Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 1-i frissítés megbeszélése: Mozizzunk!

157

Hozzászólások

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    És van a 3. akinél nincs és nem is volt videó, vagyis nem tud róla, hogy lett volna. Nálam 3x volt hajnalban a 4 dolog közül választásos, de már a múltkori rövid frissítés óta nincs...
    És van olyan is, akinél egyáltalán nincs mozi. Nem tőletek sajnálom, hanem az bosszant, hogy már több mint 3 hete tesztelik és akinél nincs, az semmi ajándékot nem kap és nem hiszem , hogy kárpótolni fognak minket :(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    És van a 3. akinél nincs és nem is volt videó, vagyis nem tud róla, hogy lett volna. Nálam 3x volt hajnalban a 4 dolog közül választásos, de már a múltkori rövid frissítés óta nincs...
    És van olyan is, akinél egyáltalán nincs mozi. Nem tőletek sajnálom, hanem az bosszant, hogy már több mint 3 hete tesztelik és akinél nincs, az semmi ajándékot nem kap és nem hiszem , hogy kárpótolni fognak minket :(
    Nálam se volt még se éjjel, se nappal, csak napi 24 órán keresztül a fehér vászon.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    És van a 3. akinél nincs és nem is volt videó, vagyis nem tud róla, hogy lett volna. Nálam 3x volt hajnalban a 4 dolog közül választásos, de már a múltkori rövid frissítés óta nincs...
    És van olyan is, akinél egyáltalán nincs mozi. Nem tőletek sajnálom, hanem az bosszant, hogy már több mint 3 hete tesztelik és akinél nincs, az semmi ajándékot nem kap és nem hiszem , hogy kárpótolni fognak minket :(
    Nálam se volt még se éjjel, se nappal, csak napi 24 órán keresztül a fehér vászon.

    Nekem még vetítővásznam sincs :))
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    És van a 3. akinél nincs és nem is volt videó, vagyis nem tud róla, hogy lett volna. Nálam 3x volt hajnalban a 4 dolog közül választásos, de már a múltkori rövid frissítés óta nincs...
    És van olyan is, akinél egyáltalán nincs mozi. Nem tőletek sajnálom, hanem az bosszant, hogy már több mint 3 hete tesztelik és akinél nincs, az semmi ajándékot nem kap és nem hiszem , hogy kárpótolni fognak minket :(
    Nálam se volt még se éjjel, se nappal, csak napi 24 órán keresztül a fehér vászon.

    Nekem még vetítővásznam sincs :))
    Nekem van vetítővásznam, de videót még sose sikerült elcsípni :(
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Nekem ma reggel volt 2 videóm..annyit ért mint 20000 dollár és 30 arany..na de mégis? :dizzy: :D  engem nem is nagyon érdekel de ha van valami akkor persze megnézem és begyűjtöm
  • zsuzsa222 (HU1)zsuzsa222 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Lassan eltelik 3 hét. Akinél van mozi és nézi is, az kapja az ajándékokat. És most nem ő ellenük szólnék, hiszen had kapják, de kezdem úgy érezni, hogy igenis hátrányban vagyunk sokan, akinél nincs mozi. Nálam se vászon, se film, és lehet, hogy azon a szinten, ahol vagyok már nem sokat számít 1-1 dolog, de igen is érzem, hogy milyen az, ha kimaradunk belőle. Ok, volt, hogy nem volt 1 eventem és az se esett jól, de most már 17-18 napja van másoknál mozi, és ha csak napi 4 filmet és 4 ajándékot veszek csak, már az is közel 70 ajándék. Ahogy olvasom nagy hibát eddig nem írt senki, aki tesztelt, sőt nagyon nem is láttam a tesztről sok véleményt, aki tesztel, akkor honnan tudják mi jó s nem jó vele. Ok. A logokból látnak ezt meg azt, meg lehet a német fórumon is jelzik, ha van, de jó lenne tudni mi mikor jutunk el moziba?

    Szia! Nagyon egyet értek veled, én is hiányolom a mozit :(

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Nem tom másnál még mindig szarásig van e a videó,de nálam már jóideje van hogy 1 van hogy 2,de sok nap van hogy 0 videót ad.Tehát szer már aki kinézte belőle a szuflát,annak már lejárt a mandátuma.Legalábbis nálam ilyen a felállás
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    A mi szövinkben is van pár játékos velem együtt akinek volt szerencséje a mozival találkozni. Nálam azóta nincs mint Ádámmacinál. A többség egyáltalán nem találkozott vele. Az utóbbi napokban pedig senki sem jelezte hogy mozizott volna.
  • zsurmi (HU1)zsurmi (HU1) Bejegyzések: 3
    Nálam a kezdetektől megvolt a mozi,de videót csak tegnap kaptam először.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    zsurmi (HU1) mondta:
    Nálam a kezdetektől megvolt a mozi,de videót csak tegnap kaptam először.
    Vetítővászon nálam is van kezdetektől fogva, mint legtöbbünknél, de videoshow-t még sosem láttam, ahogy legtöbbünk se :(
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Nálam nincs vászon, 1x sikerült videót nézni éjjel 2-kor, azóta sehol semmi. Teszteltem!:))
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Nálam nincs vászon, 1x sikerült videót nézni éjjel 2-kor, azóta sehol semmi. Teszteltem!:))
    reggeltöl estig szinte gépnél vagyok van,hogy 5-22 ig kb. 3 alkalommal volt videó

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!Nekem is csak kb. annyiszor, pedig én is pont így vagyok. Tegnap fél 12-kor feküdtem le és reggel 5 és fél 12 közt nem volt egyszer sem.Bízom benne egyszer ha jó lesz mi is kapunk videót.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    hát jo lenne nálam is a tagok hol kapnak hol nem.... van aki még 1-et se kapot
  • morgi (HU1)morgi (HU1) Bejegyzések: 2
    Nálam sincs semmi videó. Jó lenne ha mindenki megkapná.

    Üdv. mindenkinek!

    morgi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    morgi (HU1) mondta:
    Nálam sincs semmi videó. Jó lenne ha mindenki megkapná.

    Üdv. mindenkinek!

    morgi
    hát az a helyzet, h ez még tesztelés alatt :( h mikor lesz élesben, azt senki sem tudja
    de jó lenne már :):)

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Ma reggel a lányom farmján megjelent a videó, meg is tudtam nézni 5x, jó lenne, ha már mindenkinél bevezetnék .
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Most már tényleg kezd tele lenni a hócipőm ezzel a mozizással.  A lányom farmján megjelent a mozivászon, videót nézni persze nem lehet. Ha locsolok a saját farmomról, mindenkinél úgy látom, hogy van mozi, nálam semmi. Most vagy tegyék be mindenkinél és működjön vagy vegyék ki, teszteljék, csinálják meg normálisan és legyen mindenkinek. Nem attól sajnálom, aki tesztelte és bezsebelt jó sok aranyat, hanem szerintem ez a többiekkel való kiszúrás. >:)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok! Most már tényleg kezd tele lenni a hócipőm ezzel a mozizással.  A lányom farmján megjelent a mozivászon, videót nézni persze nem lehet. Ha locsolok a saját farmomról, mindenkinél úgy látom, hogy van mozi, nálam semmi. Most vagy tegyék be mindenkinél és működjön vagy vegyék ki, teszteljék, csinálják meg normálisan és legyen mindenkinek. Nem attól sajnálom, aki tesztelte és bezsebelt jó sok aranyat, hanem szerintem ez a többiekkel való kiszúrás. >:)
    Szervusztok!
    Sajnos, én sem tudok mozizni, pedig van vásznam, kanapém, minden ami kell, nagyon megörültem, mert ezt nem rég kaptam a szövifa mellé, na, gondoltam végre, de az öröm, üröm lett, olvasgathatom továbbra is a cheten, hogy hány kis ajándékot kapnak, amit én nem!
    Persze sajnos vannak még a szöviben mások is akiknél nincs!
    Most akkor még mindig TESZTként működik a mozizás???
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870

    Kimaradt a hozzászólásomból, hogy tudom, itt olyan játékosok vannak mint én, írjak a Supportnak!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Kimaradt a hozzászólásomból, hogy tudom, itt olyan játékosok vannak mint én, írjak a Supportnak!

    Szia Nagyika!

    A németen azt írták hogy még folynak a promóciós tárgyalások,hogy ez mit takar azt csak ők tudják de emiatt nincs még mozi mindenkinél.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203

    Kimaradt a hozzászólásomból, hogy tudom, itt olyan játékosok vannak mint én, írjak a Supportnak!
    Szia Nagyi! Én írtam ez ügyben a supportnak, kíváncsi vagyok mit válaszolnak :wink: 
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sziasztok. Vászon van videó sehol. Kérdeztem a tagjaim náluk is ez a helyzet s van akinél vászon sincs....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Nagyi! Én írtam ez ügyben a supportnak, kíváncsi vagyok mit válaszolnak :wink: 

    Sziasztok. Vászon van videó sehol. Kérdeztem a tagjaim náluk is ez a helyzet s van akinél vászon sincs....

    sziasztok

    mivel még nem sikerült megegyezniük a hirdetésekkel kapcsolatban, így sajnos még nem lesz videó mindenkinél, tehát nincs véglegesen bevezetve a játékba. marad továbbra is, h 1-2 játékosnál van, de persze már csak ajidobozt kapunk érte ( nekem már több mint 1 hete nincs vidi ), mert sok volt az arany a kiválasztottaknál, más meg nem kapott semmit :) ez miatt meg a panasz volt sok, ami érthető :)
  • mimi066 (HU1)mimi066 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok !
     Nálunk a szöviben  már szinte mindenkinek volt videója , nekem  nemhogy videó de még vetítővászon sincs.
    Kérdésem  ez miért van  ??? Ha állítólag már mindenhol van vetítővászon ????

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    "Amennyiben nálad nem jelent meg a mozi, az azért van, mert jelenleg egy A/B/C teszt fut a szerveren. Ez azt jelenti, hogy bizonyos játékosoknál már van mozi és néhányan  a teszt végén fogják megkapni, amennyiben fejlesztőink úgy gondolják, hogy véglegesen beillesztik a játékba!"
    Ezt a választ kaptam a supporttól, mikor megkérdeztem miért nincs mindenkinek mozi.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    "Amennyiben nálad nem jelent meg a mozi, az azért van, mert jelenleg egy A/B/C teszt fut a szerveren. Ez azt jelenti, hogy bizonyos játékosoknál már van mozi és néhányan  a teszt végén fogják megkapni, amennyiben fejlesztőink úgy gondolják, hogy véglegesen beillesztik a játékba!"
    Ezt a választ kaptam a supporttól, mikor megkérdeztem miért nincs mindenkinek mozi.
    Szervusztok!
    Köszi Angels a tájékoztatód, hmmm, nem lettem okosabb, nehéz a felfogásom, ezt nem vehetem meg aranyért!
  • mimi066 (HU1)mimi066 (HU1) Bejegyzések: 7

    "Amennyiben nálad nem jelent meg a mozi, az azért van, mert jelenleg egy A/B/C teszt fut a szerveren. Ez azt jelenti, hogy bizonyos játékosoknál már van mozi és néhányan  a teszt végén fogják megkapni, amennyiben fejlesztőink úgy gondolják, hogy véglegesen beillesztik a játékba!"
    Ezt a választ kaptam a supporttól, mikor megkérdeztem miért nincs mindenkinek mozi.
    Köszönöm a választ, akkor sem értem, hogy  40 főből miért csak nekem nincs . Egyáltalán milyen szisztéma szerint  osztották el , hogy kinél legyen. Nálunk én vagyok a legmagasabb szinten ( 172 ) vagy csak az alacsonyabb szintű farmokon tesztelik, egyáltalán mi az összefüggés ?
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203

    "Amennyiben nálad nem jelent meg a mozi, az azért van, mert jelenleg egy A/B/C teszt fut a szerveren. Ez azt jelenti, hogy bizonyos játékosoknál már van mozi és néhányan  a teszt végén fogják megkapni, amennyiben fejlesztőink úgy gondolják, hogy véglegesen beillesztik a játékba!"
    Ezt a választ kaptam a supporttól, mikor megkérdeztem miért nincs mindenkinek mozi.
    Köszönöm a választ, akkor sem értem, hogy  40 főből miért csak nekem nincs . Egyáltalán milyen szisztéma szerint  osztották el , hogy kinél legyen. Nálunk én vagyok a legmagasabb szinten ( 172 ) vagy csak az alacsonyabb szintű farmokon tesztelik, egyáltalán mi az összefüggés ?
    ezt homály fedi, én sem tudom :)

  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne.
    Most, hogy már mindenkinél van mozi (legalábbis én úgy tudom, mindenkinél van),
    miért nincsenek mozifilmek?
    Előre is köszi a választ.
Sign In to comment.