Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

198112

Hozzászólások

  • Bogyo1980 (HU1)Bogyo1980 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!Pár napja alig bírok játszani mert az egér kurzorja rendesen működik csak éppen a játék lassan reagál rá. 
    Valakinek ötlete?Előre is köszi.
  • UserZsolt55 (HU1)UserZsolt55 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! tudna segíteni valaki abban ,hogy tudom vissza állítani a játék feliratát magyarra? Egyszerűen angolra váltott és én nem tudok angolul  USER ZSOLT55
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! tudna segíteni valaki abban ,hogy tudom vissza állítani a játék feliratát magyarra? Egyszerűen angolra váltott és én nem tudok angolul  USER ZSOLT55
    Szia!

    A belépési oldalon nézd meg közép tájon legalól, melyik szerverről engedett be? Válaszd ki a magyar zászlócskát és a Magyarország1 szervert.
    Van ilyen hiba sajnos a játékban, hogy ez időnként elállítódik, és van akit ennek ellenére is beenged.

    Zsuzsi
  • poeta (HU1)poeta (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    Itt az új event. Ázsia.
    5,szinten : 1 feladat : gyűjtsd össze 160 trágya
                                      termeld a következőt alma 9x
    Van akinél uez a feladat, ugyanezen a szinten de 14 alma indítás. Jó játékot.
  • Létezik olyan,hogy eltudják lopni a pénzem?
  • UserZsolt55 (HU1)UserZsolt55 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sikerűlt! Nagyon szépen köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    Létezik olyan,hogy eltudják lopni a pénzem?
    Szia! :)

    Ilyen nem létezik. :)
    Próbáld meg, hogy ki- és visszalépsz a játékba. Ha még mindig hűlt helye a pénzednek, akkor sütik és gyorsítótár törlése a böngészőben. (ezt a folyamatot úgy végezd el, hogy a játékból kiléptél....majd a törlés után újra elindítod a böngészőt) És időnként nem árt, ha a Flash-ben is törölsz. :)

    Zsuzsi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Létezik olyan,hogy eltudják lopni a pénzem?
    szia
    max, ha tudják a hozzáférésedet, de akkor is csak a saját farmodon tudják elkölteni. ha a fent leírt praktikák nem válnak be, akkor írj a Supportnak/Ügyfélszolgálatnak, ők tudnak utána nézni, hova lett.
    a Supportot a fórum főoldalán legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!Pár napja alig bírok játszani mert az egér kurzorja rendesen működik csak éppen a játék lassan reagál rá. 
    Valakinek ötlete?Előre is köszi.
    szia

    nem tom mikor volt sütik és előzmények törlése, esetleg egy RegCleaner avagy CcCleaner futtatva a gépeden, de próba. ez mellett böngésző és Flash legyen a legújabb a gépeden
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    3. szinten-70 trágya, 7 almaindítás

    Azért ez szerintem 1 kicsit durva! (az almára értem)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    3. szinten-70 trágya, 7 almaindítás

    Azért ez szerintem 1 kicsit durva! (az almára értem)
    Szia! :)

    Képzeld, nálunk a szöviben ennél a fokozatnál (3-as) a 70 trágya mellé 5, illetve 6 almaindítás kellett. De volt, akinek csak 60 trágya és 4 almaindítás.

    4-es fokozatnál: 130 trágya és 9 alma. A másik varia pedig: 100 trágya és 6 alma.
    5-ös fokozat: 160 trágya és 9 alma vagy éppen 195 trágya és 14 alma.

    Zsuzsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam 4-es szinten 100 trágya és 6 alma indítás kell.
  • fr777 (HU1)fr777 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Sziasztok!

    Hogyan tudom leállítani,hogy az email címemre ne érkezzen értesítő a kommentekről??

    Köszönöm,ha valaki tud segíteni:)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    Szia! A jobb felső sarokban van egy fogaskerék, s az a fiók beállítása. Ott, azon belül Preferences, s azon belül a mailes pipák, amiket ha kiveszel nem kapsz maileket a hozzászólásokról.
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39

    Sziasztok! 54. szintű játékosként 3. szinten "Művészi sárkány-tánc" jutiért Ázsia-feladatok :
    1.70 trágya 5Xalma indítás
    2. 340 tusrajz
    Most itt tartok, majd leírom a többit is... Szép estét, jó eventezést!


  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Miért nem kapunk mostanában értesítéseket, hogy mi következik, mi várható, milyen fejlesztések és javítások várhatók????? :/
    Nem értem én ezt az egész dolgot ami itt folyik ezen a fórumon. Minek ez a nagy felhajtás az új fórummal hiszen ennél még a régebbi is jobb volt, ahol legalább tájékoztattak, hü....  külföldi szöveget nem kellett látni most szinte tele van ezzel a fórum, már a magyar lassan eltűnik innen is!!!!
    Semmit nem lehet itt törölni ha egyszer ide belép valaki csak folyamatos leveleket kapunk amit nem tudunk elolvasni, választ a problémánkra meg nem!!!!  :/
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Végre magyar oldal!   :/
    Mi van itt gyerekek? Nincs aki értesítene minket ami itt történik, milyen újdonság várható, kb., mikor, milyen javítások, stb., nem ér ez az új fórum egy fabatkát sem, a régi sem volt frankó de legalább kaptunk tájékoztatást, csak mi magyarok segítettük egymást, nem értem mi folyik itt!  :/
    Ti hol találtok valami értesítést? Nekünk csak oda dobnak valamit és csináljuk ha hibás ha nem, ha problémánk van senkit sem érdekel, csak jönnek a hü.... külföldi szövegek, levelek és vigyorgó fejek!!!  :/
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Ági28 (HU1) mondta:
    Miért nem kapunk mostanában értesítéseket, hogy mi következik, mi várható, milyen fejlesztések és javítások várhatók????? :/
    Nem értem én ezt az egész dolgot ami itt folyik ezen a fórumon. Minek ez a nagy felhajtás az új fórummal hiszen ennél még a régebbi is jobb volt, ahol legalább tájékoztattak, hü....  külföldi szöveget nem kellett látni most szinte tele van ezzel a fórum, már a magyar lassan eltűnik innen is!!!!
    Semmit nem lehet itt törölni ha egyszer ide belép valaki csak folyamatos leveleket kapunk amit nem tudunk elolvasni, választ a problémánkra meg nem!!!!  :/
    Szia! :)

    Ha nem szeretnél mindenféle fórumos történésről e-mailes és egyéb értesítéseket kapni, akkor a következő a feladatod. Amint belépsz a fórumra, a jobb felső sarokban látsz a fekete sávban egy kis fehér fogaskereket. Arra kattints rá. Az lenyílik, és a Preferences feliratra is kattints. Megjelennek az Értesítések. Csak abban a kis négyzetben maradjon pipa, amiről szerenél kapni, a többiből kattintsd ki a pipákat. Majd ha végeztél, akkor a lap alján mentsd el a változtatásokat. :)

    Zsuzsi
  • Szilvafarm (HU1)Szilvafarm (HU1) Bejegyzések: 11
    igen, nálam ma napközben német, este angol nyelven fogadott a farmom...

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A német fórumon megjelent, ha Crome-mal játszik valaki, akkor váltson átmenetileg Firefoxra vagy Operára, mert a jelenlegi flash verzió és a böngésző együttesen produkálja a hibát, és nem csak ennél a játéknál.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Lenne 1 sürgős és fontos kérdésünk, a szövinkben valaki a holland szerveren van, aranyat euróért tud venni!
    Át tudna-e jönni a magyar szerverre zökkenőmentesen??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.10.2015
    Szervusztok!

    Lenne 1 sürgős és fontos kérdésünk, a szövinkben valaki a holland szerveren van, aranyat euróért tud venni!
    Át tudna-e jönni a magyar szerverre zökkenőmentesen??
    Lépjen ki a játékból és a belépési oldalon állítsa be középen alól a magyar zászlót és a Magyarország1 szervert.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Lenne 1 sürgős és fontos kérdésünk, a szövinkben valaki a holland szerveren van, aranyat euróért tud venni!
    Át tudna-e jönni a magyar szerverre zökkenőmentesen??
    Lépjen ki a játékból és a belépési oldalon állítsa be középen alól a magyar zászlót és a Magyarország1 szervert.
    Köszönjük Zsuzsa a választ!
    marad továbbra is a szövinkben, minden zökkenőmentes lesz??
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha a magyar szerverre bejelentkezik, akkor igen.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok Vettem 15000 aranyat, kaptam disztárgy részeket, de az aranyat nem látom. Valamit elnéztem?
    kb 10 perce vettem
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Ha a magyar szerverre bejelentkezik, akkor igen.
    Köszönöm szépen Krisztike neked is a választ!

    DE, valami mégis hibádzik, egy másik játékos a szövinkből ezt írta a chetre, mikor idéztem a Zsuzsa válaszát!

    " igen nagyika, csak ez nem jó ötlet, az enyém a így van beállítva és eurós"

    szóval, nekünk az kéne, hogy maradjon minden a régiben, DE FORINTÉRT lehessen aranyat venni!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.10.2015
    Sziasztok Vettem 15000 aranyat, kaptam disztárgy részeket, de az aranyat nem látom. Valamit elnéztem?
    kb 10 perce vettem
    Szia!

    Ha nem érkezett meg az aranyad, írj a supportnak. 

    Zsuzsi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szervusztok!

    Lenne 1 sürgős és fontos kérdésünk, a szövinkben valaki a holland szerveren van, aranyat euróért tud venni!
    Át tudna-e jönni a magyar szerverre zökkenőmentesen??
    Lépjen ki a játékból és a belépési oldalon állítsa be középen alól a magyar zászlót és a Magyarország1 szervert.
    Köszönjük Zsuzsa a választ!
    marad továbbra is a szövinkben, minden zökkenőmentes lesz??
    Nagyika!

    A magyar szerveren alapított szövikbe csak és kizárólag magyar szerveren regisztrált játékosok tudnak belépni. Időnként azonban előfordul olyan hiba, úgy tűnik, a játékos másik szerverről lép be a farmra, ezt onnan veszi észre, ha megváltozik a játékban a nyelv, valamint a fórumba való átlépéskor is nem a magyar fórum jön be, hanem az ahhoz kapcsolódó fórum (pl. holland fórum). Ilyen hibánál az a szerencsésebb eset, ha nem engedi belépni a játékost, míg vissza nem állítja a magyar szervert a belépési oldalon.

    Ha a magyar szerverre bejelentkezik, akkor igen.
    Köszönöm szépen Krisztike neked is a választ!

    DE, valami mégis hibádzik, egy másik játékos a szövinkből ezt írta a chetre, mikor idéztem a Zsuzsa válaszát!

    " igen nagyika, csak ez nem jó ötlet, az enyém a így van beállítva és eurós"

    szóval, nekünk az kéne, hogy maradjon minden a régiben, DE FORINTÉRT lehessen aranyat venni!
    Mit értesz azon pontosan, hogy minden maradjon a régiben?
    Először lépjen ki a játékból. A böngészőn csináljon egy gyorsítótár és sütitörlést.  Majd indítsa újra a böngészőt és úgy nézze meg, változott-e a helyzet.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    A német fórumon megjelent, ha Crome-mal játszik valaki, akkor váltson átmenetileg Firefoxra vagy Operára, mert a jelenlegi flash verzió és a böngésző együttesen produkálja a hibát, és nem csak ennél a játéknál.
    KÖSZÖNÖM szépen ezt a fontos infót, 2 hete így küszködöm!
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Ági28 (HU1) mondta:
    Miért nem kapunk mostanában értesítéseket, hogy mi következik, mi várható, milyen fejlesztések és javítások várhatók????? :/
    Nem értem én ezt az egész dolgot ami itt folyik ezen a fórumon. Minek ez a nagy felhajtás az új fórummal hiszen ennél még a régebbi is jobb volt, ahol legalább tájékoztattak, hü....  külföldi szöveget nem kellett látni most szinte tele van ezzel a fórum, már a magyar lassan eltűnik innen is!!!!
    Semmit nem lehet itt törölni ha egyszer ide belép valaki csak folyamatos leveleket kapunk amit nem tudunk elolvasni, választ a problémánkra meg nem!!!!  :/
    Szia! :)

    Ha nem szeretnél mindenféle fórumos történésről e-mailes és egyéb értesítéseket kapni, akkor a következő a feladatod. Amint belépsz a fórumra, a jobb felső sarokban látsz a fekete sávban egy kis fehér fogaskereket. Arra kattints rá. Az lenyílik, és a Preferences feliratra is kattints. Megjelennek az Értesítések. Csak abban a kis négyzetben maradjon pipa, amiről szerenél kapni, a többiből kattintsd ki a pipákat. Majd ha végeztél, akkor a lap alján mentsd el a változtatásokat. :)

    Zsuzsi
    Szia!

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.
    Most már csak azt szeretném tudni, hogy az újdonságokról, miért nem kapunk értesítést, vagy a javításokról, ami régen volt?  :|
Ez a beszélgetés lezárult..