Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

12123

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ken 38 (HU1) mondta:
    Köszönöm  a gyors választ!! :)
    szívesen :)

    remélem kis segítséget azért tudtam nyújtani :)

  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Sziasztok!

    A Trópusi szigetfarmon 2015.09.21. óta, azaz a tegnapi frissítés óta nem számolja a Gyümölcs vagy dió feladatnál a Kókuszdiókat, így nem tudom ezt a feladatot teljesíteni és a további feladatokat sem, és így sok kagylót vesztek el.

    Supportnak írtam, természetesen nem válaszolnak, majd talán két hét múlva, szokásukhoz hűen.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A Trópusi szigetfarmon 2015.09.21. óta, azaz a tegnapi frissítés óta nem számolja a Gyümölcs vagy dió feladatnál a Kókuszdiókat, így nem tudom ezt a feladatot teljesíteni és a további feladatokat sem, és így sok kagylót vesztek el.

    Supportnak írtam, természetesen nem válaszolnak, majd talán két hét múlva, szokásukhoz hűen.

    szia Jocika

    próbálkozz meg a sütik és előzmények törlésével. ne kérdezd miért, már én sem tom :smiley:
    de ált-ban segít. persze előtte lépj ki a játékból
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Liz65 (HU1) mondta:
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A Trópusi szigetfarmon 2015.09.21. óta, azaz a tegnapi frissítés óta nem számolja a Gyümölcs vagy dió feladatnál a Kókuszdiókat, így nem tudom ezt a feladatot teljesíteni és a további feladatokat sem, és így sok kagylót vesztek el.

    Supportnak írtam, természetesen nem válaszolnak, majd talán két hét múlva, szokásukhoz hűen.

    szia Jocika

    próbálkozz meg a sütik és előzmények törlésével. ne kérdezd miért, már én sem tom :smiley:
    de ált-ban segít. persze előtte lépj ki a játékból
    Szia Liz!

    Nálam a sütik 2-3 óránként törölve vannak, tehát nem ez a baj. A napi feladatnál nincs probléma, mert a narancsot azt érdekes módon számolja. De azért köszi a segítséget.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    RJoci1 (HU1) mondta:

    Szia Liz!

    Nálam a sütik 2-3 óránként törölve vannak, tehát nem ez a baj. A napi feladatnál nincs probléma, mert a narancsot azt érdekes módon számolja. De azért köszi a segítséget.
    hát akkor sajna lövésem sincs, és persze a Support javaslat is kimarad :(
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Sziasztok!

    Ha valakit érdekel, hogyan alakult a történet. Reggel még mindig hiányzott 1000 kókuszdió, pontosabban már 3 napja (hiába szedtem le 4 farmról 10 szer kókuszdiót), nem lépett tovább, majd szőlőt ültettem. A support nem válaszolt, de mikor délután ismét beléptem átléptettek a következő feladatra, tehát olvasták a hibabejelentésem. Kíváncsi leszek, hogy a továbbiakban lesz-e probléma.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    image
    a vásárlásg gomb hol van...?  igy nem lehet megveenni
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    image
    a vásárlásg gomb hol van...?  igy nem lehet megveenni
    Nekem is csak a magoknál van.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Wáháhá.... :lol: Hát ez csúcs, ezt még észre sem vettem. Atyaég, mekkora hibalistát kellene már itt javítani...
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Wáháhá.... :lol: Hát ez csúcs, ezt még észre sem vettem. Atyaég, mekkora hibalistát kellene már itt javítani...
    Most 3 farmon vagyok, ebből 2 a játékostársaimé.Belépésnél ezeket tapasztaltam karbantartás után.
    Az enyémen az egér görgővel nem lehet a farmot kicsinyíteni, nagyítani. A képernyőbe kb. csak negyede fér bele. (szerencsére a farm beállításoknál van lehetőség kicsinyíteni vagy nagyítani)
    A másik farmnál fordított a helyzet. Belépéskor kicsiben jelenik meg, A görgő  itt se működit.
    A harmaduknál úgy működik, ahogy a nagykönyvben meg van írva!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Nekem is csak a magoknál van.
    cső
    hát már elég idegesitő ez a sok bug
    és ha nem  javitják meg, a kagylóárus elmegy és nem tudom megvenni a 135 bp-s diszt
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Hali!
    Nektek is olyan k*rva rohadt lassan áll fel ez a sz*r a friss óta???
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Most már én is kezdek besokallni. A legújabb az, hogy ha farmot váltok, bejön a kezdő képernyő, mintha akkor lépnék be a játékba, de aztán azért mégis a megfelelő farm tölt be. Csak cefet lassan. És megint nem adja be a legutóbb elültetett magot, kattognom kell minden szántónál. Szóval nem a festő csaj kéne ide, hanem egy szép nagy generáljavítás. Viszketnek a Coltok a derékszíjamon. 
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    Sziasztok!
    Most nyugodtam meg, már azt hittem én gépemmel van baj, de most, hogy olvasom a hsz-t már minden érthető! :( Jól értettem, hogy ma volt karbantartás? Azzal szokták elrontani azt is ami addig működött :( Nálam ugyanezek a hibák vannak mint nálatok! Brad Boy jövök segíteni, fegyverhordozóként :)
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    Nekem farmváltásnál besötétedik a háttér (mint a téli vikingfarmon), szövi társamnak szintén a kezdőképernyő jön be!
    Üdv Anuta
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Tudnám mi a rossebbnek nyúlnak hozzá!!!???
    Az már csak hab a tortán hogy megint megkérdezi hogy be akarok-e lépni a fórumba!
    Ha ez így marad itt hagyom a francba az egészet! >:)>:)>:)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Tudnám mi a rossebbnek nyúlnak hozzá!!!???
    Az már csak hab a tortán hogy megint megkérdezi hogy be akarok-e lépni a fórumba!
    Ha ez így marad itt hagyom a francba az egészet! >:)>:)>:)
    Szia Fodorme!
    Ne tedd! Engem is bosszant, de azt hiszem kivárom hova jutnak! (ha megérem).
    Ne csak a mi játékunk dőljön a kardjába, hanem ők is.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 29.09.2015

    a vásárlásg gomb hol van...?  igy nem lehet megveenni
    Hát, nekem úgy tűnik, hogy a bal felső sarokban van. Olyan pénztárgép-féleség. Vagy nem jól látom?

    Kipróbáltam, és tényleg nem működik. :) Ez jó, legalább több kagyló marad magokra. :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Hali!
    Nektek is olyan k*rva rohadt lassan áll fel ez a sz*r a friss óta???
    hahahaha nekem fel sem áll!

    Szervusztok!
    valami baj van megint, nem látni a projektek állását, olyan mintha el sem lett volna indítva!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Hali!
    Nektek is olyan k*rva rohadt lassan áll fel ez a sz*r a friss óta???
    hahahaha nekem fel sem áll!

    Szervusztok!
    valami baj van megint, nem látni a projektek állását, olyan mintha el sem lett volna indítva!
    Sziasztok!
    Nálam se működik a projekt állás, pedig igen nagy szükség lenne rá.
    amikor belépek, még látom mi mennyi, átlépek a másik kertembe és már csak azt látom, hogy nincs projekt tevékenység.
    Sikítok!!!!!!!!!!!!!!

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Ja, és köszönöm szépen előre is a tanácsokat, hogy frissítsek, előzményeket töröljem, stb., mert megtettem már 2*-is, és megint nem látni a projektet!
  • Rusticus (HU1)Rusticus (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok!
    Nálam se működik a projekt állás, pedig igen nagy szükség lenne rá.
    amikor belépek, még látom mi mennyi, átlépek a másik kertembe és már csak azt látom, hogy nincs projekt tevékenység.
    Sikítok!!!!!!!!!!!!!!

    Sziasztok!
    Az összes projekt eltűnt! Az ásó/ gereblye összes oldala üres!

  • renugard (HU1)renugard (HU1) Bejegyzések: 97
    Hogy a bánatba lehet eventet csinálni, ha nem tudok belépni a farmomra?!?! A traki már ragyogóra van polírozva!:)
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Nálam se működik a projekt állás, pedig igen nagy szükség lenne rá.
    amikor belépek, még látom mi mennyi, átlépek a másik kertembe és már csak azt látom, hogy nincs projekt tevékenység.
    Sikítok!!!!!!!!!!!!!!

    Sziasztok!
    Az összes projekt eltűnt! Az ásó/ gereblye összes oldala üres!

    Sziasztok!

    Ugyan ez a probléma nálunk is,el indítottam a projektet és pár perc múlva eltünt!!!!!Mi fog még történni és a projekt oldala együtt!!! Ez most már tényleg nagyon felháborító!!! Minden "újdonságot"dobálnak meg kockáztatom azt is hogy teszt nélkül csak hajrá még 1 és még még csak arra nem figyelnek,hogy a hibák a 100x-ra nőnek!! Így nem hogy új játékosok nem regiznek még a régiek is abba hagyják!! Én évek óta játszom de az utóbbi 6 hónapban csak kínlódás a játék és nem kikapcsolódás :(
    A fórumról nem is beszélve mennyire szörnyűre sikeredett át láthatatlan.... stb
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 30.09.2015
    Sziasztok!
    Nálam se működik a projekt állás, pedig igen nagy szükség lenne rá.
    amikor belépek, még látom mi mennyi, átlépek a másik kertembe és már csak azt látom, hogy nincs projekt tevékenység.
    Sikítok!!!!!!!!!!!!!!

    Sziasztok!
    Az összes projekt eltűnt! Az ásó/ gereblye összes oldala üres!



    No, igérem nem írok többet, DE szeretnénk választ kapni arra, hogy most beszámítódnak a termények a projektbe vagy sem!???
    Sorba le akar állni mindenki, mert nem tudunk semmit!
    Nem is csoda, hisz ki akar "vakon" játszani??
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    No, igérem nem írok többet, DE szeretnénk választ kapni arra, hogy most beszámítódnak a termények a projektbe vagy sem!???
    Sorba le akar állni mindenki, mert nem tudunk semmit!
    Nem is csoda, hisz ki akar "vakon" játszani??
    Nálunk egy embernek megmaradt az oldal. Tojásos proji van. Szedtünk csirke ólból, Ő meg nézte számol-e. Számol.  
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    Frissités után visszajött! Viszont valaki irta, újra elment az oldal. 
    Csiki - csuki! Mint a gyerekjátékban.

  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!
    Nálam se működik a projekt állás, pedig igen nagy szükség lenne rá.
    amikor belépek, még látom mi mennyi, átlépek a másik kertembe és már csak azt látom, hogy nincs projekt tevékenység.
    Sikítok!!!!!!!!!!!!!!

    Sziasztok!
    Az összes projekt eltűnt! Az ásó/ gereblye összes oldala üres!



    No, igérem nem írok többet, DE szeretnénk választ kapni arra, hogy most beszámítódnak a termények a projektbe vagy sem!???
    Sorba le akar állni mindenki, mert nem tudunk semmit!
    Nem is csoda, hisz ki akar "vakon" játszani??
    Sziasztok!
    Nálunk számolja, ill ha frissítünk vagy géptakarítás után látszik .... aztán ha farmot váltunk (ínyencre) akkor már nem látszik! szóval frissítés.
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32

    Frissités után visszajött! Viszont valaki irta, újra elment az oldal. 
    Csiki - csuki! Mint a gyerekjátékban.

    Már megint üres az oldal!!!      SZUPERRRRRR!!!!!!!!
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Nálunk lassan senkinek sem mutatja a projekt állást (káposztafej és már csak kápi kell) most ilyenkor mi van? Számol legalább?? :*
Sign In to comment.