Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

192112

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Porrima () mondta:


    Sziasztok!
    Örülök hogy látlak benneteket,nagyon kihalt lett a fórum.
    Való igaz hogy egyre több a hiba de nekem berakott a gyerekem egy videokártyát a masinába és azóta tök jól működik.
    Szerintem is jó megoldás egy kis pihi,úgyhogy a következő szigetet(ket) ki fogom hagyni.Dobozolóst is úgy csinálom ahogy termelek,ha kell kell ha nem teszem el :)
    Vegyétek lazára és maradjatok,nekem is hiányoznátok.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Sziasztok!

    Szia! :) Na ja, az új fórum inkább taszítja az embereket, mint vonzza. Már a hibákat se nagyon írjuk be, mert minek. :( Én alapból lazán játszom, semmi hajsza. Most a szigeten meg összeszedtem annyi kagylót, hogy egy darabig pihentetem az efféle hajszát. :) Bár nem csináltam végig most se, csak két fejezetet. Az újított eventekbe belevágtam, de valahogy nem tudom befejezni, pedig eddig mindig sikerült, még meló mellett is. Azért feljövök, olvasni is, csak nem mindig van már energiám írni munka után. Viszont jó látni itt az ismerős emberkéket, bár egyre ritkábban fordul elő mindenki. :( 
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Tudja valaki, hogy telefonon lehet-e játszani a farmot ?
    igen,
    sztem olvasgass itt egy kicsit
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/56056/jatek-mobiltelefonrol-tabletrol#latest

    köszönöm !
  • adrit (HU1)adrit (HU1) Bejegyzések: 0
    Ha meghívtam egy ismerősöm és regisztrált is, miért nem vagyunk ismerősök a farmon, és mért nem teljesítette nekem azt a feladatot?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Icu-cicu mondta:
    Szia!

    Az oldal tetején az Újdonság fül alatt van egy olyan opció, hogy Fórumeszközök. Ezt gördítsd le és válaszd ki: Profil beállítása. Majd ott kattints rá a "Email és jelszó megváltoztatása" lehetőségre. Amint megnyílik, látni fogod az e-mail címet.

    Zsuzsi

    Én is megváltoztatnám a mail címet. de a fennt említett menüt nem találom
    Szia Zsuzsi!
    Nálam sem található 'Újdonság' fül. A keresővel sem találom ezt az opciót, sem a 'Fórumeszközök'-et, sem a 'Profil beállítása'-t.
    Lehet, nem jó helyen keresem vagy nem mindenkinél van?

    Kati

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 05.10.2015
    ha az ismerősöd nem azzal a linkkel regizett, amit elküldtél, akkor 1értelmű, h  nem teljesült a feladat....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! ma lesz 11 körül egy karbantartás. Ekkor a szerverek leállnak és a teljesítményt fogják javítani.
  • kmfa79 (HU1)kmfa79 (HU1) Bejegyzések: 3
    adrit (HU1) mondta:
    Ha meghívtam egy ismerősöm és regisztrált is, miért nem vagyunk ismerősök a farmon, és mért nem teljesítette nekem azt a feladatot?
    Szia!
    Nekem is ez a problémám, már több ismerősömet is meghívtam és mindent betűről betűre végrehajtottak és nálam sem jelentkezik ismerősként, és én sem vagyok nála ismerős, sajnos.
    Ez a hiba nálam augusztus 24-én jelentkezett először, akkor el is tűnt az akkori egyetlen ismerősöm, de aztán visszakaptam olyan 2 hét múlva, de azóta nem tudok ismerőst meghívni a játékba, sajnos.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! ma lesz 11 körül egy karbantartás. Ekkor a szerverek leállnak és a teljesítményt fogják javítani.
    Szia Maci!
    Hálás köszönet az infóért! o:)
    Remélem, így is lesz és nem újabb hibák halmozódnak az eddigiekre.
    Üdv:
    Kati
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! ma lesz 11 körül egy karbantartás. Ekkor a szerverek leállnak és a teljesítményt fogják javítani.
    Szia Maci!
    Hálás köszönet az infóért! o:)
    Remélem, így is lesz és nem újabb hibák halmozódnak az eddigiekre.
    Üdv:
    Kati
    KARBANTARTÁS indult!
  • tojgli79 (HU1)tojgli79 (HU1) Bejegyzések: 12
    Most azt látjuk a szövi társaimmal együtt, hogy eltűntek a projektek, illetve csak 3 van.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Most azt látjuk a szövi társaimmal együtt, hogy eltűntek a projektek, illetve csak 3 van.
    Nálunk meg 4 van :(


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nekem meg nem jön be a fórum a játékból és szintén 3 projekt látszik.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Nekem meg nem jön be a fórum a játékból és szintén 3 projekt látszik.

    Hali Macikia!

    Hát ezért már megint kár volt!!!
    Mi a tökömnek nyúlnak hozzá ezek a balf*szok!!!
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Sziasztok! ügyfélszolgálaton keresztül beléphetsz jobb oldalon van fönt
    Valaki tudja hogy lesz event , és melyik?
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 06.10.2015
    Nos a mesevent megjelent , nálam legalábbis :) jó játékot mindenkinek!
    ...viszont a játékból én sem tudok belépni a fórumra... :/
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Sziasztok
    Először is Porrima nekem is hiányoznál,mégha mostanság nem is jövök erre a szuper fórumra.
    Macikának ismét köszönjük a tájékoztatást,ha rajtam múlna kineveznélek valamiféle fórum vezérigazgatónak :)
    A karbantartást és hibajavítást meg köszönjük szépen,még szarabb lett a játék,mint eddig volt.Sőt mostmár a fórumra sem tudok simán jönni,csak kerülővel (bár nem mintha sok értelme lenne jönni és írni ide akármit is)
    Sajna mostmár nem szórakozni jövünk,hanem görcsölni,mert minden nap kivégez egy sima farmbetakarítás is,ami azért már elég gáz.Ha nem lenne a csapatom,szer én is olyan szabira mennék,amiből valszeg automat törlés lenne.Nem tudom más országokban vannak e effajta gondok,vagy csak a magyar játékosoknál (nem olvasok más fórumot),de hogy nem tudják megcsinálni az elrontott dolgokat,ezt kötve hiszem.Mivel fél évvel ezelőtt még ha jeleztük,hogy nem jó ez vagy az,akkor pár nap alatt rendbe hozták,de itt már bármit is mondunk szarnak rá.A nyomi gyűjtődobozon a felkiáltójel már hónapok óta rajta van,és bár ez csak esztétikai hiba,de hihetetlen hogy több hónap kevés rá,hogy levegyék onnan.Én soha nem voltam a játékkészítők ellen,sőt még oda is álltam,hogy hát ők is pénzből élnek stb,de ez már így csak egy főlehúzó kókány banda,aki csak várja a zs-t de baszik érte tenni akármit is.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 06.10.2015
    Sziasztok!Koszi Bourges a cimet toled. Napi 1-2 alkalommal benezek a nemet forumra hetkoznap. Ha latok infot tovabbra is jelzem. Igaz nem tudok jol nemetul,de segit forditani a net. Meg egy ideig nem leszek farmkozelben, igy a mese meg varni fog ram. 
    Lehet Kapa is haragszik a forumra, mert mostanaba itt o sem olyan aktiv mar. Remelem nem mond le a modi cimerol, mert modi nelkul gaz lesz.
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy a 3 farm mindegyikén mennyi a maximálisan elérhető boldogság %%? mert ugye sehol nem lehet 100% de akkor melyik farmon mennyi a maximum?
    és ki volt az a nagyokos már bocs aki összekeverte a vetőmagokat? mert kapásból levendulát szerettem volna vetni virágfarmon mindhárom réten de mivel össze lettek keverve az első vaniliára ment ki..másik kettőt sikerült levendulára kihozni..de azért kössz a korrektséget hogy kavarnak..máshol is belefutottam már de most hirtelen nem tudom mivolt de pipa vagyok..
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok
    .
    .
    .
    A nyomi gyűjtődobozon a felkiáltójel már hónapok óta rajta van,és bár ez csak esztétikai hiba,de hihetetlen hogy több hónap kevés rá,hogy levegyék onnan.Én soha nem voltam a játékkészítők ellen,sőt még oda is álltam,hogy hát ők is pénzből élnek stb,de ez már így csak egy főlehúzó kókány banda,aki csak várja a zs-t de baszik érte tenni akármit is.

    Szerintem nem csak esztétikai hiba, ugyanis ennek az lenne a funkciója, hogy lássuk, van-e új a gyűjtődobozban, így meg nem jelent semmit :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy a 3 farm mindegyikén mennyi a maximálisan elérhető boldogság %%? mert ugye sehol nem lehet 100% de akkor melyik farmon mennyi a maximum?
    és ki volt az a nagyokos már bocs aki összekeverte a vetőmagokat? mert kapásból levendulát szerettem volna vetni virágfarmon mindhárom réten de mivel össze lettek keverve az első vaniliára ment ki..másik kettőt sikerült levendulára kihozni..de azért kössz a korrektséget hogy kavarnak..máshol is belefutottam már de most hirtelen nem tudom mivolt de pipa vagyok..
    Elvileg minden farmon -100% lehet a max. termelési költség csökkenés, csak ez gyakorlatilag azért nem érhető el, mert sacc. 5000 boldogságnál lenne, az meg ugye lehetetlen (valamikor volt erről egy táblica).

    Nem csak a vaniliát keverték össze, hanem a standard vadvirágot és káposztát is fölcserélték :( Akartam írni a Hiba topicba, csak még nem volt időm, de értelme sincs. Azt hittem, hogy ez előbbi karbantartásnál javítják, de nem :(:(
  • szizo58 (HU1)szizo58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szeretném kérdezni, hogy miért jelenik meg minden komment az email címemen napi sok értesítés admin címmel, nem szeretném mit tegyek? Más- tegnap a lóverseny pontjaimat nem adta hozzá, ma pedig a káposztát gyűjtöttem hiába nem adódott össze, egyre jobban mérges vagyok a játékra lehet, hogy én is abbahagyom, mint már több csapat társam.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szeretném kérdezni, hogy miért jelenik meg minden komment az email címemen napi sok értesítés admin címmel, nem szeretném mit tegyek? Más- tegnap a lóverseny pontjaimat nem adta hozzá, ma pedig a káposztát gyűjtöttem hiába nem adódott össze, egyre jobban mérges vagyok a játékra lehet, hogy én is abbahagyom, mint már több csapat társam.

    Az oldal tetején a fogaskereket nyisd meg, a Preferensben be tudod állítani, hogy miről kérsz e-mailt.
    Lóversenyben nem vagyok otthon, nem csinálom, így ötletem sincs.
    Az event miatt a supportnak kell írnod. Sok játékosnál jelentkezik ez a hiba, biztos sokan is írtak a supportnak. Csak  remélni tudom, hogy holnap javítják.
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Sziasztok! Most nálam megjelent egy vásárlási lehetőség, aranyvirág! Próbálkozott már valaki vele közületek?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.10.2015
    Szia! Igen, nálam is megjelent, de még a hajómat se tudtam megpakolni, mert lassú a gép.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Nálam is van, csekély 15 000 aranyat kellene megvásárolni, hogy adjon virágmagot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Igen, 15 ezer aranyat veszel, s attól függ mennyi aranyat csinál a földet majd kapsz még mellé humusz nélkül 1500-6000 arany köztit. Igaz nem tudom ha meghumuszozod mennyit ad, de ha szuper humuszt nézek az duplája, akkor 3000-12000 aranyat termelhetsz mellé. Olyan mint a bánya, csak lehet gyorsabb. De köszönöm én aranyat nem veszek már egy jó ideje....
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Igen, 15 ezer aranyat veszel, s attól függ mennyi aranyat csinál a földet majd kapsz még mellé humusz nélkül 1500-6000 arany köztit. Igaz nem tudom ha meghumuszozod mennyit ad, de ha szuper humuszt nézek az duplája, akkor 3000-12000 aranyat termelhetsz mellé. Olyan mint a bánya, csak lehet gyorsabb. De köszönöm én aranyat nem veszek már egy jó ideje....

    én is így vagyok vele, nem tudom mennyit terem, de nem hiszem, hogy sok haszon lenne rajta, nem beszélve a pénzről amit kifizetsz érte, vegyen az akire rászakatd az OTP :)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Történt valami a játékban? Nálam a lóverseny és az eventek eltűntek, csak a szerencsekerék van meg.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    konvoj (HU1) mondta:
    Történt valami a játékban? Nálam a lóverseny és az eventek eltűntek, csak a szerencsekerék van meg.
    Szia Konvoj!
    A legutóbbi karbantartás óta semmi, csak a rengeteg panaszáradat itt a fórumon!
    Próbáld a szokásos géptakarítást elvégezni, ha kell többször is, gép ki és bekapcsolást is.
    Többek írták már, hogy ez segített.
Ez a beszélgetés lezárult..