Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 22-i frissítés megbeszélése: Gombászás

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 22.09.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
«134

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.09.2015
    Szerintem igen, a díszek megvannak hozzá. Azt néztem ennél az eventnél meg 6 dísz van, azaz 6 szint lesz..Majd kíváncsi leszek...

    nem tudom hogy kell újat létrehozni, így itt jelzem holnap lesz frissítés.Jön nagymama  a gombákkal. A farmon kívül bárhol lehet majd gombákat keresni, tudjátok, mint régen a tojások, és a cukorkák. Napi 10 cukorka és x cukorka után nyeremény. Tehát lesz a napi 10 gomba, meg x szakácskönyv lapja egyébként.

    lesz a szigeten is szerencsekerék.

    Aztán lesz még valami más is, hogy elindul a 6. lovi és ott virágok lesznek az állatok helyett a képen. meg, hogy az eventeknél lesz egy 5. és 6. szint, így kiegyensúlyozottabbak lehetnek a szintek, valamint lesz valami előkészület valami októberi eseményre, meg hibajavítás.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Szia Maci!
    Szerintem igen, a díszek megvannak hozzá. Azt néztem ennél az eventnél meg 6 dísz van, azaz 6 szint lesz..Majd kíváncsi leszek...

    nem tudom hogy kell újat létrehozni, így itt jelzem holnap lesz frissítés.Jön nagymama  a gombákkal. A farmon kívül bárhol lehet majd gombákat keresni, tudjátok, mint régen a tojások, és a cukorkák. Napi 10 cukorka és x cukorka után nyeremény. Tehát lesz a napi 10 gomba, meg x szakácskönyv lapja egyébként.

    lesz a szigeten is szerencsekerék.

    Aztán lesz még valami más is, hogy elindul a 6. lovi és ott virágok lesznek az állatok helyett a képen. meg, hogy az eventeknél lesz egy 5. és 6. szint, így kiegyensúlyozottabbak lehetnek a szintek, valamint lesz valami előkészület valami októberi eseményre, meg hibajavítás.

    Szia Maci! Honnan tudod hogy lesz frissítés ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Angolon és németen fenn van.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Angolon és németen fenn van.

    Kösz az infót, jó hogy van aki átjár oda is, mert mi nem negyon tudunk semmit :(
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Lesz szerencsekerék a szigeten? ;):D
    remélem valami más zseton kell majd házzá, és nem az, amit a sima szerencsekeréknél használunk
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szerintem igen, a díszek megvannak hozzá. Azt néztem ennél az eventnél meg 6 dísz van, azaz 6 szint lesz..Majd kíváncsi leszek...

    nem tudom hogy kell újat létrehozni, így itt jelzem holnap lesz frissítés.Jön nagymama  a gombákkal. A farmon kívül bárhol lehet majd gombákat keresni, tudjátok, mint régen a tojások, és a cukorkák. Napi 10 cukorka és x cukorka után nyeremény. Tehát lesz a napi 10 gomba, meg x szakácskönyv lapja egyébként.

    lesz a szigeten is szerencsekerék.

    Aztán lesz még valami más is, hogy elindul a 6. lovi és ott virágok lesznek az állatok helyett a képen. meg, hogy az eventeknél lesz egy 5. és 6. szint, így kiegyensúlyozottabbak lehetnek a szintek, valamint lesz valami előkészület valami októberi eseményre, meg hibajavítás.
    szia macika

    klassz lesz ez a friss, imádtam a tojikat meg a cukorkákat is keresgélni :smiley:  remélem már holnap be is kerül a játékba

  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    Lesz szerencsekerék a szigeten? ;):D
    remélem valami más zseton kell majd házzá, és nem az, amit a sima szerencsekeréknél használunk

    Azt írják, hogy ugyanaz a zseton kell hozzá.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szerintem pedig ugyanaz, de a forgatáskor a szigethez kapsz valamit...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    köszi Macika az infót,egy kincs vagy a fórumon :)
    pusza
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.09.2015
    Koszi Bourges,de erdekel mikor mi lesz. Mostansag elotte nap kozlik csak es Kapa sincs mindig itt nezegetni. Igy ha latom mindig fogom jelezni. A fordito nyersen fordit en meg probalom ertelmezni es itt jelezni. 
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Jó volna tudni meglesz-e ma a frissítés.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Jó volna tudni meglesz-e ma a frissítés.
    szia Angel

    mostanában 13 óra után szokott lenni a friss
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Jó volna tudni meglesz-e ma a frissítés.
    szia Angel

    mostanában 13 óra után szokott lenni a friss

    Jó lenne, már keresgélném a gombákat, igaz élőben nem annyira szeretem :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.09.2015

    Jó lenne, már keresgélném a gombákat, igaz élőben nem annyira szeretem :)

    szeretem a gombát több módon is elkészítve kíváncsi is leszek a receptekre :smiley: 
    szal...... jó az nekem du is :smiley:
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Havanna (HU1)Havanna (HU1) Bejegyzések: 2
    Nos, a frissítés megvolt, de gombákat nem lelek...
    Egyátalán volt jelezve ez a frissítés? Sztem nem.  :(
    Persze, a német fórumon ott van, de azt meg nem értem. És nem is akartam odamenni, egyszerűen csak ott találtam magam a magyar fórumból kilépve. :)
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Nos, a frissítés megvolt, de gombákat nem lelek...
    Egyátalán volt jelezve ez a frissítés? Sztem nem.  :(
    Persze, a német fórumon ott van, de azt meg nem értem. És nem is akartam odamenni, egyszerűen csak ott találtam magam a magyar fórumból kilépve. :)

    Nagyon eldugták a gombákat én sem látok semmit, még bolondgombát sem :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nos, a frissítés megvolt, de gombákat nem lelek...
    Egyátalán volt jelezve ez a frissítés? Sztem nem.  :(
    Persze, a német fórumon ott van, de azt meg nem értem. És nem is akartam odamenni, egyszerűen csak ott találtam magam a magyar fórumból kilépve. :)
    Szia!
    Úgy tűnik nem esett még elég eső, hogy a gombák kinőjenek.
    Engem az angol fórumra dobott, ahol azt olvastam, ma lesz ez a frissítés. Pontos időpont nem volt írva.
    A magyaron nem volt kiírás.
    Türelem, lehet, hogy gombát terem!

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! Én megértem, hogy a magyar csak egy kicsi pont a játékban, de mi is megérdemelménk egy normális tájékoztatást, hogy most mi is ez a gombás feladat. Nem Kapát hibáztatom, hisz ő is csak egy játékos, mint mi, amit tud megtesz, de rajta kívűl nincs senki aki segítené a fórumot?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Én szóltam előre, de sajnos az nem hivatalos:) Nem mindig azonnal indulnak a dolgok. A szerencsekerék elindult, de lehet csak reggel indul a gombás...
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Én szóltam előre, de sajnos az nem hivatalos:) Nem mindig azonnal indulnak a dolgok. A szerencsekerék elindult, de lehet csak reggel indul a gombás...
    Szia Maci, nem is téged okollak, jó hogy te nézegeted a német vagy angol fórumot , nélküled még enyyit sem tudnánk :)
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    na ezaz elindult az átalakitott földönkivülis event..első feladat kipipálva ezt már szeretem :D választható szinttel indul nálam big farmer ahol 1320 kukorcát kellett szedni. a jutalom ennél a szintnél jupiter megfigyelőközpont.

    a gombáim még késnek pedig jöhetnének..
  • Öregbá (HU1)Öregbá (HU1) Bejegyzések: 25
    Sziasztok!
    Tudja valaki az event feladatokat?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nekem nagyon tetszik ez az új dísz...azt hiszem ebből sokat szeretnék:)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Nagyon köszönjük, h jelezted előre a frissítést! Amióta Zsuzsi leköszönt árvának érzem magam.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szívesen mindig megteszem, ha látom, hogy lesz és a magam módján jelzem a tartalmát is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nekem nagyon tetszik ez az új dísz...azt hiszem ebből sokat szeretnék:)
    hát akkor hajrá macika :smiley: nem tart senki se vissza :smiley:
    aszem gombázni meg reggel fogunk, ami nem baj, hisz emlékezzünk.... a cukorkánál vagy tojinál volt úgy, h napközben megjelent és az idő elcsúszott, nem jól számolta. ez lesz a legtisztább :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Tica54 (HU1) mondta:
    Nagyon köszönjük, h jelezted előre a frissítést! Amióta Zsuzsi leköszönt árvának érzem magam.
    hát mikor Zsuzsi volt, akkor is volt olyan, hogy egy hét múlva rakta be a frisst, mivel akkor kapták meg :)
    sajna mi mostohák vagyunk ebben a játékban, minden más ország előbbre való, mint a magyarok :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Feltenném, ha tudnék olyan jól angolul vagy németül, de sajnos nem tudok. Így marad a modikra a feladat, én max. a vázát tudtam adni:)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Sziasztok!
    Tudja valaki az event feladatokat?
    Nem biztos, hogy most is ennyi kell és így, mivel újították, de útmutatónak megfelel. :)

    1. feladat

    Gyűjtsd össze a következőt: Kukorica

    15-18-as szintig: 800 kukorica
    19-27-es szintig: 1.000 kukorica
    28-42-es szintig: 1.400 kukorica
    43-54-es szintig: 1.700 kukorica
    55-ös szint felett: 2.000 kukorica


    2. feladat
    Találd meg az UFO alkatrészeket (Termőföldek és gyümölcsöskertek betakarításánál kaphatod a főfarmon)

    15-18-as szintig: 290 alkatrész
    19-27-es szintig: 410 alkatrész
    28-42-es szintig: 520 alkatrész
    43-54-es szintig: 640 alkatrész
    55-ös szint felett: 730 alkatrész


    3. feladat
    Kezdd meg a következő termelését: Tej

    15-18-as szintig: 3 termelés
    19-27-es szintig: 5 termelés
    28-42-es szintig: 8 termelés
    43-54-es szintig: 10 termelés
    55-ös szint felett: 13 termelés


    4. feladat
    Keress bizonyító fényképeket (Istállók és feldolgozó épületek betakarításánál kaphatod a főfarmon)

    15-18-as szintig: 380 fénykép
    19-27-es szintig: 460 fénykép
    28-42-es szintig: 590 fénykép
    43-54-es szintig: 720 fénykép
    55-ös szint felett: 810 fénykép


    5. feladat
    Gyűjtsd össze a következőt: Alma

    15-18-as szintig: 1.900 alma
    19-27-es szintig: 2.500 alma
    28-42-es szintig: 3.500 alma
    43-54-es szintig: 5.300 alma
    55-ös szint felett: 6.700 alma


    6. feladat
    Keress földönkívüli nyomokat (Bármi betakarításánál kaphatod a főfarmon)

    15-18-as szintig: 1.780 nyom
    19-27-es szintig: 2.300 nyom
    28-42-es szintig: 2.900 nyom
    43-54-es szintig: 3.600 nyom
    55-ös szint felett: 4.100 nyom

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Tudja valaki az event feladatokat?
    Nem biztos, hogy most is ennyi kell és így, mivel újították, de útmutatónak megfelel. :)
    drága cowboyom....
    valszeg ezek lesznek a feladatok, de más a beadandó mennyiség :) ez már az első feladatokból látszik
    de arra, h tudjuk mit kell beadni vagy keresni.... nagyon jó
    de ha belegondolok, h az előzőnél a cserkót almára változtatták.... na... hát majd kiderül, ha megcsináljuk :smiley: 
Ez a beszélgetés lezárult..