Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 20-i frissítés megbeszélése: Évszakok és Cukorkafarm

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 06.11.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése

Kedves Big Farmerek!

E héten újabb frissítés vár ránk, amelyben
egy nagy esemény előkészületei lezárulnak,
és a cukorkafarm változások jönnek. Montynak
van egy gyenge pontja, az édességek.

Így nem meglepő, hogy megjelenik a cukorka farmon is a szerencsekerék,
és ahogy már az előző ideiglenes farmnál, itt is lehet majd forgatni a cukorkafarmon használható termékeket.


Ha sikerül egy ingyenes jackpot-ot is forgatni, nyerhetsz új díszeket.

A díszek csak a cukorkafarmon tehetők ki, és csak a farm ideje alatt használható.

Továbbra is lesz rangsor, és rangsor jutalmak.    


Omar is megjelenik a Cukorka farmon és árulja a portékáit. 


Egyéb változások:

Hamarosan 2 új esemény is lesz, s ennek előkészületeit teszik meg most.
Frida is megjelenik újabb hátterekkel az esemény kapcsán.


Hibajavítások:

A magok visszakerülnek eredeti sorrendjükbe.

És ahol rossz volt a játékos név, azt javítják.

Sajnos semmi hír se a videóról, se egyéb javításokról...


Post edited by Kapa333 (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870


    Kedves Krisztike, köszönöm szépen az újabb információt!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.10.2015
    Köszi Macika :)
    Ha jól olvastam, megoldják végre a Raktár/Gyűjtődobozában a piros felkiáltójelek hibáját is. :) És a ranglistában a virág farmra lehet majd Méhészetet szerezni. :)
    Ezek szerint egyre biztosabb, hogy az Édességfarm lesz a következő sziget. ;)

    Kíváncsian várom az október végi különleges eventet. :) A Dísztárgytoronyba már hetekkel ezelőtt megérkezett a két hozzá kapcsolódó dísztárgy (26. emelet)....hátha ezek is olyanok lesznek, mint a gombaszedés. :)

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 06.11.2015

    Kedves Big Farmerek!
    ...

    Szia Macika(Kriszti)! Sok játékos társam nevében hálás köszönet az  infókért, nem is tudom mi lenne velünk Nélküled. Amióta Zsuzsi elment, abszolút árvák lettünk.! Köszi-köszi!
    Post edited by Kapa333 (HU1) on
  • Vicaeci (HU1)Vicaeci (HU1) Bejegyzések: 41
    Szia Ádámmaci!

    Moderátor lettél?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Vica, nem lettem az...csak mivel senki nem foglalkozik a fórummal, próbálok időnként híreket hozni, ne érje váratlanul a fórumozókat, hogy már megint mit frissítenek...miért nem elérhető a farm.
     
  • Vicaeci (HU1)Vicaeci (HU1) Bejegyzések: 41
    De miért hagyják így a fórumot? 
    És honnan tudod egyébként az új híreket? 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    A német és az angol fórumokon a modik előző nap megírják, mint régen az itteni modik tették. Én hétköznap napi 1-2x benézek, olvasgatom az ottani dolgokat, s ha van új hír itt megírom.
    Sajnos Kapa régen nem ír már a fórumra, és így csak azt tudjuk, ami más fórumokon szerepel, egyéb infónk nincs. Szerettem volna kicsit a fórumot helyre tenni, de először a nyelv szabott gátat ennek, hiszen ide kell az angol vagy német nyelv jó ismerete, de lassan az érdektelenség miatt is úgy érzem felesleges. Nagy volt bennem a lelkesedés, de látom, hogy senkit és semmi nem érdekel, így feleslegesnek érezném.Másrészt nincs fórumhely sem, ahol a jelentkezést benyújthattam volna.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Vicaeci (HU1)Vicaeci (HU1) Bejegyzések: 41
    Értem. Azért gáz, hogy egy fórumot moderátor nélkül hagynak. Akkor minek a fórum?
    Régebben lelkes moderátorok voltak. 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia Ádámmaci! Nem felesleges a fáradozásod szerintem, előbb vagy utóbb meg lesz az eredménye, legalább Te törődsz velünk, mert egyébként tök kukák lennénk.Köszönjük szépen, ha tudok én is  seftek, de sajna a nyelv nekem sem megy.
  • grobgrob (HU1)grobgrob (HU1) Bejegyzések: 16
    Szia Ádámmaci.

    Én nagyon ritkán írok, de szívesen olvasom a fórumot. Köszönöm az infókat. Igen is szükség lenne egy lelkes moderátorra. Szerintem te nagyon alkalmas lennél erre a posztra.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Valahol talán azért csinálom, mert hiányzik az infó, s ha már magamnak elértem, akkor megosztom másokkal is. Jó lenne, ha nem csak magunk beszélgethetnénk, hanem lehetne mást is megkérdezni, és ha olyan a hibákat összeszedni, bármi. Az új fórummal megváltozott minden, s nagyon sokan be se néznek már ide, vagy ritkán, s mivel a főoldalon nem látszik semmi új, így kilépnek. Zavar, hogy sok dologból kimaradunk, nincs aki megválaszolja kérdésünket, míg más nyelven van modi. Engem izgat régóta, hogy miért nincs még mindig mozizás, és mik az okok, bármi, de sajnos ez a mostani frissítés leírásából se derült ki, hiszen csak a 2 új eseménnyel és a cukorkafarmmal foglalkozik, s olyan hibák javításával, amiket én nem is nagyon tapasztaltam, ellenben más hibákat igen.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    A német és az angol fórumokon a modik előző nap megírják, mint régen az itteni modik tették. Én hétköznap napi 1-2x benézek, olvasgatom az ottani dolgokat, s ha van új hír itt megírom.
    Sajnos Kapa régen nem ír már a fórumra, és így csak azt tudjuk, ami más fórumokon szerepel, egyéb infónk nincs. Szerettem volna kicsit a fórumot helyre tenni, de először a nyelv szabott gátat ennek, hiszen ide kell az angol vagy német nyelv jó ismerete, de lassan az érdektelenség miatt is úgy érzem felesleges. Nagy volt bennem a lelkesedés, de látom, hogy senkit és semmi nem érdekel, így feleslegesnek érezném.Másrészt nincs fórumhely sem, ahol a jelentkezést benyújthattam volna.
    Szervusztok!

    Krisztike, örömmel olvastam, hogy "nagy volt benned a lelkesedés"!
    Hidd el, szükség lenne rád, sokan jövünk olvasgatni, ill. az új hírek miatt is, én a szövinkbe be is írom, hisz akik dolgoznak, nem nagyon érnek rá!
    Esetleg próbálj a Supportal kapcsolatba lépni, hogy elvállalnád a Moderátorságot!
    / az érdektelenség nem egyenlő azzal, hogy nem írunk be, ill. ritkán, nekem elvették a kedvem a fórumozástól! /
    Nagyon örülnénk ha Moderátor lennél!

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    A német és az angol fórumokon a modik előző nap megírják, mint régen az itteni modik tették. Én hétköznap napi 1-2x benézek, olvasgatom az ottani dolgokat, s ha van új hír itt megírom.
    Sajnos Kapa régen nem ír már a fórumra, és így csak azt tudjuk, ami más fórumokon szerepel, egyéb infónk nincs. Szerettem volna kicsit a fórumot helyre tenni, de először a nyelv szabott gátat ennek, hiszen ide kell az angol vagy német nyelv jó ismerete, de lassan az érdektelenség miatt is úgy érzem felesleges. Nagy volt bennem a lelkesedés, de látom, hogy senkit és semmi nem érdekel, így feleslegesnek érezném.Másrészt nincs fórumhely sem, ahol a jelentkezést benyújthattam volna.
    Szervusztok!

    Krisztike, örömmel olvastam, hogy "nagy volt benned a lelkesedés"!
    Hidd el, szükség lenne rád, sokan jövünk olvasgatni, ill. az új hírek miatt is, én a szövinkbe be is írom, hisz akik dolgoznak, nem nagyon érnek rá!
    Esetleg próbálj a Supportal kapcsolatba lépni, hogy elvállalnád a Moderátorságot!
    / az érdektelenség nem egyenlő azzal, hogy nem írunk be, ill. ritkán, nekem elvették a kedvem a fórumozástól! /
    Nagyon örülnénk ha Moderátor lennél!

    Csatlakozom s támogatom én is. Kellesz nekünk, mint 1 falat kenyér!:) A Fórum sajna olyan amilyen, nekem sem tetszik, áttekinthetetlen, nehézkes és senki nem tartja kézben , ez látszik, de Modira nagyon nagy szükségünk lenne!
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Tica54 (HU1) mondta:
    A német és az angol fórumokon a modik előző nap megírják, mint régen az itteni modik tették. Én hétköznap napi 1-2x benézek, olvasgatom az ottani dolgokat, s ha van új hír itt megírom.
    Sajnos Kapa régen nem ír már a fórumra, és így csak azt tudjuk, ami más fórumokon szerepel, egyéb infónk nincs. Szerettem volna kicsit a fórumot helyre tenni, de először a nyelv szabott gátat ennek, hiszen ide kell az angol vagy német nyelv jó ismerete, de lassan az érdektelenség miatt is úgy érzem felesleges. Nagy volt bennem a lelkesedés, de látom, hogy senkit és semmi nem érdekel, így feleslegesnek érezném.Másrészt nincs fórumhely sem, ahol a jelentkezést benyújthattam volna.
    Szervusztok!

    Krisztike, örömmel olvastam, hogy "nagy volt benned a lelkesedés"!
    Hidd el, szükség lenne rád, sokan jövünk olvasgatni, ill. az új hírek miatt is, én a szövinkbe be is írom, hisz akik dolgoznak, nem nagyon érnek rá!
    Esetleg próbálj a Supportal kapcsolatba lépni, hogy elvállalnád a Moderátorságot!
    / az érdektelenség nem egyenlő azzal, hogy nem írunk be, ill. ritkán, nekem elvették a kedvem a fórumozástól! /
    Nagyon örülnénk ha Moderátor lennél!

    Csatlakozom s támogatom én is. Kellesz nekünk, mint 1 falat kenyér!:) A Fórum sajna olyan amilyen, nekem sem tetszik, áttekinthetetlen, nehézkes és senki nem tartja kézben , ez látszik, de Modira nagyon nagy szükségünk lenne!
    Szia Kriszti!
    Én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz, nagyon nagy szükségünk van rád és köszönjük  a segítséged!Remélem nem veszi semmi a kedved és továbbra is segítesz nekünk. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    Köszi mindenkinek. Írtam a supportnak, majd kiderül van-e rá esélyem vagy sem. Aztán a többit meglátjuk.

     Itt a karbantartás, hamarosan kiderül minden, hogy lesz cukorka, vagy más, s mikor...
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Köszi mindenkinek. Írtam a supportnak, majd kiderül van-e rá esélyem vagy sem. Aztán a többit meglátjuk.

     Itt a karbantartás, hamarosan kiderül minden, hogy lesz cukorka, vagy más, s mikor...
    Krisztike, nagyon örülök, hogy megtetted a lépéseket a Moderátorság felé:)))

    most van valami event vagy sziget, mert nálam nincs semmi!

  • csucsu6 (HU1)csucsu6 (HU1) Bejegyzések: 1
    A mozival kapcsolatban, olyan észrevételem van ,hogy nálam  reggel  7óra előtt  működik a videó, azután egész nap nem. Ritkán vagyok fent ilyen korán. Véletlenül láttam. Kb. 3 napja minden reggel van videó, de csak egy rövid időre. 
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Köszi mindenkinek. Írtam a supportnak, majd kiderül van-e rá esélyem vagy sem. Aztán a többit meglátjuk.

     Itt a karbantartás, hamarosan kiderül minden, hogy lesz cukorka, vagy más, s mikor...
    Krisztike, nagyon örülök, hogy megtetted a lépéseket a Moderátorság felé:)))

    most van valami event vagy sziget, mert nálam nincs semmi!

    Kedves Ádámmaci ,Kriszti ! Köszönjük a munkádat ,igen is nagy szükség van rád !!
    Igaz nem nagyon szoktam írni , de mindig nézem a Fórumot ,és tájékoztatom a szövi társaimat
    az új feladatokról (ha vannak ) . Nekem sem tetszik ,ez az új Fórum :( Nehezen találom amit akarok :(
    Köszi még 1x ,és remélem sikerül a terved sok sikert !! :)

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Ádámmaci (HU1) mondta:
    így feleslegesnek érezném.Másrészt nincs fórumhely sem, ahol a jelentkezést benyújthattam volna.
    a supportnál kell jelentkezni
  • macika115 (HU1)macika115 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok.Egy kérdésem lenne.Az édességfarmon a feladat teljesitésért kaptam hat darab gyumolcsizu cukorkat.A baj h nem tudom ezt a hat darabot adományozni.Meg tudnátok mondani ez miért van ? Köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    Sziasztok.Egy kérdésem lenne.Az édességfarmon a feladat teljesitésért kaptam hat darab gyumolcsizu cukorkat.A baj h nem tudom ezt a hat darabot adományozni.Meg tudnátok mondani ez miért van ? Köszönöm.
    szia

    a kérdésed teljesen jogos. megint bug van, mégpedig ami sajna a frissítésről szóló hírekbe nem került be Ádámmaci által ( nem tehet róla ). a könyvek miatt változtattak a kijelzésen, beadandókon. 1 egység 10-nek számít. tehát 6 db helyett 60-at kell beadni. sajna a játékon ezt nem javították ki ezek szrtn

    a következő feladat úgyis a gyüm. cukorkagyártás lesz, ott egyből 60-at állítasz elő. azt már betudod adni.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    A német és az angol fórumokon a modik előző nap megírják, mint régen az itteni modik tették. Én hétköznap napi 1-2x benézek, olvasgatom az ottani dolgokat, s ha van új hír itt megírom.
    Sajnos Kapa régen nem ír már a fórumra, és így csak azt tudjuk, ami más fórumokon szerepel, egyéb infónk nincs. Szerettem volna kicsit a fórumot helyre tenni, de először a nyelv szabott gátat ennek, hiszen ide kell az angol vagy német nyelv jó ismerete, de lassan az érdektelenség miatt is úgy érzem felesleges. Nagy volt bennem a lelkesedés, de látom, hogy senkit és semmi nem érdekel, így feleslegesnek érezném.Másrészt nincs fórumhely sem, ahol a jelentkezést benyújthattam volna.

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Szia. Olvastam bejegyzéseket.A szővimben én az új tagoknak ajánlani szoktam a forumot. Jó lenne ha lennének akik tájékoztatnak minket. Pár hónapja kezdem a játékot ujonc vagyok s 15 fős szövit vezetek. S nem csak mi kicsik hannem nagyobb szintű játékosok is olvasgassák . Csak lehet nem irunk hozászolásokat. A segitségnek viszont örülünk.
    Üdv:cicamica35
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Egy kis segítség a cukorka farmhoz. Ha a képernyő felső részéről nézzük és beszámozzuk a telkeket, akkor az alábbi lenne:
    A1 - A2
    B1 - B2
    C1 - C2
    D1 - D2
    E1 - E2
    F1 - F2 - F3 - F4 - F5
    G1 - G2 - G3 - G4 - G5
    H1 - H2 - H3 - H4 - H5

    Ahol díszek vannak:
    G3 - 2*2-es dísz
    F3 - cukorkagép
    C2 - körhinta
    H5 - cukorkagép
    H4 -  2*2-es dísz
    H2 -  2*2-es dísz
    H3 -  2*2-es dísz
    E2 - alpakka takarmány






  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    sziasztok
    azt szeretném kérdezni, hogy másnak is ilyen fukar a szigetes szerencsekerék vagy csak nekem nem volt szerencsém, 7 zsetonom volt és a következőket kaptam
    20 alpaka táp
    20 alpaka táp
    2 édes talaj
    2 édes talaj
    20 alpaka táp
    1 zseton
    2 édes talaj
    2000 cukordollár
    a +1 pörgetésre pedig kaptam 1 zacskó speciális bodzamagot
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    juli0 (HU1) mondta:
    sziasztok
    azt szeretném kérdezni, hogy másnak is ilyen fukar a szigetes szerencsekerék vagy csak nekem nem volt szerencsém, 7 zsetonom volt és a következőket kaptam
    20 alpaka táp
    20 alpaka táp
    2 édes talaj
    2 édes talaj
    20 alpaka táp
    1 zseton
    2 édes talaj
    2000 cukordollár
    a +1 pörgetésre pedig kaptam 1 zacskó speciális bodzamagot
    Szia Juli! :)

    A Szerencsekerék mindig lutri. Sosem tudhatod előre, mit pörgetsz. :)
    Viszont érdemes megvárni, hogy legalább 8 zsetonod összejöjjön és csak úgy szerencsét próbálni. Most elpörgettél 7 zsetont, viszont ha 8-at tudtál volna, akkor lett volna egy extra ingyenes pörgetésed, ahol az extra ajándékok közül nyertél volna egyet. Így meg egy pörgetéssel lecsúsztál róla. :(

    Zsuzsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.10.2015
    Szia! Őszintén megvallva nekem csak 4 zsetonom volt, de én se túl sok mindent kaptam. Pár fürt szőlőt, meg minimális pénzt, meg pár szem cukorkát és pár szem cseresznyét. Annyira jelentéktelen volt, hogy nem maradt meg bennem a darabszám.
    juli0 (HU1) mondta:
    sziasztok
    azt szeretném kérdezni, hogy másnak is ilyen fukar a szigetes szerencsekerék vagy csak nekem nem volt szerencsém, 7 zsetonom volt és a következőket kaptam
    20 alpaka táp
    20 alpaka táp
    2 édes talaj
    2 édes talaj
    20 alpaka táp
    1 zseton
    2 édes talaj
    2000 cukordollár
    a +1 pörgetésre pedig kaptam 1 zacskó speciális bodzamagot
    Szia Juli! :)

    A Szerencsekerék mindig lutri. Sosem tudhatod előre, mit pörgetsz. :)
    Viszont érdemes megvárni, hogy legalább 8 zsetonod összejöjjön és csak úgy szerencsét próbálni. Most elpörgettél 7 zsetont, viszont ha 8-at tudtál volna, akkor lett volna egy extra ingyenes pörgetésed, ahol az extra ajándékok közül nyertél volna egyet. Így meg egy pörgetéssel lecsúsztál róla. :(

    Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!
    Ahogy számolom és olvasom megvolt a 8+1 pörgetés, csak nagyon pici ajándékokat kapott...de sajnos nekem alapból nincs szerencsém a szerencsekerékkel, így én nem is várom össze már a 8 zsetont, mert amiket forgatok olyan kicsik, hogy amit meg szeretnék eddig sohasem sikerült. (pl. +1 forgatásra ne 1-1 magot, hanem függőágyat forgassak)

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    szia
    általában én is 8 zsetonnal szoktam csak elkezdeni, de az a tapasztalatom hogy 1 vagy van hogy 2  zseton is ad a 8-ból a főfarmon, ezért elindítottam és 6-ra kaptam is 1-et így pörgethettem az extrán is és ott kaptam az 1 zacsi spec bodzát, ami szerintem elég sovi. Mindegy ezek után maradok a pörgetéssel a főfarmon.
  • Icu-cicu (HU1)Icu-cicu (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok !
    Tudom nem idevaló kérdés !
    A játék frissítésével valahol találkoztam,de már nem lelem ! Mivel Google Chromet használok ami önmagát frissíti,így nem tudom mit csináljak,mikor azt írja: frissítsem a játékot ? 

    Én is örülnék ha lenne egy új  modink !!  Kriszti szurkolok,hogy sikerüljön !:)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok !
    Tudom nem idevaló kérdés !
    A játék frissítésével valahol találkoztam,de már nem lelem ! Mivel Google Chromet használok ami önmagát frissíti,így nem tudom mit csináljak,mikor azt írja: frissítsem a játékot ? 

    Én is örülnék ha lenne egy új  modink !!  Kriszti szurkolok,hogy sikerüljön !:)
    Ha azt írja ki frissíts, akkor az a böngésző újraindítását jeleneti. Most a crome-mal nem a legjobb a flash és emiatt lehet gond vele.
Ez a beszélgetés lezárult..