Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

199112

Hozzászólások

  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok Vettem 15000 aranyat, kaptam disztárgy részeket, de az aranyat nem látom. Valamit elnéztem?
    kb 10 perce vettem
    Szia!

    Ha nem érkezett meg az aranyad, írj a supportnak. 

    Zsuzsi  Köszönöm!
    Sziasztok Vettem 15000 aranyat, kaptam disztárgy részeket, de az aranyat nem látom. Valamit elnéztem?
    kb 10 perce vettem
    Szia!

    Ha nem érkezett meg az aranyad, írj a supportnak. 

    Zsuzsi

  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Köszönöm, irtam.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Ági28 (HU1) mondta:
    Ági28 (HU1) mondta:
    Miért nem kapunk mostanában értesítéseket, hogy mi következik, mi várható, milyen fejlesztések és javítások várhatók????? :/
    Nem értem én ezt az egész dolgot ami itt folyik ezen a fórumon. Minek ez a nagy felhajtás az új fórummal hiszen ennél még a régebbi is jobb volt, ahol legalább tájékoztattak, hü....  külföldi szöveget nem kellett látni most szinte tele van ezzel a fórum, már a magyar lassan eltűnik innen is!!!!
    Semmit nem lehet itt törölni ha egyszer ide belép valaki csak folyamatos leveleket kapunk amit nem tudunk elolvasni, választ a problémánkra meg nem!!!!  :/
    Szia! :)

    Ha nem szeretnél mindenféle fórumos történésről e-mailes és egyéb értesítéseket kapni, akkor a következő a feladatod. Amint belépsz a fórumra, a jobb felső sarokban látsz a fekete sávban egy kis fehér fogaskereket. Arra kattints rá. Az lenyílik, és a Preferences feliratra is kattints. Megjelennek az Értesítések. Csak abban a kis négyzetben maradjon pipa, amiről szerenél kapni, a többiből kattintsd ki a pipákat. Majd ha végeztél, akkor a lap alján mentsd el a változtatásokat. :)

    Zsuzsi
    Szia!

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.
    Most már csak azt szeretném tudni, hogy az újdonságokról, miért nem kapunk értesítést, vagy a javításokról, ami régen volt?  :|
    Szia! :)

    Erre maximum a moderátorunk vagy a két CM-ünk tudna bármit is mondani. Mi itt játékosok nem, én is csak találgatni tudnék, de arra nincs szükség. ;)

    Zsuzsi
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    Sziasztok .
    Nekem is az a kifogásom hogy semmilyen értesítést nem kapunk ezelőt legalább tájékoztatak bennünket hogy mivárható de mostanában semiről nem kapunk tájékoztatást jólenne ezen változtatnának.
    Üdv mindenkinek
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    Azt megtudnátok mondani hogyan lehet eladni a lovacskákat mert én probáltam de sehogy nem tudtam eladni.
    Köszönöm.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Azt megtudnátok mondani hogyan lehet eladni a lovacskákat mert én probáltam de sehogy nem tudtam eladni.
    Köszönöm.

    Szia!

    Eladni nem lehet a lovakat,elereszteni lehet őket..
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Sziasztok! Ma reggelre kelve bezombisodott a farmom. Nem korai még kísértet formában flangálni a munkásaimnak? :lol: Vagy a GGS úgy gondolja, ha már hibátlan nem tud lenni, akkor szellemes lesz?
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok! Tudja valaki,hogy miért kapunk gyertyát? Nekem ez újdonság.
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    SSanyi (HU1) mondta:
    Sziasztok! Tudja valaki,hogy miért kapunk gyertyát? Nekem ez újdonság.
    Meg van! Már megjelent hozzá az event is!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Brad gondolom azóta már tudod, hogy elkezdődött a halloween event is.
    Ági28 (HU1) mondta:
    Végre magyar oldal!   :/
    Mi van itt gyerekek? Nincs aki értesítene minket ami itt történik, milyen újdonság várható, kb., mikor, milyen javítások, stb., nem ér ez az új fórum egy fabatkát sem, a régi sem volt frankó de legalább kaptunk tájékoztatást, csak mi magyarok segítettük egymást, nem értem mi folyik itt!  :/
    Ti hol találtok valami értesítést? Nekünk csak oda dobnak valamit és csináljuk ha hibás ha nem, ha problémánk van senkit sem érdekel, csak jönnek a hü.... külföldi szövegek, levelek és vigyorgó fejek!!!  :/
    Sajnos egyedüli modink Kapa, és ő nagyon keveset van fenn a fórumon, és biztos megvan az oka, hogy miért.

    Előtte nap, mielőtt jön a frissítés, és olvasom a német és angol fórumon, akkor a lényegét be szoktam írni, így ha nem is a bejelentés, híreknél, de a legfrissebb beszélgetésekben mindig ott van a lényeg, s hogy mikor és mi várható. Nem vagyok modi, s szerintem nem is leszek, ha Kapa nem folytatja, mert 1 főnek nagyon nehéz az egész fórumot kézben tartani. Ahhoz 24 óra is kevés lenne...
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Bocs, de nem találom azt az eventet. Van tök kereső és tart még a Titokzatos ázsia. Hol kell keresni?
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Megtaláltam, a tök keresővel együtt van. 10x10 tök, és 10 ezer gyertya kell.
  • ízisz72 (HU1)ízisz72 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Én még csak pár napja játszom, szeretném megkérdezni, hogy a mezőgazdasági gépeket, hol, ill. hogy tudom fejleszteni? És dísztárgyakhoz hogy juthatok hozzá? Előre is köszönöm a választ. Sziasztok.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Válasz✓
    Szia!
    Dísztárgyat venni tudsz az építés menüben, vagy szerencsekeréken lehet nyerni, vagy eventek idején tudsz sok munkával nyerni. Most pl. tökkereséssel és a farmon való munkával van esélyed 2 új díszt megszerezni.

    A mezőgazdasági gépekhez előbb küldetéseket kell csinálni és bizonyítvánnyal és szerszámos ládikával, amit az ólak adnak időnként és pénzzel tudod együttesen fejleszteni. A mezőgazdasági gép garázsára ha rákatt, van a zöld és van a piros traktor. Mindegyiknél 4-4 dolgot tudsz fejleszteni.
  • ízisz72 (HU1)ízisz72 (HU1) Bejegyzések: 1
    Köszönöm szépen! :)

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Szinte ugyan az mint a mulkori gomba keresés kb a helyek is ugyan azok.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok

    hát persze :)
    a helyek mindig u. azok lesznek szrtm, csak mást kell keresni
    hol cukorkát, tojást... most meg tököt
    ami nehezíti most szrtm a Halloween-est, h vannak fehér tökök is :smiley:
    alig találtam meg őket :smiley: 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.10.2015
    Sziasztok!

    Ezen a képen 34 helyet jelöltünk már meg a lehetséges 50-ből. :)

    http://prntscr.com/8ucpre

    Zsuzsi


    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • zsuzsi50 (HU1)zsuzsi50 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok tegnap vettem aranyat,de nem irja jová,valaki járt már így?

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok tegnap vettem aranyat,de nem irja jová,valaki járt már így?

    szia
    törölj sütiket és előzményeket, és ha akkor sincs meg az arany, akkor irja supportnak, mert ilyen esetekben csakis ők segithetnek. A support(ügyfélszolgálat) elérhetéségét a farmod jobb felső sarkában a kijelentkezés gomb  alatt találod
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok
    Nekem van egy olyan gondom hogy a chrome egyszerűen nem tölti be az oldalt csak egy nagy fehérség van de mitől? már futtattam a cleanert a gépen töröltem minden cookiet inernetes dolgokat mindent..sőt már a chromeot is letöröltem meg újratelepitettem és mégsem jó vagyis inkább sz@r benne valami de mi? a mozilla is is egy sz@r azon nem akarok játszani.
  • zsuzsa222 (HU1)zsuzsa222 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
     
    Szeretném tudni hogy van ez,mert nem  értem! Halloween ajándékot kaptunk,az email  címre
    Eddig rendben is lenne ha így lenne,nálam már a sokadik eset ,azt írja már beváltották.KI??? MIKOR?
    HOGYAN? mert én nem !! vagy csak irásban van ajándék valóságban nincs!!!

    Köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.10.2015
    Sziasztok
    Nekem van egy olyan gondom hogy a chrome egyszerűen nem tölti be az oldalt csak egy nagy fehérség van de mitől? már futtattam a cleanert a gépen töröltem minden cookiet inernetes dolgokat mindent..sőt már a chromeot is letöröltem meg újratelepitettem és mégsem jó vagyis inkább sz@r benne valami de mi? a mozilla is is egy sz@r azon nem akarok játszani.
    Szia!

    Remélem, csak egy kicsit becsíptél, hogy így "beszélsz".....ha már Nagycenk és Széchenyi István is ott van az aláírásodban......arról nem is beszélve, hogy ez egy fórum, ahová GYEREKEK is feljárnak!

    Ha a Firefoxot nem szeretnéd....próbálkozz az Operával.

    Zsuzsi

    Sziasztok!
     
    Szeretném tudni hogy van ez,mert nem  értem! Halloween ajándékot kaptunk,az email  címre
    Eddig rendben is lenne ha így lenne,nálam már a sokadik eset ,azt írja már beváltották.KI??? MIKOR?
    HOGYAN? mert én nem !! vagy csak irásban van ajándék valóságban nincs!!!

    Köszönöm

    Szia! :)

    Ha nem váltottad be, viszont ilyen problémád van, azzal fordulj az Ügyfélszolgálathoz.

    A farmod jobb felső sarkában találod a Kijelentkezés ikon alatt: Ügyfélszolgálat (fejhallgatós fejecske). Kattints rá. A böngésződben egy új lap nyílik, annak menj egészen az aljára: E-mailes támogatás. Kattints rá. Kinyílik egy űrlap, azt töltsd ki és küldd el. :)

    Zsuzsi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia!

    Remélem, csak egy kicsit becsíptél, hogy így "beszélsz".....ha már Nagycenk és Széchenyi István is ott van az aláírásodban......arról nem is beszélve, hogy ez egy fórum, ahová GYEREKEK is feljárnak!

    Ha a Firefoxot nem szeretnéd....próbálkozz az Operával.
    Szia! :)

    sziasztok

    :)

    már megbocsáss Zsuzsi, de ez egy kicsit erős volt :)
    egy volt moderátorhoz ez nem méltó :)))))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia!

    Remélem, csak egy kicsit becsíptél, hogy így "beszélsz".....ha már Nagycenk és Széchenyi István is ott van az aláírásodban......arról nem is beszélve, hogy ez egy fórum, ahová GYEREKEK is feljárnak!

    Ha a Firefoxot nem szeretnéd....próbálkozz az Operával.
    Szia! :)

    sziasztok :)

    már megbocsáss Zsuzsi, de ez egy kicsit erős volt :)
    egy volt moderátorhoz ez nem méltó :)))))

    Tetszik vagy sem neked Liz, ez a véleményem. A moderátorkodást ne keverd bele, ennek semmi köze hozzá. Semmi csúnyát nem írtam neki.

    Ez az értékrendemből fakad. Zavar, ha valaki ilyen stílust enged meg magának.

    1. Aki Széchényi Istvánra hivatkozik, egy kicsit tartsa is magát ahhoz a szellemiséghez. Ez nem méltó hozzá!
    2. Gyerekek is járnak a fórumra.


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Tetszik vagy sem neked Liz, ez a véleményem. A moderátorkodást ne keverd bele, ennek semmi köze hozzá. Semmi csúnyát nem írtam neki.

    Ez az értékrendemből fakad. Zavar, ha valaki ilyen stílust enged meg magának.

    1. Aki Széchényi Istvánra hivatkozik, egy kicsit tartsa is magát ahhoz a szellemiséghez. Ez nem méltó hozzá!
    2. Gyerekek is járnak a fórumra.


    húúúhaaaaa :)

    voltak már ettől durvábbak is a fórumon :) Széchenyi ide vagy oda :)
    persze.... gyerekek is járnak a fórumra, de asszem a sz@rnál durvábbat is hallottak vagy olvastak már :))))))
    te viszont olyan jelzővel látsz el valakit, amihez nincs jogod. értékrendem nekem is van, mégis megválogatom a szavaimat.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.10.2015
    Liz65 (HU1) mondta:

    Tetszik vagy sem neked Liz, ez a véleményem. A moderátorkodást ne keverd bele, ennek semmi köze hozzá. Semmi csúnyát nem írtam neki.

    Ez az értékrendemből fakad. Zavar, ha valaki ilyen stílust enged meg magának.

    1. Aki Széchényi Istvánra hivatkozik, egy kicsit tartsa is magát ahhoz a szellemiséghez. Ez nem méltó hozzá!
    2. Gyerekek is járnak a fórumra.


    húúúhaaaaa :)

    voltak már ettől durvábbak is a fórumon :) Széchenyi ide vagy oda :)
    persze.... gyerekek is járnak a fórumra, de asszem a sz@rnál durvábbat is hallottak vagy olvastak már :))))))
    te viszont olyan jelzővel látsz el valakit, amihez nincs jogod. értékrendem nekem is van, mégis megválogatom a szavaimat.

    "Remélem, csak egy kicsit becsíptél....."

    Ha jól sejtem, ezzel van problémád.
    Mondatelemzés Liz! Mi a problémád a "kicsit" szóval? Ugyanis ebben a részben az a jelző.

    Úgy gondolom, igenis jogom van jelzést tenni, ha úgy érzem, a fentebbi sorok nem voltak egy Széchényi István nevét bármilyen módon is használó, tisztelő személyhez méltó. A szó elszáll, az írás megmarad. Nem szép így beszélni, de írni végképp nem, amit már leírtam: gyerekek is látogatják a fórumot. Akár a normális, kultúrált, szép felnőtt viselkedésből is példát lehetne nekik itt a fórumon mutatni. Mit várunk el tőlük, ha a felnőttektől is ezt látják?!

  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Liz65 (HU1) mondta:

    Tetszik vagy sem neked Liz, ez a véleményem. A moderátorkodást ne keverd bele, ennek semmi köze hozzá. Semmi csúnyát nem írtam neki.

    Ez az értékrendemből fakad. Zavar, ha valaki ilyen stílust enged meg magának.

    1. Aki Széchényi Istvánra hivatkozik, egy kicsit tartsa is magát ahhoz a szellemiséghez. Ez nem méltó hozzá!
    2. Gyerekek is járnak a fórumra.


    húúúhaaaaa :)

    voltak már ettől durvábbak is a fórumon :) Széchenyi ide vagy oda :)
    persze.... gyerekek is járnak a fórumra, de asszem a sz@rnál durvábbat is hallottak vagy olvastak már :))))))
    te viszont olyan jelzővel látsz el valakit, amihez nincs jogod. értékrendem nekem is van, mégis megválogatom a szavaimat.

    "Remélem, csak egy kicsit becsíptél....."

    Ha jól sejtem, ezzel van problémád.
    Mondatelemzés Liz! Mi a problémád a "kicsit" szóval? Ugyanis ebben a részben az a jelző.

    Úgy gondolom, igenis jogom van jelzést tenni, ha úgy érzem, a fentebbi sorok nem voltak egy Széchényi István nevét bármilyen módon is használó, tisztelő személyhez méltó. A szó elszáll, az írás megmarad. Nem szép így beszélni, de írni végképp nem, amit már leírtam: gyerekek is látogatják a fórumot. Akár a normális, kultúrált, szép felnőtt viselkedésből is példát lehetne nekik itt a fórumon mutatni. Mit várunk el tőlük, ha a felnőttektől is ezt látják?!

    Szia
    Liz-nek igaza van állitsál magadon mit képzelsz?? Jaj hagyjuk már a dumát jó mások mindenért nyávognak össze vissza ha kell ha nem! én egy olyan gondomat osztottam meg amit nem tudok megoldani pedig mindenhez a chomeot használom,és nem  kevés időmet meg munkámat adom a farmjaimhoz főleg most hogy hogy van is miért dolgozni.
    Ami pedig a magánszférámat meg az avataromat illeti ahhoz se Neked se senki másnak semmi köze nincs!! Úgy hogy nem szeretném többet ezt látni. De annyit azért elmondok hogy az az ember az én életemben a legfontosabb mindennél előbbre való! És nem fogom hagyni hogy Te vagy bárki más magad fajta ember kioktasson erről mert fogadjunk még Cenken sem jártál életedben de hagyjuk is!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:

    Tetszik vagy sem neked Liz, ez a véleményem. A moderátorkodást ne keverd bele, ennek semmi köze hozzá. Semmi csúnyát nem írtam neki.

    Ez az értékrendemből fakad. Zavar, ha valaki ilyen stílust enged meg magának.

    1. Aki Széchényi Istvánra hivatkozik, egy kicsit tartsa is magát ahhoz a szellemiséghez. Ez nem méltó hozzá!
    2. Gyerekek is járnak a fórumra.


    húúúhaaaaa :)

    voltak már ettől durvábbak is a fórumon :) Széchenyi ide vagy oda :)
    persze.... gyerekek is járnak a fórumra, de asszem a sz@rnál durvábbat is hallottak vagy olvastak már :))))))
    te viszont olyan jelzővel látsz el valakit, amihez nincs jogod. értékrendem nekem is van, mégis megválogatom a szavaimat.

    "Remélem, csak egy kicsit becsíptél....."

    Ha jól sejtem, ezzel van problémád.
    Mondatelemzés Liz! Mi a problémád a "kicsit" szóval? Ugyanis ebben a részben az a jelző.

    Úgy gondolom, igenis jogom van jelzést tenni, ha úgy érzem, a fentebbi sorok nem voltak egy Széchényi István nevét bármilyen módon is használó, tisztelő személyhez méltó. A szó elszáll, az írás megmarad. Nem szép így beszélni, de írni végképp nem, amit már leírtam: gyerekek is látogatják a fórumot. Akár a normális, kultúrált, szép felnőtt viselkedésből is példát lehetne nekik itt a fórumon mutatni. Mit várunk el tőlük, ha a felnőttektől is ezt látják?!

    Szia
    Liz-nek igaza van állitsál magadon mit képzelsz?? Jaj hagyjuk már a dumát jó mások mindenért nyávognak össze vissza ha kell ha nem! én egy olyan gondomat osztottam meg amit nem tudok megoldani pedig mindenhez a chomeot használom,és nem  kevés időmet meg munkámat adom a farmjaimhoz főleg most hogy hogy van is miért dolgozni.
    Ami pedig a magánszférámat meg az avataromat illeti ahhoz se Neked se senki másnak semmi köze nincs!! Úgy hogy nem szeretném többet ezt látni. De annyit azért elmondok hogy az az ember az én életemben a legfontosabb mindennél előbbre való! És nem fogom hagyni hogy Te vagy bárki más magad fajta ember kioktasson erről mert fogadjunk még Cenken sem jártál életedben de hagyjuk is!

    Szia!

    Nem a problémád megosztásával volt gond, hanem a hogyannal. Lehet úgy is, ahogy Te írtad, és lehet nyomdafestéket tűrően is. Sokan megosztják a problémájukat, keresik itt a megoldást rá. A stílus azonban nem mindegy. Lehet ám intelligens, normális, példamutató ember módjára is viselkedni, ez nem egy kocsma.

    Nem elgondolkodtál azon, hogy esetleg a megfogalmazásod kissé erős volt, hanem rögtön betámadsz. Ez a fajta viselkedés Téged minősít. Becsülöm azokat az embereket, akik képesek belátni, ha valamiben tévedtek. Lehet, talán a becsíptél erős kifejezés volt, azért elnézést kérek Tőled. Azonban továbbra is fenn tartom a véleményemet, hogy ez a stílus nem a fórumra való. Pláne nem egy ekkora jelentőségű történelmi személy nevét használó embertől. Elhiszem, hogy tiszteled, szereted, de ez támaszt feléd egy elvárást is. Gondold már végig.....valaki jön, olvassa, amit írtál és ott van az aláírásodban Széchenyi István. Jó nagy kontraszt.

    Zsuzsi

  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Liz65 (HU1) mondta:

    Tetszik vagy sem neked Liz, ez a véleményem. A moderátorkodást ne keverd bele, ennek semmi köze hozzá. Semmi csúnyát nem írtam neki.

    Ez az értékrendemből fakad. Zavar, ha valaki ilyen stílust enged meg magának.

    1. Aki Széchényi Istvánra hivatkozik, egy kicsit tartsa is magát ahhoz a szellemiséghez. Ez nem méltó hozzá!
    2. Gyerekek is járnak a fórumra.


    húúúhaaaaa :)

    voltak már ettől durvábbak is a fórumon :) Széchenyi ide vagy oda :)
    persze.... gyerekek is járnak a fórumra, de asszem a sz@rnál durvábbat is hallottak vagy olvastak már :))))))
    te viszont olyan jelzővel látsz el valakit, amihez nincs jogod. értékrendem nekem is van, mégis megválogatom a szavaimat.

    "Remélem, csak egy kicsit becsíptél....."

    Ha jól sejtem, ezzel van problémád.
    Mondatelemzés Liz! Mi a problémád a "kicsit" szóval? Ugyanis ebben a részben az a jelző.

    Úgy gondolom, igenis jogom van jelzést tenni, ha úgy érzem, a fentebbi sorok nem voltak egy Széchényi István nevét bármilyen módon is használó, tisztelő személyhez méltó. A szó elszáll, az írás megmarad. Nem szép így beszélni, de írni végképp nem, amit már leírtam: gyerekek is látogatják a fórumot. Akár a normális, kultúrált, szép felnőtt viselkedésből is példát lehetne nekik itt a fórumon mutatni. Mit várunk el tőlük, ha a felnőttektől is ezt látják?!

    Szia
    Liz-nek igaza van állitsál magadon mit képzelsz?? Jaj hagyjuk már a dumát jó mások mindenért nyávognak össze vissza ha kell ha nem! én egy olyan gondomat osztottam meg amit nem tudok megoldani pedig mindenhez a chomeot használom,és nem  kevés időmet meg munkámat adom a farmjaimhoz főleg most hogy hogy van is miért dolgozni.
    Ami pedig a magánszférámat meg az avataromat illeti ahhoz se Neked se senki másnak semmi köze nincs!! Úgy hogy nem szeretném többet ezt látni. De annyit azért elmondok hogy az az ember az én életemben a legfontosabb mindennél előbbre való! És nem fogom hagyni hogy Te vagy bárki más magad fajta ember kioktasson erről mert fogadjunk még Cenken sem jártál életedben de hagyjuk is!

    Szia!

    Nem a problémád megosztásával volt gond, hanem a hogyannal. Lehet úgy is, ahogy Te írtad, és lehet nyomdafestéket tűrően is. Sokan megosztják a problémájukat, keresik itt a megoldást rá. A stílus azonban nem mindegy. Lehet ám intelligens, normális, példamutató ember módjára is viselkedni, ez nem egy kocsma.

    Nem elgondolkodtál azon, hogy esetleg a megfogalmazásod kissé erős volt, hanem rögtön betámadsz. Ez a fajta viselkedés Téged minősít. Becsülöm azokat az embereket, akik képesek belátni, ha valamiben tévedtek. Lehet, talán a becsíptél erős kifejezés volt, azért elnézést kérek Tőled. Azonban továbbra is fenn tartom a véleményemet, hogy ez a stílus nem a fórumra való. Pláne nem egy ekkora jelentőségű történelmi személy nevét használó embertől. Elhiszem, hogy tiszteled, szereted, de ez támaszt feléd egy elvárást is. Gondold már végig.....valaki jön, olvassa, amit írtál és ott van az aláírásodban Széchenyi István. Jó nagy kontraszt.

    Zsuzsi

    Törődj a magad dolgával és mondtam abba az emberbe ne kössél bele,én sokkal többet tudok róla és áldozok rá mint más együttvéve. igen nekem ilyen a megfogalmazásom ilyen nyers meg faragatlan kicsit tudatlan is..na és közöd?? szerintem semmi! az élet tett ilyenné elvadulttá mert én mindent magamtól tanultam senki nem volt soha mellettem de ez sem ide tartozik. úgy fogalmazok ahogy tudok nem érdekel. lehet hogy moderátor vagy viselkedj is úgy de én nem tűröm a kioktatást erről ennyit.
Ez a beszélgetés lezárult..