Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

190112

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 28.09.2015
    Sziasztok,Bejött a szövinkbe egy farmal Support,mi ez valami ellenörzés?
    Szia Era!
    Találtam ilyen nevű 11. szinten lévő játékost.
    Belépni csak úgy tudott hozzátok, ha valamelyőtök elfogadta a jelentkezését.
    Post edited by Kapa333 (HU1) on
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.09.2015
    Sziasztok,Bejött a szövinkbe egy farmal Support,mi ez valami ellenörzés?

    Szia!

    A support nem vesz részt a játékban, vagy ha mégis akkor nem ennyire egyértelmű néven. És nem így csinálja ha valamit ellenőrizni szeretne.

    Illetve: A support a játékban sosem kérdezi a jelszavad és egyéb adatokat, szóval ha az illető ilyet kérne esetleg, semmiképp se adjátok meg neki.
  • Hogyan változtathatom meg a a játékos nevemet? Aki tudja kérem, mondja meg!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    Szia!

    Nem lehetséges sajnos a felhasználónév megváltoztatása.
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    mondja meg valaki, hogy miért vagyok folyton egyedül a küldetésben!!!?? Azért mert felfejlesztettem, amit tudtam?? Az sem elég, ha szövi verseny van! Mert arannyal meg hínárral még az is megver, aki fele akkora!
    Most nincs verseny, s mégis egymás után kapom egyedül a küldiket! Magyarázza el nekem valaki, hogy miért!!??
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    na erről beszélek! 3. küldimet várom, mert hiába szedem, amit kell, abban egyedül hagy a kedves versenytársam. a következő küldi meg megint egyedül lesz :dizzy: 
    )
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    két  éve fejlesztem a farmom, nem kevés arannyal, de lassan ott tartok, hogy felesleges kínlódnom vele!
    készletelemeket elvették, bármit leszedek! ha küldiznék, akkor nem ad ellenfelet! Ha ad,az meg nem szed le semmit! köszönöm, nem kérek több fejlesztést! A többi ....ságról nem is beszélve! 
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    Csak gratulálni szeretnék a fejlesztő csapatnak! kivártam négy küldetést! ebből 3-szor egyedül voltam egyszer pedig ketten csilivel, aki nem szedett le semmit! ez volt jellemző a szövi versenyben is! 
    azt hiszem nincs miről tovább pusmogjak! ez egyre rosszabb lesz! már csak az aranyról fog szólni minden, vagy arról hogy várj, várj, várj! De mire??

  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Sziasztok! Elvesztem a fórumon! Valahol láttam a fellelhető helyét a gombáknak! És nem taláűlok vissza! :( Valaki tudna adni egy linket?
    Köszönöm!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    Sziasztok! Elvesztem a fórumon! Valahol láttam a fellelhető helyét a gombáknak! És nem taláűlok vissza! :( Valaki tudna adni egy linket?
    Köszönöm!

    Szia!

    Itt van: https://bigfarmtips.files.wordpress.com/2015/09/main-farm-full-picture-fall.jpg :)

  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    gratula!! megvártam még egy küldit! tojás egyedül :D 
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Kapa333 mondta:
    Sziasztok! Elvesztem a fórumon! Valahol láttam a fellelhető helyét a gombáknak! És nem találok vissza! :( Valaki tudna adni egy linket?
    Köszönöm!

    Szia!

    Itt van: https://bigfarmtips.files.wordpress.com/2015/09/main-farm-full-picture-fall.jpg :)

    Szia Kapa! Nagyon szépen köszönöm!
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Sziasztok!
    Új ikon jelent meg a raktárban: Horizontok néven. Tudja valaki, hogy ez mire való?
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    mari02 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Új ikon jelent meg a raktárban: Horizontok néven. Tudja valaki, hogy ez mire való?
    Szia! Majd egyszer tesznek be új hátteret, azt megveheted, bizos ide fog kerülni és akkor használhatod maikor akarod, látod ott a mostani háttár van.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    mari02 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Új ikon jelent meg a raktárban: Horizontok néven. Tudja valaki, hogy ez mire való?
    Ez az új frissítéssel jött. De még csak egy horizontból lehet választani. :)
  • Big-Kezdő (HU1)Big-Kezdő (HU1) Bejegyzések: 5
    Az Angol fórumon 29-re van írva a lovastanya frissítés!
    Más-nem mutatja a szövi projektet,mi történik!
    Minden frissítés előtt ez a "cirkusz"?,miért nem lehet normálisan?
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Már jó ideje megvan a videoshow, több órát vagyok fent naponta és még egy videót sem sikerült kapni. Miért?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Már jó ideje megvan a videoshow, több órát vagyok fent naponta és még egy videót sem sikerült kapni. Miért?
    mert csak tesztelik
    nem mindenkinél jelennek  meg a videók
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Már jó ideje megvan a videoshow, több órát vagyok fent naponta és még egy videót sem sikerült kapni. Miért?
    mert csak tesztelik
    nem mindenkinél jelennek  meg a videók
    Köszi:)
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
     Sziasztok!
    A gombagyűjtésnél hányadik napnál tartunk?
    Szerintem minden nap megkerestem a gombákat, és nálam 80 van, de már csak egy nap.
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
     Sziasztok!
    A gombagyűjtésnél hányadik napnál tartunk?
    Szerintem minden nap megkerestem a gombákat, és nálam 80 van, de már csak egy nap.
    Köszi, közben megkaptam a választ, csak nem tudom, hogy ezt a hozzászólást innen hogyan lehet törölni.
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    most látom a festményes hölgyet. semmi leírás nincs róla. mire jók a festmények? csak nézegetni őket?
  • pannikanéni (HU1)pannikanéni (HU1) Bejegyzések: 27
    Sziasztok, jóreggelt...
    lehet, h nemis ide kellwene írnom, de segítsen valaki, kérem...
    tegnap délután óta nem tudom behozni a játékot!
    Addig bejön, h zöld, és lent fut a csík, meg írja, h tojás keresése stb, de nem jön be a játék
    MIÉRT????
    köszönöm a segítséget
    pannikanéni

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    most látom a festményes hölgyet. semmi leírás nincs róla. mire jók a festmények? csak nézegetni őket?
    Szia! Ez egy új fejlesztés. Lehet a háttereket változtatni, meg tudod nézni melyik milyen lesz, ha megveszed. Van 1 dollárért, a többi aranyért. Ha megvetted, akkor a raktáradba kerül, és ott levő háttereket bármikor cserélgetheted. Sok leírás nem kell hozzá, időnként jön, hoz új háttérképeket, és megnézheted, ha szeretnéd megveheted, ha az ára is megfelel számodra. Többször fog majd jönni más-más hátterekkel. Pl. karácsonykor lesz karácsonyi is, amit vehetsz.
  • Sziasztok!  Nem tudok be lépni a napsütés farmomra  , így nem lesz kész az eventem sem, !!! :(((((  légyszi segítsetek!!!  Köszi:)))))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.10.2015
    Szia!
    próbáltad a süti, előzmény és gyorsítótár törlését? Esetleg a neten megkeresni a bigfarmot és onnan indítani?Esetleg más böngészővel próbálni? Ezek a lehetőségek vannak, ha ez sem segít írj a supportnak, és megnézik.
  • ARANYKALÁSZ (HU1)ARANYKALÁSZ (HU1) Bejegyzések: 0
    Megszeretném tudni nálam miért nincs az építési terület feltüntetve? Azonkívül miért lett a locsolás annyira lassú? Rendszeresen összeomlik a rendszer. Köszönöm.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    most látom a festményes hölgyet. semmi leírás nincs róla. mire jók a festmények? csak nézegetni őket?
    Szia! Ez egy új fejlesztés. Lehet a háttereket változtatni, meg tudod nézni melyik milyen lesz, ha megveszed. Van 1 dollárért, a többi aranyért. Ha megvetted, akkor a raktáradba kerül, és ott levő háttereket bármikor cserélgetheted. Sok leírás nem kell hozzá, időnként jön, hoz új háttérképeket, és megnézheted, ha szeretnéd megveheted, ha az ára is megfelel számodra. Többször fog majd jönni más-más hátterekkel. Pl. karácsonykor lesz karácsonyi is, amit vehetsz.
    Érdekes! Nálam az első kép 1.000.000.- dollár és a többit már csak aranyért lehet megvenni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Konvoj, az 1 db dolláros az 1 milla dollár, bocs, ha félreérthető voltam:)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Konvoj, az 1 db dolláros az 1 milla dollár, bocs, ha félreérthető voltam:)
    Igy már tiszta.
Ez a beszélgetés lezárult..