Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Frissítés megbeszélése: Titokzatos Ázsia

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 09.01.2016 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Itt beszélgethettek a holnapi frissítésről.


Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Ez akkor azt jelenti, hogy akinél nincs mozi, annál holnaptól sem lesz? Két hét alatt, ahogy Bourges is írta ő jópár aranyat összegyűjtött, de akinek nincs mozija semmit. Tudni valamit mikor lesz mindenkinél mozi?
    Kíváncsian várom az új Ázsia eventet. Szerettem, mert nem kellett beadni, csak termelni, kérdés miben fog változni...
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    Sziasztok! Ez akkor azt jelenti, hogy akinél nincs mozi, annál holnaptól sem lesz? Két hét alatt, ahogy Bourges is írta ő jópár aranyat összegyűjtött, de akinek nincs mozija semmit. Tudni valamit mikor lesz mindenkinél mozi?
    Kíváncsian várom az új Ázsia eventet. Szerettem, mert nem kellett beadni, csak termelni, kérdés miben fog változni...

    Szia!

    Én úgy gondolom, hogy azért van most a kicsi frissítés, mert egészen eddig a mozit javították, tehát nem volt idő nagyobb frissítésre. Szóval én úgy értelmezem hogy holnap a frissítéssel együtt javítják a hibákat is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok

    Kapa

    ha jól értem, akkor az Ázsia kicsit nehezedik és a jövőhéten egy régi event lesz felújítva? azt lehet tudni, h melyik? vagy meglepi? :smile: 
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 14.09.2015
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok

    Kapa

    ha jól értem, akkor az Ázsia kicsit nehezedik és a jövőhéten egy régi event lesz felújítva? azt lehet tudni, h melyik? vagy meglepi? :smile: 
    Szia, Liz! :) Aki kíváncsi, hamar megöregszik ám! Szerintem az az event lesz felújítva, amelyiket nem rontják el... nagyon. Menet közben majd kiderül.  >:):)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok

    Kapa

    ha jól értem, akkor az Ázsia kicsit nehezedik és a jövőhéten egy régi event lesz felújítva? azt lehet tudni, h melyik? vagy meglepi? :smile: 
    hali
    nah azt jó volna tudni, h melyik régi event.......
     volt vmi olyan event, ahol dollárt , és 1 másik is ha jól emlékszem ahol csirketápot és sertéstakarmányt kellett adományozni...azokkal mi lett? Rég kivették a játékból?
    nekem ez a 2 jutott eszembe, mert ezek tényleg régi eventek voltak
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok

    Kapa

    ha jól értem, akkor az Ázsia kicsit nehezedik és a jövőhéten egy régi event lesz felújítva? azt lehet tudni, h melyik? vagy meglepi? :smile: 
    Szia, Liz! :) Aki kíváncsi, hamar megöregszik ám! Szerintem az az event lesz felújítva, amelyiket nem rontják el... nagyon. Menet közben majd kiderül.  >:):)
    Ha jól emlékszem azt igérték mindegyik frissitve lesz, új ajándékokkal. Egyszer talán és müködni is fog - remélem :))

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! A meseidő s a tábor is már megújult, más az event ajándék.Sztem az Ázsiát írta Kapa333, azt fogják "feljavítani", ezért nem jött ma!Majd meglátjuk!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.09.2015

    Szia, Liz! :) Aki kíváncsi, hamar megöregszik ám! Szerintem az az event lesz felújítva, amelyiket nem rontják el... nagyon. Menet közben majd kiderül.  >:):)

    hali Brad :)

    nem baj, majd öregszünk együtt :smiley: hát én is ettől félek :smiley:jövőhéten megtudjuk
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A meseidő s a tábor is már megújult, más az event ajándék.Sztem az Ázsiát írta Kapa333, azt fogják "feljavítani", ezért nem jött ma!Majd meglátjuk!

    szia

    persze, az Ázsiát kicsit nehezítik, de ha még1x elolvasod, utána írja, h egy régi kedves eventet felújítanak, de aról majd csak a jövőhéten tudhatunk meg többet :) az Ázsia viszont holnap jön
  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32

    persze, az Ázsiát kicsit nehezítik, de ha még1x elolvasod, utána írja, h egy régi kedves eventet felújítanak, de aról majd csak a jövőhéten tudhatunk meg többet :) az Ázsia viszont holnap jön
    Ma van a holnap és még nincs sehol!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 15.09.2015
    Sziasztok!
    2 olyan event van, ami eltűnt. Az, amikor pénzt adtunk s annak fejében kaptuk a távcsövet, azaz az adomány az árvaháznak. Volt az, amikor madárházat lehetett szerezni. Lehet ezek lesznek átdolgozva, ki tudja..
    Akkor kellene már ma nekünk is lennie majd mozinak, ha lesz frissítés? Vagy még mindig nem?

    Azt írták a németen, hogy csúszik, és előbb a kicsikkel kezdik, és jön a többi, tehát ha lesz nálunk lesz előbb...csak kérdés lesz-e ma...
    Az angolon meg azt írták negyed 3-kor, hogy a kisebb szerverek már kész vannak...csak nem vettem észre:)
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    Sziasztok!

    Nálam megjelent az Ázsia event, de persze így elsőre nem választhatok nehézségi szintet. Viszont ahogy látom, itt a feladatok sem feltétlen ugyanazok, mint korábban. Az első legalábbis biztosan nem: gyűjts trágyát (nálam 70), termelj almát (nálam 6). Kíváncsi leszek a továbbiakra :)
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Sziasztok!

    Nálam megjelent az Ázsia event, de persze így elsőre nem választhatok nehézségi szintet. Viszont ahogy látom, itt a feladatok sem feltétlen ugyanazok, mint korábban. Az első legalábbis biztosan nem: gyűjts trágyát (nálam 70), termelj almát (nálam 6). Kíváncsi leszek a továbbiakra :)

    Nincs leírás

  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54

    Sziasztok!

    Nálam megjelent az Ázsia event, de persze így elsőre nem választhatok nehézségi szintet. Viszont ahogy látom, itt a feladatok sem feltétlen ugyanazok, mint korábban. Az első legalábbis biztosan nem: gyűjts trágyát (nálam 70), termelj almát (nálam 6). Kíváncsi leszek a továbbiakra :)
    Sziasztok! Nálam is megjelent! Nehézségi fokot én sem tudok választani, de most valami sárkány a fődíj! Az első feladatom ugyanaz, ami a Tied! Nekem nincs is összehasonlítási alapom, mert nem mentettem el az event kiírást!Méreg az, hogy aratás u
  • evatx (HU1)evatx (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Következő a tusfestmény. Földek, ólak adják.
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    evatx (HU1) mondta:
    Következő a tusfestmény. Földek, ólak adják.
    Ez jó hír, mert még akkor a mai napba belefér!:) Kösziii!
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 15.09.2015

    Sziasztok!

    Nálam megjelent az Ázsia event, de persze így elsőre nem választhatok nehézségi szintet. Viszont ahogy látom, itt a feladatok sem feltétlen ugyanazok, mint korábban. Az első legalábbis biztosan nem: gyűjts trágyát (nálam 70), termelj almát (nálam 6). Kíváncsi leszek a továbbiakra :)
    Sziasztok! Nálam is megjelent! Nehézségi fokot én sem tudok választani, de most valami sárkány a fődíj! Az első feladatom ugyanaz, ami a Tied! Nekem nincs is összehasonlítási alapom, mert nem mentettem el az event kiírást!Méreg az, hogy aratás u
    Szia!

    Én sem mentettem el az event leírását, de a trágya nem rémlik. Meg az sem, hogy indítsam 6szor az almák termelését. Lehet, rosszul emlékszem, de régen mintha a  cseresznye játszott volna itt. De ebben nem vagyok biztos.

    Most vettem észre, hogy Kapa333 csinálja az új GYIKot. Örök hála érte :smiley:. Ott már szerepel az Ázsia event leírása.
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!

    Ez volt a régi felállás:

    1.Gyűjtsd össze a következőt: Trágya & Kezdd meg a következő termelését: Cseresznye  most ALMA 
    2.Keresd meg a japán tusfestményeket (Termőéföéldek és istállók betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    3.Gyűjtsd össze a következőt: Tojás & Káposzta & Rizs
    4.Keress cseresznyevirágot (Gyümölcsöskertek betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    5.Szállítsd a következőt: Sertéstakarmány ide: Sertéstelep & Gyűjtsd össze a következőt: Sertéstakarmány
    6.Keresd meg az origami darukat (Bármi betakarításánál kaphatod a
  • Zsolt940718 (HU1)Zsolt940718 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Engem jobban érdekel a következő frissítés mibenléte..gombaházikó van a képen..csak nem behozzák a gomba termesztést a játékba? jó lenne tetszene..ha már egyszer gombaházikó szerepel akkor gondolom az lesz :) finom a gomba és látványnak is szép.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    engem viszont az érdekelne, ha valaki tudná a választ, h mitől függ, az egyik farmon 5x kell almát termelni a másikon 6x. viszont a trágya marad 70
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok!
    Engem jobban érdekel a következő frissítés mibenléte..gombaházikó van a képen..csak nem behozzák a gomba termesztést a játékba? jó lenne tetszene..ha már egyszer gombaházikó szerepel akkor gondolom az lesz :) finom a gomba és látványnak is szép.
    De igen gomba gyűjtés-keresés lesz mert Matilda néni is gombákat tart a kezében meg talán a kosárban is. És hát a való életben is a gombát kell sokat keresni mig találsz főleg ehetőt (erdei gombára értve). 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    engem viszont az érdekelne, ha valaki tudná a választ, h mitől függ, az egyik farmon 5x kell almát termelni a másikon 6x. viszont a trágya marad 70
    Szia Líz!
    Erre itt a szöviben mi is kiváncsiak vagyunk, mert 152 szinten nekem 5, szövitársamnál 65. szinten 6 almát kell termelni.
  • cukibaby (HU1)cukibaby (HU1) Bejegyzések: 5
    sziasztok !
    egy olyan kérdésem lenne hogy az előző eventet megcsináltam és megkaptam egy 74 es szintű hullámok szűzlányát de véletlen nem a főfarmra tettem ki hanem a virágra azt ha lebontom újra lehet építeni vagy nem???
    köszi
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok !
    egy olyan kérdésem lenne hogy az előző eventet megcsináltam és megkaptam egy 74 es szintű hullámok szűzlányát de véletlen nem a főfarmra tettem ki hanem a virágra azt ha lebontom újra lehet építeni vagy nem???
    köszi
    sajnos nem
    ha elbontod, nemtod újraépiteni, csak ha kövi alkalommal újra megcsinálod az adott e evit és kapsz újat

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok !
    egy olyan kérdésem lenne hogy az előző eventet megcsináltam és megkaptam egy 74 es szintű hullámok szűzlányát de véletlen nem a főfarmra tettem ki hanem a virágra azt ha lebontom újra lehet építeni vagy nem???
    köszi
    szia
    sajnos csak arra a farmra teheted újra ki, ahol már volt :(
  • cukibaby (HU1)cukibaby (HU1) Bejegyzések: 5
    köszi szépen akkor ujra meg kell csinálnom :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Líz!
    Erre itt a szöviben mi is kiváncsiak vagyunk, mert 152 szinten nekem 5, szövitársamnál 65. szinten 6 almát kell termelni.
    szia Kati
    érdekes nagyon, mert a nagyobbik farmon 340 tusfestményt kér, a kisebbiken meg 360-at
    ezt tényleg jó lenne tudni miért van így vagy csak megint valami kis hibácska?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Kati
    érdekes nagyon, mert a nagyobbik farmon 340 tusfestményt kér, a kisebbiken meg 360-at
    ezt tényleg jó lenne tudni miért van így vagy csak megint valami kis hibácska?
    Már ne emlékszem milyen témában, de régebben olvastam itt a fórumon, hogy az alacsonyabb szinten lévőknek magasabb volt a teljesítési szám. Lehet, ez is ilyen.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Már ne emlékszem milyen témában, de régebben olvastam itt a fórumon, hogy az alacsonyabb szinten lévőknek magasabb volt a teljesítési szám. Lehet, ez is ilyen.
    hát nem tom, nem emléxem, viszont akkor eléggé kiszúrás velük. mert ennek fordítva kellene lennie
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.09.2015
    Már ne emlékszem milyen témában, de régebben olvastam itt a fórumon, hogy az alacsonyabb szinten lévőknek magasabb volt a teljesítési szám. Lehet, ez is ilyen.
    Szia! :)

    Ezt nem tudom ki írta korábban, de nem igaz. :smiley:  A kicsiknek soha nem kellett többet gyűjteni, mint a nagyoknak. :) De most nem is ez a lényeg. :) Maximum az arányokról lehetne vitát nyitni, viszont ott a kicsik nyernének, mert nekik nehezebb :)
    Nálunk is ugyanaz a helyzet, ahányan vagyunk 55. szint felett, annyiféle variációban jönnek elő a feladatok. :)

    nálam ezek voltak (177-es a farmom szintje):
    1. Gyűjtsd össze: 70 trágya, Indítsd el: 5 alma (jutalom: 3 rizsmag, 80 prémium csirketakarmány)
    2. Találd meg: 340 japán tusfestmény - földek, ólak adják (jutalom: 60 TP, 6 rizs)
    3. Gyűjtsd össze: 1960 káposzta, 720 rizs, 2000 tojás (jutalom: 150 ezer dollár, 60 trágya, 50 prémium sertéstakarmány)
    4. Találd meg: 1200 cseresznyevirág - gyümölcsöskertekben (jutalom: 100 Tapasztalatpont)
    5. Gyűjtsd össze: 450 sertéstakarmány, Indítsd el: 45-ször a sertésólakat (jutalom: 240 ezer dollár, 3 rizsmag)
    6. Gyűjtsd össze: 2200 origamidaru - bárhonnan jöhet a fő farmon betakarításkor (jutalom: 190 TP)

    Láthatjátok, a feladat teljesítéséhez szükséges mennyiségek változtak, a jutalmak nőttek.
    De úgy néz ki, a szakértős szintek miatt csak az első feladatot változtatták meg, nem cseresznyét kell indítani "százezerszer", hanem almát. Kizárólag Bourges-nek van a "szakértő szakértője szinthez" elég cseresznyés kertje (tudjuk, a csapatmunka miatt). :)  Szóval a többi játékosra is gondoltak, akik az almáskertből telepítenek többet. :)

    Zsuzsi

    ui: undorítóak ezek a smiley jelek
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.09.2015
    Cééééja Zsú
    1000 éve és köszi az infót,akkor küldöm a csapatnak a feladatsort :D 
    De te hogy csini 6 ost?Neked miért van szakértős szinted?Nem értem,ahogy azt sem,hogy valakinek 5 valakinek 6 almát kell indítani.
    És végre valamibe jó lennék a sok cserkómmal és nem átváltják almára?Abból csak 4 van :(
    De miért is lepődök meg..... :D

    Post edited by bourges (HU1) on
Ez a beszélgetés lezárult..