Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

197112

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Tudja már valaki pontosan, hogy működik az aranyvirág? Ha jól láttam, 15.000 arany vásárlásakor 15 magot lehetett volna venni. De mennyi aranyat terem? Úgy hallottam, nem lehet humuszolni sem.
    szia hunkeldon

    hát én ma szereztem, mert kivi voltam. kaptam 15 aranyvirágot a megjelölt chas-ért :)
    termékeny földem van, de csak 1-es szinten, szal semmi extra. humuszolni nem enged, csak simán vetheted el
    elvetettem, 2:20 a beérési ideje, kaptam érte 1000 aranyat és 10 aranyvirágot, melyet 400 dolcsi/db áron adhatok el :)
    asszem ez igy nem olyan rossz :) ha minden aratásnál kapok ezer aranyat, akkor olyan mint a 2 in 1, szal dupla aranyat kapok a pénzemért :) és mellé még bónuszként 400 dolcsi/virág
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia hunkeldon

    hát én ma szereztem, mert kivi voltam. kaptam 15 aranyvirágot a megjelölt chas-ért :)
    termékeny földem van, de csak 1-es szinten, szal semmi extra. humuszolni nem enged, csak simán vetheted el
    elvetettem, 2:20 a beérési ideje, kaptam érte 1000 aranyat és 10 aranyvirágot, melyet 400 dolcsi/db áron adhatok el :)
    asszem ez igy nem olyan rossz :) ha minden aratásnál kapok ezer aranyat, akkor olyan mint a 2 in 1, szal dupla aranyat kapok a pénzemért :) és mellé még bónuszként 400 dolcsi/virág
    hali
    nah ez nem semmi :D:D
    (jó volna, ha legalább szerencsekeréken is lehetne nyerni, nem csak aranyvásárlákor lenne beszerezhető.( tom ez most felesleges javaslat volt))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    hali
    nah ez nem semmi :D:D
    (jó volna, ha legalább szerencsekeréken is lehetne nyerni, nem csak aranyvásárlákor lenne beszerezhető.( tom ez most felesleges javaslat volt))
    szia Setsri :)
    nem rossz 5let
    de persze tudjuk, h ez csak a mi véleményünk. amúgy meg az ő részükről nem gazdaságos :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tudja már valaki pontosan, hogy működik az aranyvirág? Ha jól láttam, 15.000 arany vásárlásakor 15 magot lehetett volna venni. De mennyi aranyat terem? Úgy hallottam, nem lehet humuszolni sem.
    szia hunkeldon

    hát én ma szereztem, mert kivi voltam. kaptam 15 aranyvirágot a megjelölt chas-ért :)
    termékeny földem van, de csak 1-es szinten, szal semmi extra. humuszolni nem enged, csak simán vetheted el
    elvetettem, 2:20 a beérési ideje, kaptam érte 1000 aranyat és 10 aranyvirágot, melyet 400 dolcsi/db áron adhatok el :)
    asszem ez igy nem olyan rossz :) ha minden aratásnál kapok ezer aranyat, akkor olyan mint a 2 in 1, szal dupla aranyat kapok a pénzemért :) és mellé még bónuszként 400 dolcsi/virág
    Köszi. Arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy a termőföldek szintje befolyásolja-e azt, mennyi arany "terem"?
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok! Kaptam egy csúnya levelet, hogy tudom a supportnak elküldeni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Hol kaptad? A farmon? Szerintem hagyd ott, de mellette copy-zd be a support hibajelentőjébe is.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Hol kaptad? A farmon? Szerintem hagyd ott, de mellette copy-zd be a support hibajelentőjébe is.

    Köszi, mostanáig próbálkoztam,nem sikerült.Igen a farmon kaptam, de a support csak akkor foglalkozik vele, ha a levelet be tudom oda tenni.Nagyon béna vagyok.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34

    Bocs. lehet hogy sikerült bemásolnom. Mégegyszer köszönöm a segitséget. Sajnos nem ez az első


  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203

    Bocs. lehet hogy sikerült bemásolnom. Mégegyszer köszönöm a segitséget. Sajnos nem ez az első


    Szia! Ugyanaz a játékos küldi? Mert le tudod tiltani és akkor nem tud több levelet írni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Köszi. Arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy a termőföldek szintje befolyásolja-e azt, mennyi arany "terem"?
    úgy veszem észre, nem határozó a földek szintje. csináltam egy 2-es szintű földet. 2x vetettem azóta arany magot. az aranyvirágok termése 2-vel nőtt, tehát 10 helyett 12 ad. viszont aranyat 1x 700, 1x 1000 adott.
    szal ez random, független a föld szintjétől szrtm. és az akciónál is úgy jelezte, ha jól emléxem, h 300-1200 aranyig lehetséges amit ad. szal.... lehet ha még1x vetek, akkor már csak 300 aranyat szüretelek :smiley: 
  • big-rozanita (HU1)big-rozanita (HU1) Bejegyzések: 35
    Én még nem találkoztam arany maggal, mikor és hol elérhető?

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 16.10.2015
    Én még nem találkoztam arany maggal, mikor és hol elérhető?

    Egy szép kislány árulja, úgy mint a ládák, kék szatyor stb., szóval nem mindig lehet venni.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34

    Bocs. lehet hogy sikerült bemásolnom. Mégegyszer köszönöm a segitséget. Sajnos nem ez az első


    Szia! Ugyanaz a játékos küldi? Mert le tudod tiltani és akkor nem tud több levelet írni.

    Szia, mivel kitöröltem, nem biztos és az már régen volt, akkor le is tiltottam. Most csak azért szóltam, ne történjen meg mással is.
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    sziasztok,
    esetleg valaki meg tudná nekem magyarázni,hogy fordulhat elő,hogy az egyébként nem világrengető , de azért 78as versenyzésre hegyezett 512pontot tudó lovamat legyőzi 1 nemesítés nélküli 33as majd miután összetörtem az anyósomtól kapott vázát és 3 oldallal több másolást írattam a gyerekkel ,jön egy 34 es és az is rendesen megdolgozta szegény pacimat , akit ezek után természetesen azonnal eladtam igáslónak
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 18.10.2015
    sziasztok,
    esetleg valaki meg tudná nekem magyarázni,hogy fordulhat elő,hogy az egyébként nem világrengető , de azért 78as versenyzésre hegyezett 512pontot tudó lovamat legyőzi 1 nemesítés nélküli 33as majd miután összetörtem az anyósomtól kapott vázát és 3 oldallal több másolást írattam a gyerekkel ,jön egy 34 es és az is rendesen megdolgozta szegény pacimat , akit ezek után természetesen azonnal eladtam igáslónak
    De hiszen oda van írva, hogy 13,94% esélye van a győzelemre. Ami ugye azt jelenti, hogy hat versenyből egyet ő fog nyerni. Mint például ezt is. A másik 5 alkalommal a te lovad fog győzni. Átlagosan.
    Teljesen biztos vagyok abban is, hogy a te lovad is legyőz időnként nálánál jóval erősebbeket. Érdekes, hogy emiatt soha senki sem reklamált még...
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    max 7 ből 1et ,de matematikai kicsinységeken ne veszekedjünk, de arra nagyon kíváncsi lennék miből jön össze a 13,94 százaléka ,mert annak aztán semmilyen számtani alapja nincs , lehet ,hogy én nem vagyok elég olvasott ,de sehol nem kaptam azt a tájékoztatást ,hogy a szerencse faktor döntően befolyásolná a lóverseny állapotát,de ha igen akkor elnézést kérek,bár attól függetlenül is baromságnak tartanám,
    válaszolva a kérdésedre én nem szoktam kihívni nálam nagyobb lovakat ,mert mikor kihívom komoly ruhát akasztanak a nyakamba, általában attól nem szoktam pulzusszámot emelni ha 8-10 szinttel kevesebbet érő megver hiszen lehet jobb a nemesítése mint nekem ,de 1 szó mint száz nagyon szívesen lemondok minden nálam nagyobb ló elleni győzelemről(ami egyébként sem történt meg) cserébe az értelem nélküli vereségekért
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    amit még nem értek ,ha már így belemelegedtem,hogy ha nyerek kiírja a vesztes pontját nekem kicsit úgy tűnve mintegy magyarázatként a győzelemre,de ha vesztek nem tudom meg miért is kaptam ki ,mert ott ködbe burkolódzik az eredmény, ami még érdekes még egyetlen győzelmem sem volt ahol olyat vertem volna meg akinek több lett a pontja mint nekem,ennek fényében pedig különösen érdekes a szerencsefaktor szerepe, de ha valaki látott már olyat szívesen megnéznék egy képet róla
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Ennyire nem kell mumust csinálni a szerencse szerepéből. A 14-86 % csak annyit jelent, mintha egy zsákban lenne 86 fehér és 14 fekete golyó. Te egy golyót kihúzol abból a zsákból. Ha fehéret húztál, a te lovad nyert. Ha feketét, akkor az ellenfél nyert. Mindenképpen neked volt nagyobb esélyed, még akkor is, ha feketét húztál.
    Ez már a kezdetektől fogva így van. A hivatalos hírekben le is írták, hogy nem mindig az erősebb ló fog nyerni.
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    én elfogadom ezt de azért szívesen látnék egy olyan győztest aki kevesebb ponttal vert meg valakit mint amennyi az ellenfelének volt ,mert bevallom én még olyat nem láttam ,mert az ott valóban szerencsefaktor a többi csak belemagyarázás szerintem

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 18.10.2015
    én elfogadom ezt de azért szívesen látnék egy olyan győztest aki kevesebb ponttal vert meg valakit mint amennyi az ellenfelének volt ,mert bevallom én még olyat nem láttam ,mert az ott valóban szerencsefaktor a többi csak belemagyarázás szerintem

    na pl ezen a 2 képen megverek 1 tőlem nagyobb szintűt



  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    köszönöm, így, bár könnyes szemmel ,de el tudom fogadni a dolgot
  • szmanó76 (HU1)szmanó76 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!Van egy másik farmom,aminek elfelejtettem a jelszavát,és hiába kérek,nem kapok másik jelszót az email címemre.Mit teheték még?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A levélszemetek közt is nézted a jelszó visszaigazolót?
  • szmanó76 (HU1)szmanó76 (HU1) Bejegyzések: 2
    Igen,ott sincs.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!Van egy másik farmom,aminek elfelejtettem a jelszavát,és hiába kérek,nem kapok másik jelszót az email címemre.Mit teheték még?
    Magamból kiindulva: ha két farmod van, akkor két e-mail címed és két jelszavad? Nálam biztos keveredne a két eset ;)
  • MisuFarmer (HU1)MisuFarmer (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok farmertársak! Milyen eventre számíthatunk?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok farmertársak! Milyen eventre számíthatunk?

    szia
    nagy eséllyel a cukorka farmnak kellene jönnie, bár érdekes, h tegnap kagylóárus jött. a téma eventeknél talán a földönkívülinek kellene következnie, az már régebben volt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Líz én az Ázsiásra tippeltem volna, de a cukorka farm az már egyre biztosabb, hogy ma vagy holnap betoppan. Tudod a kezdetek előtt is 1-2 nappal megjelenik az, ami előzőleg volt, majd jön az újabb ideiglenes farm. S mivel már a 2. alkalommal van benne a frissítésben a cukorka farm és van már könyv is hozzá, így nagyon nagy az esélye.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Líz én az Ázsiásra tippeltem volna, de a cukorka farm az már egyre biztosabb, hogy ma vagy holnap betoppan. Tudod a kezdetek előtt is 1-2 nappal megjelenik az, ami előzőleg volt, majd jön az újabb ideiglenes farm. S mivel már a 2. alkalommal van benne a frissítésben a cukorka farm és van már könyv is hozzá, így nagyon nagy az esélye.
    szia macika

    hát persze, logikusan a cukorkát várjuk, csak nem tom akkor miért kagylóárus jelent meg tegnap? általában mindig 1-2 nappal az ideiglenes előtt megjelenik a megfelelő árus, ezért csodálkoztam én is.
    lehet az ázsia lesz, nem tom, földönkívülire tippeltem, mert az volt már régen. de vagy ma du vagy legkésőbb holnap ez is kiderül :)
    a régi GYIK-ban az eventek úgy voltak berakva, ahogyan követték egymást. de itt már semmi sem a régi :((((
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.10.2015
    Sziasztok farmertársak! Milyen eventre számíthatunk?
    Szia! :)

    A legutóbb ez volt a tematikus eventek sorrendje:
    Ázsia-Földönkívüli-Hawaii-Meseidő-Irány a természet......ha ezt vesszük alapul, akkor most az Ázsia jönne megint. :) De most már csak az a biztos, ami elindult. :smiley: 

    Zsuzsi
Ez a beszélgetés lezárult..