Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések - archívum

111

Hozzászólások

  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Sziasztok
    Erre a kérdésre tudja valaki a választ?
    Én azt szeretném tudni hogy van ez a "legyen egy 1 szintű nemesitési minősitési lovad" feladat,de már csomó lovat nemesitettem előtte is utána is mindnek meg volt az 1-es szintje de a feladat továbbra sincs megoldva..akkor ez hogy van mi a megoldás rá? nagyon unom ezeket a lovas feladat nyaggatásokat..
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Timea5052 írta: »
    Sziasztok
    Erre a kérdésre tudja valaki a választ?
    Én azt szeretném tudni hogy van ez a "legyen egy 1 szintű nemesitési minősitési lovad" feladat,de már csomó lovat nemesitettem előtte is utána is mindnek meg volt az 1-es szintje de a feladat továbbra sincs megoldva..akkor ez hogy van mi a megoldás rá? nagyon unom ezeket a lovas feladat nyaggatásokat..

    Sajnos én nem tudom a választ, de nincs is időm megkeresni a fórumban. Hónapokkal ezelőtt megválaszolta hunkeldon (talán többször is), ha komolyan érdekel, akkor hunkeldon hozzászólásait választva a 2-3 hónappal korábbiak között keresgélj. Ettől többet nem tudok segíteni, sajnos.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Timea5052 írta: »
    Sziasztok
    Én azt szeretném tudni hogy van ez a "legyen egy 1 szintű nemesitési minősitési lovad" feladat,de már csomó lovat nemesitettem előtte is utána is mindnek meg volt az 1-es szintje de a feladat továbbra sincs megoldva..akkor ez hogy van mi a megoldás rá? nagyon unom ezeket a lovas feladat nyaggatásokat..

    Próbáld ki, hogy EGYSZERRE legyen KETTŐ ilyen lovad. Nekem úgy rémlik, hibás a kiírás és két lovat kér. De ez csak egy tipp.
  • encibabyencibaby Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    Sziasztok nekem sehol nem jelent meg a kék i így nem tudok vagy nem tudtam játszani vele
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    encibaby írta: »
    Sziasztok nekem sehol nem jelent meg a kék i így nem tudok vagy nem tudtam játszani vele

    Ha rákattintol bármelyik objektumra, akkor megjelenik a körmenü, annak az 'i' betűjéről van szó.
  • zsuzsa222 (HU1)zsuzsa222 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok! Szeretném megtudni ,hol található a barátság rét???
    köszönöm

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Szeretném megtudni ,hol található a barátság rét???
    köszönöm

    Szia! Ha van farmismerősöd és rendesen dolgozik, egy idő után meg tudod venni, a repülőtéren, az üdvözlőközpontban találod.
  • zsu67 (HU1)zsu67 (HU1) Bejegyzések: 32
    Szia ! SegÍtséget kérek ! készen vagyok a FőldönkÍvüli - vel , a Jupitert nem kaptam meg mivel tele a raktár 98/100  csináltam  helyet de a jutalom a Jupiter sehol nincs .kérlek ha valaki tud segÍtsen . Köszönöm 
  • latimi (HU1)latimi (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok!
    Jó lenne tudni,hetek óta,miért nem kapok ellenfelet a küldetésekben.Érdekes,hogy szövi verseny közben sem volt egy sem.Remek így versenyezni.
  • latimi (HU1)latimi (HU1) Bejegyzések: 8
    Nagyon köszönöm a sok választ.Ez mindent elmond.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.09.2015
    latimi (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Jó lenne tudni,hetek óta,miért nem kapok ellenfelet a küldetésekben.Érdekes,hogy szövi verseny közben sem volt egy sem.Remek így versenyezni.
    Szia Timi! :)

    Erre sajnos itt mi nem tudunk Neked konkrét választ adni.
    Míg a csapatunkban volt Tamás94 (RedWolf), addig ő is folyamatosan ugyanerre panaszkodott. A support pedig azt írta neki, túl jó a mezőnyben, pár hetet hagyjon ki, essen visszább...... :(

    Zsuzsi

  • Sahjtli (HU1)Sahjtli (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
    Szia!

    A standard szerződésekben az a jó, hogy nincs rajta időkorlát. Az pedig, hogy mennyire éri meg, az annak függvénye, mennyire fejlett a piacod. Ha kitartóan teljesíted őket, akkor szépen fejlődni fog a piac, és akár 25% jutalombónuszt is kaphatsz a farmkezelős árhoz képest. Ezen kívül vannak esetek, amikor a dollár ugyan kevesebb, de cserébe kapsz pluszba patkót/karmapontot/tapasztalatpontot. Nekem nemrég volt egy olyan szerződésem aminél 800 patkót adott + bónuszba 173-at. Ez persze önmagában nem sok, de sok kicsi sokra megy :).
  • Sahjtli (HU1)Sahjtli (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
    Szia!

    A standard szerződésekben az a jó, hogy nincs rajta időkorlát. Az pedig, hogy mennyire éri meg, az annak függvénye, mennyire fejlett a piacod. Ha kitartóan teljesíted őket, akkor szépen fejlődni fog a piac, és akár 25% jutalombónuszt is kaphatsz a farmkezelős árhoz képest. Ezen kívül vannak esetek, amikor a dollár ugyan kevesebb, de cserébe kapsz pluszba patkót/karmapontot/tapasztalatpontot. Nekem nemrég volt egy olyan szerződésem aminél 800 patkót adott + bónuszba 173-at. Ez persze önmagában nem sok, de sok kicsi sokra megy :).
    És honnan tudom meg, hogy mikor fejlődik a piac?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
    Szia!

    A standard szerződésekben az a jó, hogy nincs rajta időkorlát. Az pedig, hogy mennyire éri meg, az annak függvénye, mennyire fejlett a piacod. Ha kitartóan teljesíted őket, akkor szépen fejlődni fog a piac, és akár 25% jutalombónuszt is kaphatsz a farmkezelős árhoz képest. Ezen kívül vannak esetek, amikor a dollár ugyan kevesebb, de cserébe kapsz pluszba patkót/karmapontot/tapasztalatpontot. Nekem nemrég volt egy olyan szerződésem aminél 800 patkót adott + bónuszba 173-at. Ez persze önmagában nem sok, de sok kicsi sokra megy :).
    És honnan tudom meg, hogy mikor fejlődik a piac?

    Amikor körbe van zászlózva mindig van valami újabb kis stand.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
    Szia!

    A standard szerződésekben az a jó, hogy nincs rajta időkorlát. Az pedig, hogy mennyire éri meg, az annak függvénye, mennyire fejlett a piacod. Ha kitartóan teljesíted őket, akkor szépen fejlődni fog a piac, és akár 25% jutalombónuszt is kaphatsz a farmkezelős árhoz képest. Ezen kívül vannak esetek, amikor a dollár ugyan kevesebb, de cserébe kapsz pluszba patkót/karmapontot/tapasztalatpontot. Nekem nemrég volt egy olyan szerződésem aminél 800 patkót adott + bónuszba 173-at. Ez persze önmagában nem sok, de sok kicsi sokra megy :).
    És honnan tudom meg, hogy mikor fejlődik a piac?
    A standard szerződésnél eleve 5%-kal több dollárt kapol, mint a farmkezelőben. Erre jön rá még az említett bónusz a piac fejlettségétől függően.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
    Szia!

    A standard szerződésekben az a jó, hogy nincs rajta időkorlát. Az pedig, hogy mennyire éri meg, az annak függvénye, mennyire fejlett a piacod. Ha kitartóan teljesíted őket, akkor szépen fejlődni fog a piac, és akár 25% jutalombónuszt is kaphatsz a farmkezelős árhoz képest. Ezen kívül vannak esetek, amikor a dollár ugyan kevesebb, de cserébe kapsz pluszba patkót/karmapontot/tapasztalatpontot. Nekem nemrég volt egy olyan szerződésem aminél 800 patkót adott + bónuszba 173-at. Ez persze önmagában nem sok, de sok kicsi sokra megy :).

    Szia! Azt írod nem tűnik el a standard szerződés, hát nekem eltűnt !!!! Több mint 20 000 almát kért, most beléptem, ezzel a beszedéssel meg is lett volna, erre sehol a szerződés. Így több mint 19 000 almám eltűnt a sűllyesztőbe, Többet nem kezdek bele ilyenbe, ha ennyi sokat kér, nem éri meg :(((
  • gitta4 (HU1)gitta4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni ,hogy van egy olyan feladat ,hogy ÚT A BOLDOGSÁGHOZ,50 egységnyi boldogságot kellene elérni ,de bármit csinálok nem ír jóvá semmit.Esetleg egy bizonyos dísztárgyról lenne szó?köszönöm.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    gitta4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni ,hogy van egy olyan feladat ,hogy ÚT A BOLDOGSÁGHOZ,50 egységnyi boldogságot kellene elérni ,de bármit csinálok nem ír jóvá semmit.Esetleg egy bizonyos dísztárgyról lenne szó?köszönöm.
    Találsz fent egy mosolygós arcot, mellette egy narancs-zöld csíkkal. Ha fölé tartod az egér kurzorát, kiírja részletesen, mennyi a farmod boldogsága. Neked csak a "Boldogság" sorban lévő számmal kell foglalkoznod. Az a szám legyen minimum 50.
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy mikre jók a "standard" szerződések? Olyan amikor pl egy állatkórházba szállítasz cuccokat. Mert ahogy néztem, egyáltalán nem érik meg
    Szia!

    A standard szerződésekben az a jó, hogy nincs rajta időkorlát. Az pedig, hogy mennyire éri meg, az annak függvénye, mennyire fejlett a piacod. Ha kitartóan teljesíted őket, akkor szépen fejlődni fog a piac, és akár 25% jutalombónuszt is kaphatsz a farmkezelős árhoz képest. Ezen kívül vannak esetek, amikor a dollár ugyan kevesebb, de cserébe kapsz pluszba patkót/karmapontot/tapasztalatpontot. Nekem nemrég volt egy olyan szerződésem aminél 800 patkót adott + bónuszba 173-at. Ez persze önmagában nem sok, de sok kicsi sokra megy :).

    Szia! Azt írod nem tűnik el a standard szerződés, hát nekem eltűnt !!!! Több mint 20 000 almát kért, most beléptem, ezzel a beszedéssel meg is lett volna, erre sehol a szerződés. Így több mint 19 000 almám eltűnt a sűllyesztőbe, Többet nem kezdek bele ilyenbe, ha ennyi sokat kér, nem éri meg :(((
    Szia!

    Sajnálom, hogy így jártál :(. A fene tudja miért, de ez a hiba időnként előfordul. Még a legelején én is jártam így, rengeteg alma és cseresznye kapcsán. Később mások is jelezték, hogy belefutottak ebbe a hibába.

    Ez azonban nem változtat az elméleten, hogy a standard szerződések nem tűnnek el, mert nem időkorlátosak. Nekem volt olyan szerződés ahova 14687 almástáskát kért (99-es szintű), kb. 2 hét volt mire összehoztam, de kivárta a megrendelő. Összességében 30%-kal többet fizetett, mintha csak a farmkezelőből adtam volna el, ami azért nem rossz.
  • gitta4 (HU1)gitta4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Köszönöma választ így már értem.
  • Adrienne47 (HU1)Adrienne47 (HU1) Bejegyzések: 1
    Azt steretném megtudni, hol nézhezem meg, hogy hány patkóm van, mert minden fejlesztéshez 20 db kell és nem tudom nekem mennyi van. Köszönöm.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Azt steretném megtudni, hol nézhezem meg, hogy hány patkóm van, mert minden fejlesztéshez 20 db kell és nem tudom nekem mennyi van. Köszönöm.
    A raktáron belül, a felszerelés fület megnyitva tudod megnézni.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    petiboy822 írta: »
    valaki tudna e segiteni abban hogy aranybányászati engedélyt hol lehet találni?

    Ahogy előttem írták, plus Omarnál lehet még venni aranyért (igazából találni talán sehol ;))
    Dobozolos event legutolsó dijja is bányászati engedély ha jol emlékszem
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    petiboy822 írta: »
    valaki tudna e segiteni abban hogy aranybányászati engedélyt hol lehet találni?

    Ahogy előttem írták, plus Omarnál lehet még venni aranyért (igazából találni talán sehol ;))
    Dobozolos event legutolsó dijja is bányászati engedély ha jol emlékszem
    Illetve ha a lovas versenyben eléred a platina ligát, és ott végzel a szezon végén, a jutalom 1 db aranybányászati engedély többek között.
  • zöldfülü (HU1)zöldfülü (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    szép estét,
    nekem miért kell a 77-es dísztárért 3800 káposztát begyűjtenem míg másnak csak 1800-1900 között kellett ugyan ekkora dísztárgyért??
    azt nem akarom magyarázatként, hogy én biztos magasabb szintű farm vagyok mert nem, kisebb is vagyok ráadásul!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szép estét,
    nekem miért kell a 77-es dísztárért 3800 káposztát begyűjtenem míg másnak csak 1800-1900 között kellett ugyan ekkora dísztárgyért??
    azt nem akarom magyarázatként, hogy én biztos magasabb szintű farm vagyok mert nem, kisebb is vagyok ráadásul!
    szia

    roppant meglepő amit írtál a kápival kapcsolatban, mert elvileg neked csak 1960? kápit kellene beadnod
    a 4-es szintű eventnél is csak 2420-at
    erre csak azt tom mondani, h a kérdésed tedd fel a Supportnak, talán ők tudják a választ, mert mi már nem nagyon igazodunk el a kül beadásokon. nagyon nincs rendben egyik event se, de ezen mi nem tudunk változtatni, mivel csak sima játékosok vagyunk mint te. talán az event kiagyalója tud erre magyarázatot adni :)
  • zöldfülü (HU1)zöldfülü (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Liz65 (HU1) mondta:
    szép estét,
    nekem miért kell a 77-es dísztárért 3800 káposztát begyűjtenem míg másnak csak 1800-1900 között kellett ugyan ekkora dísztárgyért??
    azt nem akarom magyarázatként, hogy én biztos magasabb szintű farm vagyok mert nem, kisebb is vagyok ráadásul!
    szia

    roppant meglepő amit írtál a kápival kapcsolatban, mert elvileg neked csak 1960? kápit kellene beadnod
    a 4-es szintű eventnél is csak 2420-at
    erre csak azt tom mondani, h a kérdésed tedd fel a Supportnak, talán ők tudják a választ, mert mi már nem nagyon igazodunk el a kül beadásokon. nagyon nincs rendben egyik event se, de ezen mi nem tudunk változtatni, mivel csak sima játékosok vagyunk mint te. talán az event kiagyalója tud erre magyarázatot adni :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hát a mennyiséged még biztosan nem fog csökkenni, főleg aktivitás közben
    de talán elgondolkoznak rajta, h valami nincs rendben és javítanak :)
    jó lenne...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szép estét,
    nekem miért kell a 77-es dísztárért 3800 káposztát begyűjtenem míg másnak csak 1800-1900 között kellett ugyan ekkora dísztárgyért??
    azt nem akarom magyarázatként, hogy én biztos magasabb szintű farm vagyok mert nem, kisebb is vagyok ráadásul!
    Szia!
    Írj a supportnak, készíts képernyőképet, amin látszik az event szintje és a beadandó káposzta mennyisége is, így könnyebben tudnak segíteni.
Ez a beszélgetés lezárult..