Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Eltűnt a GYIK, új fórum

Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
szerkesztette ezt: 31.08.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
Liz652 írta: »
hali Brad :)

persze, hisz ma délelőtt volt újra egy hotfix, így várható volt a jutik megjelenése :)

Aha, oké! Hát én a hotfix idejét átmelóztam, így nem tudhatom. :D De gondoltam, a cowboybecsület megkívánja, hogy a jót is leírjam, ne csak a rosszat. :D
Arról tud valaki valamit, hogy miért tűnt el az egész GYIK, és mikor kapjuk vissza? Nekem cefetül hiányzik.
Post edited by Brad Boy (HU1) on
«134

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Aha, oké! Hát én a hotfix idejét átmelóztam, így nem tudhatom. :D De gondoltam, a cowboybecsület megkívánja, hogy a jót is leírjam, ne csak a rosszat. :D
    Arról tud valaki valamit, hogy miért tűnt el az egész GYIK, és mikor kapjuk vissza? Nekem cefetül hiányzik.

    sajna erről nincs infó :(
    nem csak neked hiányzik, de sok játékosnak is. kicsi vigasz, h az angolon se láttam :(
    nem tom hova dugták :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Liz652 írta: »
    sajna erről nincs infó :(
    nem csak neked hiányzik, de sok játékosnak is. kicsi vigasz, h az angolon se láttam :(
    nem tom hova dugták :D
    talán a modink tudna valami infóval szolgálni.....

    Lehet, hogy ez a legújabb nehezítés a játékosoknak. Wáháháá.... :D Jó lenne, ha Kapa mondana valamit. Vagy lehet, hogy hadititok.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Lehet, hogy ez a legújabb nehezítés a játékosoknak. Wáháháá.... :D Jó lenne, ha Kapa mondana valamit. Vagy lehet, hogy hadititok.

    még az is lehet :D
    talán egyenlőre nem mondhat semmit :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Liz652 írta: »
    még az is lehet :D
    talán egyenlőre nem mondhat semmit :)

    Ő lehet, hogy nem, mert megkötik, de mi játékosok igen. Mi lenne, ha nyitnánk egy topikot, Pót-GYIK, és összehordanánk bele, amit tudunk. Szerinted lefejeznének érte? Valahogy ragaszkodom ugyanis eme testrészemhez. :D
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Lehet, hogy ez a legújabb nehezítés a játékosoknak. Wáháháá.... :D Jó lenne, ha Kapa mondana valamit. Vagy lehet, hogy hadititok.

    Sziasztok!

    Én lennék a legboldogabb ha mondhatnék valamit. De semmit nem tudok. :(
    A fő CM, akivel folyamatosan beszéltem pont lebetegedett, így tőle nem tudok semmit kérdezni. A másik meg nem akart válaszolni valamiért. Külföldi CM-ek meg nem voltak ma online, úgyhogy tőlük sem tudtam kérdezni. Hétfő-kedd meg én is pont dolgoztam amikor ők dolgoztak. Szóval összejöttek a dolgok.

    Egyébként lesz új fórum majd valamikor valamilyen formában (erről sem tudni semmit, tök jó :D), úgyhogy ezért voltak nemrég a kisebb fórum-változások. És ennek az egyik lépése a GYIK törlése is, amiről a legutóbbi infóm az, hogy a CM-ünk megbeszélte a németekkel hogy nálunk nem fogják törölni.

    Ezért nem is mentettem le a gyiket, most már látom hogy hiba volt bízni a ggsben, úgyhogy elég szomorú lenne ha végleg elveszne.
    Mindenesetre holnap remélem tudok valakivel beszélni ez ügyben és remélem még visszafordítható a dolog.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Én lennék a legboldogabb ha mondhatnék valamit. De semmit nem tudok. :(
    A fő CM, akivel folyamatosan beszéltem pont lebetegedett, így tőle nem tudok semmit kérdezni. A másik meg nem akart válaszolni valamiért. Külföldi CM-ek meg nem voltak ma online, úgyhogy tőlük sem tudtam kérdezni.

    Egyébként lesz új fórum majd valamikor valamilyen formában (erről sem tudni semmit, tök jó :D), úgyhogy ezért voltak nemrég a kisebb fórum-változások. És ennek az egyik lépése a GYIK törlése is, amiről a legutóbbi infóm az, hogy a CM-ünk megbeszélte a németekkel hogy nálunk nem fogják törölni.

    Ezért nem is mentettem le a gyiket, most már látom hogy hiba volt bízni a ggsben, úgyhogy elég szomorú lenne ha végleg elveszne.

    Mindenesetre holnap remélem tudok valakivel beszélni ez ügyben és remélem még visszafordítható a dolog.

    Kapa, hálás köszönet! :) Ez a hír is hír, ha nem is a legjobb. Jó lenne, ha kicsit visszakapnánk, legalább míg elmentjük. :D Mindenesetre ha negatív választ kapsz, akkor nincs más hátra, összehordjuk, amit tudunk. Az talán nem tilos. Bár ez elég nagy falat lenne, ha belekezdünk, mert te hatalmas és nagyon pontos anyagot gyűjtöttél oda össze, rengeteg munkával. Nem lehet egykönnyen pótolni. Az új fórumtól meg kicsit fázok, remélem, nem úgy újítják meg, ahogy a játékbeli frissek szoktak sikerülni, wáhááá... :D

    Szerk.: Jéééé, új topikban találtam magam. :D Köszönöm, Kapa!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Én lennék a legboldogabb ha mondhatnék valamit. De semmit nem tudok. :(
    A fő CM, akivel folyamatosan beszéltem pont lebetegedett, így tőle nem tudok semmit kérdezni. A másik meg nem akart válaszolni valamiért. Külföldi CM-ek meg nem voltak ma online, úgyhogy tőlük sem tudtam kérdezni. Hétfő-kedd meg én is pont dolgoztam amikor ők dolgoztak. Szóval összejöttek a dolgok.

    Egyébként lesz új fórum majd valamikor valamilyen formában (erről sem tudni semmit, tök jó :D), úgyhogy ezért voltak nemrég a kisebb fórum-változások. És ennek az egyik lépése a GYIK törlése is, amiről a legutóbbi infóm az, hogy a CM-ünk megbeszélte a németekkel hogy nálunk nem fogják törölni.

    Ezért nem is mentettem le a gyiket, most már látom hogy hiba volt bízni a ggsben, úgyhogy elég szomorú lenne ha végleg elveszne.
    Mindenesetre holnap remélem tudok valakivel beszélni ez ügyben és remélem még visszafordítható a dolog.

    szia Kapa!

    köszi, mi már legalább picit boldogabbak vagyunk tőled, hisz ez a kis infó is több a semminél, mégse találgatások vannak össze-vissza. sejtésem volt, h ez miatt tűnt el a GYIK, meg még 1-2 dolog, de így már világos :) jó lenne ha visszatudnád szerezni :)

    hmmmmm....
    még csak most gondolkoztam el rajta :D
    Kapa..... akkor ez azt jelenti, h újra kell majd a GYIK-ot csinálnod? ez tök szívás lenne. belegondoltak ebbe? ügyes volt aki kitalálta.......
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Liz652 írta: »
    hmmmmm....
    még csak most gondolkoztam el rajta :D
    Kapa..... akkor ez azt jelenti, h újra kell majd a GYIK-ot csinálnod? ez tök szívás lenne. belegondoltak ebbe? ügyes volt aki kitalálta.......

    Szia, Liz! :) Ennyire nem szívathatják meg a saját modijukat, aki melózik nekik. És persze a sok-sok játékost sem. De ha mégis megteszik, tartok tőle, ez megint kiviszi itt-ott a biztosítékot, talán Kapánál is. Az meg nálam is ki fogja. Szóval nagyon remélem, és nagyon ajánlom nekik, hogy ne tüntessék el, hanem mentsék át, mert tárazom a Coltot!
    Kapa, semmi jó hír azóta? Tudtál az elmúlt napokban illetékest elérni? Tartok tőle, hogy nem, mert akkor hírt adtál volna....
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Sziasztok!

    Nem hinném hogy pont én érdekelném a GGS-t, pont engem ne szívatnának meg :D

    Egyébként nemrég kérdeztem rá, és ha minden igaz a GYIK eltűnése csak ideiglenes, az új fórumon meg fog jelenni újra az összes leírásunk ha minden igaz. De azt hogy ehhez miért kellett innen kivenni nem tudni.
    Szóval remélhetőleg megmarad az egész, aminek azért örülök, mert nem biztos hogy lett volna időm újra összeszedni a komplett GYIK-et.

    Sajnos még mindig semmi infó az új fórumról, pedig előreláthatólag jövő héten érkezik. Kapnunk kéne valami tájékoztatást is ezzel kapcsolatban de ez sem érkezett még meg :(
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Szia, Kapa! :)
    Öööö..... Nem akarok pont egy modinak olyat írni, amit kimoderál,:D de akkor az a véleményem, hogy elég kö....g banda a GGS, ha a saját embereit is le....ja. Meg persze a fizető játékosokat, akikből él. Már pardon, de így gondolom.
    Hát bízzunk benne, hogy tényleg meglesz a GYIK, mert gigászi meló lenne pótolni, tényleg hatalmas anyag. Emelem kalapom, hogy megcsináltad anno. Nekem a lovardába is beletört némileg a bicskám, pedig az csak egy apró részlet. Viszont logikát megint nem látok a dologban, mert hagyhatták volna, míg ez a fórum üzemel, és majd ha az új megvan, akkor átemelik. Mellesleg nekem megfelelt ez a fórum, ahogy van, tartok tőle, hogy az új hoz majd bosszúságokat.
    Vajon kezdjük el mentegetni a többi fórumcuccot is, Tippek és trükkök, meg hasonlók? Hm.... megfontolandó.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Szia, Liz! :) Ennyire nem szívathatják meg a saját modijukat, aki melózik nekik. És persze a sok-sok játékost sem. De ha mégis megteszik, tartok tőle, ez megint kiviszi itt-ott a biztosítékot, talán Kapánál is. Az meg nálam is ki fogja. Szóval nagyon remélem, és nagyon ajánlom nekik, hogy ne tüntessék el, hanem mentsék át, mert tárazom a Coltot!
    Kapa, semmi jó hír azóta? Tudtál az elmúlt napokban illetékest elérni? Tartok tőle, hogy nem, mert akkor hírt adtál volna....

    szia Brad :)

    hát az utóbbi idők tapasztalatai alapján már semmi sem biztos :D asszem szívattak meg már minket párszor rendesen :D
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Nem hinném hogy pont én érdekelném a GGS-t, pont engem ne szívatnának meg :D

    Egyébként nemrég kérdeztem rá, és ha minden igaz a GYIK eltűnése csak ideiglenes, az új fórumon meg fog jelenni újra az összes leírásunk ha minden igaz. De azt hogy ehhez miért kellett innen kivenni nem tudni.
    Szóval remélhetőleg megmarad az egész, aminek azért örülök, mert nem biztos hogy lett volna időm újra összeszedni a komplett GYIK-et.

    Sajnos még mindig semmi infó az új fórumról, pedig előreláthatólag jövő héten érkezik. Kapnunk kéne valami tájékoztatást is ezzel kapcsolatban de ez sem érkezett még meg :(

    szia Kapa

    kösz az infót. szal jövő héten majd megtudjuk mi is marad a fórumból. azért még ne nagyon örülj előre :D megtanultuk már, h csak akkor lesz biztos valami a GGS részéről, ha itt van és látjuk :))))
    Brad Boy írta: »
    ..... Vajon kezdjük el mentegetni a többi fórumcuccot is, Tippek és trükkök, meg hasonlók? Hm.... megfontolandó.

    Brad......

    szrtm is, mert a végén még előfordulhat, h nagy meglepi ér minket :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Nah ezért jó a kutató farm tartása a szöviben :D
    Nála le van mentve az összes evi és sziget leírás (bár az evi csak 55 felett és szakértő).Úgyhogy a mi szövinkkel nem csesznek ki :D
    (látod Liz,ezért jó,hogy nem csak a linket küldöm a csapatnak :D )
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Bourges, te a jég hátán is..... Wáhááááá.... :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Brad Boy írta: »
    Bourges, te a jég hátán is..... Wáhááááá.... :D

    Tudod Brad én,mint utcakölyök felvok mindig készülve az apokalipszisre,A többi infót meg már úgyis tudom.... :D Velem nem bac-nak ki :D:D

    De hogy lássátok milyen vok megosztom :D Aki 55 től kisebb,az viszonyítson :D

    1. feladat
    Keress tüzifát (Gyümölcsöskertek betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    55-ös szint felett: 30 tüzifa - 60 TP
    Farm szakértő (választható): 30 tüzifa - 180 TP

    2. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Alma
    55-ös szint felett: 5.050 alma - 90.000 $, 10 rózsamag
    Farm szakértő (választható): 15.150 alma - 270.000 $, 10 rózsamag

    3. feladat
    Keress nyomokat (Termő földek betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    55-ös szint felett: 290 nyom - 90 TP, 220 búza
    Farm szakértő (választható): 330 nyom - 270 TP, 660 búza

    4. feladat
    Kezdd meg a következő termelését: Csirketáp & Sertéstakarmány & Tehéntakarmány
    55-ös szint felett: 80 csirketáp & 55 sertéstakarmány & 20 tehéntkarmány - 90.000 $
    Farm szakértő (választható): 140 csirketáp & 100 sertéstakarmány & 40 tehéntkarmány - 270.000 $

    5. feladat
    Keress térképdarabokat (Bármi betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    55-ös szint felett: 1.000 térképdarab - 100 szuper csirketáp
    Farm szakértő (választható): 1.150 térképdarab - 100 szuper csirketáp

    6. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Kukorica & Tojás
    55-ös szint felett: 700 kukorica & 4.750 tojás - 180 TP
    Farm szakértő (választható): 2.100 kukorica & 14.250 tojás - 540 TP

    UI:Az ajándékokat a farmomra kérem.Köszi :D
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    bourges írta: »
    Tudod Brad én,mint utcakölyök felvok mindig készülve az apokalipszisre,A többi infót meg már úgyis tudom.... :D Velem nem bac-nak ki :D:D

    De hogy lássátok milyen vok megosztom :D Aki 55 től kisebb,az viszonyítson :D

    1. feladat
    Keress tüzifát (Gyümölcsöskertek betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    55-ös szint felett: 30 tüzifa - 60 TP
    Farm szakértő (választható): 30 tüzifa - 180 TP

    2. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Alma
    55-ös szint felett: 5.050 alma - 90.000 $, 10 rózsamag
    Farm szakértő (választható): 15.150 alma - 270.000 $, 10 rózsamag

    3. feladat
    Keress nyomokat (Termő földek betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    55-ös szint felett: 290 nyom - 90 TP, 220 búza
    Farm szakértő (választható): 330 nyom - 270 TP, 660 búza

    4. feladat
    Kezdd meg a következő termelését: Csirketáp & Sertéstakarmány & Tehéntakarmány
    55-ös szint felett: 80 csirketáp & 55 sertéstakarmány & 20 tehéntkarmány - 90.000 $
    Farm szakértő (választható): 140 csirketáp & 100 sertéstakarmány & 40 tehéntkarmány - 270.000 $

    5. feladat
    Keress térképdarabokat (Bármi betakarításánál kaphatod a főfarmon)
    55-ös szint felett: 1.000 térképdarab - 100 szuper csirketáp
    Farm szakértő (választható): 1.150 térképdarab - 100 szuper csirketáp

    6. feladat
    Tedd elérhetővé a következőt: Kukorica & Tojás
    55-ös szint felett: 700 kukorica & 4.750 tojás - 180 TP
    Farm szakértő (választható): 2.100 kukorica & 14.250 tojás - 540 TP

    UI:Az ajándékokat a farmomra kérem.Köszi :D

    Szia! Örök hálám üldözni fog, csak azt tudom átküldeni a farmodra :D köszi a sort, Márti
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    marti52 írta: »
    Szia! Örök hálám üldözni fog, csak azt tudom átküldeni a farmodra :D köszi a sort, Márti

    Köszi Márti.Elég ha elmormolsz értem egy imát,az mindig jól jön,főleg így hogy öregszem és egyre közelebb kerülök a Jóistenhez.Kell a sok jó pont :D
    A háládnak meg mondd meg,hogy csak óvatosan üldözzön,mert még a végén üldözési mániám lesz :D:D
    Puszi.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    bourges írta: »
    Köszi Márti.Elég ha elmormolsz értem egy imát,az mindig jól jön,főleg így hogy öregszem és egyre közelebb kerülök a Jóistenhez.Kell a sok jó pont :D
    A háládnak meg mondd meg,hogy csak óvatosan üldözzön,mert még a végén üldözési mániám lesz :D:D
    Puszi.

    Majd mormolok pár jó szót :D a Jóistenhez meg még menjenek a 100 évesek :D üldözni meg meg ígérem csak finoman foglak :D:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.08.2015
    marti52 írta: »
    Majd mormolok pár jó szót :D a Jóistenhez meg még menjenek a 100 évesek :D üldözni meg meg ígérem csak finoman foglak :D:D

    Úgy legyen,akkor még csak 1/3-nál járok :D De sok bűn vs sok jó pont,úgyhogy elkél.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Üdv! :) 
    Ez a fórum most komoly? Óóóó.... Benéztem, most pedig megfordulok, és becsukom magam után az ajtót, azt hiszem. 
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    Hurrá, pont azt nem találom ami kellene! :(
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 05.09.2015
    Sziasztok! Miért kell minden belépésnél bejelntkezni ? A játékból lépek be, jelszót megjegyeztettem mégis mindig beléptet. Nem tudom még igazán eligazodni itt az új fórumon. Ja és még 1  kérdés, mire jók a plecsnik?
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    Sziasztok! Miért kell minden belépésnél bejelntkezni ? A játékból lépek be, jelszót megjegyeztettem mégis mindig beléptet. Nem tudom még igazán eligazodni itt az új fórumon. Ja és még 1  kérdés, mire jók a plecsnik?
    szerintem nem kell bejelentkezni újra,én azt tapasztaltam,hogy ha rámegyek a beszélgetésekre ( jelszó beírás nélkül ) úgy is belép.....hát a plecsnik,no az jó kérdés  B)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 05.09.2015
    Sziasztok! Miért kell minden belépésnél bejelntkezni ? A játékból lépek be, jelszót megjegyeztettem mégis mindig beléptet. Nem tudom még igazán eligazodni itt az új fórumon. Ja és még 1  kérdés, mire jók a plecsnik?
    szerintem nem kell bejelentkezni újra,én azt tapasztaltam,hogy ha rámegyek a beszélgetésekre ( jelszó beírás nélkül ) úgy is belép.....hát a plecsnik,no az jó kérdés  B)
    A játékból jelszóval léptem be a fórumba, de csak olvasni tudtam a bejegyzéseket és írni nem. Aztán felül jobb oldalt újra bejelentkeztem és úgy engedett csak írni.
    Van pontozási rendszer és plecsni osztogatás, de minek
    :o, azt ne kérdezzétek. Nekem nem tetszik a fórum!!  Az biztos hogy nem fogok sokszor itt lenni.
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    Sziasztok!
    A fórumot jól elcseszték.
    Átláthatatlan, zavaros és ócska!
    Bocs az őszinteségért.
    Érthetetlen számomra az, hogy ha valami jó és átlátható, miért kell belerondítani és elbénázni.

    Jó játékot mindenkinek.
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    Ja! És kösz, de nem kérek minden hozzászólásról e-mail!!!
    Hol lehet lekapcsolni???
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Ja! És kösz, de nem kérek minden hozzászólásról e-mail!!!
    Hol lehet lekapcsolni???
    Felül jobb oldalt rámész a kis csavarra, az a fiók beállítás.
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    Ja! És kösz, de nem kérek minden hozzászólásról e-mail!!!
    Hol lehet lekapcsolni???
    Felül jobb oldalt rámész a kis csavarra, az a fiók beállítás.
    Köszi. :)

  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    Segítsen valaki! Tegnap reggeltől nem tudok játszani, nem tölt be a játék. Megjelenik a térkép és utána meg sem mozdul. Mi lehet a baj?
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171

    Drága Bourges!

    Te -csak szerényen- egy  सरस्वती vagy!

    Vagy  Παλλάς Ἀθήνη ?

    Válassz! 

    Nagyon köszönöm!


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Brad Boy () mondta:
    Üdv! :) 
    Ez a fórum most komoly? Óóóó.... Benéztem, most pedig megfordulok, és becsukom magam után az ajtót, azt hiszem. 
    Hát tegnap már nézegettem, de ma is csak azt tudom írni, hogy nagyon egyetértek!
    Ezen a véleményemen az tudna változtatni, ha bourges vagy valaki más felvilágosítana, hogy van-e lehetőség, és ha igen, akkor hogyan a régi módon használni a fórumot? Azaz megjelenik egy lapon az engem érdeklő 6 topic, ott a kiemelt ikonról látom, hogy melyikben van új hozzászólás, és arra rákattintva egyből ott nyílik meg. Ez nekem eddig a böngésző fórumfülének kiválasztásával együtt összesen KETTŐ kattintás volt, most meg állok az új dizájn előtt, mint a Bálám szamara :(
Sign In to comment.