Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

11722

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    kukorica5 írta: »
    Meg tudná mondani valaki,hogy az Eventek feladatait miért nem lehet megnézni?? :(

    Hű de sokan megmondták már: aki olvassa a fórumot, mind tudja ;)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    kukorica5 írta: »
    Meg tudná mondani valaki,hogy az Eventek feladatait miért nem lehet megnézni?? :(

    Szia
    Új fórum lesz és átmentették oda,itt pedig hiánycikk lett sajna.De meg tudod nézni az új gyík topicba a mostani event feladatsort (vagyis csak 55 feletti és farmszakértő van bemásolva,de viszonyításnak jó)
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Sziasztok ! Nem tudom megérteni,hogy én nem akartam az EVENT-et csinálni és még is be van rakva.Másnak is berakták vagy csak velünk szórakoznak a csapatomból másnak is be rakták.Válszat kérek.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    mókusfül írta: »
    Sziasztok ! Nem tudom megérteni,hogy én nem akartam az EVENT-et csinálni és még is be van rakva.Másnak is berakták vagy csak velünk szórakoznak a csapatomból másnak is be rakták.Válszat kérek.

    Én olyannal nem találkoztam, hogy annál elindul az event, aki nem akarja; sztem véletlenül rákattintottatok :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Porrima írta: »
    Én olyannal nem találkoztam, hogy annál elindul az event, aki nem akarja; sztem véletlenül rákattintottatok :(

    Szia Porrima
    Akinél múltkor nem volt sátor,vagy nem tom miért,de automat elindul a rőzsegyűjtés.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    bourges írta: »
    Szia Porrima
    Akinél múltkor nem volt sátor,vagy nem tom miért,de automat elindul a rőzsegyűjtés.

    szia Bourges

    bizony, nálam is elindult. de ha valaki nem akarja csinálni, akkor nem kell, max a rőzse összejön, de onnantól nem muszáj folytatni
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Liz652 írta: »
    szia Bourges

    bizony, nálam is elindult. de ha valaki nem akarja csinálni, akkor nem kell, max a rőzse összejön, de onnantól nem muszáj folytatni

    Szia Liz
    Nem tom csak benéztem az egyik kisebb farmra és jött a rőzse magától :D
    De mivel csak bekukk így nem tom,hogy utána mi történik,de nem véletlen rákattintással kezdődött a bittos igaz :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    bourges írta: »
    Szia Liz
    Nem tom csak benéztem az egyik kisebb farmra és jött a rőzse magától :D
    De mivel csak bekukk így nem tom,hogy utána mi történik,de nem véletlen rákattintással kezdődött a bittos igaz :D


    nem hát

    u. úgy volt mint előzőleg, mikor nem mindenkinél jelent meg a sátor. szeded az almát és jön a rőzse. de utána a sátorra kell kattintani, ha akarod csinálni
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Sziasztok! Így igaz nem kattintottam rá és jött a rőzse és itt a sátor is,de nem csinálom.Kb.5000 almát kellene odaadnomés termelni.Egyébként a múltkor is így jött.Köszi.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Az témaeventek mindig maguktól indulnak. Kivétel, ha már választhatsz, mert akkor neked kell elindítanod a nehézségi szint meghatározásával.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    hunkeldon írta: »
    Az témaeventek mindig maguktól indulnak. Kivétel, ha már választhatsz, mert akkor neked kell elindítanod a nehézségi szint meghatározásával.

    Ha nem kattintassz rá a sátorra,akkor nem indul el magától,legalábbis nálam soha nem indult még el event,kivéve ez a sátras dobálta automat a rőzsét.
    Volt,hogy beszedtem az egész farmot mire észrevettem,hogy event van :(
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    bourges írta: »
    Ha nem kattintassz rá a sátorra,akkor nem indul el magától,legalábbis nálam soha nem indult még el event,kivéve ez a sátras dobálta automat a rőzsét.
    Volt,hogy beszedtem az egész farmot mire észrevettem,hogy event van :(

    Lehet, hisz rég volt már, meg hát azóta milliószor módosíthatták. A rőzsésre viszont tisztán emlékszem még kis koromból, éppen abból vettem észre, hogy event van, hogy felröppentek a rőzsék. És ez már jó rég volt...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    hunkeldon írta: »
    Lehet, hisz rég volt már, meg hát azóta milliószor módosíthatták. A rőzsésre viszont tisztán emlékszem még kis koromból, éppen abból vettem észre, hogy event van, hogy felröppentek a rőzsék. És ez már jó rég volt...

    És ha összegyűlik a rőzse?Hol villan fel a juti?Vagy míg tart az event röpköd,ha nem nyitod meg?Hisz a bal oldali feladatsoron addig nem jelenik meg,míg nem klikkelünk a sátorra...De az biztos,hogy nem számolódott eddig be semmi,amíg rá nem klikkeltünk a sátorra,mert nem 1x volt olyan,hogy leszedtem a farmot és csak ut tünt fel hogy evi van.És megnyitáskor 0 állt az első feladat.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    bourges írta: »
    És ha összegyűlik a rőzse?Hol villan fel a juti?Vagy míg tart az event röpköd,ha nem nyitod meg?Hisz a bal oldali feladatsoron addig nem jelenik meg,míg nem klikkelünk a sátorra...De az biztos,hogy nem számolódott eddig be semmi,amíg rá nem klikkeltünk a sátorra,mert nem 1x volt olyan,hogy leszedtem a farmot és csak ut tünt fel hogy evi van.És megnyitáskor 0 állt az első feladat.

    Az Irány a természet kivételes event. Ha megfigyeled, a másik négy eventben mindig a 2. 4. és 6. feladat a felröppenők gyüjtögetése. De itt az 1. 3. és 5. feladatban kell a felröppenőket gyűjteni. Ez lehet az eltérő működés oka.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Porrima írta: »
    Én olyannal nem találkoztam, hogy annál elindul az event, aki nem akarja; sztem véletlenül rákattintottatok :(

    Most nem, de az előző eventnél akaratom ellenére elindította valaki az eventet. Lehet, hogy valamelyik sunyi szomszéd volt. Akkor vettem észre, mikor röpködtek aratáskor a rőzsék. Furcsálatam is, de aztán kiderült, hogy más benevezett engem. Soha senkinek nem adtam meg a bejutáshoz szükséges kódot! Még az édes testvéremnek sem, aki szintén itt lébecol. (Valahol a 150-s szint környékén.)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    bourges írta: »
    Ha nem kattintassz rá a sátorra,akkor nem indul el magától,legalábbis nálam soha nem indult még el event,kivéve ez a sátras dobálta automat a rőzsét.
    Volt,hogy beszedtem az egész farmot mire észrevettem,hogy event van :(

    Így igaz!!!!
  • Apcika (HU1)Apcika (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok,

    Valakinek esetleg megvan a most futó Meseidő feladatsorának leírása? A fórum ezen része hetek óta használhatatlan...

    Előre is köszönöm,

    Apcika
  • jankakomi (HU1)jankakomi (HU1) Bejegyzések: 1
    Jó reggelt!

    Már másodszor esik meg, hogy nem kérdezi melyik szintet szeretném, hanem automatikusan a 3-as szintet adja. Már jó ideje a 4-est csinálom, de az utóbbi két esetben nem tudom.
    Másik szövitársamnál is megvan ez a gond. Valaki tud rá magyarázatot?
    Előre is köszönöm a választ.

  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    jankakomi () mondta:
    Jó reggelt!

    Már másodszor esik meg, hogy nem kérdezi melyik szintet szeretném, hanem automatikusan a 3-as szintet adja. Már jó ideje a 4-est csinálom, de az utóbbi két esetben nem tudom.
    Másik szövitársamnál is megvan ez a gond. Valaki tud rá magyarázatot?
    Előre is köszönöm a választ.

    Szia!
    Ez azért van mert új díszek vannak. Ha sikerül az evented (meseidő)akkor már fogsz tudni választani, de amíg nem csinálod végig ezt addig nem fogja engedni a választást!
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    Apcika () mondta:
    Sziasztok,

    Valakinek esetleg megvan a most futó Meseidő feladatsorának leírása? A fórum ezen része hetek óta használhatatlan...

    Előre is köszönöm,

    Apcika
    Csak a feladatsort tudom, a mennyiség nem biztos.
    1. Gyűjsd össze :  2000 káposzta,  700 kukorica
        Tedd elérhetővé : 2030 tojás
    2. Keresd meg a mesekönyv lapjait 150 db
    3. Tedd elérhetővé : 1710 vadvirág
        Gyűjsd össze a következőt : 150 levél
    4. Keresd meg a kenyérmorzsát 470 db
    5. Tedd elérhetővé : 8700 alma
    6. Keresd meg a szentjánosbogarakat 1460 db
    Post edited by konvoj (HU1) on
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    bourges () mondta:
    hunkeldon írta: »
    Lehet, hisz rég volt már, meg hát azóta milliószor módosíthatták. A rőzsésre viszont tisztán emlékszem még kis koromból, éppen abból vettem észre, hogy event van, hogy felröppentek a rőzsék. És ez már jó rég volt...

    És ha összegyűlik a rőzse?Hol villan fel a juti?Vagy míg tart az event röpköd,ha nem nyitod meg?Hisz a bal oldali feladatsoron addig nem jelenik meg,míg nem klikkelünk a sátorra...De az biztos,hogy nem számolódott eddig be semmi,amíg rá nem klikkeltünk a sátorra,mert nem 1x volt olyan,hogy leszedtem a farmot és csak ut tünt fel hogy evi van.És megnyitáskor 0 állt az első feladat.

    Hát, akármit is mondasz, nálam bizony most is az történt, hogy magától indult az event. Éjfélkor nem vettem észre, hogy megjött, és beszedtem egy kör kukoricát, mielőtt a mesesátorra kattintottam volna. Reggel meg, amikor észrevettem és rákattintottam, már be volt számítva az éjfélkor beszedett kukoricám. (Nem 0-ról indult az event! Csak akkor indul 0-ról, ha már te neked kell kiválasztani a nehézségi fokozatot.)
  • Kitty-cat (HU1)Kitty-cat (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!
     Valószinüleg nem a jó helyre írom kérdésemet, de csak ide sikerült eljutnom. Elnézést érte.
    Érdeklődni szeretnék, hol találok event leirásokat.
    Sajnos képtelen vagyok kiigazodni ezen az új fórumon.
     Már félek, ha valami "újítással" állnak elő, mert eddig mindig volt valami kellemetlenség belőle.
     Egyáltalán nem találom, hogy lehet BEÍRNI a pl.szövibemutatkozást,  ha szövitagokat akarok keresni.
    Üdvözlettel: Kitty-cat





  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Kitty-cat () mondta:
    Sziasztok!
     Valószinüleg nem a jó helyre írom kérdésemet, de csak ide sikerült eljutnom. Elnézést érte.
    Érdeklődni szeretnék, hol találok event leirásokat.
    Sajnos képtelen vagyok kiigazodni ezen az új fórumon.
     Már félek, ha valami "újítással" állnak elő, mert eddig mindig volt valami kellemetlenség belőle.
     Egyáltalán nem találom, hogy lehet BEÍRNI a pl.szövibemutatkozást,  ha szövitagokat akarok keresni.
    Üdvözlettel: Kitty-cat





    konvoj () mondta:
    Apcika () mondta:
    Sziasztok,

    Valakinek esetleg megvan a most futó Meseidő feladatsorának leírása? A fórum ezen része hetek óta használhatatlan...

    Előre is köszönöm,

    Apcika
    Csak a feladatsort tudom, a mennyiség nem biztos.
    1. Gyűjsd össze :  2000 káposzta,  700 kukorica
        Tedd elérhetővé : 2030 tojás
    2. Keresd meg a mesekönyv lapjait 150 db
    3. Tedd elérhetővé : 1710 vadvirág
        Gyűjsd össze a következőt : 150 levél
    4. Keresd meg a kenyérmorzsát 470 db
    5. Tedd elérhetővé : 8700 alma
    6. Keresd meg a szentjánosbogarakat 1460 db
    A régi fórum "GYIK"-ban volt található, de az új fórumból kihagyták. A mostani event itt van.
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy hol lehet szert tenni a a különleges ólakra:pl. trópusi sertés-tehén istálló,vagy ír ill. cukorka csirkeól,amit a fő területre lehet kitenni?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy hol lehet szert tenni a a különleges ólakra:pl. trópusi sertés-tehén istálló,vagy ír ill. cukorka csirkeól,amit a fő területre lehet kitenni?
    Szia!

    Az éppen futó sziget eventben lehet megnyerni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy hol lehet szert tenni a a különleges ólakra:pl. trópusi sertés-tehén istálló,vagy ír ill. cukorka csirkeól,amit a fő területre lehet kitenni?
    Szia!

    Az éppen futó sziget eventben lehet megnyerni.
    szia fodorme

    még annyival kiegészíteném, ha nem harizol, h az ír csirkeólat a szerencsekeréken lehet nyerni, a cukorkásat meg a cukorka sziget farmon  :smile: 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni hogy hol lehet szert tenni a a különleges ólakra:pl. trópusi sertés-tehén istálló,vagy ír ill. cukorka csirkeól,amit a fő területre lehet kitenni?
    Szia!

    Az éppen futó sziget eventben lehet megnyerni.
    szia fodorme

    még annyival kiegészíteném, ha nem harizol, h az ír csirkeólat a szerencsekeréken lehet nyerni, a cukorkásat meg a cukorka sziget farmon  :smile: 

    Oksa,köszi. :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 08.09.2015
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia fodorme

    még annyival kiegészíteném, ha nem harizol, h az ír csirkeólat a szerencsekeréken lehet nyerni, a cukorkásat meg a cukorka sziget farmon 
    én pedig annyival egészitem ki az előttem hozzászólok válaszát, h a trópusi sertéstelepet az kapja  meg, aki 1-5 helyezést ér el a szigetes ranglistán

    ja és az ir csirkeólhoz is 1-5 helyezés kell a szerencsekerék event végén
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia fodorme

    még annyival kiegészíteném, ha nem harizol, h az ír csirkeólat a szerencsekeréken lehet nyerni, a cukorkásat meg a cukorka sziget farmon 
    én pedig annyival egészitem ki az előttem hozzászólok válaszát, h a trópusi sertéstelepet az kapja  meg, aki 1-5 helyezést ér el a szigetes ranglistán
    na.....
    akkor ez most jól meg lett válaszolva :smiley: :smiley: :smiley:
    most már bizti nem maradt ki semmi :smiley: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    na.....
    akkor ez most jól meg lett válaszolva :smiley: :smiley: :smiley:
    most már bizti nem maradt ki semmi :smiley: 
    szuper :)
    akkor 3an összehoztunk 1 teljes választ >:)o:)B):D
Ez a beszélgetés lezárult..