Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

193133

Komentáře

  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 24.06.2015
    ... to se ti nějak plete :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 24.06.2015
    U Vás to přísloví "Co se škádlívá, to se rádo mívá" asi vážně platí :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    My se přímo milujeme :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 24.06.2015
    To jde vidět, hlavně Trathík tebe :D
  • Gamas (CZ1)Gamas (CZ1) Komentářů: 2,918
    upraveno 24.06.2015
    My se přímo milujeme :D

    No chtěla jsem k tomu něco napsat, ale raději budu mlčet. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Gamas2 napsal: »
    No chtěla jsem k tomu něco napsat, ale raději budu mlčet. :D

    Ježiš.. možná radši jo :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.06.2015
    Andi ráno zkusím...ted už mám tu noční pekárnu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Jindra 112 napsal: »
    Andi ráno zkusím...ted už mám tu noční pekárnu

    Díky, Jindro, aspoň někdo tu bere můj problém vážně :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.06.2015
    není vůbec zač...ozvu se :)
    a ted už si můžete cvrdlikat dál

    PS: taky jedu celý den ty 20-ti minutovky...lepší výnos no ni :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Tak jsem teď dodělala muffiny a taky mi nejdou sebrat. Už mě to fakt irituje :D Chci k vánocům od GGS novou klávesu F5 :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 24.06.2015
    Ale jinak... já mám takový problém, od včerejší aktualizace. Nikdy mi nejde sebrat pekárna, vždy musím stránku znova načíst. Je to jen nějaký kiks u mě, nebo to straší i u někoho jiného?

    PS: Mám takový pocit, že to má co s dočiněním používáním stroje z garáže na výnos z pekárny. Protože vždy po aktualizaci stránky (kdy už to jde sebrat), mi to nahoře zobrazí tu ikonku bonusu a bonus "0". Jakmile tam ten nulový bonus nesvítí, tak pekárnu prostě neseberu.. Po sebrání bonus zmizí a při dalším pokusu o sebrání je zase třeba restartovat hru. Což při výrobě jablečných taštiček je totální vopruz.

    Tak jsem si to hned po přečtení (krátce po tom, cos psala) šla vyzkoušet. Nahodila jsem taštičky, použila stroj a... zašla na farmu až teď (ehm, ať žije efektivní využití 26-minutovky, že? :D:D). Asi tě zklamu, sklidila sem to bez problému. Takže garáží to nebude... Nebo možná bude, ale individuální.

    Jo a přeju dobrou noc, když už su tady jednou.. Ať nejsu za nevychovance. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    wolfka napsal: »
    Tak jsem si to hned po přečtení (krátce po tom, cos psala) šla vyzkoušet. Nahodila jsem taštičky, použila stroj a... zašla na farmu až teď (ehm, ať žije efektivní využití 26-minutovky, že? :D:D). Asi tě zklamu, sklidila sem to bez problému. Takže garáží to nebude... Nebo možná bude, ale individuální.

    Jo a přeju dobrou noc, když už su tady jednou.. Ať nejsu za nevychovance. :D

    Právě že s použitím stroje v pohodě, ale bez něj ne. To musím aktualizovat, pak se tam objeví bonus 0 a pak to jde. Jakmile tam je prostě zobrazený bonus, ať už na jednu nebo nula sklizní, jde to. Ale pokud tam není, musím aktualizovat.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 24.06.2015
    Bez stroje mi jde sběr v pohodě, jak muffy, tak taštičky :).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    yellow-smiley-crying.gif

    PS: A víte co, zašla jsem se podívat na anglické fórum (jo, vím, že tam nemám co dělat) a nejsem jediná, kdo si na to stěžuje. Takže jsem si to nevymyslela, ha! A máte to :D Nicméně díky všem za snahu a zkoušení :) A mimochodem.. je to tím strojem, nejsem úplný mimoň :o
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 24.06.2015
    ...kdo ví... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Drzoune, pozor, aby sis nepřipsal nějaké ty bodíky na účet :o
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 24.06.2015
    ... já mám nějaký účet..? na bodíky..? :) jsem nevěděl... a vůbec... ty mě prostě nemáš ráda :o
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.02.2017
    Každý má "účet", kam sbírá trestné body při nedodržování směrnic. V těch je třeba i bod, že nesmím mluvit o tom, kdo si nějaký bod vysloužil :D
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Tak jo, oficiálně mě ta pekárna **** neuvěřitelným způsobem. Nemůžu sklidit, aktualizuju. Hurá, můžu sklidit, svítí mi bonus nula. Ale nemůžu aktivovat bonus, protože se tváří jako aktivovaný, i když je nulový. Takže k čemu je mi garáž? K h****. :D A dost, kašlu na gurmána, nervy mám jedny :D Opravte mi to, nebo tu s tím budu prudit každý den, do té doby, než mi to zase bude fungovat. Díky!

    A abych nezapomněla! Chci kompenzaci! Nejlépe v podobě času, surovin na výrobu pečiva a dolarů. Díky! :mad::D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 25.06.2015
    Tak jo, oficiálně mě ta pekárna **** neuvěřitelným způsobem. Nemůžu sklidit, aktualizuju. Hurá, můžu sklidit, svítí mi bonus nula. Ale nemůžu aktivovat bonus, protože se tváří jako aktivovaný, i když je nulový. Takže k čemu je mi garáž? K h****. :D A dost, kašlu na gurmána, nervy mám jedny :D Opravte mi to, nebo tu s tím budu prudit každý den, do té doby, než mi to zase bude fungovat. Díky!

    A abych nezapomněla! Chci kompenzaci! Nejlépe v podobě času, surovin na výrobu pečiva a dolarů. Díky! :mad::D

    Bacha všichni, anděl zešílel!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 25.06.2015
    Tak jo, oficiálně mě ta pekárna **** neuvěřitelným způsobem. Nemůžu sklidit, aktualizuju. Hurá, můžu sklidit, svítí mi bonus nula. Ale nemůžu aktivovat bonus, protože se tváří jako aktivovaný, i když je nulový. Takže k čemu je mi garáž? K h****. :D A dost, kašlu na gurmána, nervy mám jedny :D Opravte mi to, nebo tu s tím budu prudit každý den, do té doby, než mi to zase bude fungovat. Díky!

    A abych nezapomněla! Chci kompenzaci! Nejlépe v podobě času, surovin na výrobu pečiva a dolarů. Díky! :mad::D

    Tak to už se fakt těším až to tady budeš zásobovat stížnostmi...odpověd už jsi sice dostala ale já jsem taky bez problemu ... takže je to asi u tebe jenom :(

    Edit: Hmmm tak I u mě...sakra...akorát se mi ukázalo v okýnku kolik bonusu mám
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 25.06.2015
    Aha, tak já to včera blbě pochopila. Že by mohl být problém ve sklizni bez stroje, mě vůbec nenapadlo. Aktivuju bonus totiž jen na noční 8-hodinovku, zbytek přes den jedu bez garáže. A pohoda.

    Snad ti to, andílku, brzo opravěj. Věřím, že to musí být dost nepříjemný.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 25.06.2015
    ...no jo, chudinka naše andělka :D:D:D:D měla by přestat soptit plameny pekelné, a naordinovat si trpělivost a shovívavost... věřím, že na odstranění závady technici pilně pracují :D:D:D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 25.06.2015
    To jo, oni sou táááák pilní :D:D že na tom jistě budou pracovat pár týdnů :-P

    phil_04.gif
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 25.06.2015
    ježííííš nestrašte
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 25.06.2015
    ... no, každej chvilku tahá pilku... :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 25.06.2015
    zkusil jsem tam dát tedkom mandlovky tak uvidíme jestli to přestane
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.06.2015
    trathen napsal: »
    ...no jo, chudinka naše andělka :D:D:D:D měla by přestat soptit plameny pekelné, a naordinovat si trpělivost a shovívavost... věřím, že na odstranění závady technici pilně pracují :D:D:D

    No my žádnou chybu nehlásili, proto jsem se tady napřed ptala. Protože mi přišlo divné, že si na to nikdo nestěžuje. A u mě se 90 % chyb ve hře nikdy nevyskytuje. Takže... něco špatně prostě být musí :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 25.06.2015
    No my žádnou chybu nehlásili, proto jsem se tady napřed ptala. Protože mi přišlo divné, že si na to nikdo nestěžuje. A u mě se 90 % chyb ve hře nikdy nevyskytuje. Takže... něco špatně prostě být musí :D

    No chyba to je...nepomohlo ani začít vyrábět mufiny, odhlásit znova, promazat bordel nic :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.06.2015
    Jindra 112 napsal: »
    No chyba to je...nepomohlo ani začít vyrábět mufiny, odhlásit znova, promazat bordel nic :(

    Ono to tak nějak pořád počítá s tím bonusem, i když je už vybraný. Je to nahlášeno k opravě, ale víte co.. zítra už je pátek.. :D Jsem teda upřímně ráda, že jsme stihli projekt na muffiny dodělat ještě před aktualizací, protože tohle by bylo na palici.
Tato diskuze je zavřená.