Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

193112

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! A német fórumon azt írták, hogy mindenki ellenőrizze a program verziószámát. Ha jobb egérrel rákattintasz a farmra, akkor a felső sorban van egy verziószám, aminél ott egy XML szövegrész is. Azt kellene megnézni, s ha az iXML2376, akkor a legfrissebb verzió fut, ha nem ezt látja, akkor az a hiba oka.
    Ebben az esetben zárd be a farmot, töröld a sütiket, a gyorsítótárat, és ne a megszokott helyről indítsd el a farmot, hanem gépeld be, hogy http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Ha ez sem segít, akkor jelezd itt.
    A háttérben próbálkoznak javítani a hibát, azért nincs leállás.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok! A német fórumon azt írták, hogy mindenki ellenőrizze a program verziószámát. Ha jobb egérrel rákattintasz a farmra, akkor a felső sorban van egy verziószám, aminél ott egy XML szövegrész is. Azt kellene megnézni, s ha az iXML2376, akkor a legfrissebb verzió fut, ha nem ezt látja, akkor az a hiba oka.
    Ebben az esetben zárd be a farmot, töröld a sütiket, a gyorsítótárat, és ne a megszokott helyről indítsd el a farmot, hanem gépeld be, hogy http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Ha ez sem segít, akkor jelezd itt.
    A háttérben próbálkoznak javítani a hibát, azért nincs leállás.

    Szia Macika!

    Nem akarsz véletlenül jelentkezni modinak?
    Annyi hasznos infót hozol hogy úgy néz ki ezzel már el is végzed a feladatot.

    üdv.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Egy a gond csak ezzel, hogy nem beszélni se német, se angol, és csak fordító segítségével próbálom átadni itt azt, amit én kihámozok belőle. Így ez a modis dolog részemről nem működhetne...
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Kösz Macika, sokat segítettél, visszajött minden :)

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Lehet, hogy lesz egy 1 órás valami, de most azt nem tudtam értelmezni 1 órás leállás, vagy még 1 órán belül ők próbálkoznak... Beillesztem a szöveget, hátha valaki le tudja fordítani pontosan.
    Alright, we're preparing a proper hotfix to fix the remaining, occuring problems. Expected time for it to hit would be in about 60 minutes. We'll let you know in case there's new information
    We're preparing to provide a new client version that should fix remaining problems with users being unable to retrieve the latest game version from our servers. This will take approximately 1 hour.

    Please remain patient while we take all necessary steps in the process. Thanks for your understanding!


  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Egy a gond csak ezzel, hogy nem beszélni se német, se angol, és csak fordító segítségével próbálom átadni itt azt, amit én kihámozok belőle. Így ez a modis dolog részemről nem működhetne...

    Már ez is elég lenne mert lehet akkor Kapa is visszajönne és a hiányzót hozzátenné. :):):)

  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok! A német fórumon azt írták, hogy mindenki ellenőrizze a program verziószámát. Ha jobb egérrel rákattintasz a farmra, akkor a felső sorban van egy verziószám, aminél ott egy XML szövegrész is. Azt kellene megnézni, s ha az iXML2376, akkor a legfrissebb verzió fut, ha nem ezt látja, akkor az a hiba oka.
    Ebben az esetben zárd be a farmot, töröld a sütiket, a gyorsítótárat, és ne a megszokott helyről indítsd el a farmot, hanem gépeld be, hogy http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Ha ez sem segít, akkor jelezd itt.
    A háttérben próbálkoznak javítani a hibát, azért nincs leállás.
    Köszi Ádámmaci a linkedről sikerült nekem is! 

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nemrég volt egy hotfix a szervereken, és egy játék újraindításnak már elég kell lennie.
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Köszi Ádám maci! Amikor a linkről léptem be, visszajött minden, majd fél óra múlva az is hibát írt ki és nem lehetett játszani, sőt vissza sem engedett! Azóta a régi böngészővel újból megy és ott is megvan minden! Ha az eventet elbukom az nem érintett volna olyan érzékenyen, mint az, hogy a melegházból az összes szigetes magom eltűnt, de most már azt is látom!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Egy a gond csak ezzel, hogy nem beszélni se német, se angol, és csak fordító segítségével próbálom átadni itt azt, amit én kihámozok belőle. Így ez a modis dolog részemről nem működhetne...

    Szia Macika
    Amilyen nagy a jelentkezés az "állásra" szer tuti felvesznek,ha jelentkezel.Ha kell ajánlólevél innen adunk páran.Tehát próbáld meg,fenékbe nem billentenek :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Köszi Bourges, de inkább maradok sima játékos, jobb ez szerintem... Továbbra is hozom a híreket, ahogy eddig tettem...
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66

    Elvileg minden farmon -100% lehet a max. termelési költség csökkenés, csak ez gyakorlatilag azért nem érhető el, mert sacc. 5000 boldogságnál lenne, az meg ugye lehetetlen (valamikor volt erről egy táblica).
    Na igen de valamelyik régi frissités arról szólt hogy boldogság a köbön. vagyis hogy nincs többé 100%-os működési és termelési költség csak max x%..de mennyi az annyi? mert nekem azóta sem 100% egyik farmnál sem,ez valahogy át lett babrálva..
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Sziasztok!
    Tudja már valaki pontosan, hogy működik az aranyvirág? Ha jól láttam, 15.000 arany vásárlásakor 15 magot lehetett volna venni. De mennyi aranyat terem? Úgy hallottam, nem lehet humuszolni sem.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Elvileg minden farmon -100% lehet a max. termelési költség csökkenés, csak ez gyakorlatilag azért nem érhető el, mert sacc. 5000 boldogságnál lenne, az meg ugye lehetetlen (valamikor volt erről egy táblica).
    Na igen de valamelyik régi frissités arról szólt hogy boldogság a köbön. vagyis hogy nincs többé 100%-os működési és termelési költség csak max x%..de mennyi az annyi? mert nekem azóta sem 100% egyik farmnál sem,ez valahogy át lett babrálva..
    Ez a boldogság a köbön frisités nekem elkerülte a figyelmemet, ezért nem tudok hozzászólni; talán lesz valaki, aki tud?
    Viszont a fogalmazásod számomra nem egyértelmű :(
    100% a termelési költség akkor, ha a boldogság pont 0. Nekem a szokásos díszek vannak mindhárom farmon, a termelési költségem ezért nem 100%, hanem -85% például, azaz 100-85= 15%. Én ezt nem is akarom köbözni ;)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    T.Ádámmaci!
    Nagyon örülők hogy vagy! Megköszönöm hogy más fórumokra látogatsz és tájékoztatsz. Remélem ez a szokásod megmarad. :)  Kösszi!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.10.2015
    Marthy (HU1) mondta:

    Én is megváltoztatnám a mail címet. de a fennt említett menüt nem találom


    Szia Zsuzsi!
    Nálam sem található 'Újdonság' fül. A keresővel sem találom ezt az opciót, sem a 'Fórumeszközök'-et, sem a 'Profil beállítása'-t.
    Lehet, nem jó helyen keresem vagy nem mindenkinél van?

    Kati


    sziasztok

    azért nem találjátok az említett menüt, mert az még a régi fórumon volt. itt sajna én se látok lehetőséget a megváltoztatásra
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    Marthy (HU1) mondta:

    Én is megváltoztatnám a mail címet. de a fennt említett menüt nem találom


    Szia Zsuzsi!
    Nálam sem található 'Újdonság' fül. A keresővel sem találom ezt az opciót, sem a 'Fórumeszközök'-et, sem a 'Profil beállítása'-t.
    Lehet, nem jó helyen keresem vagy nem mindenkinél van?

    Kati


    sziasztok

    azért nem találjátok az említett menüt, mert az még a régi fórumon volt. itt sajna én se látok lehetőséget a megváltoztatásra
    Szia Líz!
    Közben én is rájöttem, hogy a régi fórumon volt, de nem volt időm megkeresni a beírásomat. Hagytam magam félrevezetni, mert a Zsuzsitól származó írás már régen került be a fórumba, csak most idézték be.
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Volt egyszer egy kimutatás a 100 %-on akar valaki dolgozni 13214 ezer boldogságpont szükséges. Én annak idején leírtam ezt a kimutatást.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.10.2015
  • beus65 (HU1)beus65 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!Olyan kérdésem lenne hogy a szövi társam pár hétig  nem tud játszani ezért megkért hogy néha nézzek fel a farmjára.Viszont az én jelszavamat elmentette a google így hiába jelentkezem ki mindig az enyémet adja be a játék az ő jelszavával nem tudok egyáltalán bejelentkezni.Tudtok segíteni hogy mit csináljak?Köszönöm.Beus
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.10.2015
    Szia!
    Igazából ha te kijelentkezel, akkor visszadob a sima bejelentkező oldalra. Ott vedd ki a pipát, és írd be a szövitárs bejelentkezési adatait. Ha nem teszed vissza a pipát, akkor mikor kijelentkezel, te döntöd el, mi a felhasználói név és jelszó, amivel belépsz.

    Ha ez sem segít, akkor a böngésződben kell kiszedni, hogy a mentett jelszavakat törölje, s újra a kezdeti módon léphetsz be.
  • beus65 (HU1)beus65 (HU1) Bejegyzések: 4
    Szia Ádámmaci!Köszönöm szépen a segítségedet!
    Beus
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Líz!
    Közben én is rájöttem, hogy a régi fórumon volt, de nem volt időm megkeresni a beírásomat. Hagytam magam félrevezetni, mert a Zsuzsitól származó írás már régen került be a fórumba, csak most idézték be.
    szia Kati
    úgy gondolom, h az új fórum esetében ha valaki mél címet szeretne változtatni, akkor a Supportnak kell ezt jeleznie :) nagyon sok beállítást nem lehet itt elvégezni, amit a régin tudtunk
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia Líz!
    Közben én is rájöttem, hogy a régi fórumon volt, de nem volt időm megkeresni a beírásomat. Hagytam magam félrevezetni, mert a Zsuzsitól származó írás már régen került be a fórumba, csak most idézték be.
    szia Kati
    úgy gondolom, h az új fórum esetében ha valaki mél címet szeretne változtatni, akkor a Supportnak kell ezt jeleznie :) nagyon sok beállítást nem lehet itt elvégezni, amit a régin tudtunk
    Szia Líz!
    Sajnálom a régi fórumot. Egyszerű volt, de nagyszerű!
    Igazából én a nevem mellett lévő "kezdő"-t szerettem volna lecserélni vagy törölni. A kezdő már régen idejét múlta.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.10.2015

    Szia Líz!
    Sajnálom a régi fórumot. Egyszerű volt, de nagyszerű!
    Igazából én a nevem mellett lévő "kezdő"-t szerettem volna lecserélni vagy törölni. A kezdő már régen idejét múlta.
    én is sajnálom a régit nagyon :)
    sokkal több infót adott akár 1-1 játékosról simán a hsz-es beírásnál, mint itt. ezen a fórumon nem látható, h mióta játszik
    ( emléxem valahol rád szólt egy játékos, h már 2 éve játszik ), csak ha rákatt és behozod az adatlapját. a "kezdő" titulus azért van a neved mellett, mert az új fórumra való áthelyezésnél rengeteg hsz-ünk eltűnt, mivel sokat nem hoztak át :) de ne aggódj....mi tudjuk, h ki a régi játékos/fórumozó :) hisz akik rendszeresen segítenek a fórumon, azokat ismerjük régről, mind1, h kezdő vagy haladó van a neve mellett :smiley: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szia Líz!
    Sajnálom a régi fórumot. Egyszerű volt, de nagyszerű!
    Igazából én a nevem mellett lévő "kezdő"-t szerettem volna lecserélni vagy törölni. A kezdő már régen idejét múlta.
    hali
    növelned kell a hsz -aid számát, h a "kezdő" helyett egyéb legyen....
    gondolom olyan 300 hsz után fog változni...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    hali
    növelned kell a hsz -aid számát, h a "kezdő" helyett egyéb legyen....
    gondolom olyan 300 hsz után fog változni...
    szia Sestri

    ha jól emléxem kb 500-nál vált haladóra :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Sestri

    ha jól emléxem kb 500-nál vált haladóra :)
    hali Liz
    de a haladó előtt középhaladó van...
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Líz!
    Sajnálom a régi fórumot. Egyszerű volt, de nagyszerű!
    Igazából én a nevem mellett lévő "kezdő"-t szerettem volna lecserélni vagy törölni. A kezdő már régen idejét múlta.
    hali
    növelned kell a hsz -aid számát, h a "kezdő" helyett egyéb legyen....
    gondolom olyan 300 hsz után fog változni...
    Szia Sestri!
    Ha nem tévedek, a régiben ez kézzel állítható volt.
    Amennyiben minden eventkor csak írnak, topikokat nyitogatnak és nem olvasnak, hamar elérem az általad írt számot. (hacsak úgy nem csinálok, mint valahol Líz írta, inkább nem is jön a fórumra).
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szia Sestri!
    Ha nem tévedek, a régiben ez kézzel állítható volt.
    Amennyiben minden eventkor csak írnak, topikokat nyitogatnak és nem olvasnak, hamar elérem az általad írt számot. (hacsak úgy nem csinálok, mint valahol Líz írta, inkább nem is jön a fórumra).
    én nem emlékszem arra, h állitani lehetett volna..:sweat_smile: 
    hát igaz, szerintem azt nem lesz nehéz eléri

    am a régi fórumon én is szinte elértem a 300 at de sajnos az archimum és a többi topic törlésével nekem is eltűnt a hsz aim jó része.. :'(:s



Ez a beszélgetés lezárult..