Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 1-i frissítés megbeszélése: Mozizzunk!

27

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Liz652 írta: »
    szia Bourges
    nálam is így volt eddig, de most mikor ránéztem a piacra, h rendben van-e, maradtak-e a beadott dolgaim, mintha elindult volna. de azért is írtam, h várok míg lesz új korlátozott, mert lehet elnéztem, vagy véletlenül én nyomtam valamire rá. szal most várok egyre és majd kiderül
    ha akarod, ha nem, szrtm a teszt után úgyis lesz neked is mozi meg mindenkinek :D:D

    Onnan tom,hogy nem indul el,mert most hogy beléptem volt olyan szerződésem és meg is lepődtem,hogy miért számol mikor eddig nem is volt korlátozottam,meg még hozzá se nyúltam.De ut láttam hogy nem megy a számláló,csak áll és muti az időt.És kb 2-3 perc múlva mikor beadtam az egyik tételt elindult az óra,ut betettem a másikat és kész lett.Tehát csak kirakja,hogy az bizony sürgős meló,ha beleteszel vmit és ez nekem tetszik.Volt már hogy nem figyeltem 2x is és ut vehettem a fk-ből virágot.
    A mozival meg nincs bajom,ha már le van tesztelve és berakják játékelemként,de így tesztalany nem akartam lenni :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    bourges írta: »
    Onnan tom,hogy nem indul el,mert most hogy beléptem volt olyan szerződésem és meg is lepődtem,hogy miért számol mikor eddig nem is volt korlátozottam,meg még hozzá se nyúltam.De ut láttam hogy nem megy a számláló,csak áll és muti az időt.És kb 2-3 perc múlva mikor beadtam az egyik tételt elindult az óra,ut betettem a másikat és kész lett.Tehát csak kirakja,hogy az bizony sürgős meló,ha beleteszel vmit és ez nekem tetszik.Volt már hogy nem figyeltem 2x is és ut vehettem a fk-ből virágot.
    A mozival meg nincs bajom,ha már le van tesztelve és berakják játékelemként,de így tesztalany nem akartam lenni :D

    na jött egy korlátozott és nem megy a számláló. valszeg az zavart meg, h kirakták az órát, de így sokkal jobb, mert eddig csak akkor tudtuk, h korlátozott, ha rákatt a szerződésre. így már előre lehet tudni. szupi :)
    a mozi meg nálam is elmaradt, pedig azt hittem moziba megyünk, de hát majd a teszt után :D ja.... tegyék előbb rendbe :D
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Azt viszont még mindig nem javították ki,hogy minden egyes belépéskor ne legyen piros felkiáltójel (jelzés) a raktár ikonján.Nincs benne új cucc,hogy mindig így jelezze.Volt egy időszak mikor jól müködött,most meg egy ideje ilyen.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Liliom86 írta: »
    Azt viszont még mindig nem javították ki,hogy minden egyes belépéskor ne legyen piros felkiáltójel (jelzés) a raktár ikonján.Nincs benne új cucc,hogy mindig így jelezze.Volt egy időszak mikor jól müködött,most meg egy ideje ilyen.

    hát nem tudom, biztos van még ahol nem jó, de nálam már megjavult :) régóta nincs ott a felkiáltó jel
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Van,például család tagoknak egynek sem jó ez a része.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 01.09.2015
    Sziasztok!

    Kicsit gyanús volt, hogy a nulláról indult a lóversenyem, de azt gondoltam, rosszúl emlékszem, hogy a múltkor nem így volt.
    Ezt nem javították most!!! Mondjuk, nem nagyon érdekel a lóverseny, csak ha már ott van, akkor játszogatok vele.

    Mozim nincs. :) Reméltem, hogy így lesz. :)

    Az általam nem szeretett dísztárgy gyüjteményt végre fel lehet oldani. A jobb oldali farmválasztót becsukom, hogy lássam a szomszédot, ha ide gyalogol valami árúért. Ezért a farm fölötti választót akartam használni, ahol is a kajafarm elérhetetlen volt a dísztárgytorony sárga lobogója miatt. Én még szívem szerint ki is cseréltem volna a kettőt egymással, akkor nem is kéne törődnöm többé a "kék toronnyal".
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Láttátok az új leendő eventes díszeket a dísztoronyban? Némelyik egész jól néz ki...Igaz, van amelyik méretét 6x5-re és van amit 6*4-re változtattak, de most újra érdemes lesz többféle szintet is végigcsinálni majd az eventekből... Gondolom a mesetorony helyett a sellős, az ufós helyett a Marsos dísz, az Ázsiáshoz a sárkányos dísz, a vízesés helyett a robogós, míg a Tiki helyett lenne a medencés?

    Mi volt ajándék a zászló mellett még a tavalyi szülinapon? Nem emlékszem mit kaptunk még mellé...

    Van akinél van mozi???

    A piacos emberke 95 ezerért adott 30 melegházi humuszt...végre nem 1 tápot kaptam:)
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Ádámmaci írta: »
    Láttátok az új leendő eventes díszeket a dísztoronyban? Némelyik egész jól néz ki...Igaz, van amelyik méretét 6x5-re és van amit 6*4-re változtattak, de most újra érdemes lesz többféle szintet is végigcsinálni majd az eventekből... Gondolom a mesetorony helyett a sellős, az ufós helyett a Marsos dísz, az Ázsiáshoz a sárkányos dísz, a vízesés helyett a robogós, míg a Tiki helyett lenne a medencés?

    Mi volt ajándék a zászló mellett még a tavalyi szülinapon? Nem emlékszem mit kaptunk még mellé...

    Van akinél van mozi???

    A piacos emberke 95 ezerért adott 30 melegházi humuszt...végre nem 1 tápot kaptam:)

    A dísztárgy-lomtárat nem szoktam nézegetni, úgyhogy köszi az infókat!
    A tavalyi szülinapi ajándékra én sem emlékszem... :(
    Mozi? Az nincs! :) (De most karbantartás van, úgyhogy lehet hamarosan lesz mozi :( )
    A piacos emberkétől én is vettem olyan kérdőjelet, ami melegházas humusszá változott! :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Ádámmaci írta: »
    .
    .
    .
    .
    .
    A piacos emberke 95 ezerért adott 30 melegházi humuszt...végre nem 1 tápot kaptam:)

    Nem vagyok kíváncsi természetű, és a fórumon olvasottak hatására nem kattintottam rá. Ma viszont a lányom biztatására megtettem, prémium mézharmatot kaptam. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az emberke olyant árul, amit CSAK ARANYÉRT lehet egyébként kapni, és így már talán nem is olyan nagy átverés...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Még mindig nem lehet tudni kinél van mozi és milyen???

    Szerintem javítottak a piacon is, mert már nem ? van a pénz alatt, hanem, hogy mit ad. Pl. 14 ezerért egy sima bocitápot...Ez jobb, mint a lutri...
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Ádámmaci írta: »
    Még mindig nem lehet tudni kinél van mozi és milyen???

    Szerintem javítottak a piacon is, mert már nem ? van a pénz alatt, hanem, hogy mit ad. Pl. 14 ezerért egy sima bocitápot...Ez jobb, mint a lutri...


    Szia Macika!

    Szerintem aki mozizik nem jár a fórumra,így aztán sose tudjuk meg milyen.Mondjuk én nem bánom hogy kimaradtam Adblock-kal megy a ketyere,utálom a reklámot.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Sziasztok! Mozi nálam sincs, és nekem még mindig kérdőjel van a dollár alatt :(
    Ádámmaci írta: »
    Még mindig nem lehet tudni kinél van mozi és milyen???

    Szerintem javítottak a piacon is, mert már nem ? van a pénz alatt, hanem, hogy mit ad. Pl. 14 ezerért egy sima bocitápot...Ez jobb, mint a lutri...
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Azt látom, hogy a FÓRUM új, de se mozi, se GYIK. Aztán meg mi az a Feljelent? Ki jelent fel és kit? Tud erről valaki valamit? Spiclinek állunk be? Jól értem? - (Nem értem! Én aztán nem!!!)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kiskapa () mondta:
    Azt látom, hogy a FÓRUM új, de se mozi, se GYIK. Aztán meg mi az a Feljelent? Ki jelent fel és kit? Tud erről valaki valamit? Spiclinek állunk be? Jól értem? - (Nem értem! Én aztán nem!!!)
    Húúú, az anyját! Amikor elküldtem a hsz-t, beugrott egy ablak, hogy kaptam 5 plecsnit. De mire? Miféle plecsni EZ? Aztán át akartam szerkeszteni, mint előzőleg annyiszor, ha ki akartam egészíteni, vagy javítani. De NINCS szerkesztési lehetőségem, ha meg mégis van, akkor jól eldugták, mert nem találom. Ezért idéztem magamat és megpróbálom csatolni a fájl-t. Vagy sikerül vagy nem. Vagy letol a modi avagy mégsem. De kéééérem szééépen, segítsen már valaki, hogyan tudok szerkeszteni?!!!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Kiskapa () mondta:
    Kiskapa () mondta:
    Azt látom, hogy a FÓRUM új, de se mozi, se GYIK. Aztán meg mi az a Feljelent? Ki jelent fel és kit? Tud erről valaki valamit? Spiclinek állunk be? Jól értem? - (Nem értem! Én aztán nem!!!)
    Húúú, az anyját! Amikor elküldtem a hsz-t, beugrott egy ablak, hogy kaptam 5 plecsnit. De mire? Miféle plecsni EZ? Aztán át akartam szerkeszteni, mint előzőleg annyiszor, ha ki akartam egészíteni, vagy javítani. De NINCS szerkesztési lehetőségem, ha meg mégis van, akkor jól eldugták, mert nem találom. Ezért idéztem magamat és megpróbálom csatolni a fájl-t. Vagy sikerül vagy nem. Vagy letol a modi avagy mégsem. De kéééérem szééépen, segítsen már valaki, hogyan tudok szerkeszteni?!!!
    Szia! :) Hát ez az. Ez a feljelentés engem is megzakkantott. Főleg, hogy ezzel kezdődik a sor. Szerkesztési lehetőséget én sem találok, de nem találom a beállításokban sem a nekem kellő lehetőségeket, hogy pl. ne kapjak privát üzenetet, mert nem szeretnék levelezni, vagy hogy beállítsam, hogy nekem a fórum fejjel lefelé álljon, mert nem szeretek scrollozni a lap aljára. A réginél nekem a friss beírások voltak legfölül. És ami leginkább hiányzik, az "új hozzászólások" gomb, ami rögtön kiadta azokat a topikokat, amelyekhez írt valaki a legutóbbi belépésem óta, azok közt elmazsoláztam, majd olvasottnak tudtam az érdekteleneket egyben jelölni.  A "legfrissebb beszélgetések"-re hiába kattogok, valahogy nem azt adja ki. Ja és igen, GYIK sehol. Persze, minden újat szokni kell, de ezt a katyvaszt nehéz lesz. Talán nem is fogom akarni megszokni, ha ez így marad.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Miért KELL minden egyes fórumra jövetelnél bejelentkeznem? Ha ez így marad, elveszi a kedvem a fórumtól. Ez ÍGY nehézkes. Miért nem próbálták ki a fejlesztők? Ha meg kipróbálták, akkor ez nekik jó??? Ha megmarad ez a macerázós változat, akkor amit érdemesnek tartom, azt lementem, oszt szevasz fórum! By, by!
  • Rusticus (HU1)Rusticus (HU1) Bejegyzések: 15
    Kit kell feljelenteni? Hol? Rendőrségen?Ügyészségen?  Ez egy NAGY MARH.SÁG!!!!
    Volt idő, 80 évvel ezelőtt, amikor a feljelentők országa voltunk. Ki akarja ezt visszahozni???
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    A szövimben panaszkodnak. Se mozi, de van, akinél még a fórumra sem lehet belépni. Szóval ez nem egy szerencsés kezdete az új fórumnak. És megint be kellett jelentkeznem, immár harmadszor. Nagyon nem örülök ennek az újdonságnak. :s
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok :)
    Jöttem az új Fórumba, de lehet 1-ször és utoljára :/
    Nagyon meg kell ezt szokni, ahhoz meg idő kéne, no meg "félek" a feljelentéstől B)

    Fórum helyett majd mozizunk, már ha lesz!

    azért ÜDV. ÚJ FÓRUM <3
  • zsurmi (HU1)zsurmi (HU1) Bejegyzések: 3
    Nálam ma délután megjelent a mozi,igaz még semmit nem lehetett nézni.
  • Rozi53 (HU1)Rozi53 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!:) Nálam van videó, de jelenleg azt írja ki, hogy nincs elérhető videó...A farm felett van, egy vetítővászon jelképezi...Ha lesz valami változás, írok róla! :)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Annyit tudtam kideríteni, hogy a Tippek és trükkök alatt van az Enciklopédia. Azon belül lenne az eventek leírása is. De ott minden üres. Van "szócikk", de tartalma az nincs. 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 04.09.2015
    Nos pár infó amit eddig vágok
    A név mellett fent jobb oldalon van az hogy "értesítés".Ha van új hsz,vagy jutipont (ami nem magyarul van írva),akkor az ott megjelenik piros jelzéssel,mint a facen.Ha ráklikk akkor mutatja,hogy ki írt,hova és mit.Ha a legördülő ablak legalján lévő Mind-re kattintotok,akkor olyan mint eddig az új hozzászólás menüpont

    Módosítani a kis kerékkel lehet a nagy zöld sávon az óra mellett úgy,hogy ráklikk majd legördül hogy módosítás x óra.Arra klikk és már lehet is szerkeszteni.

    Mozi nálam van,és néztem már vagy 10 videót,ad érte 4 lehetséges ajcsit amiből választani lehet.A 4 ben lehet arany,karma,dollár,szuphumi,langyihumi,foly műkaki,stb.És kb fél perces játékvideókat kell nézni

    A feljelent gomb,az szer a modinak szól,mert ha ráklikkelsz kijön hogy spam,vagy visszaélés,és ha ráklikk valamelyikre,akkor alul ott lesz egy 1-es,gondolom jelzés a modinak.Másra nem hiszem,hogy jó.

    De fent az értesítésnél az értesítés beállításoknál látni,hogy sok jó dolog lett betéve.Lehet jelzést kérni,ha válaszolnak,ha megemlítenek 1 hsz-ben,stb :D

    Az eventleírások pedig megvannak meg minden ami a gyík-ban volt.A lexikonban van.
    -Tippek és trükkök - lexikon (a legfelső)

    Az nem tetszik,hogy angolul írkál ki mindent és tudás hiányában kicsit sötétnek érzem magam.Pedig írja ha like-olnak stb,de így elég nehéz eligazodni,hogy nem is értem mit karattyol.Nah kb ennyi.
    Post edited by bourges (HU1) on
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    A mozi az szelektív,mert nálam még mozivászon sincs :'(
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! A lányom farmján megjelent jobb oldalt a becsukhatüó rész alatt egy olyan felirat, hogy építési hely. Mit jelent ez ? Tudja valaki? Nem épít semmit, a kis tv is üres
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Sziasztok! A lányom farmján megjelent jobb oldalt a becsukhatüó rész alatt egy olyan felirat, hogy építési hely. Mit jelent ez ? Tudja valaki? Nem épít semmit, a kis tv is üres
    Amikor valamelyik farmodon építesz, azt ott fogja mutatni, mert alul a tv-ben lehet a filmeket nézni. Persze ha egyáltalán lesznek filmek, mert idáig még nem találkoztam vele.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok! A lányom farmján megjelent jobb oldalt a becsukhatüó rész alatt egy olyan felirat, hogy építési hely. Mit jelent ez ? Tudja valaki? Nem épít semmit, a kis tv is üres
    Amikor valamelyik farmodon építesz, azt ott fogja mutatni, mert alul a tv-ben lehet a filmeket nézni. Persze ha egyáltalán lesznek filmek, mert idáig még nem találkoztam vele.
    Most épít a szigeten és az építési helyen és a kis tb-ben is ugyanazt mutatja. Érdekes :)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Sziasztok! A lányom farmján megjelent jobb oldalt a becsukhatüó rész alatt egy olyan felirat, hogy építési hely. Mit jelent ez ? Tudja valaki? Nem épít semmit, a kis tv is üres
    Amikor valamelyik farmodon építesz, azt ott fogja mutatni, mert alul a tv-ben lehet a filmeket nézni. Persze ha egyáltalán lesznek filmek, mert idáig még nem találkoztam vele.
    Most épít a szigeten és az építési helyen és a kis tb-ben is ugyanazt mutatja. Érdekes :)
    Viszont amikor mozi lesz akkor a tv-ben azt fogod látni.
    Most például nem értem hogy a nevünk mellett miért van különböző jelzés.
    Nálad ()
    Nálam (HU1)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok! A lányom farmján megjelent jobb oldalt a becsukhatüó rész alatt egy olyan felirat, hogy építési hely. Mit jelent ez ? Tudja valaki? Nem épít semmit, a kis tv is üres
    Ha majd építeni fog kiírja mennyi idő van hátra.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 05.09.2015
    Sziasztok! A lányom farmján megjelent jobb oldalt a becsukhatüó rész alatt egy olyan felirat, hogy építési hely. Mit jelent ez ? Tudja valaki? Nem épít semmit, a kis tv is üres
    Ez tulajdonképpen az eddig kistévében megjelent építési tájékoztató szöveges változata. Gondolom azért vették külön, hogy ha megy a kistévében a videó, akkor is lehessen látni az építés helyzetét - bár nekem eddig nem volt videóm, meg még sok másnak sem. De ha beindul, akkor sztem szükség lesz rá.
    Ui.: Elnézést, hogy fölöslegesen írtam ugyanazt, mint mások, de nem olvastam a 3. oldalt előtte :(
Sign In to comment.