Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

November 23-i frissítés megbeszélése: Mikulás kívánságlistája

1712

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali Bourges :smiley:
    látom élsz :)
    hogy mit fog majd kérni cserébe azt szrtm most még senki se tudja. vasárnap okosabbak leszünk :)
    egyben biztosak lehetünk..... olyasmi lesz amiért arannyal kell esetleg fizetni
    vagy nem tudunk időben készen lenni, így szintén aranyat kell használni :smiley: 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!
    Bocsánat, de csak átfutottam a hozzászólásokat és most valami nem tiszta:

    Az elején valahol azt írtátok, hogy ha tag lép ki a szövetkezetből, akkor az a szövinek sem jó, mert nehezedik a feladat. Azután meg a kis %-ot elérőknél az a javaslat, hogy lépjen ki, majd be. Most akkor mi a jó? (nekünk volt kilépőnk-persze nem szólt előre, de lett belépőnk. Ő most nem kezdett bele, mert ezt kértem tőle. Azután meg valaki jelezte, hogy hétfőn ki fog lépni.) 
    Nem tudom kiderült-e, hogy a 0%-os tud-e segíteni a többieknek illetve, hogy őt fel tudjuk-e hozni 100%-ra esetleg együtt vasárnap?

    És azt lehet-e tudni, hogy csak a 100%-osak tudnak-e a többieknek segíteni? Ez nagyon fontos lenne a feltöltögetési sorrendben.

    köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Bocsánat, de csak átfutottam a hozzászólásokat és most valami nem tiszta:

    Az elején valahol azt írtátok, hogy ha tag lép ki a szövetkezetből, akkor az a szövinek sem jó, mert nehezedik a feladat. Azután meg a kis %-ot elérőknél az a javaslat, hogy lépjen ki, majd be. Most akkor mi a jó? (nekünk volt kilépőnk-persze nem szólt előre, de lett belépőnk. Ő most nem kezdett bele, mert ezt kértem tőle. Azután meg valaki jelezte, hogy hétfőn ki fog lépni.) 
    Nem tudom kiderült-e, hogy a 0%-os tud-e segíteni a többieknek illetve, hogy őt fel tudjuk-e hozni 100%-ra esetleg együtt vasárnap?

    És azt lehet-e tudni, hogy csak a 100%-osak tudnak-e a többieknek segíteni? Ez nagyon fontos lenne a feltöltögetési sorrendben.

    köszi
    szia

    elvileg csak az tud segíteni a többieknek, aki már 100%-os lesz vasárnap. ha valaki kilép a szöviből, akkor szrtm nem annyira rossz, mintha bent marad és esetleg 8%-on vagy valamivel kevesebb-többen van.
    azt tudni kell..... ha elkezdte bárki a szöviben a Mikis feladatot, de min %-on ( akár csak 10-20 ) van, akkor a szövinek kell a 7-dik napon kisegíteni. tehát ez a szövetkezetnek nagy teher, ha nem közelíti meg a100%-ot.
    viszont ha kilép akkor olyan mintha el se kezdte volna, így nem számít be. nem kell a szövinek hajtani mások miatt
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szeva Liz,igen még nem raboltak el a terroristák (lehet hamar visszahoznának :D )
    Am szer felesleges találgatni,hisz péntek este van és infóhiány lévén,erre is magunktól fogunk rájönni,mint eddig minden másra.Macika infói jól jöttek,legalább adtak 1 kezdőlökést,meg nagyvonalakban tudtuk miről is van szó,de ez szer majd csak vasárnap este fog megvilágosodni,hogy akkor mit hogyan és mennyiért.De a lóvét jó hogy írtátok,nekem fel sem tűnt :D így igazából semmi bukó nincs annak,aki végigtolja a mikusevit.De az a 7x7 es dísz.....Kicsit el voltak szédülve mikor a méretet kitalálták.Egy oázis helyére fér ki,ami azért nem kicsi,én minden farmomról levettem azokat is,mert az 5x5-ös evis tesco-sabb.Tehát remélem a méretért is lesz valami lázongás és összébb tömörítik legalább egy 5x5-ösbe.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszönöm
    akkor meglátjuk
    :)
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    .Valaki tudja,hogy vasárnap hány órától lehet a többieket kisegíteni, hogy a nekik is esélyük legyen a 100%-ra?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Omkara (HU1) mondta:
    .Valaki tudja,hogy vasárnap hány órától lehet a többieket kisegíteni, hogy a nekik is esélyük legyen a 100%-ra?
    szia

    nem tom hány órakor indult az egész, de persze onnantól kell számolni :)
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    Érdekes ez a játék! Teljesítettem a z első hetet. 100%-on van, ahogy írja; viszont a második hetet már nem engedi elkezdeni :(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    wrath (HU1) mondta:
    Érdekes ez a játék! Teljesítettem a z első hetet. 100%-on van, ahogy írja; viszont a második hetet már nem engedi elkezdeni :(
    A második hetet hétfőn tudod kezdeni.
  • Artemisz4 (HU1)Artemisz4 (HU1) Bejegyzések: 15
    Hát ez így elég szívás, hogy csak abból tudsz beadni/cserélni a másiknak, amit eddig gyűjtöttél, nyilván abból senki sincs topon készletileg...:/
  • teri52 (HU1)teri52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Hát ez így elég szívás, hogy csak abból tudsz beadni/cserélni a másiknak, amit eddig gyűjtöttél, nyilván abból senki sincs topon készletileg...:/
    szia   hol látod hogy hol segíthetsz?

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    teri52 (HU1) mondta:
    Hát ez így elég szívás, hogy csak abból tudsz beadni/cserélni a másiknak, amit eddig gyűjtöttél, nyilván abból senki sincs topon készletileg...:/
    szia   hol látod hogy hol segíthetsz?

    A karácsonyfát ha megnyitod, mindenkit látsz és meg tudod nézni kinek mi hiányzik még.
    A sajátodat is nézd meg ha hiányzott még valamid, mert most már mást kell az eddigi helyett beadni.
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Sziasztok, sajnos én sem értem a másiknak csak azt tudod adományozni, amit neked kell termelned és adományoznod, hiába látod hogy mi kell a másiknak.Ez így nem jó szrtm.így nem lehet segíteni.Van valakinek ezzel kapcsolatban ötlete?
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Ez igy nem jo az egyik tagomnak tej kell teli a csüröm tejjel és nem tudok adni mert virágcsokrot kér.......
    barack helyett süteményt....
    Megkeverték rendesen....

  • csszabo (HU1)csszabo (HU1) Bejegyzések: 1
    teli a csüröm tejjel és nem tudok adni mert virágcsokrot kér.......
    barack helyett süteményt....
    Megkeverték rendesen....

    Megkeverték, de érdemes sokat kommunikálni szövin belül, mert alacsonyabb szintű játékostól mást kér, mint magasabbtól. Lehet, hogy ő gyorsabban előállít (vagy betárazott) egy terméket, mint te előállítasz egy virágcsokrot.
  • Lorac (HU1)Lorac (HU1) HU1 Bejegyzések: 6

    Sziasztok!

    Alig 1-2 éve játszom ezt a játékot, és nagyon sok olyan eseményt élhettünk át eddig, amire nagyon sokan azt mondták, hogy ennyi, befejeztem!

    Mivel kitennének, ezért nem írom le szó szerint, hogy hogyan habzik a szám a józan paraszt káromkodásától!

    Cseppet ideges vagyok, ugyanis azok a programozók akik EZT a MICSODÁT írták, rohadtul mellé nyúltak! Vagy nem értenek hozzá, vagy nagyon be vagyunk szívatva!

    Szóval, kérdem én, MOST MI LESZ? MIKOR kerül javításra a probléma?

    Hogy szövetkezeti játék ez az event, ha nem tudsz a másiknak segíteni, ráadásul olyat kér betenni, amit az adott farmon nem is kellett gyűjteni??????????? Vagy az, hogy azt kell adományoznom, amit vért izzadva termeltem 1 héten át, és örültem, hogy meglett, VÉGRE???????????????


  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    teli a csüröm tejjel és nem tudok adni mert virágcsokrot kér.......
    barack helyett süteményt....
    Megkeverték rendesen....

    Megkeverték, de érdemes sokat kommunikálni szövin belül, mert alacsonyabb szintű játékostól mást kér, mint magasabbtól. Lehet, hogy ő gyorsabban előállít (vagy betárazott) egy terméket, mint te előállítasz egy virágcsokrot.
    Szia ahol káposzta kellet oda olivát kér amit még a játékosom szintje el se ért
    ahová mandula kell oda pitét kér....
    szerintem a szövim itt befejezte a mikivel a gyüjtögetést...
  • Lorac (HU1)Lorac (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Konkrétam nekem CSAK gyümölcsös-teszínes sütit, és illóolajat enged betenni minden taghoz, pedig nem is azt gyűjtötték. Naná, hogy a sütit az életben meg nem termelem!
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    Hát ez így elég szívás, hogy csak abból tudsz beadni/cserélni a másiknak, amit eddig gyűjtöttél, nyilván abból senki sincs topon készletileg...:/

    Főleg úgy, hogy az elején nem volt jó a maximális mennyiség gomb, mert vitte a komplett raktárkészleted, nem pedig csak a beadandó mennyiséget. :(
  • bandi84 (HU1)bandi84 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!
    Egy valamit nem értek és ebben szeretnék segítséget kérni.Eljött a vasárnap segíteni szeretnénk egymást a szövetkezet tagjainkkal ,de a mikulás listán ha rámegyek egy tag listájára akkor egy ikonon miért szerepel kettő darab termék.Gondolok itt arra hogy van egy kiemelt és a jobb sarokban meg kicsivel van még egy .
    Akkor most melyiket kellene még termelnem és  beadni amivel segíthetném.
    köszönöm a segítséget előre is.

    Üdv Bandi
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    Sziasztok!
    Egy valamit nem értek és ebben szeretnék segítséget kérni.Eljött a vasárnap segíteni szeretnénk egymást a szövetkezet tagjainkkal ,de a mikulás listán ha rámegyek egy tag listájára akkor egy ikonon miért szerepel kettő darab termék.Gondolok itt arra hogy van egy kiemelt és a jobb sarokban meg kicsivel van még egy .
    Akkor most melyiket kellene még termelnem és  beadni amivel segíthetném.
    köszönöm a segítséget előre is.

    Üdv Bandi
    Szia,

    a kis ikon azt jelenti, hogy a társadnak mit kellett gyűjtenie, a nagy ikon pedig azt, amivel ténylegesen ki tudod őt segíteni. Azok pont ugyanazok, amiket eddig neked kellett gyűjteni.
  • bandi84 (HU1)bandi84 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    De ha neki citrust kellett gyűjtenie akkor miért kér mézet helyette?
  • Tyna80 (HU1)Tyna80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    Nagy CSALÓDÁS ez a játék! Iszonyatos nagy mennyiséget kér mindenből!!! És a tetejébe, mikor végre nagy nehezen teljesítesz belőle valamennyit, és vasárnap segíteni szerettünk volna egymásnak
    1. nekünk nem is azt kellett beadni, mint a gyűjtőnek!
    2. a tőlünk segítségül kért anyagmennyiség olyan óriási, hogy
    szó szerint TELJESÍTHETETLEN a játék, bármennyire is igyekszünk!!!
    Az előző hozzászólásokból látom, hogy sokaknak ugyanez a problémája!!!!
    Én nem is értem, hogy az illetékesek miért nem lépnek már ezzel kapcsolatban valamit!!!!
    Üdvözlettel,
    Egy csalódott játékos és Szövetkezete
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    De ha neki citrust kellett gyűjtenie akkor miért kér mézet helyette?
    Gondolom neked kellett tegnapig mézet gyűjtened.
    És a társadtól hiába kér citrust, te csak mézzel tudod kisegíteni.
  • bandi84 (HU1)bandi84 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    De ha neki citrust kellett gyűjtenie akkor miért kér mézet helyette?
    Gondolom neked kellett tegnapig mézet gyűjtened.
    És a társadtól hiába kér citrust, te csak mézzel tudod kisegíteni.
    Akkor ebben mi a segítség ,hiszen én a ézet eddig mindig beadtam így az raktáron semmi.Citrust viszont nem volt a listámon ezért azt gyűjtöttem neki egész héten hogy most átadjam neki és kisegítsem hogy teljes legyen a listája.
    Hol van ebben a segítség ha most az egész héten gyűjtött terméket nem adhatom neki oda?
  • petya.gres (HU1)petya.gres (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    Egy valamit nem értek és ebben szeretnék segítséget kérni.Eljött a vasárnap segíteni szeretnénk egymást a szövetkezet tagjainkkal ,de a mikulás listán ha rámegyek egy tag listájára akkor egy ikonon miért szerepel kettő darab termék.Gondolok itt arra hogy van egy kiemelt és a jobb sarokban meg kicsivel van még egy .
    Akkor most melyiket kellene még termelnem és  beadni amivel segíthetném.
    köszönöm a segítséget előre is.

    Üdv Bandi


    Kedves Bandi!

    A nagyobb ikont kell adományozni. A kisebb ikon arra vonatkozik, hogy a tagodnak mit kellett volna összegyűjtenie.

    Nekem kezd egy kicsit tisztulni de nem igazán örülök a tisztánlátásnak. Ha az első sorban tőlem káposztát kért és egyik tagnál pedig kukoricát, akkor a vasárnapi beadásnál a káposztát tudom beadni. Itt gondolom bonyolult számításokkal helyettesítették a két terméket, mert míg a tagnak mondjuk 10000 kukoricát kell beadni, nekem káposztából csak 5000-et (de ez sem nulláról indul, hanem a beadott kukoricát átszámolják káposztára). Így ha sikerül kiegészíteni 5000-re a káposztát, akkor neki 100%-on lesz a kukoricája.

    A gond csak az, hogy amit még én sem tudtam befejezni, vagy éppen befejeztem, de egy nap alatt nem tudom feltölteni (mert mást termeltem, feltételezve, hogy a másiknak a másik kell), így bukó az egész Akár logikus is lehetne így is, ha előre értelmesen leírták volna a játékszabályt.

    Majd a második hétnél okosabbak leszünk......

  • bandi84 (HU1)bandi84 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!
    Egy valamit nem értek és ebben szeretnék segítséget kérni.Eljött a vasárnap segíteni szeretnénk egymást a szövetkezet tagjainkkal ,de a mikulás listán ha rámegyek egy tag listájára akkor egy ikonon miért szerepel kettő darab termék.Gondolok itt arra hogy van egy kiemelt és a jobb sarokban meg kicsivel van még egy .
    Akkor most melyiket kellene még termelnem és  beadni amivel segíthetném.
    köszönöm a segítséget előre is.

    Üdv Bandi


    Kedves Bandi!

    A nagyobb ikont kell adományozni. A kisebb ikon arra vonatkozik, hogy a tagodnak mit kellett volna összegyűjtenie.

    Nekem kezd egy kicsit tisztulni de nem igazán örülök a tisztánlátásnak. Ha az első sorban tőlem káposztát kért és egyik tagnál pedig kukoricát, akkor a vasárnapi beadásnál a káposztát tudom beadni. Itt gondolom bonyolult számításokkal helyettesítették a két terméket, mert míg a tagnak mondjuk 10000 kukoricát kell beadni, nekem káposztából csak 5000-et (de ez sem nulláról indul, hanem a beadott kukoricát átszámolják káposztára). Így ha sikerül kiegészíteni 5000-re a káposztát, akkor neki 100%-on lesz a kukoricája.

    A gond csak az, hogy amit még én sem tudtam befejezni, vagy éppen befejeztem, de egy nap alatt nem tudom feltölteni (mert mást termeltem, feltételezve, hogy a másiknak a másik kell), így bukó az egész Akár logikus is lehetne így is, ha előre értelmesen leírták volna a játékszabályt.

    Majd a második hétnél okosabbak leszünk......

    Ez így viszont egy jo nagy kitolás hiszen azzal kellene neki segítenem ami nincs raktáron mert addig ezeket én is beadtam a saját listámra.
    Így viszont a Mikulás event egy jo nagy hagy ne írjam ki hogy most mit gondolok.
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    De ha neki citrust kellett gyűjtenie akkor miért kér mézet helyette?
    Gondolom neked kellett tegnapig mézet gyűjtened.
    És a társadtól hiába kér citrust, te csak mézzel tudod kisegíteni.
    Akkor ebben mi a segítség ,hiszen én a ézet eddig mindig beadtam így az raktáron semmi.Citrust viszont nem volt a listámon ezért azt gyűjtöttem neki egész héten hogy most átadjam neki és kisegítsem hogy teljes legyen a listája.
    Hol van ebben a segítség ha most az egész héten gyűjtött terméket nem adhatom neki oda?
    Igen, pont ez a problémája mindenkinek, nekem is. Nekem tehéntápot kéne adományoznom, meg levendulakivonatot, meg aloe vera gélt (meg mézkrémet...), miközben ezekből kb. annyi maradt raktáron, hogy a termelést még épphogy el tudom indítani.
    Ez a mikulásos event nem kicsit lett szivatós.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok

    Macika erről is írt ezen a linken

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2707855/#Comment_2707855

    tehát nem u. azt kell beadni a segítségnél, mint ami hiányzik

  • Tyna80 (HU1)Tyna80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    De ha neki citrust kellett gyűjtenie akkor miért kér mézet helyette?
    Gondolom neked kellett tegnapig mézet gyűjtened.
    És a társadtól hiába kér citrust, te csak mézzel tudod kisegíteni.
    Akkor ebben mi a segítség ,hiszen én a ézet eddig mindig beadtam így az raktáron semmi.Citrust viszont nem volt a listámon ezért azt gyűjtöttem neki egész héten hogy most átadjam neki és kisegítsem hogy teljes legyen a listája.
    Hol van ebben a segítség ha most az egész héten gyűjtött terméket nem adhatom neki oda?
    Egyetértek!!! Mi is pontosan így jártunk!!

Sign In to comment.