Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Meseidő event hibája

2

Hozzászólások

  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Csak a káposzta hiányzott, arattam, de nem ment a számláló, mostanra pedig már az event (Mesés) sem látható, sőt eltűnt a Jó és a Rossz fiú és az aranyért vásárolható ajándékok eventje is. A tegnapi karbantartás óta vetésnél a táblázatban felcserélődött a vetendő termékek sorrendje. Mikor állnak helyre???
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Szia. Több gépen, több böngészővel, törlések minden-minden után is semmi változás :(

    Este (HU1) mondta:
    Most már azt lenne jó tudni, hogy kapott-e valaki-bárki választ a supporttól hogy mégis mire számíthatunk.. Az nyilvánvaló, hogy sok játékost érint, de ha ide írják nem fog történni semmi. Mi jelenleg a választ várjuk, ha valaki megtud valami konkrétumot,vagy helyreáll a számlálója nagyon kérem jelezze


    Nekem pontosan ugyanezt csinálta este, miután reggelre nem változott megcsináltam a szokásos törléseket (előzmények, cookie-k, és a FLASH PLAYER adattörlését is!) és újraindítottam a számítógépet. Ezután megváltoztak a számok (a káposztát készre írta, de több tojás és kukorica kell), viszont lehetett folytatni.


  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Az előbb nekem is eltűnt az ikon de most visszajött és a káposzta ki van pipálva és most 1600 kukoricát kér és3170 tojást.A support még nem válaszolt, semmi reakció a tegnap esti levelemra
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    Most már itt is eltűnt minden...:( Ez központi hiba lesz..., de azért annyi elvárható lenne, hogy tegyenek egy központi bejelentést a hibáról..., de hát erre képtelenek...!
    Csak a arany vásárlást prolongálják, de azt orba - szájba...!
  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Mostanra a lóversenyes is leállt, reggel még 3 hátralévő napot mutatott, most meg azt, hogy vége! :((
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Azt nem értem, hogy az event leírásánál kevesebb db számot írnak, mint amennyit be kell adni a játékban.
    Miért nem tudnak összhangot teremteni? pl.: a mesekönyv lapnál a leírásban 110 db kell, de a játékban 122 db-ot kér.
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    mari02 (HU1) mondta:
    Azt nem értem, hogy az event leírásánál kevesebb db számot írnak, mint amennyit be kell adni a játékban.
    Miért nem tudnak összhangot teremteni? pl.: a mesekönyv lapnál a leírásban 110 db kell, de a játékban 122 db-ot kér.
    amit még hozzátennék, ez a hiba már az előző eventnél is meg volt.
  • xkiscsillagx (HU1)xkiscsillagx (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Meselapokat gyűjtöttem, kipipálta, hogy kész, de begyűjteni már nem engedte, foglalt hiba miatt. Kilép/belép a teljes eventem eltűnt...azóta többször kiléptem/beléptem és semmi változás.

  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Megoldódott a probléma többszöri takarítás és újraindítás után. Jelenleg ez az egyetlen ismert módja, hogy folytatni tudjuk az eventet,így megkérek mindenkit törölje az előzményeket és sütiket minden böngészőben akár többször is. Ha a lapok gyűjtése után nem tud tovább lépni, is ugyanez az eljárás. Felesleges újabb és újabb topicokat nyitni, mindenkinek ki kell takarítani a saját gépét, ebben nem tudnak segíteni. Mielőbb megteszitek annál hamarabb folytatható az event.
    Köszönöm
  • Szilvai76 (HU1)Szilvai76 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok,
    szintén a Meseidővel van problémám: elkészültem a 2. feladattal, és eltűnt a farmomról a komplett Meseidő event. Azóta sem történt semmi változás. Játszanék, de nincs mivel...
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105

    Németen írják, a játék verzióját kell megnézni.(jobb gomb a játékon)
    iXML2376 végű a jó, iXML2342 az régi, akinek ez van, az próbáljon frissíteni.
    (CTRL F5, szokásos törlések, Flash törlés, gép újraindítás, amíg csak be nem jön az új.)

  • BuBu1950 (HU1)BuBu1950 (HU1) HU1 Bejegyzések: 36
    sziasztok   nek em  is  eltünt  az   ikonja  még  a  mese idö  is  eltünt  ijenkor  mi  a teendö
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok,
    szintén a Meseidővel van problémám: elkészültem a 2. feladattal, és eltűnt a farmomról a komplett Meseidő event. Azóta sem történt semmi változás. Játszanék, de nincs mivel...
    Lépj ki a játékból, csinálj géptakarítást, sütik, gyorsítótár, előzmények törlése. Ha van a gépeden Ccleaner, akkor azzal. 
    Lehet, a fentieket többször meg kell ismételni. Többek írták már, hogy a problémájuk ezzel megoldódott.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok. Úgy látom nem vagyunk egyedül a káposzta krízissel.. Nálunk vetésnél fel is cserélték az ikon a vadvirággal (de azt sem számolja bele), most a káposzta az első, más is tapasztalt ilyet azok közül akiknek nem számolja??

    Sziasztok. Úgy látom nem vagyunk egyedül a káposzta krízissel.. Nálunk vetésnél fel is cserélték az ikon a vadvirággal (de azt sem számolja bele), most a káposzta az első, más is tapasztalt ilyet azok közül akiknek nem számolja??

    nlena (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem eltűnt még az ikonja is egyszerűen köddé vált a meseidő .

    nlena (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nekem eltűnt még az ikonja is egyszerűen köddé vált a meseidő .
    Sziasztok4 én is ígyjártam, Most ha akarnék sem tudnék eventezni, mert eltünt az egész, ez így nagyon nem fair!Írtam 2x erre az egész event eltünt.Sovány vigasz, hogy másnál is ilyen a helyzet.
  • big-rozanita (HU1)big-rozanita (HU1) Bejegyzések: 35
    Sziasztok, nekem sincs a piactéren semmi más csak a szerencsekerék.  Még lovim sincs.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! A német fórumon azt írták, hogy mindenki ellenőrizze a program verziószámát. Ha jobb egérrel rákattintasz a farmra, akkor a felső sorban van egy verziószám, aminél ott egy XML szövegrész is. Azt kellene megnézni, s ha az iXML2376, akkor a legfrissebb verzió fut, ha nem ezt látja, akkor az a hiba oka.
    Ebben az esetben zárd be a farmot, töröld a sütiket, a gyorsítótárat, és ne a megszokott helyről indítsd el a farmot, hanem gépeld be, hogy http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Ha ez sem segít, akkor jelezd itt.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825


    Megoldódott a probléma többszöri takarítás és újraindítás után. Jelenleg ez az egyetlen ismert módja, hogy folytatni tudjuk az eventet,így megkérek mindenkit törölje az előzményeket és sütiket minden böngészőben akár többször is. Ha a lapok gyűjtése után nem tud tovább lépni, is ugyanez az eljárás. Felesleges újabb és újabb topicokat nyitni, mindenkinek ki kell takarítani a saját gépét, ebben nem tudnak segíteni. Mielőbb megteszitek annál hamarabb folytatható az event.
    Köszönöm

    Szia Nyuszi!

    Nagyon rendes dolog hogy ezt így leírtad,elismerésem.
    Csak az a baj hogy amint látod alattad senki nem olvassa el!
    Mindenki csak ír meg ír és nem olvas!
    A kiemelés nem Neked szól,azért van hátha így észreveszi valaki.
    Nálam semmi gond semmivel mióta kaptam egy vidokártyát.

    Üdv :)
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    Most akkor valahol van meseidő? Mert, nálam nincs!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kissé fejetlenség van a fórumon, mert mindenki csak hozza létre az újabb és újabb témákat, pedig mindegyiknél szinte ugyanarról van szó. Szerintem próbáljon előbb mindenki tájékozódni, mielőtt újabb témát hoz létre. Sajnos Kapa mostanában keveset van itt, gondolom én, mert a korábbi fórumon Kapa ezeket rendbetette, de itt sajnos ez nem történik meg.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Kissé fejetlenség van a fórumon, mert mindenki csak hozza létre az újabb és újabb témákat, pedig mindegyiknél szinte ugyanarról van szó. Szerintem próbáljon előbb mindenki tájékozódni, mielőtt újabb témát hoz létre. Sajnos Kapa mostanában keveset van itt, gondolom én, mert a korábbi fórumon Kapa ezeket rendbetette, de itt sajnos ez nem történik meg.

    Szerintem besokallt és sztájkol,meg tudom érteni.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! A német fórumon azt írták, hogy mindenki ellenőrizze a program verziószámát. Ha jobb egérrel rákattintasz a farmra, akkor a felső sorban van egy verziószám, aminél ott egy XML szövegrész is. Azt kellene megnézni, s ha az iXML2376, akkor a legfrissebb verzió fut, ha nem ezt látja, akkor az a hiba oka.
    Ebben az esetben zárd be a farmot, töröld a sütiket, a gyorsítótárat, és ne a megszokott helyről indítsd el a farmot, hanem gépeld be, hogy http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Ha ez sem segít, akkor jelezd itt.

    Köszi Maci mindenki nevében az infót, de mint láthatod, itt a fórumon alig-alig olvasnak, csak írnak, írnak, irnak, ...... és írnak.
    Most akkor valahol van meseidő? Mert, nálam nincs!

    llaaccii
    Néhány hsz-el feljebb olvashattad az egyik lehetséges megoldást!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.10.2015
    Legalább 7 olyan téma van, ami ehhez kapcsolódik és ez így elég gáz. Ez a fórum így átláthatatlan, és rossz. Persze próbálunk segíteni egymásnak, és a németen hoztak létre ennek egy témát, amiben Latten válaszolgat, s próbálják megtalálni a hiba okát. Én meg a fordítóval próbálkozok...

    Hátha valaki jobban tud angolul,íme az eredeti szöveg:
    Hey everyone, 

    it seems we have found the culprit. For some players, the most current version of the game was not loaded completely, causing discrepancies between the displayed amounts in the game and the required amounts needed to fulfill event tasks. 

    We're in the process of enforcing the required version for all players. This should be done within the next 10-15 minutes. 

    Please wait for this process to be done and then reload the game. If everything worked out, V3.8.64 S42.6.0 iXML2376 or higher should be displayed for you when right-clicking within the game area. 

    In case your version number is lower, please clear both browser and flash caches in order to catch up to the current game version. 

    Regards, 
    Steffi


  • Numb3rs (HU1)Numb3rs (HU1) Bejegyzések: 3

    Szia Mindenki! :))


    Nálam is elszállt az eventes sátor, meg a többi is, csak a szerencsekerekes autó látszik. Az event számláló is bemondta az unalmast. Most ilyenkor állunk, s várunk, az idő meg telik. :)

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Temmuz (HU1) mondta:

    Szia Mindenki! :))


    Nálam is elszállt az eventes sátor, meg a többi is, csak a szerencsekerekes autó látszik. Az event számláló is bemondta az unalmast. Most ilyenkor állunk, s várunk, az idő meg telik. :)

    Szia Olvasd el a minden egyéb kérdéseknél Ádámmaci írását, nekem segített.


  • veroka12 (HU1)veroka12 (HU1) Bejegyzések: 3
    A bobe és barátai szővibe eltunt az event ilyenkor mivam??
  • Numb3rs (HU1)Numb3rs (HU1) Bejegyzések: 3
    Temmuz (HU1) mondta:

    Szia Mindenki! :))


    Nálam is elszállt az eventes sátor, meg a többi is, csak a szerencsekerekes autó látszik. Az event számláló is bemondta az unalmast. Most ilyenkor állunk, s várunk, az idő meg telik. :)

    Szia Olvasd el a minden egyéb kérdéseknél Ádámmaci írását, nekem segített.



    Szia! Köszönöm a javaslatot. :)
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Hahh, nálam eltűnt a sátor, a mesekönyvlapoknál tartok és oldalt ott van a fül, számol is, de nem lehet megnyitni... Jajjj, már megint...csak győzzék jóvátenni ezeket a folyamatos hibákat!!! Sok lesz...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.10.2015
    Valaki mondja már meg, nem lehet pár hozzászólást a végéről mindig visszaolvasni mielőtt panaszkodunk? Egyszerűen nem értem azokat, akik írnak, de nem olvasnak semmi, és közben meg várják, hogy történjen valami, valaki csináljon valamit....Legalább olvassunk el pár hozzászólást, és ha az nem segít, akkor kérdezzünk.... Ez egy fórum, ahol egymásnak el tudjuk mondani a panaszunkat és próbálunk segíteni egymásnak, és nem olvassa a support....
  • cukibaby (HU1)cukibaby (HU1) Bejegyzések: 5
    nálam is eltűnt még a sátor is :((
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Valaki mondja már meg, nem lehet pár hozzászólást a végéről mindig visszaolvasni mielőtt panaszkodunk? Egyszerűen nem értem azokat, akik írnak, de nem olvasnak semmi, és közben meg várják, hogy történjen valami, valaki csináljon valamit....Legalább olvassunk el pár hozzászólást, és ha az nem segít, akkor kérdezzünk....

    nagyon igazad van !!!!
Sign In to comment.