Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Panasz.

Tisztelt Big Farm Vezetősége!
Azzal a panasszal fordulok a vezetőséghez , hogy van mikor az össze gyűjtött gombák után nem akkor kapom meg a meg felelő jutalmat mikor össze gyűjtöm a gombákat. Ma is a tegnapit kaptam meg . ma már össze szedtem a gombákat és , csak 7 gombát írt ki a gyűjtőhely. Mi ennek az oka ?
Tisztelettel : "zsuzsi4" farm.

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tisztelt Big Farm Vezetősége!
    Azzal a panasszal fordulok a vezetőséghez , hogy van mikor az össze gyűjtött gombák után nem akkor kapom meg a meg felelő jutalmat mikor össze gyűjtöm a gombákat. Ma is a tegnapit kaptam meg . ma már össze szedtem a gombákat és , csak 7 gombát írt ki a gyűjtőhely. Mi ennek az oka ?
    Tisztelettel : "zsuzsi4" farm.
    Szia!

    Az ilyen jellegű problémáddal az ügyfélszolgálathoz fordulj. Itt játékosok vannak csak a fórumon. :)

    Az ügyfélszolgálatot a farmod jobb felső sarkában találod a Kijelentkezés ikon alatt (fülhallgatós fej). Kattints rá. Felnyílik egy új lap a böngésződben, azon menj egészen a lap aljára: E-mailes támogatás. Arra is kattins rá. Egy űrlap kinyílik, azt értelemszerűen kitöltöd és elküldöd.
    A másik lehetőség, hogy a fórum kezdőlapján rákattintasz a nagy zöld ikonra, amiben azt a feliratot olvashatod: Ügyfélszolgálat.

    Zsuzsi
  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14
    Szia! Keresem keresem az utolsó gombát, de sehol sem találom.Már nagyítóval is kerestem. Kértem segítséget aranyért, de a gomba akkor sincs sehol. Kérlek segíts, mert már feladtam. Szerintem egyel kevesebb lett eldugva. Köszi.: Gigi
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia! Keresem keresem az utolsó gombát, de sehol sem találom.Már nagyítóval is kerestem. Kértem segítséget aranyért, de a gomba akkor sincs sehol. Kérlek segíts, mert már feladtam. Szerintem egyel kevesebb lett eldugva. Köszi.: Gigi
    Szia Gigi!
    Biztos, hogy 10 van eldugva. Lépj ki a játékból, csinálj egy előzmény, süti törlést, ha van a gépedre telepítve Cleaner, akkor használd azt. Lépj vissza a játékba, és azon a helyen, ahol mutatta a gombát, újra nézd meg. Meg kell, hogy legyen!
  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14

    Köszi! Megpróbálom


  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14
    Köszönöm a segítséget. Siker. Már kétségbe voltam esve, hogy nem találom meg.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Köszönöm a segítséget. Siker. Már kétségbe voltam esve, hogy nem találom meg.
    Örülök, hogy sikerült!
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.Már többször és több helyen jeleztem,hogy a játékosok problémái,kérdései a freemailomon jelenik meg már jó ideje.Kérném ennek orvosolását.Köszönöm.lovas ivett
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Sziasztok.Már többször és több helyen jeleztem,hogy a játékosok problémái,kérdései a freemailomon jelenik meg már jó ideje.Kérném ennek orvosolását.Köszönöm.lovas ivett
    Szia! Katt a neved mellett lévő földgömbszerű ikonra és megnyílás után vedd ki mindenhonnan a pipákat, akkor elvileg nem megy több üzenet.
    Üdv  
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok.Már többször és több helyen jeleztem,hogy a játékosok problémái,kérdései a freemailomon jelenik meg már jó ideje.Kérném ennek orvosolását.Köszönöm.lovas ivett
    szia
    fent a fekete csikban katt a fogaskerékre és válaszd ki a  preferences-t, majd a vedd ki a pipákat az emailes oszlopból és mentsd el a beállitásokat.
    akk már nem jönnek a méledre az értesitések
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok.Már többször és több helyen jeleztem,hogy a játékosok problémái,kérdései a freemailomon jelenik meg már jó ideje.Kérném ennek orvosolását.Köszönöm.lovas ivett
    szia
    fent a fekete csikban katt a fogaskerékre és válaszd ki a  preferences-t, majd a vedd ki a pipákat az emailes oszlopból és mentsd el a beállitásokat.
    akk már nem jönnek a méledre az értesitések

    Szia Sestri !
    Én már régen kivettem a pipát az e-mail-es oszlopból és továbbra is küldi az értesítéseket, Na erre varrj gombot :) Ráadásul gmail-lal vagyok regizve és másikra küldi, ezt magyarázd meg nekem :)
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Már én is kivettem a pipát,de hiába.lovas ivett
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Szia Sestri !
    Én már régen kivettem a pipát az e-mail-es oszlopból és továbbra is küldi az értesítéseket, Na erre varrj gombot :) Ráadásul gmail-lal vagyok regizve és másikra küldi, ezt magyarázd meg nekem :)
    Hali
    lehet, direkt azért csinálták igy, h ne legyen olyan, h 1 felhasználó más emailt használjon a játékbam és a fórumon.
    de gondolom, az volt  a te regisztrációs méled, amelyikre most küldögeti az értesitéseket és később átirattad a supportal gmailesre.. úgy tom, h ha a support átirja más mélre a játékot, az a fórum acc ot nem érinti, azt neked kell megváltoztatnod( vagy legalábbis a régi fórumon igy volt, itt nem látok semmi olyan opciót, amivel meg lehetne változtatni az email cimet)
    ha a fórumon is megváltoztattad gmailesre és mégis a másikra küldi, azzal nem vagy egyedül,....forum accon én is megváltoztattam a mél cimet  és az új fórumra csak a régivel engedett be. Fogalmam sincs, h miért van ez igy.

    próbáltad már letiltani az adminos üzeneteket?
  • erika217 (HU1)erika217 (HU1) Bejegyzések: 1
    Tisztelt Big Farm Vezetősége!
    Azzal a panasszal fordulok a vezetőséghez , hogy  a játékban betakarítás alkalmával több alkalomra is nekem jelzi, hogy készen vannak a termények, de mikor be szeretném takarítani  folyamatos hibát jelez. Valamikor  a 10. alkalomra engedi több perc után a beszedést , hogyan lehetne ezt megoldani? 
    Tisztelettel : erika 217
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Kedves Erika!
    A Big Farm vezetősége nem olvassa a fórumot, a hibákat a Supportnak kell jelezni. Itt csak olyan játékosok vannak, mint te.
    A hiba tippem szerint vélhetően abból adódhat, hogy a szerveridő és a gépedé eltér. Másik böngészővel kellene próbálkoznod, vagy átmenni egyik farmról a másikra, meg vissza, akkor látszik, hogy még nincs kész a termelés.
    Brad
Sign In to comment.