Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

191133

Komentáře

  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 20.06.2015
    jj teplo sluníčko vyhřát dinosauří kostičky
  • lorak (CZ1)lorak (CZ1) CZ1 Komentářů: 11,897
    upraveno 20.06.2015
    jseš tak starej, nebo se tak cítíš?
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 20.06.2015
    lorak napsal: »
    jseš tak starej, nebo se tak cítíš?

    cítím se na 150 rozumu mám na 15 :-) zimu nesnáším při nedostatku sluníčka jsem vsteklá
  • mysicka9 ()mysicka9 () Komentářů: 15
    upraveno 20.06.2015
    Ahoj, neví někdo kde je seznam Projektů? díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.02.2017
    mysicka9 napsal: »
    Ahoj, neví někdo kde je seznam Projektů? díky

    Např. zde:
    Ahoj, až budete v 5. levelu, můžete se těšit na další :)

    Tady je přehled úrovní pro odemčení projektů (bohužel u nových projektů z gurmy data nemám):
    01 - Kino se vším všudy (kukuřice)
    01 - Utlouci se po jablkách (jablka)
    05 - Po uči v sýru (mléko)
    05 - Vaječná míchanice (vejce)
    10 - Sláma v kebuli (zelí, pšenice)
    12 - Vařila myšička kašičku (pšenice, mléko, třešně)
    Pampeliškový hrdina (pampelišky, polní květiny)
    20 - Původní fauna (hnojivo, polní květiny)
    20 - Opeření opeřenci (vejce, krmivo pro slepice)
    Lepší než konkurence (krmivo pro kozy, krmivo pro kachny, krmivo pro krávy)
    28 - Plavat proti proudu (krmivo pro slepice)
    Báječné muffiny (mandle, mandlové muffiny, mléko)
    37 - Přesnídávka a humus (jablka, humus)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 21.06.2015
    ahoj lidstvo... :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 21.06.2015
    Ahoj, pračlověče :)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 21.06.2015
    jsem mrtvej pračlověk ... :cool:
  • lorak (CZ1)lorak (CZ1) CZ1 Komentářů: 11,897
    upraveno 21.06.2015
    neboj zítra ožiješ a půjdeš hledat kamarády.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 21.06.2015
    zítra ještě ne, až pozítří :o
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.06.2015
    Bré ránko.:D
    Prosím, nevíte z čeho nejvíc padají bylinky pro prasátko?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Dobré ráno :) Padá to takto:

    Pole:
    - polní květiny 1/5, kukuřice 1/5, zelí 3/8, pšenice 15
    - spec. polní květiny 6, spec. kukuřice 12/20, spec. zelí 20/30, spec. pšenice 6
    - růže 15, fialky 10, slunečnice 50
    - kouzelné fazole 28/35, rýže 20, řepka 12, žlutý ibišek 15

    Jablečný sad 10/20

    Třešňový sad 25

    (Počty za lomítkem padají méně často)


    Já Chrochtu dala včera za nějakých 10 hodin jen na speciální kukuřici a sadech, asi tentokrát dost simuloval, myslím, že běžně mi to trvalo o něco déle. Ale z kuku padají dost i ufo díly atd., takže to byla jasná volba :) Takže přeji tvému Chrochtáčkovi hodně zdraví! :o
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.06.2015
    Díky moc, já tři dny téměř nehrála, tak mám malinkej skluz.:D
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 23.06.2015
    Ahoj všem, tak jsem se dnes rozhodla, že se podívám do diskuze "mimo téma", abych měla představu, o čem jiném bigfarmáři klábosí, než jen o big farm a on se tu řeší chrochtáček... :D Tak tedy nevím, kde nastala chyba? :confused::D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    cencen napsal: »
    Ahoj všem, tak jsem se dnes rozhodla, že se podívám do diskuze "mimo téma", abych měla představu, o čem jiném bigfarmáři klábosí, než jen o big farm a on se tu řeší chrochtáček... :D Tak tedy nevím, kde nastala chyba? :confused::D

    Nó.. tak si můžeme povídat třeba o tom, co jsi měla k obědu? Jestli ale nějakého kámoše Chrochtáčka, tak to radši neříkej moc nahlas :D
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 23.06.2015
    Nó.. tak si můžeme povídat třeba o tom, co jsi měla k obědu? Jestli ale nějakého kámoše Chrochtáčka, tak to radši neříkej moc nahlas :D

    No, měla jsem chili con carne, ještě teď mě pálí pusa :D Složení raději úplně prozrazovat nebudu, páč nevím, jak se na klávesnici zapíná šeptání... :D;)
    A copak jsi měla dobrého Ty? :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    cencen napsal: »
    No, měla jsem chili con carne, ještě teď mě pálí pusa :D Složení raději úplně prozrazovat nebudu, páč nevím, jak se na klávesnici zapíná šeptání... :D;)
    A copak jsi měla dobrého Ty? :)

    Ale jestli už máš nasbírané bylinky pod Chrochtáčka, tedy pardon, pro Chrochtáčka, tak to klidně řekni nahlas, snad se z toho nesesype znova :D

    Já bohužel ještě nic, pokud nepočítám kafe :D Se najím v práci odpoledne, jsem líná vařit, málo času :o
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 23.06.2015
    Ale jestli už máš nasbírané bylinky pod Chrochtáčka, tedy pardon, pro Chrochtáčka, tak to klidně řekni nahlas, snad se z toho nesesype znova :D

    Já bohužel ještě nic, pokud nepočítám kafe :D Se najím v práci odpoledne, jsem líná vařit, málo času :o
    No tak to tedy nemám, jsem valila oči jako blázen, že máš chrochtáčka tak rychle hotového...
    A tedy máš můj obdiv, já mít k obědu jen kafe, tak už bych asi dávno umřela hlady... :o

    Ještě by mě zajímalo, co za práci děláš, že se tam půjdeš najíst? (jestli to není tajné), já právě v práci dost často hladověla pro nedostatek času...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    cencen napsal: »
    No tak to tedy nemám, jsem valila oči jako blázen, že máš chrochtáčka tak rychle hotového...
    A tedy máš můj obdiv, já mít k obědu jen kafe, tak už bych asi dávno umřela hlady... :o

    Ještě by mě zajímalo, co za práci děláš, že se tam půjdeš najíst? (jestli to není tajné), já právě v práci dost často hladověla pro nedostatek času...

    Taky proto půjdu dřív, abych se stihla najíst :D Práce je tajná, ale agent nejsem :D Ale většinou si připadám jak Ferda mravenec :o Ne teda tak, že bych v práci dělala všechno, ale mám těch jobů víc a v každém dělám úplně něco jiného :D Většina toho ale spadá pod kulturu :)
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 23.06.2015
    Taky proto půjdu dřív, abych se stihla najíst :D Práce je tajná, ale agent nejsem :D Ale většinou si připadám jak Ferda mravenec :o Ne teda tak, že bych v práci dělala všechno, ale mám těch jobů víc a v každém dělám úplně něco jiného :D Většina toho ale spadá pod kulturu :)

    Pod kulturu... Tak to je (jsou) asi práce, která člověka baví, ne? Škoda, že je to tajné - já jsem teď na mateřské, po ní se do práce, kde jsem před mateřskou byla, vracet nebudu, tak jsem si myslela, že se nechám inspirovat... :o Protože jsem se rozhodla, že tentokrát chci jít do nějaké "pohodové" práce, jestli taková ještě dnes existuje... :) Ale mám zatím ještě čas o tom přemýšlet, tak snad pak něco vymyslím. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    cencen napsal: »
    Pod kulturu... Tak to je (jsou) asi práce, která člověka baví, ne? Škoda, že je to tajné - já jsem teď na mateřské, po ní se do práce, kde jsem před mateřskou byla, vracet nebudu, tak jsem si myslela, že se nechám inspirovat... :o Protože jsem se rozhodla, že tentokrát chci jít do nějaké "pohodové" práce, jestli taková ještě dnes existuje... :) Ale mám zatím ještě čas o tom přemýšlet, tak snad pak něco vymyslím. :)

    Pohodová? Má práce je... no... sice mě hodně baví, ale je to fakt honička, kdo není zvyklý pracovat pod brutálním časovým tlakem, tak s ním klepne stres :D Dovolenou nemám v zásadě nikdy a tak. Věčně tak žít nejde, ale zatím to ještě jde :) I když taky mě občas přepadají myšlenky od září se vším, co dělám, praštit a začít úplně od nuly někde úplně jinde. Uvidíme :)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 23.06.2015
    Práce ve stresu, chodí se tam najíst, většina toho patří to pod kulturu a v září má chuť s tím praštit???

    To je jednoduché, děláš ve školní jídelně. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Kajula5 napsal: »
    Práce ve stresu, chodí se tam najíst, většina toho patří to pod kulturu a v září má chuť s tím praštit???

    To je jednoduché, děláš ve školní jídelně. :D

    :D:D:D Tak ve školní jídelně mě naposledy někdo viděl... na druhé základce. A tam vařili, jé, milovala jsem našeho lososa s citronovou omáčkou. Máma byla vždycky nadšená, když jsem byla nemocná. Pracovala hned naproti škole a mohla chodit na obědy místo mě :D

    Fakt nedělám ve školní jídelně. Ale v září odpadá práce ohledně festivalů, se začátkem školního roku to nemá nic společného :o
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 23.06.2015
    :D:D:D Tak ve školní jídelně mě naposledy někdo viděl... na druhé základce. A tam vařili, jé, milovala jsem našeho lososa s citronovou omáčkou. Máma byla vždycky nadšená, když jsem byla nemocná. Pracovala hned naproti škole a mohla chodit na obědy místo mě :D

    Fakt nedělám ve školní jídelně. Ale v září odpadá práce ohledně festivalů, se začátkem školního roku to nemá nic společného :o

    Vám někdy dělali ve školní jídelně lososa??!? :confused::eek: Tak to buď buď jsi o hodně mladší než já, ale jak jsem se teď ptala mladšího syna, tak oni ve šk. jídelně nikdy lolosa neměli (tedy je mi jasné, že tak malá, jako moje děti, nebudeš, když pracuješ) a nebo jsi chodila na nějakou hodně spešl školu... :) Já tedy stravu ze školní jídelny milovala, ale zaručeně vím, že jsem byla z naší třídy jediná... :D:o
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    cencen napsal: »
    Vám někdy dělali ve školní jídelně lososa??!? :confused::eek: Tak to buď buď jsi o hodně mladší než já, ale jak jsem se teď ptala mladšího syna, tak oni ve šk. jídelně nikdy lolosa neměli (tedy je mi jasné, že tak malá, jako moje děti, nebudeš, když pracuješ) a nebo jsi chodila na nějakou hodně spešl školu... :) Já tedy stravu ze školní jídelny milovala, ale zaručeně vím, že jsem byla z naší třídy jediná... :D:o

    Je mi krásných 28, škola byla tak trochu výběrová a vařili fakt luxusně, vždy na výběr 4 jídla a jedno lepší než druhé :) Jó, kde jsou ty časy :o


    Dnes ale zavíráme a přesouváme se sem: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?44927-Diskuze-mimo-t%C3%A9ma-24-6-2015 :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    Ach jo, chtěla jsem pojmenovat své nové hříběcí miminko Chudinka a prý to obsahuje sprostá slova. Ale Chudáček projde. Hlava mi to nebere, asi v tom něco nevidím...
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.06.2015
    :D to se máš :D
    Dobré zamračené ráno
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 24.06.2015
    ...asi jim tam vadí ten krátký chudinka :D:D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 24.06.2015
    Ale prošel jí chudáček
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.06.2015
    trathen napsal: »
    ...asi jim tam vadí ten krátký chudinka :D:D

    To mě taky napadlo, ale v tom případě by neprošel ani Chudáček... :confused: On třeba neprojde ani takový Pakůň. A vůbec, kolikrát si vymyslím nějaké hezké jméno a systém ho uzná za nevhodné :(
Tato diskuze je zavřená.