemisz4 (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok!

    Most tűnt fel (bár lehet eddig is így volt), hogy ha az első heti fülecskére rámegyek, akkor az alsó gömbdísznél az van kiírva, hogy folyamatban, Azon a héten nem mindenki érte el a 100%-ot, de ez a "folyamatban" szó arra enged következtetni, h még valahogy lehet rajta turbózni? Esetleg a segítős vasárnapokon visszamenőleg is bele lehet nyúlni? Vagy van vmi megoldás?! :) 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! Szerintem visszamenőlegesen nem lehet már beleadni, én úgy gondolom, hogy csak az ahetibe tudsz besegíteni vasárnap. Ha nem értétek el a 100%-ot együttesen, akkor az alsó dísz marad kijelölve mindaddig, míg egy héten nem éri el a szövi együtt a 100%-ot. A boldogság nő, de a dísz kinézete addig nem változik, míg nincs olyan heti lista, ahol akik elkezdték az ahetit nem 100% mindenkié.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.12.2015
    Sziasztok!

    Most tűnt fel (bár lehet eddig is így volt), hogy ha az első heti fülecskére rámegyek, akkor az alsó gömbdísznél az van kiírva, hogy folyamatban, Azon a héten nem mindenki érte el a 100%-ot, de ez a "folyamatban" szó arra enged következtetni, h még valahogy lehet rajta turbózni? Esetleg a segítős vasárnapokon visszamenőleg is bele lehet nyúlni? Vagy van vmi megoldás?! :) 
    szia

    bár nálunk mindig be lett fejezve az adott hét, akit kellett felnyomtunk 100%-ra, így biztosat nem mondhatok én se. de ha a név mellett látod a kis zöld nyilacskát, akkor szrtm érdemes megpróbálni :)

    most olvastam "odaát", elvileg vasárnap lehetséges
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 07.12.2015
    Sziasztok !
    Lehet nem jó helyre írtam ....
    Valaki tudna válaszolni ,hogy a Karácsonyi szigeten mit lehet kapni "ha lehet", az ajándék dobozkákért ??
    A sziget körül találhatóak ,és ha rámegy a nyíl eltűnik  :( !! Köszi a választ ha valaki tud valamit !! Szövinkben másnak is volt !! :)

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ildi (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Valaki tudna válaszolni ,hogy a Karácsonyi szigeten mit lehet kapni "ha lehet", az ajándék dobozkákért ??
    A sziget körül találhatóak ,és ha rámegy a nyíl eltűnik  :( !! Köszi a választ ha valaki tud valamit !! Szövinkben másnak is volt !! :)
    Szia! Ha sikerült 17 körül találnod, akkor a jegesmaci táncra perdül. Más szerepe nincs.
  • Vicuska41 (HU1)Vicuska41 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! :) Az első hetet hoztuk 100%-ra,/akik elkezdték a szöviben az adventi eventet/A 2. hetet is hoztuk 100%-ra...Az első hét melletti /jobb oldali/ sávban a 100% mellett mutat itt-ott + 1-2-3 %-ot....A 2. héten semmit nem mutat 3-ban....A kérdésem: Akkor ad + %-ot, ha besegítünk a Társunknak, vagy::ha + terményt teszünk be a kért mennyiségen felül?  Tudna Valaki ezzel kapcsolatban valami infót adni?  /Az első héten eszméletlenül nagy kapkodásban voltunk, akkor nem tettünk be + terményt saját farmunkon, viszont a társainknak segítettünk hozni a 100 %-ot...a 2. héten sokat raktunk be +-ban saját farmon,a vásárlásnak köszönhetően :)...akkor már nem kellett besegíteni senkinek, mindenki meg tudta csinálni önállóan a 100%-ot..akkor viszont már nem adott + %-ot a jobb szélső sávban.../ Tehát:::Csak akkor ad +  %-ot, és annyit, amennyivel besegítünk a szövis-Társunknak ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! :) Az első hetet hoztuk 100%-ra,/akik elkezdték a szöviben az adventi eventet/A 2. hetet is hoztuk 100%-ra...Az első hét melletti /jobb oldali/ sávban a 100% mellett mutat itt-ott + 1-2-3 %-ot....A 2. héten semmit nem mutat 3-ban....A kérdésem: Akkor ad + %-ot, ha besegítünk a Társunknak, vagy::ha + terményt teszünk be a kért mennyiségen felül?  Tudna Valaki ezzel kapcsolatban valami infót adni?  /Az első héten eszméletlenül nagy kapkodásban voltunk, akkor nem tettünk be + terményt saját farmunkon, viszont a társainknak segítettünk hozni a 100 %-ot...a 2. héten sokat raktunk be +-ban saját farmon,a vásárlásnak köszönhetően :)...akkor már nem kellett besegíteni senkinek, mindenki meg tudta csinálni önállóan a 100%-ot..akkor viszont már nem adott + %-ot a jobb szélső sávban.../ Tehát:::Csak akkor ad +  %-ot, és annyit, amennyivel besegítünk a szövis-Társunknak ?
    Szia! A vasárnapi +-ok abból vannak, hogy besegítettetek azoknak, akiknél nem volt meg vasárnap a 100%  Attól függ mennyit segítettél adott %-ot. Így annak a neve mellett van +%, aki segített társainak elérni a 100%-ot. 
    Az egyéb plusz beadott hét közben csak a boldogságot növeli a csillagban.
  • Vicuska41 (HU1)Vicuska41 (HU1) Bejegyzések: 3
    Köszi, Ádámmaci! :)

  • Sünanyó (HU1)Sünanyó (HU1) Bejegyzések: 32
    Sziasztok!Tudd nekem arra valaki felelni hogy az első hét teljesítését ki lehet  e egészíteni valamikor mert ott olyan irreális volt a követelmény hogy nem sikerült de a szövi feladattól nem szeretnénk elesni.Aki tud válaszolni megköszönném!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.12.2015
    Sziasztok!Tudd nekem arra valaki felelni hogy az első hét teljesítését ki lehet  e egészíteni valamikor mert ott olyan irreális volt a követelmény hogy nem sikerült de a szövi feladattól nem szeretnénk elesni.Aki tud válaszolni megköszönném!
    Szia! Sajnos visszamenőleg nem egészíthető már ki. A hátrány annyi, hogy 1-gyel alacsonyabb lesz a díszetek kinézete, mint aki mindet teljesíti, és ezáltal kisebb lesz a dísz boldogságpontja hozzájuk képest. Csak ennyi a hátrányotok.
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 08.12.2015
    Ildi (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Valaki tudna válaszolni ,hogy a Karácsonyi szigeten mit lehet kapni "ha lehet", az ajándék dobozkákért ??
    A sziget körül találhatóak ,és ha rámegy a nyíl eltűnik  :( !! Köszi a választ ha valaki tud valamit !! Szövinkben másnak is volt !! :)
    Szia! Ha sikerült 17 körül találnod, akkor a jegesmaci táncra perdül. Más szerepe nincs.
    Köszönöm Ádámmaci , már meg is táncoltattam :) Nagyon mókás, a piros miki sapkájával :D  
  • bagoly4 (HU1)bagoly4 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.12.2015
    Ildi (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Valaki tudna válaszolni ,hogy a Karácsonyi szigeten mit lehet kapni "ha lehet", az ajándék dobozkákért ??
    A sziget körül találhatóak ,és ha rámegy a nyíl eltűnik  :( !! Köszi a választ ha valaki tud valamit !! Szövinkben másnak is volt !! :)
    Szia! Ha sikerült 17 körül találnod, akkor a jegesmaci táncra perdül. Más szerepe nincs.



    SEMMIIIIIIITTT DD
  • ktimi (HU1)ktimi (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Reggel a karácsonyfán a minőség oszlop még 5/7 volt, most meg 1/7. Idáig szépen ment fölfelé, most mitől esett vissza?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ktimi (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Reggel a karácsonyfán a minőség oszlop még 5/7 volt, most meg 1/7. Idáig szépen ment fölfelé, most mitől esett vissza?

    szia

    és a fenyő csúcsán az elért % is visszaesett? lehet csak egy megjelenítési probléma, de még mások nem panaszkodtak ilyesmiről. mindenesetre érdemes egy újabb belépésnél ellenőrizni. ha nem változik, akkor írj a Supportnak
Sign In to comment.