Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

November 23-i frissítés megbeszélése: Mikulás kívánságlistája

1312

Hozzászólások

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Sziasztok!
    A mi szövinkbe elég sok piros van.
    A legelső leírás szerint mindenkinek kell csinálnia, mert a szövi nem léphet feljebb...
    viszont csak vasárnap jelenik ez meg hogy segíteni kell . Nem fog a szövi többi tagja akik már teljesítették a sajátjukat pár (antiszövitag) miatt elpazarolni a drága pihenőidejét.... 
    Lehet hogy az ilyen tagoktól inkább megválnék, vagy sok szövi kiteszi őket....
    Most a kis szöviknek áll a zászló! Gratula a Mikulásnak és a tervezők agyament szabályainak!

    Üdv: Mircipirci
    Igazat szóltál. De az éremnek mindig két oldala van.
    Hisz miért baj az, ha néha a kis szöviknek is áll a zászló? Ami egyébként korántsem biztos, mert nálunk pölö tízből 2-3 aktív tag van, a többi piros. De egy - eléggé elbaltázott - event kedvéért nem fogom kirakni a régi barátaimat. A  közbenső díjak karcsúak, 7x7-es díszt meg ki a búbánat fog kitenni? Heccből azért csináljuk. 
    Egy biztos: egynémely szövinek vízválasztó lesz ez az event, mert most először tudunk egymásnak a farmon is adni. Most kiderül, kiben mi lakik, hol az igazi összetartás és önfeláldozás, hol igazi a csapat. Mielőtt félreértené bárki, ezen természetesen nem azt értem, hogy a piócákat is el kell tartani! Áldozatkész vagyok, de madár nem! Szóval kéretik ebbe nem belekötni, nem erre értettem. 
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én biztosan nem fogom csinálni ezt a mikulásosdit. Nem a pénz miatt, de:
    1. A szövinkben bár a létszám nagy, de az aktivitás még közepes se.
    2. A projekteket a társulat fele se csinálja aktívan, inkább csak a harmada. Márpedig ennyi kiesést nem lehet pótolni az utolsó nap.
    3. Mi az, hogy a szövi nem léphet feljebb? Hol? Csak ebben a feladatsorban vagy az eddig is meglévő ranglistán? Ott nem lehet szintet lépni? Ha ez az utóbbi igaz, akkor asszem nem csak a szöviből lépek ki, - nem akarom lehúzni a többieket passzivitásommal - de a játéknak is búcsút intek a harmadik évben.
    4. Mi az, hogy tetszik, nem tetszik indulni kell a szövinek? Vagy még is csak én vagyok ennyire értetlen?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok. Az en ertelmezesemben ketfele lehetoseg a jo. Nem ad be semmit vagy bead es tole telhetoen csinalja. Mindenki kap diszt ekkor ha dolgozott ha nem csak max mas lesz a boldogsagpontja. Emlekeztek meg a tavcsoves boldogsagpontos eventre? Ott is mindenki annyi boldogsagot kapott,amennyi penzt bealdozott es amely ponttartomamyba esett. Na ezt hasonlonak tartom. 
    Ha csinalod meg kell lennie mind a 7 feladatnak azaz 100% -nak. Ekkor tudsz segiteni a csapatnak.
    Minden hetfon kapsz egy 7 feladatos listat amit csinalni kell. Ha a szovi tagjai akik elkezdtek meglesz a szaz szazalek tovabb tudnak lepni. Ha az 1. het kesz egy fokkal nehezebb listat ad. Aki csinalja az csinalja amennyire kepes es a tobbi kesz tarsa tud segiteni. De csak azok.
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok. Az en ertelmezesemben ketfele lehetoseg a jo. Nem ad be semmit vagy bead es tole telhetoen csinalja. Mindenki kap diszt ekkor ha dolgozott ha nem csak max mas lesz a boldogsagpontja. Emlekeztek meg a tavcsoves boldogsagpontos eventre? Ott is mindenki annyi boldogsagot kapott,amennyi penzt bealdozott es amely ponttartomamyba esett. Na ezt hasonlonak tartom. 
    Ha csinalod meg kell lennie mind a 7 feladatnak azaz 100% -nak. Ekkor tudsz segiteni a csapatnak.
    Minden hetfon kapsz egy 7 feladatos listat amit csinalni kell. Ha a szovi tagjai akik elkezdtek meglesz a szaz szazalek tovabb tudnak lepni. Ha az 1. het kesz egy fokkal nehezebb listat ad. Aki csinalja az csinalja amennyire kepes es a tobbi kesz tarsa tud segiteni. De csak azok.
    Szia Maci!
    Így is van ahogy írod!!!  Én írtam egy körüzenetet a szövitagoknak, hogy csak az vágjon bele aki minden héten le is tudja adni amit kér a Miki.. ha csak 1 hét kimarad a szövi elveszti hogy szintet léphessen ebben a feladatban! Csak ennyi...
    Sokan hajtanak, és még többen alig termelnek.
    Szóval eléggé el vagyok szomorodva.



  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Hát a lista alapján elég csoró a mikulás tul sokat kér szinte a semmiért. A játéktól is elveszi mindenkinek a kedvét....
  • salud5 (HU1)salud5 (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 23.11.2015

    Jobb lett volna egy karifa.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 23.11.2015
    hali

    FÚJ....hát nekem már most elment a kedvem ettől az eventtől.  :weary:  Hát nagyon sokat kér...teljesithetetlen...
    j... ha meg nincs kihagyás x aranyért, akk annyi mident klr, h nem lehet teljesiteni :rage: 

    Ha 1 szövi tagot kirugnak vagy kilép a szöviből, akk az általa adományozott temékek elvesznek.És ha u. az a tag visszalép, vagy 1 másik szövibe lép, akkoe elölról kell kezdeni mindent :grey_question:    :anguished:  :persevere:


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali

    FÚJ....hát nekem már most elment a kedvem ettől az eventtől.  :weary:  Hát nagyon sokat kér...teljesithetetlen...
    j... ha meg nincs kihagyás x aranyért, akk annyi mident klr, h nem lehet teljesiteni :rage: 

    Ha 1 szövi tagot kirugnak vagy kilép a szöviből, akk az általa adományozott temékek elvesznek.És ha u. az a tag visszalép, vagy 1 másik szövibe lép, akkoe elölról kell kezdeni mindent :grey_question:    :anguished:  :persevere:



    szia Sestri :)

    hát azért szrtm egy hét alatt lehetséges teljesíteni, bár minden héten egyre nehezebb lesz, azt már ki tudja mennyire fogjuk tudni. persze sok olyan van, amit megtudsz venni és beadni. csak az a gáz, h akkor teljesen legatyásodsz, hisz a beadott termékekért nem dolcsit kapunk, sőt....... eléggé karcsú a juti :))))))
    és ha még megvesszük a hiányzó dolgokat, akkor kongani fog a kassza :smiley: :smiley: 
  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    sziasztok
    szerintem rosszul értelmezitek, én is elolvastam a súgót miután Marcsi köszönet érte felhívta rá a figyelmünket, és ott az 5. kockában van hogy ha 1-1 játékos valamelyik hetet nem kezdi el akkor ő szürkén fog megjelenni 0%-kal és nem fog beleszámítani a szintlépésbe, szóval én úgy értelmezem ezt hogyha valaki nincs itthon egy hétig, vagy úgy gondolja hogy az a heti feladat neki még nagyrészt sem teljesíthető akkor nem kezdi el, de ezzel semmi hátrányba nem sodorja a szövijét, csak akkor ha bead egy keveset és utána nem csinálja. Vagyis szerintem a jó hozzá állás az ha hétfőnként mindenki megnézi a listáját, mindenki ismeri a saját termelékenységét és el tudja dönteni hogy azon a héten tudja e teljesíteni legalább a 70%-át hogy esetleg az utolsó nap még a többiek besegíthessenk és csak azt a hetet kezdi aminél ez teljesül.                    
    Judit
  • tolokocsi (HU1)tolokocsi (HU1) Bejegyzések: 10
    Tudjátok a játékkal együtt jár a teljes körű játék ismertetése is, én ezt nem látom itt a hivatalos hírekbe >:)B)
    Úgy érzem a magyar csapat el van hanyagolva  ... :'(B)

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha megnézed ennek a topiknak az első bejegyzését, akkor szinte megtalálod a lényegét.
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Nem értem a kis ajándékokat mikor adja oda a jómunka jutalmaként ha veszek ilyen ajándékokat, és leteszem, vagy ha kiteszek egyet akkor adja oda.  Ha nincs helyem akkor vegyek le egyet és épitsek ujat. Olyan értéktelenek az ajándékok, hogy nem éri meg hogy ha leveszek valamit és kisebbet teszek le és a % teljesitményem leesik.
    Ha valaki tudja hogy hogyan ésszerü megoldani és megírja, megköszönöm.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Jelzem holnap frissítés, a leírását keressétek a legfrissebb bszélgetések közt.

  • tolokocsi (HU1)tolokocsi (HU1) Bejegyzések: 10
    Jelzem holnap frissítés, a leírását keressétek a legfrissebb bszélgetések közt.

    Ádámmaci, nem téged akartalak bántani, neked minden elismerésem és köszönetem hogy hoztad a leirást amit meg tudtál oldani. <3:)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    gizi1 (HU1) mondta:
    Nem értem a kis ajándékokat mikor adja oda a jómunka jutalmaként ha veszek ilyen ajándékokat, és leteszem, vagy ha kiteszek egyet akkor adja oda.  Ha nincs helyem akkor vegyek le egyet és épitsek ujat. Olyan értéktelenek az ajándékok, hogy nem éri meg hogy ha leveszek valamit és kisebbet teszek le és a % teljesitményem leesik.
    Ha valaki tudja hogy hogyan ésszerü megoldani és megírja, megköszönöm.

    Ne kisebbet nagyobb boldogságu tárgyat tegyél fel a kis boldogságut vedd le
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah halika
    Először is igen Kiskapa,az én csapatom nagy lázban van és 1000 rel tolja a feladatot.Sokat kér a bittos,de izgi és most elválik ki mennyire támogatja a többit.(Bár ettől a részétől nem tartok igazán).Aki úgy érzi megy neki az belevág a heti feladatba,akinek valamelyik heti nem megy,az hagyja.Így meg van oldva a dolog.Már táblázatot csinálnak a skacok hogy kinek miből mennyit kér,mennyi kell sac/kb majd neki,ki tud adakozni kinek stb.Szóval függetlenül attól,hogy hátast dobtam a mennyiségtől nekünk tetszik :D
    Brad sajna kezdetleges alzheimerem van,így már nem tom mit írtál,csak azt hogy nekem írtad és gyilokról volt szó benne,de most nem érek rá ölekedni,úgyhogy csak nyugodtan írd :D Pusza.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Bourges, csak azt írtam, hogy emellé a malacgyógyulós event csak apróság és csinálódik amúgy is, nem kell külön csinálni, tehát ingyér' van. És te múltkor az ingyér' szóra ugrottál, persze, egészen más aspektusban. :) Oké, akkor nem gyilok, mi is húzzuk az igát, aztán meglátjuk. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Téééényleg ezt írtad :D És hát végül is ezért is teszünk,tehát nem 100% ban ingyééé,de azért ócsóóón adják :D És hajrá nektek cowboy,szer tök izgi,jobb mint felröpist gyűjteni,ez legalább ütős feladat.Aki meg úgy érzi neki erős vagy sok,az kihagyja,akit meg fűt a harci kedv az tolja és termel és termel ut aluka,majd felkel és termel és termel,majd eszik valamit,majd termel és termel.....annak jó.Tehát nem rossz találmány.
    De most lépek csucsulni,tehát jóóóó éjt.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 24.11.2015
    Az a baj, hogy két termelés közt el is kell menni melózni. :):lol: 

  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 24.11.2015
    Tica54 (HU1) mondta:
    Hát nekem sem világos sok minden és osztom a fenti hsz-t ez KRAMPUSZ nem jóságos mikulás,nagyon sok terményt kér. Kérdezem hogy hol látom a szövitársaimat?Tudtok segíteni?
    A szövetkezeti társakat látod  a karácsonyfára kattintva. Első fülön látod a te  tárgyheti rendelésedet amit egyénileg kéne teljesítened. A további füleken láthatod a heti teljesítéseket, a szövetkezeti társak teljesítési arányait.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Sziasztok! 

    Nálam a hét rendelése:

      4190 búza
      2975 madársaláta
    21548 tojás (teljesítve)
      4541 viasz
      4750 olívabogyó (teljesítve)
      6320 almás pite
      4970 tésztás ajándékkosár (teljesítve)

    Köszönhetően a nagy raktárkészletnek nem egészen 1 nap alatt 74%-os a beadási szintem.
    1. kérdés: a következő héten figyelembe veszi-e hogy üresek a raktárak.
    2. kérdés: mivel a feladat elfogad túlteljesítést is figyelembe veszi e a többlet beadását.
    3. kérdés: Hol és hogyan hat a többlet beadása? A szövetkezet ti tagoknál? A saját díszemnél? A következő heti feladatnál?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    mamma (HU1) mondta:
    Köszönhetően a nagy raktárkészletnek nem egészen 1 nap alatt 74%-os a beadási szintem.
    1. kérdés: a következő héten figyelembe veszi-e hogy üresek a raktárak.
    2. kérdés: mivel a feladat elfogad túlteljesítést is figyelembe veszi e a többlet beadását.
    3. kérdés: Hol és hogyan hat a többlet beadása? A szövetkezet ti tagoknál? A saját díszemnél? A következő heti feladatnál?

    Szia!
    Nem hiszem, hogy érdekelné a készítőket, hogy üres-e a raktár vagy sem. Az elején sokan véletlen adtak be többet, és ezzel lenullázták a raktárukat.  (mint anno én a piacnál, mikor több száz trágyát, és több, mint a fele raktárkészletet odaadtam, s több hét volt mire visszatermeltem.)
    Valahol figyelembe kell vennie a többletet, hiszen ha meglesz a 100%, akkor azzal növelni tudjátok a boldogságát a dísznek. Elvileg mindenki, aki csinálja a feladatokat ugyanolyan boldogságú díszt kap, de ez még változhat, de eddig ezt olvastam ki. Mindenki kap díszt, az is, aki nem tett érte semmit, de az ő díszük boldogságpontja nem fog megegyezni a szöviben dolgozókéval, hiszen nem tett érte semmit. Mint régen mikor a távcsöves eventnél adtál be valamennyit, és kaptál 1-2-3 pontos díszt, itt is lehet csak dísz lesz, de boldogsága 1 körüli, gondolom én. Az, aki adott héten nem adott be, de más heteken igen, gondolom arányosan kap majd boldogságpontot a díszének.
    Ahogy haladunk úgy megy fel a csík, s majd az alapján lesz a dísz is, mint a távcsövesnél. Minél magasabban van a csík, annál szebb díszt kapsz nagyobb boldogságponttal. De még az elején vagyunk, ez még pontosítódhat addig.


    A németen olvastam, hogy sokan zúgolódtak a nagy számok miatt és sokan teljesíthetetlennek érezték, s a CM-esek nyugalomra intették őket, s azt kérték higgadtan mindenki gondolja végig, készítsen stratégiát, de ha mégis adódna valami, azt jelezzék, s továbbítják. Ilyen a köztes ajándékok felülvizsgálata is, amik ennyi termény beadása mellett nagyon karcsú.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287

    Szia!
    Nem hiszem, hogy érdekelné a készítőket, hogy üres-e a raktár vagy sem. ...távcsövesnél. Minél magasabban van a csík, annál szebb díszt kapsz nagyobb boldogságponttal. De még az elején vagyunk, ez még pontosítódhat addig.


    A németen olvastam, hogy sokan zúgolódtak a nagy számok miatt és sokan teljesíthetetlennek érezték, s a CM-esek nyugalomra intették őket, s azt kérték higgadtan mindenki gondolja végig, készítsen stratégiát, de ha mégis adódna valami, azt jelezzék, s továbbítják. Ilyen a köztes ajándékok felülvizsgálata is, amik ennyi termény beadása mellett nagyon karcsú.
    Sajna a távcsövessel befürödtünk hiszen hiába volt magas a boldogság értéke ha tovább nem növelhető és  nem is bontható, így most már csak lomnak számít.

    Jó stratégia és taktika csak akkor készíthető ha a megfelelő mennyiségű és minőségű információink vannak. Egyébként csak egy átfogó és gazdaságtalan megoldást alkalmazhatunk. Nevezetesen termelünk raktárra mindent ami az időmbe belefér és a piacot és szomszédokat nem szolgálom ki csak nagyon nagyon megválogatva a megbízásokat, abszolút csak a felesleget felhasználva.

    Szívesen segítenék a szövinek és szövitársaimnak is csak tudnám hogyan tehetném meg. Még az elején vagyunk talán jön még infó róla.

    Érdekes és összetett feladat amit most összehoztak. Egyeseknek kihívás és megoldása esetén pozitív élményt fog adni. Másoknak viszont a kikapcsolódás helyett kínlódást jelent és kudarcot hozhat.

    Az ár érték arányba nem megyek bele mert abszolút relatív a megítélése. Csak annyit hogy kész farm esetén nem probléma az "adakozás", ám a fejlesztés alatt állóknál igen nagy "áldozatot" igényel.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    mamma (HU1) mondta:

    Szia!
    Nem hiszem, hogy érdekelné a készítőket, hogy üres-e a raktár vagy sem. ...távcsövesnél. Minél magasabban van a csík, annál szebb díszt kapsz nagyobb boldogságponttal. De még az elején vagyunk, ez még pontosítódhat addig.


    A németen olvastam, hogy sokan zúgolódtak a nagy számok miatt és sokan teljesíthetetlennek érezték, s a CM-esek nyugalomra intették őket, s azt kérték higgadtan mindenki gondolja végig, készítsen stratégiát, de ha mégis adódna valami, azt jelezzék, s továbbítják. Ilyen a köztes ajándékok felülvizsgálata is, amik ennyi termény beadása mellett nagyon karcsú.
    Sajna a távcsövessel befürödtünk hiszen hiába volt magas a boldogság értéke ha tovább nem növelhető és  nem is bontható, így most már csak lomnak számít.

    Jó stratégia és taktika csak akkor készíthető ha a megfelelő mennyiségű és minőségű információink vannak. Egyébként csak egy átfogó és gazdaságtalan megoldást alkalmazhatunk. Nevezetesen termelünk raktárra mindent ami az időmbe belefér és a piacot és szomszédokat nem szolgálom ki csak nagyon nagyon megválogatva a megbízásokat, abszolút csak a felesleget felhasználva.

    Szívesen segítenék a szövinek és szövitársaimnak is csak tudnám hogyan tehetném meg. Még az elején vagyunk talán jön még infó róla.

    Érdekes és összetett feladat amit most összehoztak. Egyeseknek kihívás és megoldása esetén pozitív élményt fog adni. Másoknak viszont a kikapcsolódás helyett kínlódást jelent és kudarcot hozhat.

    Az ár érték arányba nem megyek bele mert abszolút relatív a megítélése. Csak annyit hogy kész farm esetén nem probléma az "adakozás", ám a fejlesztés alatt állóknál igen nagy "áldozatot" i
  • Lorac (HU1)Lorac (HU1) HU1 Bejegyzések: 6

    Sziasztok!

    Végigolvasgattalak benneteket, de sajnos azzal kapcsolatban nem találtam semmit, hogy mi is ez a csoda event? Mik a feladatok sorrendje, milyen ajándék, jutalom jár érte? Láttam egy angol és egy német nyelvű leírást, de hol van a MAGYAR?????


    Előre is köszi, ha valaki tud egy linket. :-)

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sajnos ez a mikulás nagyon elvette a tagjaim játékkedvét. van aki fel sem jött még játékba... igy is 3 inaktiv tagom van.....
    Mi van ha nem tudjuk teljesitteni ? 
    Jogos a felháborodásuk azoknak akik aktivak . Nem akarnak a lusták helyet dolgozni ami érthető....
    Projekteknél sincs összetartás itt mit várjak ????
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 24.11.2015

    Sziasztok!

    Végigolvasgattalak benneteket, de sajnos azzal kapcsolatban nem találtam semmit, hogy mi is ez a csoda event? Mik a feladatok sorrendje, milyen ajándék, jutalom jár érte? Láttam egy angol és egy német nyelvű leírást, de hol van a MAGYAR?????


    Előre is köszi, ha valaki tud egy linket. :-)

    Szia!
    Ha a topik első hozzászólását nézed megtalálod a magyar leírást, igaz kicsit szabadon, de ott van.

    Sajnos ez a mikulás nagyon elvette a tagjaim játékkedvét. van aki fel sem jött még játékba... igy is 3 inaktiv tagom van.....
    Mi van ha nem tudjuk teljesitteni ? 
    Jogos a felháborodásuk azoknak akik aktivak . Nem akarnak a lusták helyet dolgozni ami érthető....
    Projekteknél sincs összetartás itt mit várjak ????

    Ha nem kezdi el a feladatot, akkor nem sok vizet zavar, elvileg. Gyakorlatban nem tudom, de szerintem csak azokat nézi, akik elkezdték, tehát nem 0%-osak. Azok, akik elkezdték kell a feladatokat teljesíteni. Azaz minden hétfőn kapunk egy 7 termékes listát, amit be kell adni. Még mielőtt beadná eldöntheti csinálja vagy sem. Ha nem csinálja következő hétfőn kap egy másik listát, s újra dönthet.
    Akik csinálják 6 napig önállóan csinálják, és a 7. nap, vasárnap a 100%-ot teljesítők besegíthetnek a többieknek, illetve még nem teljesen világos, hogy a személy, akinek hiányzik kiválthatja-e a hiányzót más terményre vagy csak az aki besegít, de vasárnapra ez is kiderül.Így mindenki kap díszt, csak lehet valaki 1 pontosat, mert semmit nem csinált, lehet valaki csak hasraütök 100-as díszt, mert végigcsinálta mind az 5 hetet. De ha valaki csak 3-at csinált meg 100%-ra akkor 60-as díszt kap. Ez a dísz boldogság az én teoriám, lehet hogy nem állja meg a helyét. De biztos, hogy ha 1 vagy több hetet kihagy valaki, kisebb értékű díszt kap. Aki meg inaktív kap díszt, de 1 pontos lesz, semmire se jó.
    Azt írták a bevezetőben, addig nem tud szintet lépni a szövi, míg nincs meg a 100%, de a lista hetente változik, nehezedik. Viszont a legalsó díszt megkapják az aktívok, hogy mekkora boldogsággal ezt még nem látom át. Lehet amit a csillag mutat? Még ki kell tapasztalni. Ma lesz egy frissítés, még bármi kiderülhet.

    Frissítés megvolt:)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Köszönöm Ádámmaci az infot . Van aki elkezdte 2 %-ot teljesitet. Akkor azt annak kell befejezni aki 100 %-ot teljesitet. Sajnos  nehéz aktiv tagokat találni :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Érdemes rávenni őket hogy amit tudnak csináljanak belőle, mert azzal szúrnak ki aki dolgozik...Ha nem is tudja végig vinni, de ha elkezdte csinálja, max. a következő hetit már nem csinálja...
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sajna a leveleimre se válaszolnak. Aktiv tagokat keresek , de csak az igéretben aktivak. köszönöm.
Sign In to comment.