Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Eltűnt a GYIK, új fórum

13

Hozzászólások

  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok:))
    Nekem se tetszik az uj forum ötlet,még a belépés,és az állandó jelszó irogatás,,meg stb,sokaknak ez veszi el a kedvét hogy belépjen,meg elég nehéz kiigazodni ,ha valamit keresnek,és meg szeretnék nézni,főleg ha még ezen is ujitanak,akkor még ennyien se fognak ide látogatni,mint eddig. :|

    Miért nem volt jó az elöző forum? teljesen átlátható,kezelhető volt,és sokan tudtak a szövetkezet keresők is csatlakozni,ha a szövibemutatkozásnál tetszett nekik a szövi.
    Szerintem itt meg se találják,nemhogy hozzászoljanak,kik még nemrégota játszanak. :/
    Én csatlakozom azoknak a táborához,akik ellenzik az uj forumot :)
    Üdv,és jó játékot mindenkinek:JULISKA9.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Kiskapa () mondta:
    Emberek! Én FELJELENTEM azt/azokat a programozó/t/kat, akik ezt a merényletet elkövették a magyar játékosok ellen. Ez úgy sz.. ahogy van. Itt nem lehet normálisan megbeszélni sem semmit ezen túl. Ilyen körülmények mellett? Sajnos a GYIK-ra keresztet vethetünk. A temetéséről remélem a GGS megfelelő módon fog gondoskodni, saját halottjának tekinti! Baromi mérges vagyok. Sokszor, sokat voltam itt. Főként olvasgattam, tanultam mások hibájából, eredményeiből, módszereiből. Most mindez eltűnt. Nem örülök neki. Asszem ezen túl nagyon visszafogott leszek a fórum nézegetésénél. Nem vagyok hajlandó minden egyes idelépésnél újra belépni, kódokat írogatni. Nem merem leírni az igazi véleményemet, mert örökre kitiltanának minden GGS-játékból. Amiket én itt mondtam ez elmúlt órákban.... A feleségem meglepődve nézett rám, mert ennyire azért nem szoktam szabadszájú lenni.

    Szia Kiskapa!

    Ha jól megnézed már el is temették,most virágozzuk fel a GG szülinapjára.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Ugatós kutya legyek ha nem úgy néz ki mint egy frissen hantolt sír. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.09.2015
    Engem igazándiból nem zavarna az új fórum,mert mindent ki lehet tapasztalni és meg lehet szokni.Az újak meg úgyis azt szokják meg,amire belépnek.Nekik a másik is nehéz volt,csak már mi megszoktuk.
    De az hogy hol enged írni,hol nem.Hol beenged olvasgatni,hol nem ez valami hihetetlen.Ezt a játékot már nem fejlesztgetni kéne,hanem rendbeszedni kicsit,mert nagyon sokan ráunnak az örökös kínlókodásra,hogy belépnek napi 2x és azon idő alatt is szarakodik a játék.Nem gyűjti be a dolgokat,belassul,kifagy stb.Folyamatosan törölj sütit meg kókuszkockát hogy tudj játszani.Az emberek elpártolnak,a szövik összeesnek és vége a játék lényegének.A magasabb szintűek nagy része már csak ezért van itt,de ha a kis idejében azzal kell törődjön,hogy renoválja a játékát hogy begyűjtsön 2 csirkét.....hát szer én sem játszanék.
    Tehát a koporsó helyett,amiért kapunk 1 nyamvadt zászlót inkább ott motoszkáljanak,ahol a hiba van és javítsák,hogy a játékosok élvezhessék a játékot,ha már időt szakítanak rá.Bár lehet ezt a hsz-t sem küldi el és akkor csuda morci leszek,de már nekem is kezd tele lenni az,ami igazából nincs is.

    A módosítás meg egy kalap szar,mert ha ma írok és utánam nem ír senki,de reggel valami történik amit meg szeretnék osztani a játékostársaimmal,akkor vagy két hsz-om lesz egymás után,ami ugye szabályellenes,vagy várok míg valaki méltóztatik írni.Röhej.

    De am az eventekhez ha csini neki helyet be tudom másolni 55-ös szinttől majd csak ki kell egészíteni a kisebb szintekkel,meg a klónozott szigetlistát is.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564



    fodorme () mondta:

    Szia Kiskapa!

    Ha jól megnézed már el is temették,most virágozzuk fel a GG szülinapjára.
    Ugatós kutya legyek ha nem úgy néz ki mint egy frissen hantolt sír. :)

    Wáhááá.... ez jó volt! :D 
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok!

    Olvasgatom,a posztokat stb-ket,próbáltam itt ott szörfölni de nagyon el vagyok keskenyedve ez borzalmas ahogy van ez az egész :( 
    Az volna a legjobb ha vissza kapnánk a RÉGI FÓRUMUNKAT!!!

    A legszebb ami ért most pár perce,évekkel ezelőtt alapítottam a szövinket és jött egy felkérés innen a szövetkezet keresőből hogy xy-tól  náluk van hely mennyek.. a pont az Í-re privibe a játékba látom már találtál szövit!!

    Milyen érdekes dolgokat fogunk még kapni,amik csak egyre jobban el keseredést és a játék élvezhetetlenségét fogja még jobban kiváltani!!!

    Bocska 
    További  szép estét 
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Ez Egy tragédia!! Kérjük vissza a régi fórumot!!! A GYIK-et meg írja vissza a GGS, ha már így elrontotta az egészet! Néha normális dolgokat is csinálhatnának! A lóvét meg zsebre teszik a játékosok idegesítéséért!
    Nagyon tele van a topánkám ezzel a folytonos elbaltázással!
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    Csak annyi megjegyzés ez forum semmire sem jo

    Szentisten' ! ..... bele lehet írni az idézett hozzászólásba !  Mi lesz még ebből ?!!!

    Katasztrófálisra sikeredett ez a fórum .

  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    icarika () mondta:
    Csak annyi megjegyzés ez forum semmire sem jo

    Szentisten' ! ..... bele lehet írni az idézett hozzászólásba !  Mi lesz még ebből ?!!!

    Katasztrófálisra sikeredett ez a fórum .


    Szia!

    Ebben az egyben meg kell hogy védjem a fórumot :D
    Régebben is bele lehetett írni az idézett hozzászólásba.
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    Beírná valaki a Meseidő feladatokat?
  • verus58 (HU1)verus58 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    Meseidő feladatok:

    1. Káposzta+tojás gyűjtés.
    2.Keress lapokat( istállók)
    3.tedd elérhetővé: vadvirád+gyűjts levelet ( gyümölcsös)
    4.termőföld+ gyümölcsös
    5.tedd elérhetővé: alma
    6.Keress bogarakat: bármi adhatja
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    bourges () mondta:
    Brad Boy () mondta:
    Üdv! :) 
    Ez a fórum most komoly? Óóóó.... Benéztem, most pedig megfordulok, és becsukom magam után az ajtót, azt hiszem. 
    Hát tegnap már nézegettem, de ma is csak azt tudom írni, hogy nagyon egyetértek!
    Ezen a véleményemen az tudna változtatni, ha bourges vagy valaki más felvilágosítana, hogy van-e lehetőség, és ha igen, akkor hogyan a régi módon használni a fórumot? Azaz megjelenik egy lapon az engem érdeklő 6 topic, ott a kiemelt ikonról látom, hogy melyikben van új hozzászólás, és arra rákattintva egyből ott nyílik meg. Ez nekem eddig a böngésző fórumfülének kiválasztásával együtt összesen KETTŐ kattintás volt, most meg állok az új dizájn előtt, mint a Bálám szamara :(
    Szia Porrima.
    Csak azt tudom neked is írni amit már több helyre leírtam,szer ez a legegyszerűbb megoldás.
    A lap tetején mikor belépsz jobb felül a fekete sávban a neved mellett van az az ikon hogy "értesítés".Oda jön minden egyes infó azokról akik írtak a fórumra és te még nem láttad.Akkor pirossal oda van írva hogy 12 vagy 20,attól függően,hogy hány új hsz van.Ha arra klikk akkor legördül a menü és láthatóvá válik pár db hozzászóló,meg hogy hová szólt hozzá.Majd ennek az alján van írva,hogy összes értesítés,arra klikk.Ekkor teli képernyőbe kiadja a hozzászólókat,mellette hogy melyik topichoz szólt hozzá.Ami neked abból érdekes akkor arra ráklikk.Nem a névre aki írt,hanem a topic névre ahová írt.És akkor onnantól jelenik meg a topicokban lévő hozzászólások.Aztán ha átlépsz a játékra játszani,majd később visszajössz megint felül muti pirossal,hogy hány új hsz van azóta és hol.Szerintem nem rossz,bár én sem voltam túl sokat,de nekem bejön már :D
    Szia bourges!

    Most jutottam hozzá, hogy ki is próbáljam a javaslatodat, ami jónak látszott. Ám most jön az, hogy úgy sz@r, ahogy van :(
    A nevem mellett ott volt pirossal: 48. Rákattintottam, eljutottam a 3. oldal végére, az utolsóra rákattintottam, mert szépen végig akartam olvasni. Azt a topicot elolvastam. Gondoltam, én balga, hogy visszamegyek megint a nevemhez, ott a 48 helyett lesz majd 37: de nem! Nem volt semmi :( Úgyhogy most a 48 új hozzászólásból elolvastam 11-et, a többi meg eltűnt a süllyesztőben :(
    Mit csináltam rosszul, és hogyan kellene jól csinálni? Meg tudja nekem mondani valaki?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    bourges () mondta:
    Brad Boy () mondta:
    Üdv! :) 
    Ez a fórum most komoly? Óóóó.... Benéztem, most pedig megfordulok, és becsukom magam után az ajtót, azt hiszem. 
    Hát tegnap már nézegettem, de ma is csak azt tudom írni, hogy nagyon egyetértek!
    Ezen a véleményemen az tudna változtatni, ha bourges vagy valaki más felvilágosítana, hogy van-e lehetőség, és ha igen, akkor hogyan a régi módon használni a fórumot? Azaz megjelenik egy lapon az engem érdeklő 6 topic, ott a kiemelt ikonról látom, hogy melyikben van új hozzászólás, és arra rákattintva egyből ott nyílik meg. Ez nekem eddig a böngésző fórumfülének kiválasztásával együtt összesen KETTŐ kattintás volt, most meg állok az új dizájn előtt, mint a Bálám szamara :(
    Szia Porrima.
    Csak azt tudom neked is írni amit már több helyre leírtam,szer ez a legegyszerűbb megoldás.
    A lap tetején mikor belépsz jobb felül a fekete sávban a neved mellett van az az ikon hogy "értesítés".Oda jön minden egyes infó azokról akik írtak a fórumra és te még nem láttad.Akkor pirossal oda van írva hogy 12 vagy 20,attól függően,hogy hány új hsz van.Ha arra klikk akkor legördül a menü és láthatóvá válik pár db hozzászóló,meg hogy hová szólt hozzá.Majd ennek az alján van írva,hogy összes értesítés,arra klikk.Ekkor teli képernyőbe kiadja a hozzászólókat,mellette hogy melyik topichoz szólt hozzá.Ami neked abból érdekes akkor arra ráklikk.Nem a névre aki írt,hanem a topic névre ahová írt.És akkor onnantól jelenik meg a topicokban lévő hozzászólások.Aztán ha átlépsz a játékra játszani,majd később visszajössz megint felül muti pirossal,hogy hány új hsz van azóta és hol.Szerintem nem rossz,bár én sem voltam túl sokat,de nekem bejön már :D
    Szia bourges!

    Most jutottam hozzá, hogy ki is próbáljam a javaslatodat, ami jónak látszott. Ám most jön az, hogy úgy sz@r, ahogy van :(
    A nevem mellett ott volt pirossal: 48. Rákattintottam, eljutottam a 3. oldal végére, az utolsóra rákattintottam, mert szépen végig akartam olvasni. Azt a topicot elolvastam. Gondoltam, én balga, hogy visszamegyek megint a nevemhez, ott a 48 helyett lesz majd 37: de nem! Nem volt semmi :( Úgyhogy most a 48 új hozzászólásból elolvastam 11-et, a többi meg eltűnt a süllyesztőben :(
    Mit csináltam rosszul, és hogyan kellene jól csinálni? Meg tudja nekem mondani valaki?
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    verus58 () mondta:
    Meseidő feladatok:

    1. Káposzta+tojás gyűjtés.
    2.Keress lapokat( istállók)
    3.tedd elérhetővé: vadvirád+gyűjts levelet ( gyümölcsös)
    4.termőföld+ gyümölcsös
    5.tedd elérhetővé: alma
    6.Keress bogarakat: bármi adhatja

    Köszi szépen! :)
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    Csak az én szemem pocsék, vagy más szerint is megerőltető ezen a sötét háttéren a kis fekete betűket elolvasni?
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    Kapa333 mondta:
    icarika () mondta:
    Csak annyi megjegyzés ez forum semmire sem jo

    Szentisten' ! ..... bele lehet írni az idézett hozzászólásba !  Mi lesz még ebből ?!!!

    Katasztrófálisra sikeredett ez a fórum .


    Szia!

    Ebben az egyben meg kell hogy védjem a fórumot :D
    Régebben is bele lehetett írni az idézett hozzászólásba.


    Sose vettem észre , hogy a régiben is bele lehetett írni . Igaz nem is figyelgettem , és itt is csak véletlen derült ki számomra .

    Segítsetek légyszíves !

    Hogyan kell itt a fórumon az órát kiigazítani ?

    Citroméles vagyok , és tele van a fiókom bigfarmos értesítéssel . Mit vegyek ki, és honnan ?

    Nem lehetne nyitni egy topikot arról , hogy hogyan kell eligazodni ebben a förmedvényven ?

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    icarika () mondta:
    Kapa333 mondta:
    icarika () mondta:
    Csak annyi megjegyzés ez forum semmire sem jo

    Szentisten' ! ..... bele lehet írni az idézett hozzászólásba !  Mi lesz még ebből ?!!!

    Katasztrófálisra sikeredett ez a fórum .


    Szia!

    Ebben az egyben meg kell hogy védjem a fórumot :D
    Régebben is bele lehetett írni az idézett hozzászólásba.


    Sose vettem észre , hogy a régiben is bele lehetett írni . Igaz nem is figyelgettem , és itt is csak véletlen derült ki számomra .

    Segítsetek légyszíves !

    Hogyan kell itt a fórumon az órát kiigazítani ?

    Citroméles vagyok , és tele van a fiókom bigfarmos értesítéssel . Mit vegyek ki, és honnan ?

    Nem lehetne nyitni egy topikot arról , hogy hogyan kell eligazodni ebben a förmedvényven ?

    Az értesítéseknél az e-mail sor alatt az összeset vedd ki.Legfölül mikor bejössz a fórumba a fekete csíkban a neved mellett "értesítések"katt rá,beállítások és ott az első sor.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
     

    "Az értesítéseknél az e-mail sor alatt az összeset vedd ki.Legfölül mikor bejössz a fórumba a fekete csíkban a neved mellett "értesítések"katt rá,beállítások és ott az első sor."

    Fodorme !

    Köszönöm szépen ...... de nekem ott nincs pipa . Egy ceruza van . Minden esetre rákatt a  "minden értesítés" -re , aztán majd kiderül .....

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    icarika () mondta:
     

    "Az értesítéseknél az e-mail sor alatt az összeset vedd ki.Legfölül mikor bejössz a fórumba a fekete csíkban a neved mellett "értesítések"katt rá,beállítások és ott az első sor."

    Fodorme !

    Köszönöm szépen ...... de nekem ott nincs pipa . Egy ceruza van . Minden esetre rákatt a  "minden értesítés" -re , aztán majd kiderül .....

    szia Ica

    legfelül jobb oldalon a fekete sávban a neved mellett látsz egy földgömb(?) szerűséget. arra katt, majd látni fogod az értesítési beállításokat. arra megint katt. ekkor megnyílik egy hosszú leírás és ott lehetséges a pipákat kivenni avagy betenni :smile: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Porrima () mondta:
    Szia bourges!

    Most jutottam hozzá, hogy ki is próbáljam a javaslatodat, ami jónak látszott. Ám most jön az, hogy úgy sz@r, ahogy van :(
    A nevem mellett ott volt pirossal: 48. Rákattintottam, eljutottam a 3. oldal végére, az utolsóra rákattintottam, mert szépen végig akartam olvasni. Azt a topicot elolvastam. Gondoltam, én balga, hogy visszamegyek megint a nevemhez, ott a 48 helyett lesz majd 37: de nem! Nem volt semmi :( Úgyhogy most a 48 új hozzászólásból elolvastam 11-et, a többi meg eltűnt a süllyesztőben :(
    Mit csináltam rosszul, és hogyan kellene jól csinálni? Meg tudja nekem mondani valaki?
    szia Porrima

    sztem próbáld meg úgy, h katt újra a minden értesitésre és akk kiadja az egészet...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    szia Porrima

    sztem próbáld meg úgy, h katt újra a minden értesitésre és akk kiadja az egészet...
    :D:D
    hát kiadja mindet, az tuti. de még arra nem jöttem rá, hogyan lehet azokat eltüntetni?
    mondd Porrima, neked hogy sikerült? mert nekem rohadtul halmozódik :(

    ezek a smile-k......... nagyon ronda némelyik
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    Liz65 (HU 1) mondta:
    :D:D
    hát kiadja mindet, az tuti. de még arra nem jöttem rá, hogyan lehet azokat eltüntetni?
    mondd Porrima, neked hogy sikerült? mert nekem rohadtul halmozódik :(

    szeva Liz
    szerintem eltűnnek egy idő után...
    fb-n sem maradnak meg.....mind
    nekem volt olyan is, h eltűntek az értesitések a fb ről 1 hét múlva.....viszont most nem...nemtom mivan vele...
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    szeva Liz
    szerintem eltűnnek egy idő után...
    fb-n sem maradnak meg..
    hali Sestri
    akkor jó. nincs fészem, így nem tom. de mégis mikor? mert már vagy 5 oldalnyi van
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ebben az egész új fórumban az a legjobb, h az összes büntim eltűnt :smiley: :smiley:

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU 1) mondta:
    ebben az egész új fórumban az a legjobb, h az összes büntim eltűnt :smiley: :smiley:

    nahát... az szuper >:):Do:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    nahát... az szuper >:):Do:)
    de még milyen szuper :smiley: :smiley:
    asszem nem is nagyon lesz :smiley: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 07.09.2015
    Liz65 (HU 1) mondta:
    de még milyen szuper :smiley::smiley:
    asszem nem is nagyon lesz :smiley: 
    mert elűztek minket innen......ezzel a forummal
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Liz65 (HU 1) mondta:
    ebben az egész új fórumban az a legjobb, h az összes büntim eltűnt :smiley::smiley:

    Szervusztok!

    Kedves Liz, ez édi volt :)

    No, de ha már itt vagyok, meg tudná nekem mondani valaki, hogy a mai világban, 1 "elcseszett" /olvastam, és itt! / új Fórumba, olyan nagy gond lenne beszúrni a kimaradt GY.I.K.-ot???
    Én vállalom, hogy nem értek ezekhez a dolgokhoz, ennek ellenére, elképzelhetetlen tartom, hogy ne lehetne megoldani!
    Nem sokan írtunk már be, ki ezért, ki azért, de a GYIK-ban lévő nélkülözhetetlen adatokért jöttünk olvasni a RÉGI FÓRUMUNKAT!
    Egyáltalán olvassa valami illetékes a beírásainkat???
    Ha igen, légyszi tegyetek már valamit!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Liz65 (HU 1) mondta:
    ebben az egész új fórumban az a legjobb, h az összes büntim eltűnt :smiley::smiley:

    Szervusztok!

    Kedves Liz, ez édi volt :)

    No, de ha már itt vagyok, meg tudná nekem mondani valaki, hogy a mai világban, 1 "elcseszett" /olvastam, és itt! / új Fórumba, olyan nagy gond lenne beszúrni a kimaradt GY.I.K.-ot???
    Én vállalom, hogy nem értek ezekhez a dolgokhoz, ennek ellenére, elképzelhetetlen tartom, hogy ne lehetne megoldani!
    Nem sokan írtunk már be, ki ezért, ki azért, de a GYIK-ban lévő nélkülözhetetlen adatokért jöttünk olvasni a RÉGI FÓRUMUNKAT!
    Egyáltalán olvassa valami illetékes a beírásainkat???
    Ha igen, légyszi tegyetek már valamit!
    szia nagyika

    hát az a legnagyobb gond, h törölték a kis "aranyosak" a GYIK-ot. szal az már nem lesz meg, hacsak nem valamelyiknek eszébe jut egy progi, amivel a törölt fájlokat visszalehet hozni a wincsiről. de ha nem jut eszükbe vagy nem ismernek ilyet, akkor csak szóljanak, mondok én nekik :smiley:
    hát szrtm Kapán kivül nem igen olvas minket senki, bár lehet neki is úgy elment a kedve, h felénk se néz :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Liz65 (HU 1) mondta:
    Liz65 (HU 1) mondta:
    ebben az egész új fórumban az a legjobb, h az összes büntim eltűnt :smiley::smiley:

    Szervusztok!

    Kedves Liz, ez édi volt :)

    No, de ha már itt vagyok, meg tudná nekem mondani valaki, hogy a mai világban, 1 "elcseszett" /olvastam, és itt! / új Fórumba, olyan nagy gond lenne beszúrni a kimaradt GY.I.K.-ot???
    Én vállalom, hogy nem értek ezekhez a dolgokhoz, ennek ellenére, elképzelhetetlen tartom, hogy ne lehetne megoldani!
    Nem sokan írtunk már be, ki ezért, ki azért, de a GYIK-ban lévő nélkülözhetetlen adatokért jöttünk olvasni a RÉGI FÓRUMUNKAT!
    Egyáltalán olvassa valami illetékes a beírásainkat???
    Ha igen, légyszi tegyetek már valamit!
    szia nagyika

    hát az a legnagyobb gond, h törölték a kis "aranyosak" a GYIK-ot. szal az már nem lesz meg, hacsak nem valamelyiknek eszébe jut egy progi, amivel a törölt fájlokat visszalehet hozni a wincsiről. de ha nem jut eszükbe vagy nem ismernek ilyet, akkor csak szóljanak, mondok én nekik :smiley:
    hát szrtm Kapán kivül nem igen olvas minket senki, bár lehet neki is úgy elment a kedve, h felénk se néz :(
    ÓÓÓÓ a fenébe, nem akartam mindent idézni!!
    sajnos már mindegy!

    Liz, olvastam, hogy csak nálunk, ill. kis országok fórumába nem került be a GYIK, az is lehetetlen, hogy a német, angol, vagy ahol van, onnan kimásolják, és be teszik ide??
    No persze magyarul!
Sign In to comment.