Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

12123»

Hozzászólások

  • Kata104 (HU1)Kata104 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    A mostani Mese evenbe a káposztát nem tudom meg csinálni mert egyszerűen nem számolja!Már az első szedésre meg kelet volna lenni,de nem számol semmit!
    Mit tudok csinálni????
    Lépj ki a játékból, csinálj egy előzmény, süti, gyorsítótár törlést. Ha van a gépedem Ccleaner, futtasd le azt.
    Remélem segít!
    már meg tettem és semmi nem történt!

    Mást már nem tudok tanácsolni, mint azt, hogy írj a supportnak (ügyfélszolgálat).
    A játék tele van hibákkal, lehet ez is egy hiba. Nálam rendben megy az event.
    Az ügyfélszolgálatot megtalálod itt a főoldalon, vagy a farmon fenn, a fejhallgatós kis fejecske. Nyisd meg, görgess le, alul találod az e-mail
    Köszike,tudom hol találom,2 év alatt meg tanultam!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    A mostani Mese evenbe a káposztát nem tudom meg csinálni mert egyszerűen nem számolja!Már az első szedésre meg kelet volna lenni,de nem számol semmit!
    Mit tudok csinálni????
    Lépj ki a játékból, csinálj egy előzmény, süti, gyorsítótár törlést. Ha van a gépedem Ccleaner, futtasd le azt.
    Remélem segít!
    már meg tettem és semmi nem történt!

    Mást már nem tudok tanácsolni, mint azt, hogy írj a supportnak (ügyfélszolgálat).
    A játék tele van hibákkal, lehet ez is egy hiba. Nálam rendben megy az event.
    Az ügyfélszolgálatot megtalálod itt a főoldalon, vagy a farmon fenn, a fejhallgatós kis fejecske. Nyisd meg, görgess le, alul találod az e-mail
    Köszike,tudom hol találom,2 év alatt meg tanultam!
    Bocsi, nem néztem mióta játszol! Ennyi idő alatt olvastad (volna) nem egyszer a fórumon, hogy itt ugyanolyan játékosok vannak mint te. Ötletek, tanácsok adásán kívül mást nem tudunk tenni. 
    Mint írtad válaszul, "már meg tettem és semmi nem történt!", akkor azt is megtanulhattad (olvashattad) már, hogy ilyen esetekben csak a support tud segíteni.
    További jó játékot!
  • csigalo (HU1)csigalo (HU1) Bejegyzések: 3
    sziasztok
    az eventnél senkinek nem számolja a learatott káposztát
    ha a supportnak írok, az legalább 3 nap, míg válasz érkezik
    nem tudnátok valami gyorsabb megoldást találni erre a hibára?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    sziasztok
    az eventnél senkinek nem számolja a learatott káposztát
    ha a supportnak írok, az legalább 3 nap, míg válasz érkezik
    nem tudnátok valami gyorsabb megoldást találni erre a hibára?
    Itt a fórumon csak játékosokat találsz, megoldást nem tudunk eszközölni!
    Marad lehetőségnek a support!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    sziasztok
    az eventnél senkinek nem számolja a learatott káposztát
    ha a supportnak írok, az legalább 3 nap, míg válasz érkezik
    nem tudnátok valami gyorsabb megoldást találni erre a hibára?
    A káposztát nekem sem számolja. Kipróbálom a kukoricát, kíváncsi vagyok, azt számolja-e?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok
    az eventnél senkinek nem számolja a learatott káposztát
    ha a supportnak írok, az legalább 3 nap, míg válasz érkezik
    nem tudnátok valami gyorsabb megoldást találni erre a hibára?
    Nekem számolja a káposztát is meg a kukoricát is, de mégsem tudok örülni. Ugyanis miután elkészültem az első feladattal, nem tudok továbblépni, mert az Ide vele gombra hibaüzenetet kapok :(
    Ez lehet a hibának olyan változata,, hogy látszólag számolta, valójában mégsem, ezért nem tudok tovább lépni.
  • tht (HU1)tht (HU1) Bejegyzések: 1
    chrome és opera alatt különböző feladatokat kell elvégezni...
    a káposztát nem számolja...
    ez egy szar
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    sziasztok
    az eventnél senkinek nem számolja a learatott káposztát
    ha a supportnak írok, az legalább 3 nap, míg válasz érkezik
    nem tudnátok valami gyorsabb megoldást találni erre a hibára?
    Nekem számolja a káposztát is meg a kukoricát is, de mégsem tudok örülni. Ugyanis miután elkészültem az első feladattal, nem tudok továbblépni, mert az Ide vele gombra hibaüzenetet kapok :(
    Ez lehet a hibának olyan változata,, hogy látszólag számolta, valójában mégsem, ezért nem tudok tovább lépni.

    tht (HU1) mondta:
    chrome és opera alatt különböző feladatokat kell elvégezni...
    a káposztát nem számolja...
    ez egy szar
    Ez a két hiba valójában egy. Megváltoztatták a feladatsor káposzta és kukorica gyűjtés mennyiségeket. A káposztát csökkentették, a kukoricát növelték. (És a tojásból is többet kell adni, ha jól láttam.) Mivel hibásan a régi mennyiségek jelennek meg, és a továbblépéshez az új mennyiségeket kellene teljesíteni, hiába látod, hogy már elég kukoricát gyűjtöttél, elég tojást adományoztál, az még a régi, rossz feladatsor, az új szerint még nem vagy kész.  Csak hát hibás a megjelenés, ami elég szerencsétlen egy event kezdetekor....
    Nálam mindenesetre már megjavult, és ahogy tapasztalom, másnál is. Amúgy meg a hibák okozta időveszteséggel mindig érdemes számolni, legfeljebb ha még sincs hiba, az kellemes csalódás lesz. (Bár az utóbbi időben valahogy nem sikerült kellemesen csalódnom. :|)
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    több böngészőn kipróbálva anyukámnál (ildikó00)ugyanúgy ugyanazon a mennyiségen áll tegnap óta, a beadni való sem változik egyik böngészővel sem. Jó lenne ha történne lassan valami....
  • Ata6 (HU1)Ata6 (HU1) Bejegyzések: 6

    Szia,

    Ma eltűnt a összes speciális vatőmagom mind a két farmról. Mi ennke az oka?

    Üdv: Ata

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Ata6 (HU1) mondta:

    Szia,

    Ma eltűnt a összes speciális vatőmagom mind a két farmról. Mi ennke az oka?

    Üdv: Ata

    szia
    törölj sütiket és előzményeket és ha akkor sem kapod vissza a magokat, irj a supportnak, mert az ilyen eltűnéses ügyekben csakis ők tudnak segiteni.
Sign In to comment.