Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

191112

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy miért csillog-villog a bal oldalon a feladatoknál a legfelső?Köszi! :smile: 
  • gamandor (HU1)gamandor (HU1) Bejegyzések: 26
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy mivel a játékban minden jobb dolog aranyért szerezhető meg, akkor miért van az, hogy a lóvásáron én vehetek lovat jó sok aranyért de én miért nem tudok eladni - szintén aranyért ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy miért csillog-villog a bal oldalon a feladatoknál a legfelső?Köszi! :smile: 
    Szia! Automatikusan kiemel 1 feladatot, amit fontosnak tart a rendszer, ez általában a legnagyobb TP-ot adja.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 01.10.2015
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy mivel a játékban minden jobb dolog aranyért szerezhető meg, akkor miért van az, hogy a lóvásáron én vehetek lovat jó sok aranyért de én miért nem tudok eladni - szintén aranyért ?
    Mert ebben a játékban igazi pénzért adják az aranyat, nem virtuális lovak (vagy bármi egyéb) eladásáért.

    U.i.: Csak hogy teljesen világos legyen a dolog: Az általad eladott virtuális lóval a GGS nem tudja kifizetni a villanyszámlát, sem a szerverbérletet, sem az alkalmazottakat. Igazi pénz kell, ezért egyirányú az aranyfelhasználás. Szerintem már túlmagyaráztam. Ez egy lerágott csont...
  • gamandor (HU1)gamandor (HU1) Bejegyzések: 26


    Mert ebben a játékban igazi pénzért adják az aranyat, nem virtuális lovak (vagy bármi egyéb) eladásáért.

    Ezzel tisztában vagyok de nagyobb lenne a vásárlás ha egy kicsike vissza is jönne. Amit a játékos eladna azért nem kapna annyi aranyat de szerintem jobban megnőne a vásárlás.
    Hogy miért ? Mert ez a kereskedelem csalija.

  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Ezzel tisztában vagyok de nagyobb lenne a vásárlás ha egy kicsike vissza is jönne. Amit a játékos eladna azért nem kapna annyi aranyat de szerintem jobban megnőne a vásárlás.Hogy miért ? Mert ez a kereskedelem csalija.
    Ebben nyilván igazad van. Már csak azért is, mert a GGS már most is így tesz. Csurgat vissza aranyat a játékba, mégpedig éppen annyit, amennyitől úgy érzi, hogy nő a vásárlási étvágy. Ha neked ez kevés, akkor vegyél. Az aranytéma tényleg lerágott csont, nem érdemes tovább rágni. (Persze mindig akad valaki, aki tovább rágja, de sosem változik semmi...)
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Sziasztok! Mozilláról belépni nem lehet! a Chrome beenged!
    További szép napot!
  • dave6 (HU1)dave6 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
     Az előző fórumon megváltoztattam az  értesítési email-címemet, mert azt már nem használom, Nagyon megdöbbentem azon, hogy az új fórumon újra a régi cím jelent meg, amit a szolgáltató talán már törölt is inaktivitás miatt. Így persze a különböző értesítéseket, esetleg ajánlatokat, ajándékokat sem kapom meg. Ezen a felületen - többek között - azt sem találom meg, hogy hogyan lehetne új email-címet beállítani. Ha tud ebben valaki segíteni, előre is megköszönöm a segítségét.
    További jó játékot: Dave
  • angyalka35 (HU1)angyalka35 (HU1) Bejegyzések: 0
    eltünik az aranyam állandóan ez már kicsit azért felháboritó hogy eltünik az aranyam nem tudja valaki hova tünik el ?????????? szeretnék gyors és értelmes választ kapni rá köszönöm 

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    eltünik az aranyam állandóan ez már kicsit azért felháboritó hogy eltünik az aranyam nem tudja valaki hova tünik el ?????????? szeretnék gyors és értelmes választ kapni rá köszönöm 

    Szia! Ezt csak a support tudja neked megnézni. A farmon jobbra fenn, kis fejhallgatós fej,arra katt és ott tudsz nekik írni.
  • Margarett52 (HU1)Margarett52 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Bajban vagyok, van még 6 óra a gombászásból és egy db gomba sincs a farmomon! Miért?
    Margarett52
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Bajban vagyok, van még 6 óra a gombászásból és egy db gomba sincs a farmomon! Miért?
    Margarett52
    Szia!
    Lépj ki a játékból, előzmények, sütik, gyorsítótár törlés. Ha van a gépeden Ccleaner, futtasd le, ezzel rendbe tudod tenni a gépedet.
    Jó vadászást!
  • Margarett52 (HU1)Margarett52 (HU1) Bejegyzések: 8
    Köszi, megpróbálom
  • czhedvig (HU1)czhedvig (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy vizet csak aranyért tudok venni? Esetleg más lehetőség?
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    Sziasztok!
    ...csak egy kérdés a szigeten elpörgetett zsetonokért kapott dísztárgyakat  mi a fe.....ért nem lehet lerakni a főfarmon pl.?????hisz a zseton az itt is ott is ugyan az...és akkor mi lesz az ott kapott dísztárgyakkal azt is elviszi a cunami???Mert akkor nincs sok értelme,hogy pörgess,mert az elmegy a vakok javára...mert Ők sem látják,s egy rövid idő múlva mi sem :D Tüneményesek ezek a dísztárgyak...
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    ...csak egy kérdés a szigeten elpörgetett zsetonokért kapott dísztárgyakat  mi a fe.....ért nem lehet lerakni a főfarmon pl.?????hisz a zseton az itt is ott is ugyan az...és akkor mi lesz az ott kapott dísztárgyakkal azt is elviszi a cunami???Mert akkor nincs sok értelme,hogy pörgess,mert az elmegy a vakok javára...mert Ők sem látják,s egy rövid idő múlva mi sem :D Tüneményesek ezek a dísztárgyak...
    Szia!
    Ez szerintem sokakat zavar.
    Tedd ki a szigeteden és bontsd le, mert ha a raktárban hagyod, merüléskor semmit nem kapsz érte.
    Bontáskor kicsivel többet kapsz érte, mint amennyit merüléskor a rendszer számol.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    dave6 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     Az előző fórumon megváltoztattam az  értesítési email-címemet, mert azt már nem használom, Nagyon megdöbbentem azon, hogy az új fórumon újra a régi cím jelent meg, amit a szolgáltató talán már törölt is inaktivitás miatt. Így persze a különböző értesítéseket, esetleg ajánlatokat, ajándékokat sem kapom meg. Ezen a felületen - többek között - azt sem találom meg, hogy hogyan lehetne új email-címet beállítani. Ha tud ebben valaki segíteni, előre is megköszönöm a segítségét.
    További jó játékot: Dave
    hali :)
    nem vagy egyedül ezzel a problémával :* ...forum acc al én is igy jártam. :( .. a régi fórumon megváltoztattam az email cimet és az új fórumra csak a régivel engedett be.....hát ez elég érdekes :| ... akkor már nem lehet olyan, h más email legyen a fórumon és a játékban? erről tényleg jó volna valami hivatalos imfó...
  • Mona80 (HU1)Mona80 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!

    Próbáltam rákeresni az event feladatokra, de sajna nem találtam. Mik lesznek a feladatok? A választ előre is köszönöm!
     :) 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy vizet csak aranyért tudok venni? Esetleg más lehetőség?
    szia
    nem, vizet a következők is adnak: termőföld, sertéstelep, csirkeól, szélmalom, tehénistálló, siló, almás / csresznyés kert, komposztáló, termékeny föld és vizimalom
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Ez már a tető fok, hogy 10 nap helyett csak 9 napig lehetett a gombákat megkeresni!!!
    Ma kellett volna a 10 napnak lennie ami 24 óráig érvényes!!!
    Idáig mindig megcsináltam ilyenkor este a feladatot most meg belépve mit látok bezárták!!!
    Mi van a Németek nem tudják, hogy nálunk mennyi a 10 nap???
    Ezek szerint náluk a 10 nap csak 9-ből áll!!!
    Ez igazságtalanság!!!!
    Kárpótlást kérek!!!

  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Itt már tényleg tele lesz minden hibával???
    Hol a megszokott játékunk???
    Ami mostanában történik az kész katasztrófa!!!
    Jó lenne ezen a játéktervezőknek elgondolkozniuk!!!!
    Szövetkezetbe senki nem lép már be, mindenki egyedül csinálja, vagy kilép, mert itt már tönkre megy minden, a napokat nem tudják rendesen számon tartani, az időmérők gyorsabban számolnak a termelésnél, nem lehet belépni a farmra, átmenni a másik farmra mert mindig a betöltés jelenik meg és még sorolhatnám reggelig vagy 1 hétig is talán a hibákat hát ezt nem veszi észre senki????????
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Kedves Ági! :) Már hogy a búbánatban ne venné észre senki! A fórum java része másról se szól, csak a hibákról, és az információ hiányáról. Azon kívül viszont, hogy a panaszainkat beírjuk, mást nem tehetünk, legfeljebb a Supportot lehet még szerencséltetni a reklamációkkal. 
    A gombaszedő event viszont ma ötkor véget ért, és ez így is volt feltüntetve a játékban. Nem lett hamarabb vége, mint ahogy hirdetve volt. A fórumra is be lett írva játékosok által, hogy mindenki figyeljen, mert elég rossz befejező időpont ez egy eventnek, tekintve, hogy sokan este játszanak. A GGS-nél viszont már megszokhattuk, hogy másként tüntetik fel az idő múlását, és rá kell vinni az egeret a kijelzőre, hogy az óraszámot is kiírja. Szóval hidd el, nem vagy egyedül, más is észreveszi és megszenvedi a hibákat. Ez egy ilyen játék. Morgunk, de itt vagyunk. 
    Üdv: Brad
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Hali!

    Írtam a Supportnak is nem válaszolnak.
    Folytattam a levelem azzal, hogy csak panaszokról, hibákról olvashatunk, amik nincsenek megválaszolva csak lehet, hogy azt már nem olvastad.
    Bocsi de én nem láttam, hogy rossz az eventnek az időpontja.
    Tudom főleg, hogy a csapatom is megírja nekem kinél mi a hiba,most ez az event a sláger, de odafent gondolhatnának a dolgozó emberekre is. Többen vagyunk a panaszokkal azt is tudom, régen azért nem volt ez a játék ilyen, és bár még vannak játékosok de ha mindenhova bele olvasgatnál sokan ki is léptek, rá adásul akik itt vannak még szabadok is nem akarnak szövetkezetbe belépni és pont ezért nem. 
    Köszi azért, hogy írtál.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 04.10.2015
    Szia, Ági!
    Mint írtam, nem vagy egyedül a panaszoddal. A Supportnak én nem szoktam írni, inkább lenyelem a hibákat, mint hogy idegesítsem magam azon, hogy nem, vagy csak sokára válaszolnak, és esetleg akkor sem orvosolják a panaszt. De ide a fórumra azért én is beírom, ha bajom van, hátha valaki tud rá valami megoldást, vagy a modi, netán CM megfelelő helyre továbbítja, amennyiben a hiba tömeges. Hiányolom a CM-eket, akiknek tudtommal - bocs, ha tévedek - dolguk lenne a frissekről és újításokról, no meg a hibákról és a javításukról tájékoztatást adni. Hiányolom a modikat, mert az egy szem Kapa erre kevés. A fórumot pedig olvasom, úgyhogy nem nagyon van olyan beírás, amit ne látnék, ellentétben azokkal, akik a két beírással odébb már megválaszolt kérdést ezeregyedszer is felteszik, ahelyett hogy odébb görgetnének egy kicsit. Tehát igen, láttam azokat a beírásokat is, amik arról szóltak, hogy valaki(k) kilép(nek). A te hozzászólásaidat is figyelmesen elolvastam, de az előző háromban nem láttam olyat, amire hivatkozol, hogy folytattad volna azzal, miszerint csak a panaszokról, hibákról olvashatunk. Legalábbis másképp fogalmaztál. Azt írtad, egy hétig is sorolhatnád a hibákat, és ebben igazad is van. Azt meg jól tudjuk, hogy a Support hétvégén nem válaszol, aztán is elég sokára, úgyhogy várni kell.
    Az event ideje nem volt rossz. Ezt úgy értem, hogy a kijelzése nem volt hibás. Eleve délután ötig volt kiírva a gombaszedő. Az egy nap nem feltétlenül aznap 24 óráig érvényes, mert ha az event délelőtt 10-kor kezdődik, akkor délelőtt 10-kor is ér véget az ikszedik napon. Az más téma, hogy elég szerencsétlen befejező időpont a kora délután azoknak, akik dolgoznak, ebből a szempontból rossz volt. A kijelző napot ír ki, például 1 nap, de ez ilyenkor sosem 24 óra, hanem több. Most is, ha ráviszem az egeret akár az event 1 napnak feltüntetett idejére, vagy a kagylóárus 1 napjára, kiírja, hogy 40.23.42, azaz még több mint 40 óra van hátra. Ha az ember figyeli, kiderül azért, hogy minek mikor van vége. De nem vitatom, hogy lehet rossz a kijelző egyeseknél, mint ahogy nem egyszer fordul elő, hogy valakinél működik, jól működik, másnál meg sehogy, vagy rosszul egy-egy játékrész.
    Én úgy veszem ki, hogy a sok kisebb-nagyobb hiba miatt most csordult ki nálad a pohár, illetve az a fő bajod, hogy nincsenek új belépők a szövetkezetetekbe. Nos, abba bele kell nyugodni, hogy nem mindenki akar egy csapatban kötelezettségeket vállalni, például épp azért, mert melózik, és nem tud sok időt fordítani a játékra.. A mi szövink például olyan, hogy ide azok léptek be, akik nem akarnak szövi-tagok lenni, és kötöttséget vállalni, de nem akarnak folyton meghívó leveleket sem kapni, mivel látszik, hogy szabadok. 
    Valóban nem volt ennyire elrontva eddig ez a játék, de ahogy folyamatosan fejlesztik, folyamatosan jönnek a hibák is, és egyre bonyolultabb lesz. Sajnos, ez a velejárója. Nálam is ki-kinyílik a bicska, de ez még így is elég jópofa kis játék, és elszórakozok vele. Ha pedig nagyon besokallok, hanyagolom egy ideig, és "szabadságra" megyek. Panaszkodd ki magad nyugodtan, könnyebb, ha megosztja az ember a baját, aztán pedig javaslom, hogy próbáld élvezni azt, amit a játékból lehet. Kellemes vasárnapot! :)
    Brad

    Post edited by Brad Boy (HU1) on
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Igen dollárért, vagy aranyért vehetsz magadnak új hátteret, Ha rámész mész a piactéren a festőemberre, akkor ott az ajánlat, e-mail-en kaphatsz érte 10 % kedvezményt is, de előre szólok elég húzós az ár!
    mari02 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Új ikon jelent meg a raktárban: Horizontok néven. Tudja valaki, hogy ez mire való?

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Tudja valaki, hogy telefonon lehet-e játszani a farmot ?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia, Ági!
    Mint írtam, nem vagy egyedül a panaszoddal. A Supportnak én nem szoktam írni, inkább lenyelem a hibákat, mint hogy idegesítsem magam azon, hogy nem, vagy csak sokára válaszolnak, és esetleg akkor sem orvosolják a panaszt. De ide a fórumra azért én is beírom, ha bajom van, hátha valaki tud rá valami megoldást, vagy a modi, netán CM megfelelő helyre továbbítja, amennyiben a hiba tömeges. Hiányolom a CM-eket, akiknek tudtommal - bocs, ha tévedek - dolguk lenne a frissekről és újításokról, no meg a hibákról és a javításukról tájékoztatást adni. Hiányolom a modikat, mert az egy szem Kapa erre kevés. A fórumot pedig olvasom, úgyhogy nem nagyon van olyan beírás, amit ne látnék, ellentétben azokkal, akik a két beírással odébb már megválaszolt kérdést ezeregyedszer is felteszik, ahelyett hogy odébb görgetnének egy kicsit. Tehát igen, láttam azokat a beírásokat is, amik arról szóltak, hogy valaki(k) kilép(nek). A te hozzászólásaidat is figyelmesen elolvastam, de az előző háromban nem láttam olyat, amire hivatkozol, hogy folytattad volna azzal, miszerint csak a panaszokról, hibákról olvashatunk. Legalábbis másképp fogalmaztál. Azt írtad, egy hétig is sorolhatnád a hibákat, és ebben igazad is van. Azt meg jól tudjuk, hogy a Support hétvégén nem válaszol, aztán is elég sokára, úgyhogy várni kell.
    Az event ideje nem volt rossz. Ezt úgy értem, hogy a kijelzése nem volt hibás. Eleve délután ötig volt kiírva a gombaszedő. Az egy nap nem feltétlenül aznap 24 óráig érvényes, mert ha az event délelőtt 10-kor kezdődik, akkor délelőtt 10-kor is ér véget az ikszedik napon. Az más téma, hogy elég szerencsétlen befejező időpont a kora délután azoknak, akik dolgoznak, ebből a szempontból rossz volt. A kijelző napot ír ki, például 1 nap, de ez ilyenkor sosem 24 óra, hanem több. Most is, ha ráviszem az egeret akár az event 1 napnak feltüntetett idejére, vagy a kagylóárus 1 napjára, kiírja, hogy 40.23.42, azaz még több mint 40 óra van hátra. Ha az ember figyeli, kiderül azért, hogy minek mikor van vége. De nem vitatom, hogy lehet rossz a kijelző egyeseknél, mint ahogy nem egyszer fordul elő, hogy valakinél működik, jól működik, másnál meg sehogy, vagy rosszul egy-egy játékrész.
    Én úgy veszem ki, hogy a sok kisebb-nagyobb hiba miatt most csordult ki nálad a pohár, illetve az a fő bajod, hogy nincsenek új belépők a szövetkezetetekbe. Nos, abba bele kell nyugodni, hogy nem mindenki akar egy csapatban kötelezettségeket vállalni, például épp azért, mert melózik, és nem tud sok időt fordítani a játékra.. A mi szövink például olyan, hogy ide azok léptek be, akik nem akarnak szövi-tagok lenni, és kötöttséget vállalni, de nem akarnak folyton meghívó leveleket sem kapni, mivel látszik, hogy szabadok. 
    Valóban nem volt ennyire elrontva eddig ez a játék, de ahogy folyamatosan fejlesztik, folyamatosan jönnek a hibák is, és egyre bonyolultabb lesz. Sajnos, ez a velejárója. Nálam is ki-kinyílik a bicska, de ez még így is elég jópofa kis játék, és elszórakozok vele. Ha pedig nagyon besokallok, hanyagolom egy ideig, és "szabadságra" megyek. Panaszkodd ki magad nyugodtan, könnyebb, ha megosztja az ember a baját, aztán pedig javaslom, hogy próbáld élvezni azt, amit a játékból lehet. Kellemes vasárnapot! :)
    Brad

    Szia Brad!

    Olyan egyértelműen és kulturáltan írtad le a helyzetet, hogy érdemes beidézni ;)

    Én kb. 2 éve játszom, de ma jutott eszembe először, hogy abbahagyom. Ugyanis ahogy írod, annyira elbonyolódott, ezáltal lelassult a játék, meg a hibák folyamatosan szaporodnak. Ugyanazzal a géppel, ugyanazzal a böngészővel játszom már kb. egy éve, a böngészőben a farmon kívül más nincs megnyitva, és más program is alig, ezért ki merem jelenteni a fentieket. Mostanában egyre gyakrabban fagy le a játék, a farmváltás az eddigi 15 másodpercről 20-ra vagy még többre nőtt. Az asztalitól gyengébb  laptopon rendszeresen lefagy (pedig ott CSAK a farm fut, semmi más), kín kivárni, hogy megjelenjenek az ikonok. Az új fórum használhatatlanságát meg ne is említsem...
    Szóval egyre jobban kifelé áll a szekerem rúdja, bár ez nyilván nem érdekel senkit...
  • Marthy (HU1)Marthy (HU1) Bejegyzések: 1
    Icu-cicu mondta:
    Szia!

    Az oldal tetején az Újdonság fül alatt van egy olyan opció, hogy Fórumeszközök. Ezt gördítsd le és válaszd ki: Profil beállítása. Majd ott kattints rá a "Email és jelszó megváltoztatása" lehetőségre. Amint megnyílik, látni fogod az e-mail címet.

    Zsuzsi

    Szia Zsuzsi !
    Ez nekem is hasznos volt,mert már kétszer írtam a supportnak,hogy más az e-mailem,de nem történt semmi !Ezek szerint rossz helyre !
    Én is megváltoztatnám a mail címet. de a fennt említett menüt nem találom
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Porrima () mondta:
    Szia Brad!

    Olyan egyértelműen és kulturáltan írtad le a helyzetet, hogy érdemes beidézni ;)

    Én kb. 2 éve játszom, de ma jutott eszembe először, hogy abbahagyom. Ugyanis ahogy írod, annyira elbonyolódott, ezáltal lelassult a játék, meg a hibák folyamatosan szaporodnak. Ugyanazzal a géppel, ugyanazzal a böngészővel játszom már kb. egy éve, a böngészőben a farmon kívül más nincs megnyitva, és más program is alig, ezért ki merem jelenteni a fentieket. Mostanában egyre gyakrabban fagy le a játék, a farmváltás az eddigi 15 másodpercről 20-ra vagy még többre nőtt. Az asztalitól gyengébb  laptopon rendszeresen lefagy (pedig ott CSAK a farm fut, semmi más), kín kivárni, hogy megjelenjenek az ikonok. Az új fórum használhatatlanságát meg ne is említsem...
    Szóval egyre jobban kifelé áll a szekerem rúdja, bár ez nyilván nem érdekel senkit...
    Szia, Porrima! Köszönöm a méltatást! :)
    Igen, sajnos erősen romlik a játék minősége.  A legnagyobb baj azonban az, hogy nyomják a további újításokat, aranyszedő lehetőségeket, és nem javítanak. Semmibe veszik a játékosok észrevételeit, jelzéseit. Néha pedig kifejezetten kiszolgáltatottnak érzem magam, amikor például akaratomon kívül tesztalanynak használnak, és semmiféle tájékoztatást nem adnak. Egyszóval hiányzik a visszacsatolás. Zárójelben jegyzem meg, hogy a tisztelet is a másik fél iránt, pedig nem én vagyok értük, hanem fordítva. 
    Megértem a gondolatodat a játék abbahagyásáról, bennem is fel-felmerült már, de a 'szabadságra menés" általában megoldotta. Ha pedig fél évnél tovább mennék szabadságra... nos, hát akkor az azt jelenti majd, hogy beérett a helyzet a távozásra. Javaslom neked is, hogy pihenj egy kicsit, aztán majd meglátod. Egy, tíz, száz ember távozását meg sem érzi a GGS, jönnek helyette gyanútlan újak. Viszont nekem például kifejezetten hiányozna egy-egy név innen a fórumról, illetve a játékból, akiket megszoktam és megkedveltem ismeretlenül, a beírásaik alapján. Mindig örülök, ha - esetleg némi szünet után is, de - viszontlátom őket. Szerintem azért hiányoznál pár emberkének, és ha a GGS-t nem is, de ezeket a játékosokat bizony érdekelné, ha elmennél. 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok! Tudja valaki, hogy telefonon lehet-e játszani a farmot ?
    igen,
    sztem olvasgass itt egy kicsit
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/56056/jatek-mobiltelefonrol-tabletrol#latest

Ez a beszélgetés lezárult..