Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

3. szülinap megbeszélése

Itt beszélgethettek a 3. szülinapról, csak hogy legyen erről is beszélgetős téma.

Hozzászólások

  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Én befejeztem a szülinapi eventet! Nem vagyok elragadtatva az ajándéktól, egy zászló 400 kütyüért! Jobban is kitehettek volna magukért! A játék közben, ma délutáni karbantartás, az valószínű plusz ajándék volt részükről a zászló mellé!
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok!
    Ez a szülinap nem egy nagy durranás.Olyan mint a szegények Karácsonya,fa van ajándék talán jövőre.
  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    Szülinapi emailt kaptunk,harmadmagammal 
    Különböző ajándék van felsorolva, de a vedd át gombra kattintva azt üzenik, hogy nem sikerült jóváírni a kreditet.

    Nesze semmi, fogd meg jól.


  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Szülinapi emailt kaptunk,harmadmagammal 
    Különböző ajándék van felsorolva, de a vedd át gombra kattintva azt üzenik, hogy nem sikerült jóváírni a kreditet.

    Nesze semmi, fogd meg jól.


    Mára már megjavult. Ma már jóvá tudták írni a kreditet. Volt az ajándékok között arany, és dollár, meg mittom milyen magok.

  • Hasznos (HU1)Hasznos (HU1) Bejegyzések: 4
    Rosszabb mint volt. A hétig nem tudtam bejönni. Megcsinálom a feladatot és minden vissza jön. Kezdhetem elölről.
    Csa a ráford jtott költséget sajnálom.
    Akartam ismerősöket hívni, de inkáb keressenek mást...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát a szülinapi játéknak annyi értelme volt,hogy már nem egy natur koporsó díszeleg a farm felett,hanem fel van virágozva.Ízléstelen,félelmetes és még ajcsi se jár érte.Vagyis hát a zászló,aminek nincs helye,mert vagy ezt tesszük ki,vagy azt.Az e-mail-es ajándék meg olyan mint a mikulás.Van akihez jár,van akihez nem.Lehet én rossz vok,mert hozzám soha nem jön,így marad a lobogó.Úgy látszik a GG a halottakat jobban bírja,akkor legalább díszt is kaptunk.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Hát a szülinapi játéknak annyi értelme volt,hogy már nem egy natur koporsó díszeleg a farm felett,hanem fel van virágozva.Ízléstelen,félelmetes és még ajcsi se jár érte.Vagyis hát a zászló,aminek nincs helye,mert vagy ezt tesszük ki,vagy azt.Az e-mail-es ajándék meg olyan mint a mikulás.Van akihez jár,van akihez nem.Lehet én rossz vok,mert hozzám soha nem jön,így marad a lobogó.Úgy látszik a GG a halottakat jobban bírja,akkor legalább díszt is kaptunk.
    Te,nem lehet hogy van valami régi e-mail címed és arra küldi?
  • Icu-cicu (HU1)Icu-cicu (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Hát a szülinapi játéknak annyi értelme volt,hogy már nem egy natur koporsó díszeleg a farm felett,hanem fel van virágozva.Ízléstelen,félelmetes és még ajcsi se jár érte.Vagyis hát a zászló,aminek nincs helye,mert vagy ezt tesszük ki,vagy azt.Az e-mail-es ajándék meg olyan mint a mikulás.Van akihez jár,van akihez nem.Lehet én rossz vok,mert hozzám soha nem jön,így marad a lobogó.Úgy látszik a GG a halottakat jobban bírja,akkor legalább díszt is kaptunk.
    Te,nem lehet hogy van valami régi e-mail címed és arra küldi?
    Sziasztok !
    Nekem is ez a bajom !
    Egy régi e-mail címmel enged be csak,valószínű arra küldte az ajit is,mert én se kaptam!De bezzeg a sok admin üzi az jön !:(
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nekem csak 1 címem van, de soha nem jött rá semmiféle ajándék. Én egy szegény, szerencsétlen, elnyomott és szeretetre meg ajándékra kiéheztetett kisparaszt vagyok. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Te,nem lehet hogy van valami régi e-mail címed és arra küldi?

    Szia Fodorme
    Hát ha ők tudnak valami régi e-mail címet tőlem,akkor valszeg van valami sherlock holmes a csapatba,mert én 1 címmel regiztem és semmi mást nem adtam meg soha a GG nek.A sok fórumos szarság jön rá,tehát akkor tudják,hogy itt játszom,csak mikor ajcsi szórás van,akkor felejtik el.Igazából nekem ez nem újdonság,hisz még 1 ajcsit sem kaptam meg a kezdő ajcsin kívül (5-ös szinten),de azóta ki vok közösítve és kakilnak rám.Bár ez kölcsönös :D
  • ArvaHanna (HU1)ArvaHanna (HU1) Bejegyzések: 1
    Nekem sem jött ajándék email,de van valami videó, na az sem jön :(

  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Sziasztok!
    Emilben előtte több ajcsit kaptunk, pontosan nem emlékszem hogy mit, de vagy 5 félét
Ez a beszélgetés lezárult..