Domů Czech Otázky ke hře

Přihlášení - jak se dostat na původní účet

1414

Komentáře

  • Marta549Marta549 Komentářů: 1
    upraveno 21.01.2015
    Marta 54 stratila som level 89 a nemôžem sa pripojiť starej hre chcem naspäť k level 89
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 21.01.2015
    Marta549 napsal: »
    Marta 54 stratila som level 89 a nemôžem sa pripojiť starej hre chcem naspäť k level 89

    a co ti to udělalo?? hraješ znovu od 1. levelu?? to by znamenalo, že se přihlašuješ na špatný server.. a jak dlouho jsi nehrála? pokud by to bylo přes půl roku, tak tvá farma byla smazaná jako neaktivní
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.01.2015
    Marta549 napsal: »
    Marta 54 stratila som level 89 a nemôžem sa pripojiť starej hre chcem naspäť k level 89

    Ahoj, zkontroluj si, zda máš správně nastavený server: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27046-N%C3%A1vod-jak-se-p%C5%99ihl%C3%A1sit-do-hry-zapomenut%C3%A9-heslo&p=266826&viewfull=1#post266826.

    A kdy jsi naposledy byla ve hře v tom 89. levelu?
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 21.01.2015
    Profil Marta54 s lvl 89 je na sk serveri., ty sa ale prihlasuješ z nicku Marta549 (lvl 15), tak si sa možno omylom znova registrovala. Skús sa odhlásit a v prihlásení zadať pôvodný nick a heslo k nemu.
  • Božka888Božka888 Komentářů: 21
    upraveno 21.04.2015
    ahoj,mam problem prihlasit sa do hry,ukazuje mi,že nie je platne meno a ked zadam e mail na nove heslo ,tak mi napiše,že hrač nehra ,
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.04.2015
    Božka888 napsal: »
    ahoj,mam problem prihlasit sa do hry,ukazuje mi,že nie je platne meno a ked zadam e mail na nove heslo ,tak mi napiše,že hrač nehra ,

    Ahoj, zkontroluj si, zda se přihlašuješ na správný server - viz tento návod: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27046-N%C3%A1vod-jak-se-p%C5%99ihl%C3%A1sit-do-hry-zapomenut%C3%A9-heslo&p=266826&viewfull=1#post266826.

    Také je možné, pokud jsi dlouho nebyla ve hře, že tvůj účet byl smazán.
  • Božka888Božka888 Komentářů: 21
    upraveno 21.04.2015
    jaj,som sa zlakla,maly sa hral na počitači a prehodil mi server,,dakujem za radu,a nabuduce si to už zkontrolujem
  • blum42blum42 Komentářů: 0
    upraveno 12.05.2015
    Ahoj mam nebo spis mela:( jsem asi rok farmu ale dcerka si vcera s babickou zalozili novou a ja tu svou nemuzu najit.prosim je nejaka moznost?
    Post edited by blum42 on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.05.2015
    blum42 napsal: »
    Ahoj mam nebo spis mela:( jsem asi rok farmu ale dcerka si vcera s babickou zalozili novou a ja tu svou nemuzu najit.prosim je nejaka moznost?

    Ahoj, neboj se, nic není ztraceno :)

    Dcerka s babičkou si pravděpodobně jen uložily heslo do prohlížeče, aby se farma automaticky přihlásila. Čili když si otevřeš http://bigfarm.goodgamestudios.com/ a bude přihlášena její farma, v pravém horním rohu klikni na odhlásit (jsou tam takové ty 4 ikonky). Následně by se ti měla zobrazit přihlašovací stránka. Dole uprostřed zvol svůj server, v pravém horním rohu vyplň přihlašovací údaje a nezaškrtávej políčko automatického přihlášení. Pak už by ses měla dostat na svou farmu.

    Návod k přihlášení do hry zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27046-N%C3%A1vod-jak-se-p%C5%99ihl%C3%A1sit-do-hry-zapomenut%C3%A9-heslo&p=266819&viewfull=1#post266819.

    Pokud ti nejde načíst přihlašovací stránka, bude třeba promazat cookies, návod zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?16609-N%C3%A1vod-maz%C3%A1n%C3%AD-registr%C5%AF-a-cookies-a-historie-v-prohl%C3%AD%C5%BEe%C4%8D%C3%ADch&p=129626&viewfull=1#post129626.


    A ještě poslední věc - nezapomeň na podpoře nahlásit, že vás hraje doma víc, ať předejdete případnému zablokování za podezření na vícenásobný účet. Návod, co dělat, najdeš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?14903-V%C3%ADce-%C3%BA%C4%8Dt%C5%AF-z-jedn%C3%A9-IP-adresy-co-d%C4%9Blat.
  • eliska 5eliska 5 Komentářů: 1
    upraveno 12.05.2015
    děkuji moc :-)
  • benjamínek jajabenjamínek jaja Komentářů: 0
    upraveno 13.06.2015
    po dětském hraní na počítači se mi ztratila rozjetá farma co mám dělat abych ji dostala zpět:confused:
    Post edited by benjamínek jaja on
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 13.06.2015
    podívej se jestli se snažíš přihlásit na správný server (na přihlašovací stránce je to dole uprostřed - zadat cs)
  • fábionekfábionek Komentářů: 4
    upraveno 03.07.2015
    Dobrý den,omlouvám se nevím,zda to sem patří,,ale bohužel se nám rozbil počítač ..máme nový a nemůžu se žádným způsobem dostat na svou farmu,když se snažím přihlásit,,napíše mi to,´že toto uživatelské jméno už někdo používá,,,Můžete mi někdo poradit prosím..Tuto hru hraji už skoro třičtvrtě roku a nechce se mi začínat znovu...Děkuji
    Post edited by fábionek on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.07.2015
    Ahoj, neboj se, určitě nemusíš začínat znova :)

    Na stránce s hrou http://bigfarm.goodgamestudios.com/ se přihlašuješ vpravo nahoře, kde vyplníš přihlašovací údaje. Ještě před jejich potvrzením se ujisti, že máš správně nastavený server na Českou republiku - viz tento návod: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?27046-N%C3%A1vod-jak-se-p%C5%99ihl%C3%A1sit-do-hry-zapomenut%C3%A9-heslo&p=266826&viewfull=1#post266826.
  • fábionekfábionek Komentářů: 4
    upraveno 03.07.2015
    Děkuji moc za radu...ale at na to klikám jak chci,,nic mi to neuděla...:-( Tím myslím na to přihlášení....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.07.2015
    fábionek napsal: »
    Děkuji moc za radu...ale at na to klikám jak chci,,nic mi to neuděla...:-( Tím myslím na to přihlášení....

    Co znamená, že to nic neudělá?
  • fábionekfábionek Komentářů: 4
    upraveno 03.07.2015
    Ted se v tom hrabu,,musela jsme si nainstalova nějaký Adobe....:-D a ted to zkusím znovu,,,Děkuji za trpělivost :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.07.2015
    Bez Adobe Flash Playeru hru nespustíš, na tom hra běží :) Tak dej vědět, snad už to vyjde :)
  • fábionekfábionek Komentářů: 4
    upraveno 03.07.2015
    Ne,,,tak mi to nejde...Když kliknu na Tvůj odkaz,,naběhne mi jen obrázek a nikde není nic o přihlášení...A ten Adobe už mám nainstalovaný...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.07.2015
    Ono občas trvá, než se to načte. Zkus ještě aktualizovat stránku, třeba se tomu už bude chtít :) Nebo to zkusit otevřít v jiném prohlížeči.
  • fábionekfábionek Komentářů: 4
    upraveno 03.07.2015
    Tak jsem to popletla,,,špatně jsem to nainstalovala...no joo,ženská :-D Zkusím to tedy později :-) Děkuji
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 12.07.2015
    Ahojda..chci se optat..moje členka se nemůže přihlásit na svou farmu..když to udělá háže jí to od začátku....ale já její farmu vidím stejnou...Přihlašuje se přes fb...Co s tím?
    Post edited by PetulaChampion on
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 04.07.2015
    Nevím, jak se přihlašuje přes fb, ale rozhodně je lepší přihlašovat se přes www.goodgamestudios.com. A ať si zkontroluje, jestli je na správném serveru (zřejmě cs1).
  • PetulaChampionPetulaChampion Komentářů: 45
    upraveno 05.07.2015
    skoumal2 napsal: »
    Nevím, jak se přihlašuje přes fb, ale rozhodně je lepší přihlašovat se přes www.goodgamestudios.com. A ať si zkontroluje, jestli je na správném serveru (zřejmě cs1).
    Díky dám jí vědět :-)
  • benatky (SK1)benatky (SK1) SK1 Komentářů: 7
    dobry den, dnes po odhlaseni z hry som sa asi po 3 hodinach pripajala naspat, zahlasilo mi, ze adresa nie je platna a to uz som bola v 24. leveli a hodilo ma naspat ako uplneho zaciatocnika, prvy krat som sa prihlasovala na farmu 31.8.2015. Viete mi poradit, ako sa dostat naspat? a preco som benatky.cz, ked som sa prihlasovala zo slovenskej adresy a som benatky.sk

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    benatky (CZ1) napsal(a):
    dobry den, dnes po odhlaseni z hry som sa asi po 3 hodinach pripajala naspat, zahlasilo mi, ze adresa nie je platna a to uz som bola v 24. leveli a hodilo ma naspat ako uplneho zaciatocnika, prvy krat som sa prihlasovala na farmu 31.8.2015. Viete mi poradit, ako sa dostat naspat? a preco som benatky.cz, ked som sa prihlasovala zo slovenskej adresy a som benatky.sk

    Ahoj benatky,

    svůj účet stále máš. Jen si dole na přihlašovací obrazovce zkontroluj vlaječku, tedy se musíš přihlašovat na slovenský a ne český server :).

    Foxes
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.09.2015
    benatky (CZ1) napsal(a):
    dobry den, dnes po odhlaseni z hry som sa asi po 3 hodinach pripajala naspat, zahlasilo mi, ze adresa nie je platna a to uz som bola v 24. leveli a hodilo ma naspat ako uplneho zaciatocnika, prvy krat som sa prihlasovala na farmu 31.8.2015. Viete mi poradit, ako sa dostat naspat? a preco som benatky.cz, ked som sa prihlasovala zo slovenskej adresy a som benatky.sk

    Ahoj, na přihlašovací stránce si prosím správně nastav server na Slovensko - viz screen zde, byť je pro ČR, princip je stejný:

    black-.-angel napsal(a):


    Kliknutím na šipky vybereš vlajku SR a následně server Slovensko 1. Pak teprve zadej vpravo nahoře přihlašovací údaje.

  • nanka (CZ1)nanka (CZ1) Komentářů: 1
    ahojte, prosím kdo poradí? Big Farm hraji dlouho a dnes se mi stalo,že se mi otevřel formulář na přihlášení.Tak jsem se přihlásila a pořád mi ukazuje že pod mým jménem je už účet tak co s tím?Předem děkuji za odpovědi.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    Ahoj nanko,

    musíš kliknout na malou šipku v pravo nahoře na přihlašovací obrazovce. Rozroluje se ti nová tabulka a přes tu je nutné se přihlásit :). Ta tabulka uprostřed je pro novou registraci.

    Ještě si dole na obrazovce pro jistotu zkontroluj, zda se přihlašuješ na správný server. :)

    Foxes
  • jak se mam znovu dostat na farmu mam win10 a nejak sem si ble odhlasil
Sign In to comment.