Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

122

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok! Nálunk lassan senkinek sem mutatja a projekt állást (káposztafej és már csak kápi kell) most ilyenkor mi van? Számol legalább?? :*Bocsika, hogy újból írok, de KÁOSZ van, itt is ahogy tapasztalom, meg a farmokon is, a sziget fele főfarm!
    Ugyan mi lesz még?????
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    No még 1-szer beírom, ami Cinkapanna idézetéhez bekerült, sajnálom, és elnézést!

    "Bocsika, hogy újból írok, de KÁOSZ van, itt is ahogy tapasztalom, meg a farmokon is, a sziget fele főfarm!
    Ugyan mi lesz még?????"
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Képzeljétek,szövi-társam belépett mutatta,számolt,átment a szigetfarmra visszajött,nem számol,nem mutat!!!
    Na ott lehet a gubanc!:((((( :*
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Nálunk lassan senkinek sem mutatja a projekt állást (káposztafej és már csak kápi kell) most ilyenkor mi van? Számol legalább?? :*
    Szia!
    Amit beszedünk, számolja a projekt. Kipróbáltam, szedtem, kiléptem, beléptem, láttam a projekt állását.
    az emelt szám volt. Csak ha másik kertembe megyek, megint eltűnik.
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok!
    Nálunk is ugyanez a helzet,nem látszik a projekt,sőt az oldala sem,ez igy elég gáz,hogy semmit sem látunk,hogy hol tartunk.
    Ha ilyen,sőt több hibák jönnek elő,karbantartás,és frissitések után,teljes káosz lesz belőle,ez nem jó,hogy ennyire elveszik az emberek kedvét a játéktol,inkább azon kellene munkálkodni,hogy minél többen játszanak,nem hogy lelépjenek :)
    szép estét mindenkinek,akik olvassák és játszanak <3
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    Sziasztok!
    Ahogy nálatok, nálunk is ugyanez a helyzet :( semmit nem látunk, nem tudjuk hol tartunk és a projekt lehetőségeknél is csak üres oldal van :( Kíváncsi vagyok, még mit tolnak el a játékban! 
    Márti
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Miért kell minden frissítésnél egyre rosszabb végeredmény????????
    Egyre élvezhetetlenebb a játék, lassú, sok a baj....nem számol, nem lehet betakarítani, nem lehet belépni csak hébe-hóba véletlenül, stb.

    A pár hete felmerült problémámra még mindig nem írtak (a fehér képernyő az eredeti linken még mindig megvan).
    Liznek köszönhetően tudok csak belépni, mert kitúrtam az swf végződésű feliratot.

    Nagyon megszerettem a játékot, de így borzalom!
    Remélem, végre nem elrontják, hanem helyreállítják!
    Tudom, informatikus betegség, hogy az újításoknknál a régi, jól működő dolgok befuccsolnak...de ennyire???????????

    Ezt is szakadozva tudtam csak beírni!
    Őrület!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Hát, nekem úgy tűnik, hogy a bal felső sarokban van. Olyan pénztárgép-féleség. Vagy nem jól látom?

    Kipróbáltam, és tényleg nem működik. :) Ez jó, legalább több kagyló marad magokra. :)
    szia hunkeldon :)
    amit irtál , a bal felső  sarokban az a pénztárgép féleség nem a vásárlás gomb,
    annek az ár mellett kellene lennie...úgy mint a képen ( a jobboldali a bugos, ahol hiányzik a vásárlásgomb)

    image

    viszont elég érdekes...volt ma vmi karbantartás, a mivel javitották volna?
    a tegnap nem voltak meg a vásárlás funkciók a diszeknél és a trópusi háznál, de a gyümölcsöknél igen. Azt hittem a süti és előzménytörlés megoldja a problémát, de nem igy lett.
    viszont ma, amikor beléptem mind megvoltak a vásárlás gombok és meg tudtam venni a 135 bps-s diszt :D
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Sziasztok!

    Nekem és szövetkezeti tagoknak az a problémám, hogy kb. 3 napja ha átmegyünk a főfarmról az ínyenc farmra és így tovább akkor mindig először az jelenik meg, hogy játék betöltése és fekete színbe a farm, majd lassan a normális kép jön be. Miért? Meddig lesz még hiba a játékba?
  • renugard (HU1)renugard (HU1) Bejegyzések: 97
    Ági28 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nekem és szövetkezeti tagoknak az a problémám, hogy kb. 3 napja ha átmegyünk a főfarmról az ínyenc farmra és így tovább akkor mindig először az jelenik meg, hogy játék betöltése és fekete színbe a farm, majd lassan a normális kép jön be. Miért? Meddig lesz még hiba a játékba?
    Szia! Ha ilyen tempóban haladunk, MINDIG lesz hiba, csak változatosan, mindig más:)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Ági28 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nekem és szövetkezeti tagoknak az a problémám, hogy kb. 3 napja ha átmegyünk a főfarmról az ínyenc farmra és így tovább akkor mindig először az jelenik meg, hogy játék betöltése és fekete színbe a farm, majd lassan a normális kép jön be. Miért? Meddig lesz még hiba a játékba?
    Szia! Ha ilyen tempóban haladunk, MINDIG lesz hiba, csak változatosan, mindig más:)

    Sót!Előbb-utóbb csak hiba lesz játék nem. >:)
  • szelesitunde (HU1)szelesitunde (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok. Tegnap du. óta nem tudok belépni a farmomra.Van 3 farmom,de egyikre sem enged be csak megy a töltési csík. A szelesiapa farmon még a gombákat sem tudtam össze szedni, mert az a férjem farmja és azt az örömöt meg akartam hagyni neki, pekhemre. Ő 16-órára ért haza akkor már nem engedett be a játékra. Nagyon bosszantó, és főleg az, hogy nem is tájékoztatnak, hogy mi a probléma.
  • sanya9 (HU1)sanya9 (HU1) Bejegyzések: 4
    Dettó.
    :(
  • móni1964 (HU1)móni1964 (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok hová lettek a gombáim? olyan már volt,hogy 10-ból 1 alig találtam .de hogy 10-ből egyet sem???????????????????
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    sziasztok jó reggelt utolsó nap és nem találok egy gombát sem  :(  pedig mindent átkutattam,most mi van?kérlek segítsetek.köszi szépen
  • ßigFARMER (HU1)ßigFARMER (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok jó reggelt !!
     nekem is gomba problémám van  bárhogy keresem véletlenül se találom hogy lesz így meg az ajándék?? segítségeteket előre is köszönöm
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Jó reggelt! :) Nálam sem volt gomba, de ráfrissítettem a játékra, megvártam, hogy teljesen betöltsön, mert elég lassú mostanság, és akkor már kinőttek a gombák. Hátha nektek is segít. 
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Jó reggelt! :) Nálam sem volt gomba, de ráfrissítettem a játékra, megvártam, hogy teljesen betöltsön, mert elég lassú mostanság, és akkor már kinőttek a gombák. Hátha nektek is segít. 
    szia nem vagyok egy gép szaki lehet hogy furán hangzik de hogy frissítsek rá a játékra? :) ki léptem meg vissza betölti de még mindig nem nőnek a gombák :)
  • ßigFARMER (HU1)ßigFARMER (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok jó reggelt !!
     nekem is gomba problémám van  bárhogy keresem véletlenül se találom hogy lesz így meg az ajándék?? segítségeteket előre is köszönöm
    Köszönöm :)) gomba be gyűlytve ajándék elkönyvelve örülök és még egyszer KÖSZÖNÖM:))
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    Jó reggelt! :) Nálam sem volt gomba, de ráfrissítettem a játékra, megvártam, hogy teljesen betöltsön, mert elég lassú mostanság, és akkor már kinőttek a gombák. Hátha nektek is segít. 
    szia nem vagyok egy gép szaki lehet hogy furán hangzik de hogy frissítsek rá a játékra? :) ki léptem meg vissza betölti de még mindig nem nőnek a gombák :)


    Szia!

    Próbáld meg a <ctrl> F5-öt.

    Ha az sem segít, lépj ki a játékból és csináld meg a szokásos előzmények és süti törlést és a flash player előzmények törlését.
    (vagy a CCleaner-t futtasd le.)

  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    Este (HU1) mondta:
    Jó reggelt! :) Nálam sem volt gomba, de ráfrissítettem a játékra, megvártam, hogy teljesen betöltsön, mert elég lassú mostanság, és akkor már kinőttek a gombák. Hátha nektek is segít. 
    szia nem vagyok egy gép szaki lehet hogy furán hangzik de hogy frissítsek rá a játékra? :) ki léptem meg vissza betölti de még mindig nem nőnek a gombák :)


    Szia!

    Próbáld meg a <ctrl> F5-öt.

    Ha az sem segít, lépj ki a játékból és csináld meg a szokásos előzmények és süti törlést és a flash player előzmények törlését.
    (vagy a CCleaner-t futtasd le.)

    köszönöm szépen végre nekem is kinőttek a gombák,gyorsan be is szedtem őket :)
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Más kérdés! valaki elmagyarázná nekem hogy ha tanul a lovam hogyan versenyzik?? Eddig nem voltam benne biztos csak az időpontok voltak furik de ma itthon va :'( gyok és rendesen meg tudtam figyelni!!!!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Más kérdés! valaki elmagyarázná nekem hogy ha tanul a lovam hogyan versenyzik?? Eddig nem voltam benne biztos csak az időpontok voltak furik de ma itthon va :'( gyok és rendesen meg tudtam figyelni!!!!
    A lószállítóban, a verseny előkészítése fülnél be tudod állítani, hogy melyik versenyszámban melyik lovad fogadja a kihívásokat, amikor más játékosok 12 benzint feláldozva hozzád viszik a lovukat. Amelyik lovat itt beállítod, az fog versenyezni. Ha a legerősebb lovadat edzed, attól még nem kell egy gyengébb lovat kijelölnöd, csak mert a legjobb lovad éppen gyakorol. Mindig az általad választott ló fogja fogadni a kihívókat, és nem az, amelyik éppen "szabad". Ezért szezon közben is nyugodtan edzheted a lovaidat, nem fog emiatt semmilyen hátrány érni.
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105

    köszönöm szépen végre nekem is kinőttek a gombák,gyorsan be is szedtem őket :)
    Nagyon szívesen, örülök, hogy sikerült :)
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    Sziasztok!
    Win 7 és Win 10. Firefox 41.0.1 ,Flash player legfrissebb,ccleaner (sütik és egyebek törlése),rendszer újratelepítés után is jelen lévő probléma. -> A játék néhai lassulása vagy akadása,első sorban bejelentkező résznél akad meg a játék mihelyst bele kattintunk.Illetve tagok fáinak locsolásakor is nagyon nagyon tud lassulni,akadni,szinte meglepődőm...Már mindent csináltunk,nem csak egy gépen tapasztaltam (W7 - W10). Erősek a gépek,van bennük szufla.
    Rendszer már 3x újra lett húzva,mert azt hittem nálam van a hiba,de nem...
    Remélem majd lesz valami korrigálva,mert tényleg elég rossz,nem állandó probléma,de néha érzékelteti,hogy nem jó.
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    sziasztok:))
    Ugyanez a probléma nálam,nálunk is,lefagy a játék,bejelentkezés után,a fák locsolásánál szintén,lelassul,van hogy ujra kell inditani mindent.
    Az ilyenkor lehetséges dolgokat mindent megcsináltunk,de ez állandó hiba,amiota az utolsó frissités megtörtént.
    Igy elég nehéz játszani,mikor többször lefagy,és ujra kell inditani.
    Jó lenne korrigálni,a többi hibával együtt.
    szép estét mindenkinek:))
  • Kata104 (HU1)Kata104 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    A mostani Mese evenbe a káposztát nem tudom meg csinálni mert egyszerűen nem számolja!Már az első szedésre meg kelet volna lenni,de nem számol semmit!
    Mit tudok csinálni????
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    A mostani Mese evenbe a káposztát nem tudom meg csinálni mert egyszerűen nem számolja!Már az első szedésre meg kelet volna lenni,de nem számol semmit!
    Mit tudok csinálni????
    Lépj ki a játékból, csinálj egy előzmény, süti, gyorsítótár törlést. Ha van a gépedem Ccleaner, futtasd le azt.
    Remélem segít!
  • Kata104 (HU1)Kata104 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    A mostani Mese evenbe a káposztát nem tudom meg csinálni mert egyszerűen nem számolja!Már az első szedésre meg kelet volna lenni,de nem számol semmit!
    Mit tudok csinálni????
    Lépj ki a játékból, csinálj egy előzmény, süti, gyorsítótár törlést. Ha van a gépedem Ccleaner, futtasd le azt.
    Remélem segít!
    már meg tettem és semmi nem történt!

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    A mostani Mese evenbe a káposztát nem tudom meg csinálni mert egyszerűen nem számolja!Már az első szedésre meg kelet volna lenni,de nem számol semmit!
    Mit tudok csinálni????
    Lépj ki a játékból, csinálj egy előzmény, süti, gyorsítótár törlést. Ha van a gépedem Ccleaner, futtasd le azt.
    Remélem segít!
    már meg tettem és semmi nem történt!

    Mást már nem tudok tanácsolni, mint azt, hogy írj a supportnak (ügyfélszolgálat).
    A játék tele van hibákkal, lehet ez is egy hiba. Nálam rendben megy az event.
    Az ügyfélszolgálatot megtalálod itt a főoldalon, vagy a farmon fenn, a fejhallgatós kis fejecske. Nyisd meg, görgess le, alul találod az e-mail
Sign In to comment.