Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Panasz.

Még nem kaptam választ a feltett kérdésemre , hogy mi ért nem kapom az üdvözlő arany csomagot. Tiszetlettel : zsuzsi4

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Még nem kaptam választ a feltett kérdésemre , hogy mi ért nem kapom az üdvözlő arany csomagot. Tiszetlettel : zsuzsi4
    Szia Zsuzsi!
    Itt a fórumon ugyanolyan játékosok vannak mint te. Itt a dolgokat csak megbeszélni tudjuk, tanácsokat tudunk egymásnak adni.
    Problémáddal a supporthoz kell fordulnod. A supportot a farmod tetején, jobb oldalon találod. (fülhalgatós fejecske Ügyfélszolgálat) Kattints rá, a lap alján találod az ürlapot. Értelemszerűen töltsd ki és küldd el.
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy mért az emailomra jönnek a játékosok problémái?lovas ivett
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy mért az emailomra jönnek a játékosok problémái?lovas ivett
    szia

    menj felül a fekete sávban a neved mellet lévő kis földgömb szerűségre, ott az értesítések beállítására. a megjelenő ablakban állíthatod be, h miről szeretnél értesítést kapni a méledbe :) amire nincs szükséged, ott értelem szerűen vedd ki a pipát :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy mért az emailomra jönnek a játékosok problémái?lovas ivett
    Itt, a fórum tetején a fekete sávban találod a fiók beállítása kis fogaskereket. Kattints a Preferensre és be tudod állítani, hogy miről kérsz értesítést.
  • csigalo (HU1)csigalo (HU1) Bejegyzések: 3
    sziasztok:)
    a projektekből csak 4 db van legújabban
    ez valami hiba, vagy újdonság?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szerintem hiba...Volt ma karbantartás és azóta..
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Probléma hogy a játékból nem lehet belépni a Fórumra.

    a projektek hiánytalanul megjelentek, ezt biztosan javították
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Az eventnél nem számolja a káposztát a számláló nem mükszik vajon miért??
    A többit igen csak a kápit nem :(
    Már volt frissités süti törlés stb de semmi változás!
  • BigOdett (HU1)BigOdett (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok!
    Volt 4 zsetonom tegnap este-elvileg ma megkaptam a nehéz munka után a 4 zsetont-és forgatáskor nyertem még 3 zsetont.Ezzel szemben pörgettem 5 lehetőséget és nullán állok......Akár hogy számolom is ez 11 zseton nem 5.Írjak a supportnak???
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Volt 4 zsetonom tegnap este-elvileg ma megkaptam a nehéz munka után a 4 zsetont-és forgatáskor nyertem még 3 zsetont.Ezzel szemben pörgettem 5 lehetőséget és nullán állok......Akár hogy számolom is ez 11 zseton nem 5.Írjak a supportnak???
    Amennyiben a problémádra választ szeretnél, IGEN!
  • lassú csiga (HU1)lassú csiga (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok !
    A meseidő eventnél nálam sem számolja a káposztát.
    Nem is tudok tovább lépni. Már rég meg kellett volna lennie !

    Ilyenkor mi van ? 

    Üdv mindenkinek :)

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok !
    A meseidő eventnél nálam sem számolja a káposztát.
    Nem is tudok tovább lépni. Már rég meg kellett volna lennie !

    Ilyenkor mi van ? 

    Üdv mindenkinek :)

    Ilyenkor hiba, hiba hátán van a játékban! Amennyiben csináltál már géptakarítást és a problémád továbbra is fennáll, írj a supportnak!
  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    A mese időnél és az egyéb eventéknél is probléma van, a lóversenyt is úgy jelenti, hogy vége, hol ott, reggel még 3 nap volt hátra! Mi történik itt????
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nemrég volt egy hotfix a szervereken, és egy játék újraindításnak már elég kell lennie.
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.Már jeleztem,hogy a freemailomra megy a játékosok technikai hibái,egyéb kérdései.Írtátok mit hol mit tegyek,sikertelen volt.Ma is közel 100 ilyen levelet töröltem.Kicsit unalmas már.Nem hiszem,hogy nem tudtok valamit csinálni.Köszönöm és ne jöjjön több észrevétel!!!!lovas ivett
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.10.2015
    Szia!
     Ha itt a fórumon jobb kéz felől fent a fogaskerékre kattintasz, az a beállítások. Ott Preferences, majd értesítési beállítások rész. Megjelenik sokféle írás, melynek van 2 oszlopa, jelölőnégyzetekkel. Ott ha csak az alsóban van pipa az e-mail oszlopában, sehol máshol ne legyen az első oszlopban pipa, akkor nem fogod megkapni a fórum hozzászólás maileket. ja és ne felejtsd el menteni a beállításokat. Ez biztos, én se kapok jóideje.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Sziasztok! Nagyon dühös vagyok, eltünt kb 1800 aranyam! gyüjtögetem  mióta elkezdtem ezt a játékot, hogy tudjak indítani aranybányát, és mire célhoz érnék eltűnik....ebéd után voltam a gépnél, akkor még megvolt...
    mi történhetett?
    semmit nem vettem, aranyér....nemtudom pontosan, de 1800 körül volt :(((
    SEGÍTSETEK!!!!!!!
    köszönöm...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Nagyon dühös vagyok, eltünt kb 1800 aranyam! gyüjtögetem  mióta elkezdtem ezt a játékot, hogy tudjak indítani aranybányát, és mire célhoz érnék eltűnik....ebéd után voltam a gépnél, akkor még megvolt...
    mi történhetett?
    semmit nem vettem, aranyér....nemtudom pontosan, de 1800 körül volt :(((
    SEGÍTSETEK!!!!!!!
    köszönöm...
    szia

    sajnos csak tanáccsal tudunk segíteni. írnod kell a Supportnak, ők tudják megnézni mi történt
    a Supportot/Ügyfélszolgálatot a fórum főoldalán legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod. kis fejecske fülhallgatóval
Sign In to comment.