Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Více možností přidání přátel 23.06.2015"

FoxesFoxes Komentářů: 1,539
Milí farmáři,

zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Více možností přidání přátel 23.06.2015"

S přáním hezkého dne
Foxes
Post edited by Foxes on
«13

Komentáře

  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 22.06.2015
    Těší mě, že nestíhající cukrovar je opravdu chyba, ne vlastnost. A že bude opravena.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 22.06.2015
    I když byl nestíhající cukrovar chyba, čekat, že bude nějak zohledněna v rámci události, nebo poskytnuta nějaká kompenzace je asi velká naivita, že?

    Jsem fakt rád, že můžu dělat náboráře různými způsoby. :mad:
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 22.06.2015
    Ne, zohlednění bych fakt nečekala :) ale asi mě to tentokrát ani nepohoršuje :)

    To lákání lidí mě taky neoslovilo, ale co nadělat. GGS nechce utrácet peníze za reklamu, tak to hází na hráče. Budu to holt ignorovat i nadále :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.06.2015
    Za cukrovar rozhodně děkuju! Snad to bude tentokrát lepší a půjde toho víc s farmou podnikat. :)


    .
  • Lordko2Lordko2 Komentářů: 32
    upraveno 22.06.2015
    no hura,,som zvedava na cukrovar,ako ho opravia,lebo stale je niečoho malo a ma to štve,,počkam do zajtra,či sa mi oplati farmu ešte rozširovat.Aprpo,,dakujem,za stratu 2 týždnov,,pokial si uvedomili chybu,,a ja som tam nasukala kopec zlata--viem nik ma nenutil,ale ma štvalo,že mi stale chyba cukor či sirup
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 22.06.2015
    Cha chá, hlavně že doteď byl cukrovar v naprostém pořádku. :p Ale zaplať pámbu za ty dary.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 23.06.2015
    Ahoj,
    chtěla jsem se zeptat, co se stane po aktualizaci (čili snížení časů produkce v cukrovaru, zbytek aktualizace je mi vcelku ukradenej) v případě, že bych např. zadala produkci cukru na max. (čili momentálně na 5 hodin)? Dejme tomu, že by po například 3 hodinách proběhla aktualizace... budu čekat další 2 hodiny, než mi dojede produkce a budu si moct říkat, že su blbec, že sem produkci dala na tak dlouho nebo se zbylý dávky cukru už vyrobí za kratší dobu?
    Docela řeším dilema, na jak dlouho zadávat výrobu, když ani není u aktualizace žádnej čas. Proběhne dopoledne? Odpoledne? Prostě nic moc nevíme... Což by mohlo být jedno, kdybysme aspoň věděli, že to, co se bude zpracovávat samo bude mít nastavenej přepočet na nový časy...
    Věřím, že podobný dilema neřeším sama.
    Byla bych vděčná, kdyby Foxes mohla vyzjišťovat nějakou odpověď... ;)
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 23.06.2015
    Těší mě, že cukrovar opraví. Od začátku jsem měla pocit, že to krmení pro alpaky by se mohlo dělat v drtícím mlýnu. Čtyři položky v cukrovaru proti dvěma v drtícím mlýnu. No uvidíme, jak to dopadne.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Malletka napsal: »
    Těší mě, že cukrovar opraví. Od začátku jsem měla pocit, že to krmení pro alpaky by se mohlo dělat v drtícím mlýnu. Čtyři položky v cukrovaru proti dvěma v drtícím mlýnu. No uvidíme, jak to dopadne.

    Asi máš nějakou lepší verzi cukrovaru, můj umí jen cukr, sirup a krmení pro alpaky. (Ale nejsem sice chovatel lam, nicméně hádám, že žrádýlko by se jim spíš drtilo, než vařilo..)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.06.2015
    wolfka napsal: »
    Ahoj,
    chtěla jsem se zeptat, co se stane po aktualizaci (čili snížení časů produkce v cukrovaru, zbytek aktualizace je mi vcelku ukradenej) v případě, že bych např. zadala produkci cukru na max. (čili momentálně na 5 hodin)? Dejme tomu, že by po například 3 hodinách proběhla aktualizace... budu čekat další 2 hodiny, než mi dojede produkce a budu si moct říkat, že su blbec, že sem produkci dala na tak dlouho nebo se zbylý dávky cukru už vyrobí za kratší dobu?
    Docela řeším dilema, na jak dlouho zadávat výrobu, když ani není u aktualizace žádnej čas. Proběhne dopoledne? Odpoledne? Prostě nic moc nevíme... Což by mohlo být jedno, kdybysme aspoň věděli, že to, co se bude zpracovávat samo bude mít nastavenej přepočet na nový časy...
    Věřím, že podobný dilema neřeším sama.
    Byla bych vděčná, kdyby Foxes mohla vyzjišťovat nějakou odpověď... ;)

    Ahoj wolfko,

    ne, v tomto případě bys čekat neměla. Cukrovar poběží i v průběhu údržby. Když totiž zadáš výrobu, tak v tu chvíli se pošle informace serveru, kdy má být produkce dokončena. Proto pokud zadáte výrobu před aktualizací se starými časy cukrovaru, tak doba produkce bude ještě podle staré verze.

    Co se týče času aktualizace, tak zatím si nejsme jisti. Protože dobu produkce cukrovaru změnili na poslední chvíli, ještě se snaží vše otestovat. Jediné co víme je, že pokud se vše nepovede, tak jak má a update nezačne zhruba do 14:00, je dosti možné, že se odloží na zítra. Jakmile zjistím další informace, ihned napíši. :)

    Foxes
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 23.06.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj wolfko,

    ne, v tomto případě bys čekat neměla. Cukrovar poběží i v průběhu údržby. Když totiž zadáš výrobu, tak v tu chvíli se pošle informace serveru, kdy má být produkce dokončena. Proto pokud zadáte výrobu před aktualizací se starými časy cukrovaru, tak doba produkce bude ještě podle staré verze.

    Co se týče času aktualizace, tak zatím si nejsme jisti. Protože dobu produkce cukrovaru změnili na poslední chvíli, ještě se snaží vše otestovat. Jediné co víme je, že pokud se vše nepovede, tak jak má a update nezačne zhruba do 14:00, je dosti možné, že se odloží na zítra. Jakmile zjistím další informace, ihned napíši. :)

    Foxes

    Díky moc, Lištičko, budu teda zadávat výrobu po malých kouscích. :)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 23.06.2015
    Foxes napsal: »
    Co se týče času aktualizace, tak zatím si nejsme jisti. Protože dobu produkce cukrovaru změnili na poslední chvíli, ještě se snaží vše otestovat. Jediné co víme je, že pokud se vše nepovede, tak jak má a update nezačne zhruba do 14:00, je dosti možné, že se odloží na zítra. Jakmile zjistím další informace, ihned napíši. :)

    Právě jsem se chtěl zeptat jak to vypadá (časově)
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 23.06.2015
    Asi máš nějakou lepší verzi cukrovaru, můj umí jen cukr, sirup a krmení pro alpaky. (Ale nejsem sice chovatel lam, nicméně hádám, že žrádýlko by se jim spíš drtilo, než vařilo..)
    Jejda, chybička, pardon. Ano, jsou tam jen tři. Ale to krmivo bych stejně drtila :-)
  • Lordko2Lordko2 Komentářů: 32
    upraveno 23.06.2015
    som zvedava,či to skratia aspon na polovicu,,do tovarne treba množstvo cukru a sirupu a o krmeni aspon 3 alpak ani nepišem,Neuvažuju o nejakej kompenzacii,kedže mi týžden stoji pol dna tovaren lebo tam nemam veci na vyrobu?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.06.2015
    Zdravím,

    přináším nové informace. Aktualizace by měla začít okolo 13:00.

    Dobrá zpráva je, že všichni hráči na úrovni 30+ budou odškodněni 1.000.000 cukrových dolarů na jejich účet.
    Snad to bude alespoň na malou záplatu na vaše cukrovary :).

    Foxes
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 23.06.2015
    Foxes napsal: »
    Co se týče času aktualizace, tak zatím si nejsme jisti. Protože dobu produkce cukrovaru změnili na poslední chvíli, ještě se snaží vše otestovat. Jediné co víme je, že pokud se vše nepovede, tak jak má a update nezačne zhruba do 14:00, je dosti možné, že se odloží na zítra. Jakmile zjistím další informace, ihned napíši. :)

    Z toho, co jsi napsala, to nevypadá, že v cukrovaru byl "bug", jak se nám snaží prezentovat oficiální oznámení. Spíš bych řekl, že to buď...

    1) ... nikdo vůbec prakticky netestoval, protože kdyby tu farmu opravdu testovali, tak by ty dlouhé časy museli odhalit velice rychle,...

    ... nebo ...

    2) ... to byl záměr a až po vlně negativních reakcí se rozhodli couvnout. Dle mého pravděpodobnější varianta.

    Nicméně důležité je, že se to zkrátí. Otázka je, jestli už není pozdě.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.06.2015
    Z toho, co jsi napsala, to nevypadá, že v cukrovaru byl "bug", jak se nám snaží prezentovat oficiální oznámení. Spíš bych řekl, že to buď...

    1) ... nikdo vůbec prakticky netestoval, protože kdyby tu farmu opravdu testovali, tak by ty dlouhé časy museli odhalit velice rychle,...

    ... nebo ...

    2) ... to byl záměr a až po vlně negativních reakcí se rozhodli couvnout. Dle mého pravděpodobnější varianta.

    Nicméně důležité je, že se to zkrátí. Otázka je, jestli už není pozdě.

    Ahoj,

    mohu potvrdit, že ani jedna tvá domněnka není pravdivá ;).
    Hlavně, že to teď bude opraveno.

    Foxes
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 23.06.2015
    Super

    Už je to tady. Tak za 30min snad budeme moci zpátky :):):)
  • Lordko2Lordko2 Komentářů: 32
    upraveno 23.06.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím,

    přináším nové informace. Aktualizace by měla začít okolo 13:00.

    Dobrá zpráva je, že všichni hráči na úrovni 30+ budou odškodněni 1.000.000 cukrových dolarů na jejich účet.
    Snad to bude alespoň na malou záplatu na vaše cukrovary :).

    Foxes

    tie dolare mi nevratia strateny čas,,a čo s nimi,,,nestačia ani na kupu dalšieho pozemku,,,je to uplna kvapka.Malo sa odškodnit,bud predlženim farmy o týžden alebo znižit maximalny počet bodov.Neviem ako to mame teraz dobehnut
  • Lordko2Lordko2 Komentářů: 32
    upraveno 23.06.2015
    palec hore,,perfektne časy
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 23.06.2015
    Fíha, tak to je časová úprava, v jakou jsem ani nedoufala. 1 minuta cukr, 3 minuty sirup a 30 minut krmení. Děkuji :-) škoda, že se to opravilo tak pozdě :-(
  • veveří (CZ1)veveří (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 23.06.2015
    Ahoj, po aktualizaci mi nejdou otevřít na lodi okýnka s ovocem z cukrové farmy, píše mi to že se mi krabice otevře po zahájení akce ale do ted' mi to fungovalo. Co s tím?
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 23.06.2015
    mě zmizela uplně farma cukrová a lod se chová jako bych nikdy neměla žádnou otevřenou.


    po 2 restartech naběhla mě běželi před očima ty miliony co už spapala
  • Regina21 (CZ1)Regina21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 96
    upraveno 23.06.2015
    já mám v cukrovaru stále čas dokončení 19 hodin, takže u mě se nic nezmněnilo
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 23.06.2015
    jsem ráda,že mám opět informace v českém jazyce..děkuji :D
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 23.06.2015
    Foxes napsal: »
    Zdravím,

    přináším nové informace. Aktualizace by měla začít okolo 13:00.

    Dobrá zpráva je, že všichni hráči na úrovni 30+ budou odškodněni 1.000.000 cukrových dolarů na jejich účet.
    Snad to bude alespoň na malou záplatu na vaše cukrovary :).

    Foxes

    Jsem rád, že je alespoň nějaká kompenzace, i když u mě a hráčům mé úrovně je to kompenzace spíš k naštvání. Dolarů mám kolik potřebuji a milion sem nebo tam nic neřeší. Ztracený čas a šanci dotáhnout akci do úspěšného konce vůbec ne. Navíc se mi po téhle aktualizaci zbláznil kapitán lodi a tvrdí, že nemám otevřený ostrov, mám zavřené poslední dva sloty. Sice nechce žádné produkty za semínka a já je tak ušetřím, ale za co budu trénovat koníky fakt nevím.
    Co asi říkám na celkový výsledek aktualizace si prosím domyslete, slušně to napsat nejde. :mad::mad:

    Jo, abych jen nebrblal, časy jsou teď super.

    Den se vylepšuje, v dostizích dostal Kostitřas black-.-angel pěkně na zadek. Konečně. Jupííí. :D:D:D
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 23.06.2015
    No ty kokso, cukr místo dvaceti minut za minutu, sirup za tři minuty a krmení za půl hodiny... to bude diskotéka. Jsem zvědavý, co přestane stíhat teď. :D Mám takový pocit, že čtyři pole budou málo... :D
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 23.06.2015
    Bohužel co bylo v provozu dojíždí za daný čas,po zadání nové výroby mi naskočil i jiný čas..
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 23.06.2015
    Zdravím,

    dejte hře tak půl hodinky než se vzpamatuje. Poradím klasiku - relog hry, stránek, browseru a případně vymazat cache. Pak doufám, by vše mělo šlapat.

    Jinak vím, že spousta lidí není spokojená s kompenzací. Úplně chápu, že se vám to zdá málo a nepatřičné, ale musíme bojovat s tím, co jsme dostali. Příští Farmu na sladkosti si budete moc užít v plné síle a se správnými časy cukrovaru. Ještě jednou se omlouváme za tyto potíže. :/

    Foxes
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.06.2015
    Regina212 napsal: »
    já mám v cukrovaru stále čas dokončení 19 hodin, takže u mě se nic nezmněnilo
    lutanela napsal: »
    Bohužel co bylo v provozu dojíždí za daný čas,po zadání nové výroby mi naskočil i jiný čas..

    Viz odpověď Foxes - výroba zahájená před aktualizací se řídila starými produkčními časy:
    Foxes napsal: »
    Ahoj wolfko,

    ne, v tomto případě bys čekat neměla. Cukrovar poběží i v průběhu údržby. Když totiž zadáš výrobu, tak v tu chvíli se pošle informace serveru, kdy má být produkce dokončena. Proto pokud zadáte výrobu před aktualizací se starými časy cukrovaru, tak doba produkce bude ještě podle staré verze.

    Co se týče času aktualizace, tak zatím si nejsme jisti. Protože dobu produkce cukrovaru změnili na poslední chvíli, ještě se snaží vše otestovat. Jediné co víme je, že pokud se vše nepovede, tak jak má a update nezačne zhruba do 14:00, je dosti možné, že se odloží na zítra. Jakmile zjistím další informace, ihned napíši. :)

    Foxes
Sign In to comment.