Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 22-i frissítés megbeszélése: Gombászás

13

Hozzászólások

  • Hanna farm (HU1)Hanna farm (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok, az event szintnek annyi. Az én 38 szintű farmomon a 77 dísztárgynak megfelelő feladatokat adja. Nem volt választási lehetőségem. Szerintem ez a farmszakértő előtti legmagasabb szint. Hát ennyire azért nem vállalkoztam volna.
    Mindenkinek sok sikert.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Sziasztok!
    Örülök hogy ide találtam. Nem volt könnyű mutatvány és eltartott egy ideig.
    Gomba reggel kezdődött és egyből meg is találtam őket a tojás és cukorka szedés módszereivel.
    Nekem egyből 6 szintet ajánlott az ufo, a 6-ost választottam. Nem biztos hogy meglesz mert a küldetések miatt nem tudtam összehangolni a tehenek etetését. így egy egész napot csúsztam és 20 etetést kell megejteni. Majd lesz valahogy,  a dísz úgyis csak bontásra kell.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    Sziasztok, az event szintnek annyi. Az én 38 szintű farmomon a 77 dísztárgynak megfelelő feladatokat adja. Nem volt választási lehetőségem. Szerintem ez a farmszakértő előtti legmagasabb szint. Hát ennyire azért nem vállalkoztam volna.
    Mindenkinek sok sikert.
    A 77-es dísz a 3. nehézség a 6-ból. Csináld bátran, még 3 nehezebb van annál, mint amiben vagy.
    mamma () mondta:
    Sziasztok!
    Örülök hogy ide találtam. Nem volt könnyű mutatvány és eltartott egy ideig.
    Gomba reggel kezdődött és egyből meg is találtam őket a tojás és cukorka szedés módszereivel.
    Nekem egyből 6 szintet ajánlott az ufo, a 6-ost választottam. Nem biztos hogy meglesz mert a küldetések miatt nem tudtam összehangolni a tehenek etetését. így egy egész napot csúsztam és 20 etetést kell megejteni. Majd lesz valahogy,  a dísz úgyis csak bontásra kell.
    Ez érdekes. Nekem az 5. szint volt a maximálisan választható, és ott is 20 tehenet kell etetni.
  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    A lovardában a hirdetőtábla alatt volt eldugva egy, de úgy, hogy csak véletlenül bukkantam rá, semmi nem látszott belőle.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287

    Ez érdekes. Nekem az 5. szint volt a maximálisan választható, és ott is 20 tehenet kell etetni.

    Teljesen igazad van - ellenőriztem - a felkínált legnehezebbet választottam és most délutánra mutat 6 szintet. Reggel tehát nem számoltam meg.
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Timi gratulálok, mert nekem reggel óta csak 450 füzetlapom van, pedig dolgozom a farmon elég rendesen...és azért elég sok mindenem is van...Igaz én hajnali 5-kor beszedtem minden éjszakai dolgot, s szerintem csak utána indult el, így hozzád képest én nagyon nem bizakodom, hogy hamarabb meglesz a 11 ezer, mint a 100 gomba.
    Köszi és neked is meg mindenki másnak is sok szerencsét a munkához aki meg szeretné csinálni az csak keményen termeljen fog az menni..a mostani mutató 3512-n áll 
  • sziasztok én 8 gombát konnyen megtaláltam 2 egyáltalán nem látom --pedig nagyitoval is megnéztem
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 23.09.2015
    Kapa333 mondta:
    Valóban érdekes, tisztán emlékszem hogy direkt a legnagyobbra mentem, és arra is, hogy tegnap este még 5/5 ufót mutatott az event nehézségnél. Most meg már 5/6-t mutat.
    Valami nagyon nem stimmel az új nehézségi szintekkel eszerint, ahogy a többi beírást is olvasom. A feladatokat viszont nekem az ötödik szinten úgy adja, ahogy te feltetted, stimmelnek a mennyiségek. 
    Lehet, hogy ezért tüntették el a GYIK-et? Minek is az, úgyis összekutyulták azóta az egészet. :smiley: 
    (Tetszik az aláírásodban Lobo - szám. :) )
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 24.09.2015
    Sziasztok!

    Itt egy kis segítség a gombászáshoz. Bár a kép nem tökéletes, még egy régebbi ugyanilyen keresgélős eventre csinálták, és azóta már változott kicsit a környezet - garázs áthelyezése. Viszont a helyek nagyon nagy része így is pontos.

    http://img26.dreamies.de/img/506/b/fp5o8iulwro.gif

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Meg tudná mondani valaki, hogy a 4-es szintű event miből mennyit kér?
    Jelenleg a 3-ast csinálom, és érdekelne legközelebb bevállaljam-e a 4-est, vagy se. Tetszik a dísz, talán az újak közül ez tetszik a legjobban.
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Egyébként ez az event meg a 2 másik ami hasonlit ehhez és gyűjtögetni keresgélni kell a dolgokat szóval ez a 3 event mennyi időnként fog jelentkezni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A keresgélős eventek eddig csak húsvétkor voltak, meg ha jól emlékszem télapó és karácsony környékén 1x. Gondolom majd megint lesz cukorkás az ünnepek előtt, gombát meg szerintem bármikor lehet keresgélni, így szerintem ez időszakosan meg fog jelenni, hiszen sokan szeretjük. Szerintem 1-2 havonta jönni fog, de ki tudja. Lehet úgy, mint a doboz csomagoló.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    A keresgélős eventek eddig csak húsvétkor voltak, meg ha jól emlékszem télapó és karácsony környékén 1x. Gondolom majd megint lesz cukorkás az ünnepek előtt, gombát meg szerintem bármikor lehet keresgélni, így szerintem ez időszakosan meg fog jelenni, hiszen sokan szeretjük. Szerintem 1-2 havonta jönni fog, de ki tudja. Lehet úgy, mint a doboz csomagoló.
    Legyen igazad ! :)
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    A keresgélős eventek eddig csak húsvétkor voltak, meg ha jól emlékszem télapó és karácsony környékén 1x. Gondolom majd megint lesz cukorkás az ünnepek előtt, gombát meg szerintem bármikor lehet keresgélni, így szerintem ez időszakosan meg fog jelenni, hiszen sokan szeretjük. Szerintem 1-2 havonta jönni fog, de ki tudja. Lehet úgy, mint a doboz csomagoló.
    Ámen :D:dizzy: 
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Nagyon szépen köszönöm a segítő térképet :) bár eddig én még ügyeskedtem a keresgélésben , de így mégiscsak leegyszerűsíti a dolgunkat...;)
  • vfuly01 (HU1)vfuly01 (HU1) Bejegyzések: 6
    Kapa333 mondta:
    Sziasztok!

    Itt egy kis segítség a gombászáshoz. Bár a kép nem tökéletes, még egy régebbi ugyanilyen keresgélős eventre csinálták, és azóta már változott kicsit a környezet - garázs áthelyezése. Viszont a helyek nagyon nagy része így is pontos.

    http://img26.dreamies.de/img/506/b/fp5o8iulwro.gif

    Végig néztem az összes jelölt helyet de 2-őt még így se találok....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Néha a barna kalapja nagyon beleolvad. Nagyítsd ki a képernyőt és nézd át lépésenként kis területeket.
  • vfuly01 (HU1)vfuly01 (HU1) Bejegyzések: 6
    Néha a barna kalapja nagyon beleolvad. Nagyítsd ki a képernyőt és nézd át lépésenként kis területeket.
    legnagyobbra felnagyítva... 6x átnézve még a kép alapján is amit kappa töltött fel... egyszerűen nem találom...
  • vfuly01 (HU1)vfuly01 (HU1) Bejegyzések: 6
    Megtaláltam.... kitakarta az egyik Zzz jel.... 
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Ma reggel a lovardában a padon is van egy, de olyan a színe, mint a padé. A kurzort lassan mozgatva látszik. Ez nagyon megszívatott ma. Meg olyan helyen is találtam, ahol eddig nem. Két térkép sem mutatta, hogy ott lehetne. De volt! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ma én is fél órát kerestem 1-et, és elbújt a cölöp mögé, ott ahol az eventes dolgok vannak.
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    Ma én is fél órát kerestem 1-et, és elbújt a cölöp mögé, ott ahol az eventes dolgok vannak.
    Szia!

    Köszi, hogy írtad, nekem is az a kis bujdosó okozott gondot :). Így viszont elég hamar sikerült letudnom :).
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Egy kis segítség ehhez a gombás keresgéléshez. Ezen a képen a gombák rejtekhelyeit láthatjátok.

    https://bigfarmtips.files.wordpress.com/2015/09/main-farm-full-picture-fall.jpg

    Zsuzsi
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kapa333 is tett fel 24-én. Azon több van megjelölve lehetséges helyként. Azt már lementettem még akkor! :)
    Meg a régi GYIK-en is volt, amit szintén Kapa tett fel, de az is kevesebbet mutat. Közel annyit, mint ami a 24-i.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Kapa333 is tett fel 24-én. Azon több van megjelölve lehetséges helyként. Azt már lementettem még akkor! :)
    Meg a régi GYIK-en is volt, amit szintén Kapa tett fel, de az is kevesebbet mutat. Közel annyit, mint ami a 24-i.

    Szia! :)

    Ezen 49 kör van. (A szövifa feletti kis fánál két lelőhely van. Egy a lombjában, egy pedig a tövében, emiatt jelölte csak egy körrel.)

    Minden ilyen kereső eventnek megvan a saját 50 lelőhelye, amik közül naponta 10 helyen kapsz újabbakat. Tehát ennél több nincs. Ezek a gombás lelőhelyek.

    Lehet, van átfedés a többivel, nem tudom, mert nem néztem még. Viszont a gombákat csak ezeken a helyeken fogják eldugni. :)

    További minden jót!

    Zsuzsi

  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok!
    Én ma reggel sikeresen letudtam a 11000 receptkönyv lapot..már csak a gombák vannak egyenlőre 100-ból 60..
    de mi van akkor ha valakinek pl csak 1 gomba hiányzik majd a végén? annak nem lehet meg a tuskója? vagy valahogy majd kilehet játszani a hiányzó gombá(ka)t? nem rólam van szó de van egy ismerősöm akinél ez van..
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Én ma reggel sikeresen letudtam a 11000 receptkönyv lapot..már csak a gombák vannak egyenlőre 100-ból 60..
    de mi van akkor ha valakinek pl csak 1 gomba hiányzik majd a végén? annak nem lehet meg a tuskója? vagy valahogy majd kilehet játszani a hiányzó gombá(ka)t? nem rólam van szó de van egy ismerősöm akinél ez van..
    Sajnos, ha csak 1 gomba is hiányzik, nem lesz meg a tuskó! A játékot "kijátszani" nem lehet, de próba-szerencse, hátha nekte
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Én ma reggel sikeresen letudtam a 11000 receptkönyv lapot..már csak a gombák vannak egyenlőre 100-ból 60..
    de mi van akkor ha valakinek pl csak 1 gomba hiányzik majd a végén? annak nem lehet meg a tuskója? vagy valahogy majd kilehet játszani a hiányzó gombá(ka)t? nem rólam van szó de van egy ismerősöm akinél ez van..
    Szia! Biztos felajánlja, hogy aranyért megveheti a hiányzó gombát.
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Na ja a kijátszás szót az aranyra értettem hátha úgy meglehet majd venni vagy nem..és biztos jó pénzért cserébe.
    de a következő frissités is biztos egy event lesz mi más..azzal a hú de szép thaiföldi indiai féle nővel..rengeteg event van de aki komolyan végig tudja vinni az megszedi magát minden félével. :dizzy:  :D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Na ja a kijátszás szót az aranyra értettem hátha úgy meglehet majd venni vagy nem..és biztos jó pénzért cserébe.
    de a következő frissités is biztos egy event lesz mi más..azzal a hú de szép thaiföldi indiai féle nővel..rengeteg event van de aki komolyan végig tudja vinni az megszedi magát minden félével. :dizzy:  :D
    Arannyal az adott napon megkeresheted, hogy meg legyen a 10 tojás. Amennyiben eddig már volt olyan nap, amikor nem lett meg mind a 10, már aranyért sem pótolható. 
Ez a beszélgetés lezárult..