Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 1-i frissítés megbeszélése: Mozizzunk!

147

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Lassan eltelik 3 hét. Akinél van mozi és nézi is, az kapja az ajándékokat. És most nem ő ellenük szólnék, hiszen had kapják, de kezdem úgy érezni, hogy igenis hátrányban vagyunk sokan, akinél nincs mozi. Nálam se vászon, se film, és lehet, hogy azon a szinten, ahol vagyok már nem sokat számít 1-1 dolog, de igen is érzem, hogy milyen az, ha kimaradunk belőle. Ok, volt, hogy nem volt 1 eventem és az se esett jól, de most már 17-18 napja van másoknál mozi, és ha csak napi 4 filmet és 4 ajándékot veszek csak, már az is közel 70 ajándék. Ahogy olvasom nagy hibát eddig nem írt senki, aki tesztelt, sőt nagyon nem is láttam a tesztről sok véleményt, aki tesztel, akkor honnan tudják mi jó s nem jó vele. Ok. A logokból látnak ezt meg azt, meg lehet a német fórumon is jelzik, ha van, de jó lenne tudni mi mikor jutunk el moziba?
    Elnézést kérek Maci, hogy éppen a Te hozzászólásodhoz kapcsolódva írok.
    Szerintem a TESZT fogalma ma már legtöbbször nem az, mint régen, hogy megkérdezünk embereket szóban. Emlékeznek talán az öregek, hogy már 30-40 évvel ezelőtt is lehetett országosan egyszerre szavazni a villanyok lekapcsolásával? Szerintem ennél is az üzemeltetők kérdezés nélkül, a játékosok jól detektálható viselkedéséből vonják le a következtetéseket, amihez nem kell beírni, csak a logokat kell analizálni megfelelő módszerekkel, pont ahogy írod. Azt meg tényleg jó lenne tudni, hogy mindannyian mikor jutunk el a moziba?

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Hát én tesztalany vok,de még senki nem kérdezett véleményt.Én arra gondolok,hogy azt nézik talán,hogy x játékos tesztel és ezek napi hány videót néznek meg,majd összedobják,hogy ezen nekik mennyi a haszon.Ha jövedelmező lesz,akkor bevezetik,de ha nem,akkor sztornó.Mert ugye a mozi azért jópár hébe hóba vásároló játékosnál kilövi az aranyvásárlást,mert ha napi 100-300 aranyat összeszed a videókból,és napi szinten játszik,az 1 hónapba rengeteg arany.Én nem is vettem még szer ennyit 1 hónapban :D Szóval ha ez a réteg már nem lesz vásárló,akkor vajon bejön e annyi lóvé a reklámokat fizetők által,mintha mi hébe hóba vennénk.Szer ezt tesztelik.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Bourges! És mit lehet látni a videókban? Mit reklámoznak? Mik közül lehet választani ajándékot? Kicsit zavar csak, hogy nincs, de kíváncsi leszek valaha lesz-e nálam is... Lassan 3 hét telik el, és szerintem ennyi időnek elégnek kellene lennie, vagy tévedek?
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Lassan eltelik 3 hét. Akinél van mozi és nézi is, az kapja az ajándékokat. És most nem ő ellenük szólnék, hiszen had kapják, de kezdem úgy érezni, hogy igenis hátrányban vagyunk sokan, akinél nincs mozi. Nálam se vászon, se film, és lehet, hogy azon a szinten, ahol vagyok már nem sokat számít 1-1 dolog, de igen is érzem, hogy milyen az, ha kimaradunk belőle. Ok, volt, hogy nem volt 1 eventem és az se esett jól, de most már 17-18 napja van másoknál mozi, és ha csak napi 4 filmet és 4 ajándékot veszek csak, már az is közel 70 ajándék. Ahogy olvasom nagy hibát eddig nem írt senki, aki tesztelt, sőt nagyon nem is láttam a tesztről sok véleményt, aki tesztel, akkor honnan tudják mi jó s nem jó vele. Ok. A logokból látnak ezt meg azt, meg lehet a német fórumon is jelzik, ha van, de jó lenne tudni mi mikor jutunk el moziba?

    Szia! Nagyon egyet értek veled, én is hiányolom a mozit :(
    Nekem is hiányzik, biztos hasznát tudnám venni az ajándékoknak, főleg az aranynak!:)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    hát macika nem tom,hogy hogy műkszik ez a reklámokért való fizetés az életben,meg azt sem,hogy mennyi idő kell ahhoz,hogy lássák,hogy abból jön be több zs,vagy az aranyvásárlásból.
    A videó meg nálam (franciába) úgy van,hogy ha reggel első nekifutásra nézem,akkor 10 et tok megnézni egymás után,de akkor ut már egész nap nincs.De ha lekapcsolom a játékot és majd csak később videózok,akkor már kevesebbet,ha meg megnézek 1 et és ut lekapcsolom,akkor nem mutatja megint hogy nézhetem.
    Nekem nagyrészt játékokat reklámoz,bár inkább fiús játékok,katonás,meg ilyen csodalényekkel harcolós,meg most pár napja van,hogy francia reklámokat nézek.Renault reklám,meg gyógynövény stb.
    És úgy műkszik,hogy alul az építés menüben megjelenik egy kis kék kocka meg hogy nézhető videó van.De ilyenkor amúgy az eventes résznél,ahol van a vászon,olyankor a vásznon megjelenik egy óriási popcornos zacsi.Akkor ráklikk a kis kockára és feljön egy kisebb ablak,amiben youtube-os kisvideó van.Azt megnézem ált 30 mp es és ut kijön 4 ajándék és alatta a választógomb.Ráklikk arra amelyiket akarod és azt kapod meg.Majd megint ráklikkelsz a videónézésre anélkül,hogy lezárnád az ablakot.
    ajándék meg mindig más van,de az arany mindig benne van.20 és 40 arany között ad 1 videóért.Ezen felül ad sokmindent pl:szuper dolgokat,meg hínárt meg mézharmatot stb.De azokból nem sokat.
  • newsee (HU1)newsee (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Tud valaki tippet adni, hogy nálam miért nincs (és soha nem  is volt) mozi?  Hogy lehet szerezni egyet? Vagy miért nincs???
    Kapa???? De másoktól is köszönöm előre a választ.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    newsee (HU1) mondta:
    Sziasztok! Tud valaki tippet adni, hogy nálam miért nincs (és soha nem  is volt) mozi?  Hogy lehet szerezni egyet? Vagy miért nincs???
    Kapa???? De másoktól is köszönöm előre a választ.
    Szia!
    Nekem sincs meg még sok ezer másnak se,de már többször le lett írva  hogy a mozi tesztelés alatt van csak keveseknek rakták fel
  • gabriella69 (HU1)gabriella69 (HU1) Bejegyzések: 21
    Sziasztok:)
    Szeretném megosztani Veletek a mozis tapasztalataimat.
    Amikor friss után megjelent nálam a vetÍtővászon ,izgatottan vártam mikor nézhetem a reklámokat.
    Teltek a napok de nem történt semmi. Aztán k.b. egy hét múltán éjjel 2-kor benéztem a farmomra, és láss csodát kiirta,hogy  van nézhető videó. Annyira megörültem,hogy nem is számoltam hányat néztem meg.
    Négyféle ajándék közzül választhattam,és természetesen én is az aranyat választottam. Másik alkalommal éjfél után léptem be ,de sehol semmi.Vártam 1 óráig , mozi sehol.Majd 2 óra után  néhány perccel (éjjel) újra lehetett reklámot nézni ,és ekkor 5 videót adott le. Sajnos szomorúan kellett tapasztalnom,hogy nálam csak éjjel működik. Igy csak néhány alkalommal néztem meg.Nincs lelki erőm minden éjjel 2 óráig fent maradni még az arany juti kedvéért sem.
    Nem lenne rossz a játék ezen része, ha emberi időben lehetne nézni, de ez nem kÍvánságműsor ugyebár.
    Hát ennyi!



  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    Sziasztok:)
    Szeretném megosztani Veletek a mozis tapasztalataimat.
    Amikor friss után megjelent nálam a vetÍtővászon ,izgatottan vártam mikor nézhetem a reklámokat.
    Teltek a napok de nem történt semmi. Aztán k.b. egy hét múltán éjjel 2-kor benéztem a farmomra, és láss csodát kiirta,hogy  van nézhető videó. Annyira megörültem,hogy nem is számoltam hányat néztem meg.
    Négyféle ajándék közzül választhattam,és természetesen én is az aranyat választottam. Másik alkalommal éjfél után léptem be ,de sehol semmi.Vártam 1 óráig , mozi sehol.Majd 2 óra után  néhány perccel (éjjel) újra lehetett reklámot nézni ,és ekkor 5 videót adott le. Sajnos szomorúan kellett tapasztalnom,hogy nálam csak éjjel működik. Igy csak néhány alkalommal néztem meg.Nincs lelki erőm minden éjjel 2 óráig fent maradni még az arany juti kedvéért sem.
    Nem lenne rossz a játék ezen része, ha emberi időben lehetne nézni, de ez nem kÍvánságműsor ugyebár.
    Hát ennyi!



    Szia!
    Nem vagy egyedül, nekem is csak éjjel kettőkor működik. De én még csak nem is választhatok, dobozt ad, ami általában nem ér semmit.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Én is olvasom itt is, meg a németen is, hogy reggeli vagy hajnali órában vannak a videók, és eddig adott aranyat minden filmért átlagban 30-at, s most már néha sokaknál azt se. Másrészt a német oldalon is megy már a lázongás, a panaszkodás, hogy mások kapják a napi 100-300 aranyakat, más meg nem kap semmit, mert nincs filmje. És tény, hogy ma van 3 hete, és akinél volt film, és csak legyen napi 5 film, mondjuk csak 10 arannyal, az is napi 50, azaz 1000 arany biztosan. És ennél sokaknál több is összegyűlt. Így azt gondolom, hogy akik nem néztek videót, mert nem kaptak, azokkal szemben ez igazságtalan. És még mindig nincs szó arról, hogy ezt bevezetik, se arról hogy mikor, ha igen, és addig aki tud tesztelni az örülhet, a többieknek meg semmi.Továbbra is nem megemlítem, hogy nem az zavar, hogy mások kapnak érte jutit, hanem az, hogy eltelt 3 hét, semmit nem tudunk lesz vagy nem lesz, és lassan ez egyre több embernek nem fog tetszeni. Nem tudom eddig kinél és milyen problémát okozott a videó nézése, de a hajnali időponton kívül más negatívumot nem olvastam. Tény, ha hajnalban van s akkor alszom, s nem látom, elfogadom, hogy nincs, és kész, de hogy hogy 3 hete lehetőségem sincs rá, az már zavar.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Én is olvasom itt is, meg a németen is, hogy reggeli vagy hajnali órában vannak a videók, és eddig adott aranyat minden filmért átlagban 30-at, s most már néha sokaknál azt se. Másrészt a német oldalon is megy már a lázongás, a panaszkodás, hogy mások kapják a napi 100-300 aranyakat, más meg nem kap semmit, mert nincs filmje. És tény, hogy ma van 3 hete, és akinél volt film, és csak legyen napi 5 film, mondjuk csak 10 arannyal, az is napi 50, azaz 1000 arany biztosan. És ennél sokaknál több is összegyűlt. Így azt gondolom, hogy akik nem néztek videót, mert nem kaptak, azokkal szemben ez igazságtalan. És még mindig nincs szó arról, hogy ezt bevezetik, se arról hogy mikor, ha igen, és addig aki tud tesztelni az örülhet, a többieknek meg semmi.Továbbra is nem megemlítem, hogy nem az zavar, hogy mások kapnak érte jutit, hanem az, hogy eltelt 3 hét, semmit nem tudunk lesz vagy nem lesz, és lassan ez egyre több embernek nem fog tetszeni. Nem tudom eddig kinél és milyen problémát okozott a videó nézése, de a hajnali időponton kívül más negatívumot nem olvastam. Tény, ha hajnalban van s akkor alszom, s nem látom, elfogadom, hogy nincs, és kész, de hogy hogy 3 hete lehetőségem sincs rá, az már zavar.
    szia itt is :)
    hát a mozi jól elmaradt nálunk, de ha valóban éjjel, a hajnali órákban működik, hát akkor én inkább alszom :)
    arany ide vagy oda.....
    előbb vagy utóbb lesz mindenkinél
    vagy mégsem? hmmm. na ez az, amit a GGS-nél már nem tudni biztosan :smiley: 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Én már néztem videót reggel,néztem délbe és néztem este is.Az bizti,ha reggel 7 körül nézem,akkor 10 videót lehet,de ha később vagy este akkor van hogy 1 et,vagy hogy 3 at.De ma reggel nem nézem meg és azóta se jött,pedig este 7 körül kapcsiztam be újra a játékot.Nálam még szerintem nem okozott gondot,a játék ugyanolyan kaki,mint eddig,de hogy lett e,vagy lesz e rajta még 1 kupac az a jovő zenéje.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.09.2015
    Sziasztok! En ma reggel kaptam eloszor negy videot. Eddig biztos nem lattam, mert akkor maskor is biztos eszrevettem volna. Igy lett 120 aranyam. Egyfele video ment negyszer egymas utan,egy jatekot reklamozott. Vizem van, dollar tizezres tetel nem kell mar nekem, 1-1 rozsa vagy ibolya mag is kb. ertekben ott van, vagy par tp, tiz vizcsepp, par patko amit valasztaskent beadott az arany melle. Kivancsi leszek lesz-e folytatas.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 23.09.2015
    Érdekes dolog ez a videó téma. Idáig nem kaptam filmet! Ma hajnalban felébredtem, nem tudtam aludni , így bekapcsoltam a gépet, gondoltam egy kicsit pötyögök rajta.
    Meglepő kép fogadott, kaptam videót, egymás után ötöt. Mindegyik után adott egy ajándék dobozt. Nem lehetett választani, csak a dobozt kinyitni. Aranyat adott kétszer, egyszer 10, majd 30 aranyat. A többi ajándék más volt. Azóta sem láttam semmit.
  • gabriella69 (HU1)gabriella69 (HU1) Bejegyzések: 21
    konvoj (HU1) mondta:
    Érdekes dolog ez a videó téma. Idáig nem kaptam filmet! Ma hajnalban felébredtem, nem tudtam aludni , így bekapcsoltam a gépet, gondoltam egy kicsit pötyögök rajta.
    Meglepő kép fogadott, kaptam videót, egymás után ötöt. Mindegyik után adott egy ajándék dobozt. Nem lehetett választani, csak a dobozt kinyitni. Aranyat adott kétszer, egyszer 10, majd 30 aranyat. A többi ajándék más volt. Azóta sem láttam semmit.
    Szia:)
    Én is igy jártam,hogy éjjel 2-kor jött a mozi és azóta is csak abban az időpontban lehet nézni.
    Ezért valószinű,hogy Nálad is mindig ugyanakkor lesz látható.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam hajnali 5 és negyed 6 közt jelent meg és a héten kezdődött, hétvégén csak ezért nem kelek fel, az tuti.
  • GacsalyineGamer (HU1)GacsalyineGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Nálam napközben szokott lenni és adott is ajándék dobozokat minen reklám után. Tegnap meg ma azonban becsípődött neki valami borotvás, s a videó végén sehogy nem akar kilépni és ajándékot adni! :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Na nálam ma fél 6-kor mikor beléptem nem volt mozi. Nem tudom, hogy a tegnapi mini frissítés okán, vagy csak 5 és fél 6 közt lett volna-e, nem tudom, de ma elmaradt. Ki érti ezt...
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Nekem még mozim sincs ! Meddig tesztelik vajon ? Nem tőleted sajnálom az ajándékokat, de már pár hete ez megy, akinél nem volt mozi, így hátrányba kerül.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.09.2015
    Én kaptam egy kis ízelítőt belőle. Nálam 3 napig volt, minden reggel 4 db és ennyi. Mióta tegnap volt egy pici frissítés, azóta nincs. Vagy lehet volt, csak 5-kor, de ma később keltem fél órával, és ma nem volt. Én is azt mondom, hogy már eltelt több, mint 3 hét, s az, akinél van bekaszál egy csomó ajándékot, akinél meg nincs annak túró a fülébe, semmit nem kap, és ez így nem normális dolog és nem fair senkivel szemben sem. De itt már ezt megszoktuk...
  • GacsalyineGamer (HU1)GacsalyineGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Nálam ma is feltűnt a videó, de megint ez a borotválkozós és a végén megint nem áll le és természetesen nem ad ajándékot sem! :(
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Nálam ma is feltűnt a videó, de megint ez a borotválkozós és a végén megint nem áll le és természetesen nem ad ajándékot sem! :(
    A hibásan működő mozi talán még rosszabb, mint ha egyáltalán nincs is mozi.
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Nálam nincs ilyen gond:( Nincs mozim, még képernyőm se. Pedig elkelne 1 pár arany:)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam a múltkori frissítés óta megint nincs mozi, 3x volt szerencsém így hozzá. Azért szomorú, hogy lassan 1 hónap telik el. Akinél van és semmi gondja vele tud értékes dolgokat összeszedni, más meg semmit nem kap, pedig szívesen nézegetném én is napi 3-4 videómat, ahogy a 3 nap alatt is kaptam belőle ízelítőt. Valaha lesz ebből valami? Kapunk majd kárpótlást miatta? Tényleg nem sajnálom senkitől, de az már kezd zavarni, hogy 1 hónapja semmi és még infót se adnak róla. Itt most Kapa ne vedd magadra, mert nem rád értem, hanem a GGS-ra.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Mozit sikerült elcsípnem 2 alkalommal, mindkettő hajnalban volt.
    Általában  6 óra körül lépek be, nálam akkor nincs mozi és napközben sincs.
    De 2x amikor 5 óra környékén a macska  kirinyált az ágyból akkor volt szerencsém hozzá.
    Ez komoly hogy ha mozizni akarok akkor 2 órával előbb kell felkelnem?
  • gabriella69 (HU1)gabriella69 (HU1) Bejegyzések: 21
    mamma () mondta:
    Mozit sikerült elcsípnem 2 alkalommal, mindkettő hajnalban volt.
    Általában  6 óra körül lépek be, nálam akkor nincs mozi és napközben sincs.
    De 2x amikor 5 óra környékén a macska  kirinyált az ágyból akkor volt szerencsém hozzá.
    Ez komoly hogy ha mozizni akarok akkor 2 órával előbb kell felkelnem?
    Szia:)
    Nálam  éjjel kettőkor van csak mozi. Az eltelt idő alatt mindössze 3 alkalommal néztem meg,akkor is csak azért mert beteg volt a gyerek és fennmaradtam egész éjjel.( Igy derült ki véletlenül a mozi kezdési időpontja is).
    Azóta sem néztem meg egyet sem,nekem nem éri meg felkelni 2-kor még az aranyért sem.

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 28.09.2015
    Lehet, hogy nem is a mozit, hanem az alvási szokásainkat tesztelik. :lol:
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Lehet, hogy nem is a mozit, hanem az alvási szokásainkat tesztelik. :lol:
    Lehet hogy igazad van ,nekem is éjszaka volt mozi véletlen 1-szer korábban keltem mert utazni készűltünk.Gondoltam leszedem még a farmom és akkor láttam hogy van videóm amit lehet nézni.Azóta sem keltem nézni  de nappal miért nem adnak?
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    Még mindig nem lehet tudni kinél van mozi és milyen???

    Szerintem javítottak a piacon is, mert már nem ? van a pénz alatt, hanem, hogy mit ad. Pl. 14 ezerért egy sima bocitápot...Ez jobb, mint a lutri...
    Szia!
    A szövitársaimnál, többeknél van mozi, és egyszer már nálam is jelent meg vetítés.
    Kb két féle; az egyik társaságnál van  fent az eventeknél VideoShow (ami egy "kanapé"  és mozi/filmvetítő + mozivászon), a másik társaságnál (mint nálam is) nincs.
    Az első társaság kb 5x nézheti meg a videót és ugyanannyi meglepi-láda az ajándék, a másik társaság csak 1x, és ki lehet választani az ajándékot: néhány 20-30 arany, víz, trágya...stb közül lehet választani. Az újfajta meglepi-ládákban ugyanezek az ajándékok találhatók.
    A filmen egy online játék promo-ja látható, és 20 másodperces.
    Nem nagyon lassítja le a gépet.
    Dióhéjban ennyi... :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    És van a 3. akinél nincs és nem is volt videó, vagyis nem tud róla, hogy lett volna. Nálam 3x volt hajnalban a 4 dolog közül választásos, de már a múltkori rövid frissítés óta nincs...
Sign In to comment.