Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Javaslat az új fórum jobbá tétele érdekében!

elsősorban nagyon jó lenne, ha az óra 24 órás változatot kapna!
a játékból lehessen ugyan úgy belépni, mint a régi fórumra, ne kelljen a jelszót állandóan beírogatni!
és persze csinálják már meg rendesen, h bejusson mindenki mindenféle praktikák nélkül, és ha lehet, akkor magyar oldalra ( ha már magyar szerveren vagyunk :) )

Hozzászólások

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    Egyetértek Lizzel, és folytatnám a sort:
    1.) A játékból lehessen közvetlenül a fórumba lépni, jelszavak és praktikák nélkül, ahogy rég.
    2.) Az óra legyen 24 órás, mint eddig. (Nem szeretnék PM-AM jelzést sem, az olyan idegen.)
    3.) Tegyék vissza a nevünk mellé a kis zöld kört, hogy látható legyen, ha valaki online van. Persze, itt ne zöld kör legyen, mert zöld az alap, de valahogy jelezzék.
    4.) Jobboldalt azt, hogy ki van online, ne a ronda szmájlik jelöljék, és egeret kelljen húzogatni, hogy lássam a nevet, hanem legyen névsor, mint eddig, és csak ennek a fórumnak a tagjairól, ne ömlesztve, mert nekem most úgy tűnik, hogy itt van minden náció. 
    5.) Ha már hátteret adtak, legyen erősebb a fekete betűszín. 
    6.) Több mindent lehessen állítani, ne csak az értesítéseket. Pl. az időzónát, és a hsz-ek sorrendjét, (legfrissebb legfelül a topikon belül) a privát üzenet letiltást stb.,mint a régiben. Engem nagyon zavar a rengeteg scrollozás, így nem fogom használni a fórumot, mert idegesít.
    7.) Lehet, hogy van, de én nem láttam, viszont kellene a lap aljára egy "ugrás a tetejére" gomb.
    8.) A hsz szerkesztése így nincs jól, időkorláttal. Bár én se egy órán belül, se túl nem tudtam eddig szerkeszteni. 
    9.) Az idézés sem tökéletes, törölgetni kell, mert emeletesen idéz.
    10.) Ahogy eddig, most is sorszámozzák a hsz-eket topikon belül. Jó volt hivatkozni a hsz sorszámára például, meg az ember tudta, hol jár, az elején, vagy a végén.
    11.) Pozitív, hogy lehet reagálni elutasítom-egyetértek-tetszik-LOL-lal, de a Feljelentés gusztustalan, legalább dugják el a végére, hogy ne virítson az ember szemébe. 
    12.) A friss beírások  mutatása lehetne egyszerűbb, mert az eddig leírt módszerek szörnyen macerásak az eddigi - új hozzászólások - egy kattintáshoz képest. 
    Na, egyelőre ennyi jutott az eszembe. Bár nem tudom, minek tépem a szám. :( 

    Ó, nem, kiegészítem. Legyen végre rendesen magyar nyelvű, mert nekem pl. a beállítások Preferences, és most, a módosításkor se magyarul jelent meg a kis piros felirat. 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Brad Boy () mondta:
    Egyetértek Lizzel, és folytatnám a sort:
    1.) A játékból lehessen közvetlenül a fórumba lépni, jelszavak és praktikák nélkül, ahogy rég.
    2.) Az óra legyen 24 órás, mint eddig. (Nem szeretnék PM-AM jelzést sem, az olyan idegen.)
    3.) Tegyék vissza a nevünk mellé a kis zöld kört, hogy látható legyen, ha valaki online van. Persze, itt ne zöld kör legyen, mert zöld az alap, de valahogy jelezzék.
    4.) Jobboldalt azt, hogy ki van online, ne a ronda szmájlik jelöljék, és egeret kelljen húzogatni, hogy lássam a nevet, hanem legyen névsor, mint eddig, és csak ennek a fórumnak a tagjairól, ne ömlesztve, mert nekem most úgy tűnik, hogy itt van minden náció. 
    5.) Ha már hátteret adtak, legyen erősebb a fekete betűszín. 
    6.) Több mindent lehessen állítani, ne csak az értesítéseket. Pl. az időzónát, és a hsz-ek sorrendjét, (legfrissebb legfelül a topikon belül) a privát üzenet letiltást stb.,mint a régiben. Engem nagyon zavar a rengeteg scrollozás, így nem fogom használni a fórumot, mert idegesít.
    7.) Lehet, hogy van, de én nem láttam, viszont kellene a lap aljára egy "ugrás a tetejére" gomb.
    8.) A hsz szerkesztése így nincs jól, időkorláttal. Bár én se egy órán belül, se túl nem tudtam eddig szerkeszteni. 
    9.) Az idézés sem tökéletes, törölgetni kell, mert emeletesen idéz.
    10.) Ahogy eddig, most is sorszámozzák a hsz-eket topikon belül. Jó volt hivatkozni a hsz sorszámára például, meg az ember tudta, hol jár, az elején, vagy a végén.
    11.) Pozitív, hogy lehet reagálni elutasítom-egyetértek-tetszik-LOL-lal, de a Feljelentés gusztustalan, legalább dugják el a végére, hogy ne virítson az ember szemébe. 
    12.) A friss beírások  mutatása lehetne egyszerűbb, mert az eddig leírt módszerek szörnyen macerásak az eddigi - új hozzászólások - egy kattintáshoz képest. 
    Na, egyelőre ennyi jutott az eszembe. Bár nem tudom, minek tépem a szám. :( 

    Ó, nem, kiegészítem. Legyen végre rendesen magyar nyelvű, mert nekem pl. a beállítások Preferences, és most, a módosításkor se magyarul jelent meg a kis piros felirat. 
    Drága barátom,nem vagy Te egy kicsit igényes? :D Nekem a kinézete sem tetszik,különben is utálom a zöldet.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Egyébként igazad van,mindenki itt van aki fórumozik tán az összes országból.
    A feljelent "gombot" kapásból törölhetnék is,nem is értem minek van.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    fodorme () mondta:
    Drága barátom,nem vagy Te egy kicsit igényes? :D Nekem a kinézete sem tetszik,különben is utálom a zöldet.
    Wáháhááá.... :D Igényes lennék? :) Szerintem csak elkanászodtam a "régi, újításra érett, elavult, pocsék", GYIK-kel ellátott, jól kezelhető és átlátható fórumunkon, ahol mindezen funkciók megvoltak, mielőtt korszerűsítették.  >:) A dizájnról meg valóban lehetne beszélni, mert ronda, de ezzel már kiegyeznék, ha normálisan lehetne használni.
    A Feljelent gomb egyébként arra szolgálna, hogy a modinak lehessen jelezni a sértő, szabályellenes stb. hsz-eket, akkor könnyebben megtalálja és törli. Felőlem legyen, de miért azzal kezdődik a sor, amit ezer évben esetleg egyszer használunk?
    Arról meg, hogy mindenki itt van... nekem most van két megválaszolatlan valamim, amit kijelez jobboldalt, felül, az ötödik sorban, a Csoportok alatt. Ha rákatt, akkor nem találok semmit, illetve tegnap volt ott valami olasz levél, vagy hsz, ezt nem tudtam eldönteni. Hát, az nem is lesz megválaszolva, carramba! :D

    Kieg: Itt jelzi ki a meg nem válaszolást:



    És ez az egyik, amit kaptam, a másik már eltűnt, de fogalmam sincs, hogy most a kezemet kérik meg, vagy az anyukámat szidják. Szóval nem értem, de nem örülök, ha külhoniak előtt most épp bunkó magyarnak tűnök, mert nem írok semmit. Csak hát lövésem sincs, még Colttal se, hogy ez mi a búbánat. Egyedül a Muchas gracias-t értem.


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    szia Brad!

    most beléd írok, mert valamit nem jól csiniztem és nem enged másképp írni :smiley:  de talán nem harizol meg érte. majd még ezt is megnézegetem, mert állandóan ment és nem tom hol törölhetném a hsz-t, mert mégsem gomb nincs :(
    szal tegnap én is megijedtem, mikor jobb oldalon tele volt idétlen smile-kkal. azt hittem valami horror helyre kerültem, pedig csak a németekhez repített. tiszta szőrnyecskék illúzió volt :smiley: tényleg jó az, h vannak alul "reakciós" gombok, de azért a régi sokkal jobb volt. bár lehet csak szokni kell, de ahhoz meg kell javítgatni még elég rendesen, h normálisan használható legyen. remélem a többi náció is berzenkedik és átalakítják kicsit
    Brad Boy () mondta:

    Wáháhááá.... :D Igényes lennék? :) Szerintem csak elkanászodtam a "régi, újításra érett, elavult, pocsék", GYIK-kel ellátott, jól kezelhető és átlátható fórumunkon, ahol mindezen funkciók megvoltak, mielőtt korszerűsítették.  >:) A dizájnról meg valóban lehetne beszélni, mert ronda, de ezzel már kiegyeznék, ha normálisan lehetne használni.
    A Feljelent gomb egyébként arra szolgálna, hogy a modinak lehessen jelezni a sértő, szabályellenes stb. hsz-eket, akkor könnyebben megtalálja és törli. Felőlem legyen, de miért azzal kezdődik a sor, amit ezer évben esetleg egyszer használunk?
    Arról meg, hogy mindenki itt van... nekem most van két megválaszolatlan valamim, amit kijelez jobboldalt, felül, az ötödik sorban, a Csoportok alatt. Ha rákatt, akkor nem találok semmit, illetve tegnap volt ott valami olasz levél, vagy hsz, ezt nem tudtam eldönteni. Hát, az nem is lesz megválaszolva, carramba! :D

    Kieg: Itt jelzi ki a meg nem válaszolást:

    És ez az egyik, amit kaptam, a másik már eltűnt, de fogalmam sincs, hogy most a kezemet kérik meg, vagy az anyukámat szidják. Szóval nem értem, de nem örülök, ha külhoniak előtt most épp bunkó magyarnak tűnök, mert nem írok semmit. Csak hát lövésem sincs, még Colttal se, hogy ez mi a búbánat. Egyedül a Muchas gracias-t értem.

    Post edited by Kapa333 (HU1) on
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65



    most ez a szerencsétlen is eltévedt,vagy Brad lelkét csesztetik? khm....nem tudom nevessek vagy csodálkozzak...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    jó lenne még kint a főoldalon az altopikok nevét kivastagitani, mert kicsit beleveszik a környezetbe
    jaaa
    és ha kilépek lehetne magyarban találni magam? mert engem folyton a németre visz
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Komolyan mondom,ahogy telnek a napok,ez egyre gázabb ez a fórum.Még első nap úgyahogy tetszett is,de már így 3 nap után irritál.Ez a gusztustalan zöld szín alapból,legalább valami light-os babazöld lenne.A szemem már szétvitte.
    Aztán ez a ez írta ez írta ez írta és ut jön hogy ki mit is írt és beterít egy fél oldalt.....minek?kit érdekel ki írta meg ki kapcsolódott be.Ha valaki fórumozós az úgyis követ minden hsz-t,aki meg nem az magasról szarik rá hogy ki írta kinek aki ut válaszolt rá,majd megint írt és a valaki.......Szörnyű.
    Egy 10 soros hsz megírása alatt,automatikusan vagy 50x elmenti amit írni akarok anélkül,hogy rámennék a mentésre.Remélem nem a gépem szemeteli ilyenkor.
    Meg az óra is gáz,ha csak este jövök,akkor azt sem tom hogy az illető reggel vagy este 6 kor írta amit írt.Mert még a reggel 6 ost láttam,de vajon az a reggel 6,vagy már az esti,amit még nem láttam.
    Az összevont hsz-t itt hogy kell csini,ha 5 embernek akarok írni?Akkor berakja az 5 ember hsz-át,az ő 6 emberrel való beszélgetésével együtt?És ha az úgy nem fér ki?Akkor 2 oldalra teszi?
    Meg az előttem szólóknak minden észrevételével egyetértve rá kell jönnöm,hogy mivel a lényeg le van mentve a régi fórumról,így szer én sem jövök már,csak ha nagyon kell valami,mert 20 perces olvasás után az ember fejgörcsöt kap,halovány betű méregzöld háttérrel,meg szemetbántó nem is tom milyen ez az oldalszín.Brrr
    Úgyhogy további jó fórumozást
    Pusszantás
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 09.09.2015

    Az összevont hsz-t itt hogy kell csini,ha 5 embernek akarok írni?Akkor berakja az 5 ember hsz-át,az ő 6 emberrel való beszélgetésével együtt?És ha az úgy nem fér ki?Akkor 2 oldalra teszi?

    szia bourges
    katt az idéz re és ha berakja a másik emberrel való beszélgetését is az akinek irnál simán csak kitörlöd
    ha több embert idéznél a hsz edben, csak megkeresed a hozzászólásaikat és katt az idéz re(ezek mind megjelennek majd a piszkozaton függetlenül attól, h 2 vagy több felhasználótól időzted) és törlöd a felesleges idézést is. tehát minden hsz -nál katt az idéz-re, amelyiket szeretnéd idészni
    itt nem úgy van, mint a régin, h kiválasztjuk, h ki hsz ét idézzük és az be kell jelölni,itt csak simán katt az idéz re ,akiét akarod idézni és auto berakja az egészet  és máris irhatsz
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Az összevont hsz-t itt hogy kell csini,ha 5 embernek akarok írni?Akkor berakja az 5 ember hsz-át,az ő 6 emberrel való beszélgetésével együtt?És ha az úgy nem fér ki?Akkor 2 oldalra teszi?

    szia bourges
    katt az idéz re és ha berakja a másik emberrel való beszélgetését is az akinek irnál simán csak kitörlöd
    ha több embert idéznél a hsz edben, csak megkeresed a hsz-ét és katt az idéz re és törlöd a felesleges idézést is.
    itt nem úgy van, mint a régin, h kiválasztjuk, h ki hsz ét idézzük és az be kell jelölni,itt csak simán katt az idéz re ,akiét akarod idézni és auto berakja az egészet  és máris irhatsz

    Hali Sestri!

    Nekem meg azt mond meg légyszi hogy hogy tudok belejavítani a már elküldött hsz-ba mert már egy párszor megkártyáztam a fórumot emiatt.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 09.09.2015

    Nekem meg azt mond meg légyszi hogy hogy tudok belejavítani a már elküldött hsz-ba mert már egy párszor megkártyáztam a fórumot emiatt.

    szia fodorme
    ez is egyszerű :)
    van a zöld csik, a hsz ednél, ahol irja a nevedet, időt stb.A zöld csik végén (jobb oldalán, ahol irja az időt) van 1 csavarszerűség, vagy mittom én hogy mi, arra katt és megjelenik 1 olyan, h módositás, arra  is katt és akk máris módosithatod a hsz -od
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Nekem meg azt mond meg légyszi hogy hogy tudok belejavítani a már elküldött hsz-ba mert már egy párszor megkártyáztam a fórumot emiatt.

    szia fodorme
    ez is egyszerű :)
    van a zöld csik, a hsz ednél, ahol irja a nevedet, idót stb.A zöld csik végén (jobb oldalán, ahol irja az időt) van 1 csavarszerűség, vagy mittom én hogy mi, arra katt és megjelenik 1 olyan, h módositás, arra  is katt és akk máris módosithatod a hsz -od

    Igen ezt csináltam és a már elküldöttbe nem engedett beírni viszont ha megidéztem és javítottam betette mégegyszer.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.09.2015

    Igen ezt csináltam és a már elküldöttbe nem engedett beírni viszont ha megidéztem és javítottam betette mégegyszer.

    próbáld meg még1x, mert ahogy Sestri leírta, úgy kell módosítani. viszont tegnap "beteg" volt a fórum és lehet azért nem engedte. szrtm még ma se gyógyult meg igazán :smiley:

    na ne már..........
    mindjárt eldobom az agyam........ végre 24 órás lett az idő?
     :smiley:  egyet rontanak, egyet javítanak? vagy hogy is van ez? :smiley: 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Liz65 (HU1) mondta:

    Igen ezt csináltam és a már elküldöttbe nem engedett beírni viszont ha megidéztem és javítottam betette mégegyszer.

    próbáld meg még1x, mert ahogy Sestri leírta, úgy kell módosítani. viszont tegnap "beteg" volt a fórum és lehet azért nem engedte. szrtm még ma se gyógyult meg igazán :smiley:

    na ne már..........
    mindjárt eldobom az agyam........ végre 24 órás lett az idő?
     :smiley:  egyet rontanak, egyet javítanak? vagy hogy is van ez? :smiley: 

    Az semmi de most úgy jöttem be a játékból hogy be se jelentkeztem,na erre varjá gombot. :D
    Egyébként tegnap délután már felemás volt az óra és még vissza is állt vagy 2 órával.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Az semmi de most úgy jöttem be a játékból hogy be se jelentkeztem,na erre varjá gombot. :D
    Egyébként tegnap délután már felemás volt az óra és még vissza is állt vagy 2 órával.

    hát veled  bizti kivételeznek :smiley:  tőlem kíméletlenül kérték a belépési adatokat :smiley:
    tegnap nem voltam csak reggel, de akkor még nyomi volt az óra. most láttam, h müxik rendesen. remélem nem az a tervük, h mire ezt a fórumot alkalmassá teszik a használatra, utána megint újat raknak majd fel :smiley: de végül is nem az a gond, hanem ne töröljék a jól működő progit míg az új nem stabil. nem beszélve a GYIK-ról is
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én már kimentettem az összes event leírását a saját gépem merevlemezére. Onnan aztán a GGS nem tudja letörölni. De amit lehet, azt ki fogom másolni. Nehogy mégegyszer így járjunk. Apránként csinálok magamnak biztonsági másolatot. Bizos, ami fix!  :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Én már kimentettem az összes event leírását a saját gépem merevlemezére. Onnan aztán a GGS nem tudja letörölni. De amit lehet, azt ki fogom másolni. Nehogy mégegyszer így járjunk. Apránként csinálok magamnak biztonsági másolatot. Bizos, ami fix!  :)

    hát ja
    de ki gondolta volna, h ennyi eszük van? már bocsi
    mellesleg, ha tudom, h elesek......
    meg nem fordult volna soha a fejemben, h így alakul. nálunk szervercserénél a régi szerver még mindig elérhető közelségben és jól is tettük, mert bizony szükség volt a régi progiból fájlokra, h működjön rendesen és az adatbázist is visszatudtuk tölteni
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nekem a mostani új (4 éves) gépemre be lett rakva a régi lemez is, minden ottani anyag a rendelkezésemre áll. Van, mikor a most készített akármit oda mentem. Miért ne? De kidobni a régi adatokat, mert majd lesz egy új adatbázis? EZ a német precizitás? Én egészen másképp tudtam. Magad uram, ha szolgád nincs! 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nekem a mostani új (4 éves) gépemre be lett rakva a régi lemez is, minden ottani anyag a rendelkezésemre áll. Van, mikor a most készített akármit oda mentem. Miért ne? De kidobni a régi adatokat, mert majd lesz egy új adatbázis? EZ a német precizitás? Én egészen másképp tudtam. Magad uram, ha szolgád nincs! 
    hát a fura az, h én is úgy tudtam a németek nagyon pöpecek. de ez kicsit ellentmond a játékos éveim alatt tapasztaltak során :smile: 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:

    hát a fura az, h én is úgy tudtam a németek nagyon pöpecek. de ez kicsit ellentmond a játékos éveim alatt tapasztaltak során :smile: 
    Szia Líz!
    Én is úgy tudtam! Eddig!
    Most sikerült bejutnom a fórumra, úgy, hogy írni is tudok. Idáig, ha be is jutottam, mert tetszett nekik a jelszavam, csak olvasni tudtam az írásaitokat. Az igért tiltakozásomat már megtettem! Írtam a supportnak, számot kaptam, de választ nem. Lehet nem dicséretnek vették? (én se annak szántam).
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Líz!Én is úgy tudtam! Eddig!Most sikerült bejutnom a fórumra, úgy, hogy írni is tudok. Idáig, ha be is jutottam, mert tetszett nekik a jelszavam, csak olvasni tudtam az írásaitokat. Az igért tiltakozásomat már megtettem! Írtam a supportnak, számot kaptam, de választ nem. Lehet nem dicséretnek vették? (én se annak szántam).
      szia Kati :smile:

    dicséretnek biztos nem :smiley:  viszont tudjuk, h nem naprakészek, várni kell rájuk :smile:kevesen vannak, így elég sok idő, míg válaszolnak nekünk. csak egy CM-ünk van, ha jól látom és tudom :smile: .. Arax
    nem tok mást mondani, mint türelem :smile:
    nekem már egész rózsakertem van :smiley: 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
      szia Kati :smile:

    dicséretnek biztos nem :smiley:  viszont tudjuk, h nem naprakészek, várni kell rájuk :smile:kevesen vannak, így elég sok idő, míg válaszolnak nekünk. csak egy CM-ünk van, ha jól látom és tudom :smile: .. Arax
    nem tok mást mondani, mint türelem :smile:
    nekem már egész rózsakertem van :smiley: 

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Bocsi! Valahogy lemaradt az én szövegem!
    Nekem is van már jó nagy rózsakertem, igaz, kicsit még tüskés benne a rózsa.
    Mint már sokan írták, a remény hal meg utoljára.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.09.2015
    Bocsi! Valahogy lemaradt az én szövegem!
    Nekem is van már jó nagy rózsakertem, igaz, kicsit még tüskés benne a rózsa.
    Mint már sokan írták, a remény hal meg utoljára.
    Kata
    a remény mindig az uccsó :smile::smile:

     ( Kapa van még radírod? :smiley: )
    csak szólj..... tod, h neked mindent :smile: 
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Borzasztó ez a fórum! Még mindig nem ismerem ki magam rajta.
    Így alig alig nézek be, már olvasni sem járok ide. Teljesen elszakadok tőletek.
    Én szívesen visszavenném a régi Fórumot.

Sign In to comment.