Domů Czech Technické problémy & bugy

ztráta, krádež farmy

1911

Komentáře

  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.05.2015
    tyranka napsal: »
    Bohužel s tím nikdo nic udělat nechce, taky mi někdo ukradl farmu podotýkám že jsem měla heslo změněno podporou a stejně si dělal co chtěl.Jsem z této hry znechucena a pevně rozhodnuta už nedat ani jednu reálnou korunu.Jsem tady jen k vůli spolku a vzkaz pro ostatní nikdo vám nepomůže napíšou vám že si za to můžete sami:-(((((( je to jednoduché řešení nejsme pro ně NIC:-((((

    Ahoj,

    je mi líto, že se ti toto stalo. Ale opravdu Podpoře na vás všech záleží, ale na druhou stranu co mohou dělat? Mohou vám změnit heslo nebo registrační email. Pokud však sdílíte email nebo přihlašovací informace s někým jiným, tak s tím už Podpora nic nezmůže.

    Foxes
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 12.05.2015
    Foxes napsal: »
    Ahoj,

    je mi líto, že se ti toto stalo. Ale opravdu Podpoře na vás všech záleží, ale na druhou stranu co mohou dělat? Mohou vám změnit heslo nebo registrační email. Pokud však sdílíte email nebo přihlašovací informace s někým jiným, tak s tím už Podpora nic nezmůže.

    Foxes

    Byl tu návrh, jak minimalizovat možnost krádeže farmy. Byl posunut?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 12.05.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Byl tu návrh, jak minimalizovat možnost krádeže farmy. Byl posunut?

    Ano byl, bohužel ještě nemám vyjádření. Příští týden máme s BF vývojáři schůzku, tak to opět zaurguji. Všechny kladně odhlasované návrhy jsou vždy předávány.

    Komunikuji s příslušným oddělením, zda jde v tomto ohledu možné udělat něco teď, například potvrzovací emaily.
    Zatím žádné nové informace nemám. Jakmile budu mít nějaké novinky, určite vás budu informovat.

    Foxes
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 12.05.2015
    Foxes napsal: »
    Ano byl, bohužel ještě nemám vyjádření. Příští týden máme s BF vývojáři schůzku, tak to opět zaurguji. Všechny kladně odhlasované návrhy jsou vždy předávány.

    Komunikuji s příslušným oddělením, zda jde v tomto ohledu možné udělat něco teď, například potvrzovací emaily.
    Zatím, žádné nové informace nemám. Jakmile budu mít nějaké novinky, určite vás budu informovat.

    Foxes

    Dík za info.
  • tyrankatyranka Komentářů: 5
    upraveno 12.05.2015
    To je pořád dokola,heslo jsem si nechala změnit nikomu jsem ho neřekla ani jsem neměla čas protože změnil přístup asi po 5 minutách akorát jsem stačila napsat do spolku že mi někdo ukradl farmu ,potom se už nešlo přihlásit.Opět jsem změnila heslo a bylo to to samé pomohlo to jen na chvilku a pak zas byla farma jeho.Pro vás je jednodušší napsat že z někým něco sdílím ale bohužel tomu tak není ale to já bohužel nemůžu dokázat,můžu jenom doufat že si mou farmu nevyhlédne znova.Vlastně je mi to jedno peníze už do toho nedávám a spoluhráči to chápou.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 12.05.2015
    Je mi to opravdu moc líto, že máš takové trable s farmou.
    Pokaždé, když sem někdo napíše něco podobného, tak se mi vzteky zatmívá před očima.
    Ale pochop, že víc pro Tebe (ani nikoho jiného) nemůžeme udělat. Pokud by se to stalo mně, taky nemám jinou cestu k nápravě, než-li skrz podporu.
    smileys-cz-85.gif

    P.S. Toho úchyla, který se baví tímto zvráceným způsobem, tak dostat do rukou! Měsíc by si nemohl sednout, jak by měl rozsekanou zadel!!
    smileys-cz-107.gif

    Miki :(
  • gugul2gugul2 Komentářů: 5
    upraveno 16.06.2015
    další ukradená farma, kdy to skončí to snad není pravda aby tohle hráči procházelo

    nejde mě vložit screen jedná se o hráče ******* který nám ve spolku vyhrožuje.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 16.06.2015
    gugul2 napsal: »
    další ukradená farma, kdy to skončí to snad není pravda aby tohle hráči procházelo

    nejde mě vložit screen jedná se o hráče ******* který nám ve spolku vyhrožuje.

    Zveřejňovat nick hráčů není povoleno, proto jsem ho musel smazat. Pokus se sem ten screen nějak nahrát, jedině tak lze legálně zveřejnit nick problémového hráče.
    Momentálně nelze na fórum nahrávat obrázky z pc přímo, je nutno nejdříve získat URL obrázku a teprve poté ho lze vložit na fórum..
    V každém případě doporučuji kontaktovat podporu a svou stížnost na hráče podpořit zmiňovaným screenem.
  • gugul2gugul2 Komentářů: 5
    upraveno 16.06.2015
    Nejsem žádný psycholog tohle může dělat někdo kdo mu hodně ublížil nebo zloděj nenávidí lidi, je to závist třeba závidí hráčům že se dostaly daleko a má pocit že mu někdo ublížil. Nevím to jistě je to můj odhad Člověk který je nemocný si to může uvědomit pokuď se nejedná o 2 varianty.

    1. Mít pocit že mu všichni lidé ubližujou nebo nenávidí lidi
    2. pokuď se nejedná o nějákého robota který ničí farmy nonstop.
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 16.06.2015
    i mě dnes přišla nepříjemná zpráva pěkně mě to rozladilo nemám pomalu ani chut si hrát
  • LemieLemie Komentářů: 1
    upraveno 17.06.2015
    už i my se připojujeme k ukradeným farmám - dnes nám někdo ukradl spolek, dobře rozjetý, na dobrém umístění. Všechny nás vyházel a ještě nám posílám stupidní zprávy po nickem našeho zakladatele. Co máme dělat? založili jsme nový spolek, ale vše od začátku, přišli jsme o vše - teď musíme pracně plnit i posily. Zveřenit nick hráče se nesmí, hmmm a na jak potom se ostatní dozví, na koho si mají dat pozor .... takže já to dávám takto *****

    edit: smazání nicku - jak říkáš, nesmí se to (black-.-angel)
  • suziem (CZ1)suziem (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 17.06.2015



    žení,i mě byla dnes ukradena farma,teď přemýšlím jestli pokračovat nebo skončit.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 18.06.2015
    Lemie napsal: »
    už i my se připojujeme k ukradeným farmám - dnes nám někdo ukradl spolek, dobře rozjetý, na dobrém umístění. Všechny nás vyházel a ještě nám posílám stupidní zprávy po nickem našeho zakladatele. Co máme dělat? založili jsme nový spolek, ale vše od začátku, přišli jsme o vše - teď musíme pracně plnit i posily. Zveřenit nick hráče se nesmí, hmmm a na jak potom se ostatní dozví, na koho si mají dat pozor .... takže já to dávám takto *****

    edit: smazání nicku - jak říkáš, nesmí se to (black-.-angel)
    suziem napsal: »



    žení,i mě byla dnes ukradena farma,teď přemýšlím jestli pokračovat nebo skončit.

    Ahoj Lemie a suziem,

    v tomto případě prosím kontaktujte Podporu. Ta vám účet vrátí do vašich rukou! Omlouváme se za problémy, bohužel na odpověď je teď delší čekací lhůta, přes naši Podporu se přehnala chřipková bouřka. Vyřízení ticketů bude zdlouhavější než obvykle, ale odpovědi se dočkáte.

    Foxes
  • MarketkaVlk (CZ1)MarketkaVlk (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 18.06.2015
    Ahoj všem, včera někdo vykradl naší farmu - ***** - farma Ranč dědy Toma je na 35 místě 139lvl

    vyhodil a nás všechny a ted si tam sedí sám!!!
    dejte si na nej pozor

    snad podpora pomůže jak píše Foxes
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 18.06.2015
    Nejlepší obranou pro tuto chvíli je nechat si poslat "zapomenuté" (zde ukradené) heslo na mail a hned jak dojde, přihlásit se s ním do hry a tam pak změnit heslo na nějaké nové. Stejně tak by bylo vhodné si změnit heslo do emailu. Tohle by mělo dostačovat k tomu, aby zloděj nemohl pokračovat v řádění. Také pak budete moct znovu přijmout členy do spolku.

    Bohužel, napáchané škody vám pravděpodobně nikdo nevrátí.

    Pak je dobré napsat na podporu a všechno jim tam popsat, aby měli aspoň malou šanci někoho chytit a potrestat. Podpora ale pracuje dost pomalu, takže opravdu důrazně doporučuju uvedený postup (změnit heslo na mail a pak změnit heslo do hry), abyste zabránili dalším škodám, než se podpora ozve.

    Edit: Aha, teď ještě koukám na váš spolek - myslela jsem, že ve spolku sedí ukradený účet. Ale vidím, že je tam zloděj se svým vlastním účtem. Tak to spolek vlastními silami momentálně převzít nedokážete. A z předchozích vyjádření podpory, že "hráč, který není momentálně ve spolku, nemá v systému uloženo, ve kterých spolcích v minulosti byl", bude se vám moc těžko dokazovat, že to je váš spolek. Pokud ho navíc ten hajzlík nestihne do té doby úplně zrušit.

    Pokud váš spolek opravdu zruší, nezbyde vám asi nic jiného, než si založit nový, nebo se stát členy stávajících. Ale chápu, že to není moc útěcha :(
  • ladagamer (CZ1)ladagamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 18.06.2015
    hm ,proč nejde vrátit spolek na původní příčku ? nebo třeba vedoucího ,vždyť to nemůže být úplně anonymní
    a to nechci mluvit o zlatkách ,je tu síla reálných peněz
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.06.2015
    ladagamer6 napsal: »
    hm ,proč nejde vrátit spolek na původní příčku ? nebo třeba vedoucího ,vždyť to nemůže být úplně anonymní
    a to nechci mluvit o zlatkách ,je tu síla reálných peněz

    Systém si nepamatuje, v jakých spolcích hráč byl, jakmile už není jeho členem, jako by jím ani nikdy nebyl. To je ten problém..
  • tyrankatyranka Komentářů: 5
    upraveno 18.06.2015
    Tak koukám že se nic nezměnilo,farmy se kradou vesele dál,je to k pláči trvalo mi 3 měsíce než jsem farmu po zloději dala tak trochu dohromady.Co můžu poradit nikdo vám nepomůže je jim to jedno buď začněte znova jako já nebo si najděte jinou hru která je líp zabezpečená tady s tím nic asi nikdo
    neudělá.Problém je že zloděj krade přes ukradené farmu takže ten NICK pravděpodobně není zloděje ale chudáka okradeného a ten blbec se jen směje nám všem:-((((((
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 18.06.2015
    Systém si nepamatuje, v jakých spolcích hráč byl, jakmile už není jeho členem, jako by jím ani nikdy nebyl. To je ten problém..
    To ale není tak úplně pravda, když vstoupíš do otevřeného spolku a pak tě z něj vyloučí, několik dní nesmíš do téhož spolku opět vstoupit přes otevřený spolek. Systém to nějak blokuje. Tudíž si musí pamatovat, alespoň po nějakou dobu, kdo kde je a byl. Navíc se hra určitě celá pravidelně zálohuje. Tvrdit, že podpora něco neví je lež. Podpora to prostě neřeší, heslo je každého věc a když ho někdo prolomí, tak má prostě smůlu. Řekněte to už konečně na rovinu a přestaňte tady dokola povídat, že podpora neví, podpora nemůže... Může cokoliv, ale nechce, to je celé.
  • tutatys (CZ1)tutatys (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 18.06.2015
    Jsem zakladatel spolku Ranč dědy Toma, včera se mi někdo vloupal na farmu, všechny vyházel a mě promazal všechny farmy. Nikomu jsem heslo neřekl, mělo 6 znaků. Nabourat se je možné jenom zkoušením kombinací znaků, to že vašeha hra toto umožňuje je vaše chyba. Inkasujete od nás peníze a jste zodpovědní za jejich zabezpečení. Každá instituce, která spravuje něčí majetek je zodpovědná za jeho zabezpečení. Spolek jsme budovali 2 roky, stálo to nějaký peníz, je na čase zvážit právní kroky. O problémech se zabezpečením jste věděli, neudělali jste nic.
  • mrzinka (CZ1)mrzinka (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 18.06.2015
    jak se muze vymlouvat ze nevíte kdo kde byl ve spolku a kdo byl její zakladatel a její členové.musíte dělat zálohy už jenom kvůli tomu že by se vám nepovedla aktualizace, což se vám taky stává.jsou to jen vaše ubohé výmluvy. takhle odradíte lidi, kterí jsou ochotní nakoupit zlatky.vám o nic jiného nejde. naštváte čím dál více lidí. místo abyste byli rádi když nakoupí zlatky a vy z toho máte reálné peníze.kvůli vaši neochote a neschopnosti jsme ztratili farmu o ktéré psal tutatys. tak mu ji vratte jako zakladateli.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 18.06.2015
    alpakaa napsal: »
    To ale není tak úplně pravda, když vstoupíš do otevřeného spolku a pak tě z něj vyloučí, několik dní nesmíš do téhož spolku opět vstoupit přes otevřený spolek. Systém to nějak blokuje. Tudíž si musí pamatovat, alespoň po nějakou dobu, kdo kde je a byl. Navíc se hra určitě celá pravidelně zálohuje. Tvrdit, že podpora něco neví je lež. Podpora to prostě neřeší, heslo je každého věc a když ho někdo prolomí, tak má prostě smůlu. Řekněte to už konečně na rovinu a přestaňte tady dokola povídat, že podpora neví, podpora nemůže... Může cokoliv, ale nechce, to je celé.

    Řekla jsem někde, že podpora neví? Že nemůže? Nic takového nevidím. Takže mě ještě kolem a kolem nazývat lhářkou, to teda pardon, ale přečti si směrnice ;-)

    Že si systém nepamatuje spolky, nám bylo řečeno ohledně spolkových soutěží. Já si to nevymyslela :)

    Když to vezmeš z druhé strany, myslíš, že je chyba podpory, když hráč má slabé heslo a někdo se dostane na jeho farmu? Ne, to není chyba podpory, to je chyba hráče. Několikrát zde v diskuzích bylo řečeno, jak hráči mezi sebou znají hesla. Pak se není čemu divit. Neříkám, že je to tak ve všech případech. Jen říkám, že všechno není tak černobílé.
    tutatys napsal: »
    Jsem zakladatel spolku Ranč dědy Toma, včera se mi někdo vloupal na farmu, všechny vyházel a mě promazal všechny farmy. Nikomu jsem heslo neřekl, mělo 6 znaků. Nabourat se je možné jenom zkoušením kombinací znaků, to že vašeha hra toto umožňuje je vaše chyba. Inkasujete od nás peníze a jste zodpovědní za jejich zabezpečení. Každá instituce, která spravuje něčí majetek je zodpovědná za jeho zabezpečení. Spolek jsme budovali 2 roky, stálo to nějaký peníz, je na čase zvážit právní kroky. O problémech se zabezpečením jste věděli, neudělali jste nic.

    K tomu dodám jediné. Stejně tak hráči jsou obeznámeni o tom, že se kradou farmy. Heslo o 6 znacích nelze považovat za silné, to je snad minimální délka hesla kdekoli a všude ti to napíše, že se jedná o velmi slabé heslo, i kdyby bylo složené čistě z nesmyslných znaků. Mnohokrát jsme hráčům doporučovali dbát na bezpečná hesla.
    mrzinka napsal: »
    jak se muze vymlouvat ze nevíte kdo kde byl ve spolku a kdo byl její zakladatel a její členové.musíte dělat zálohy už jenom kvůli tomu že by se vám nepovedla aktualizace, což se vám taky stává.jsou to jen vaše ubohé výmluvy. takhle odradíte lidi, kterí jsou ochotní nakoupit zlatky.vám o nic jiného nejde. naštváte čím dál více lidí. místo abyste byli rádi když nakoupí zlatky a vy z toho máte reálné peníze.kvůli vaši neochote a neschopnosti jsme ztratili farmu o ktéré psal tutatys. tak mu ji vratte jako zakladateli.

    Fajn, tady nelžu, tady už jsem rovnou ubohá. Přátelé, mám pro vás jedno doporučení: ve hře vedle ikonek na odhlášení atd. je takový vykřičník - tím můžete sdělit svůj názor přímo tvůrcům hry. Jen jim povězte, že vás krádeže vytáčí a že chcete změnu.

    Chápu, že jste mírně řečeno rozhořčeni, ale my s tím zde skutečně nic nezmůžeme. Podněty k lepšímu zabezpečení hry jsme předali. Více není v našich silách. Bohužel. Kdyby bylo, už sedím za katrem :)
  • alpakaaalpakaa Komentářů: 37
    upraveno 19.06.2015
    Řekla jsem někde, že podpora neví? Že nemůže? Nic takového nevidím. Takže mě ještě kolem a kolem nazývat lhářkou, to teda pardon, ale přečti si směrnice ;-)

    Můj příspěvek je s citací, která je psaná od tebe a ne ode mne. Nicméně můj text jasně odkazuje na podporu, proti moderátorům fóra není v příspěvku ani slovo, chápu, že jen musíte říkat to, co vám je dovoleno říkat. Nicméně i ten nejlevnější mobil na trhu umožní uživateli zadat špatné heslo jen třikrát a pak má zloděj smůlu, získá sice telefon, ale ne službu. Na jiných fórech jsou zase omezení v podobě nutnosti psát ověřovací kódy, což výrazně snižuje možnost psát rychle jedno heslo za druhým.....atd. Když velká společnost nereaguje na vzrůstající problémy s krádežemi farem a teď už dokonce i spolků, považuji to za velký problém. Ještě bych překousl, že je nezajímá nějaká ta farma, ale spolek by měl být vrácen jeho uživatelům, poškozen totiž není jen ten neopatrný vedoucí spolku se slabým heslem, ale i řada dalších, kteří utratili často i dost reálných peněz a neměli šanci s tím cokoliv udělat.

    No a na žádnou podporu psát nebudu, vyjadřuji se k tématu, dokonce přesně na místě k tomu určenému. Když už to tu je, předpokládám, že to někdo z vedení monitoruje. Pokud ne a někomu vadí názory uživatelů, zvlášť ty nepříjemné a rejpavé, ale oprávněné a slušné, tak to smažte, nechte tu jen návody do hry a bude po starostech :)

    A mimochodem, nezdá se vám, že těch ukradených farem a spolků je nějak moc? Vedoucí spolků si mezi sebou posílají seznamy zlodějů.... a to jen část toho, co se dozví. Chápu, že mají na řešení spousty jiných věcí, ale přece jen - zabezpečení jako celek by mělo být mezi prioritami. Dovolím si proto navrhnout dvě opatření, které by do budoucna mnohému předešly - 1 - nastavení parametrů tak, aby nebylo možné při registraci a změně hesla použít méně než 10 znaků - 2 - aby nebylo možné zadat stejné heslo jako nick. Uživatelé by sice měli být obezřetní sami, ale nejsou a nebudou. Učili mě, že profík by měl potížím raději předcházet, pokud je to možné, než aby je musel řešit. A malá úprava při registraci a třeba hromadná výzva uživatelům k zadání bezpečnějších hesel je asi to nejmenší. :rolleyes:
  • tutatys (CZ1)tutatys (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 19.06.2015
    Nemyslím si, že bych měl vyloženě slabé heslo, špatně jsem to spočítal, znaků nebylo 6 ale 7, jestli na tom tak záleží, nebylo úplně obyčejné a nikdy jsem ho nikomu neřekl. Pokud ale ten člověk chce krást a má program na zkoušení hesel, GGS nemá žádné zabezpečení proti této aktivitě a ten člověk může ukrást jakoukoliv farmu komukoliv z vás, stačí napsat jméno a odentrovat zkoušení hesel a pak už je to jen otázka času. Pak jednou zjistíte, že se nemůžete přihlásit a až vám GGS pošle nové heslo a vy se přihlásíte do hry, zjistíte, že máte promazané farmy a rozpuštěný spolek. Má smysl v takovém systému hrát? První zmínka o tomto problému je tady z minulého roku a neudělali jste nic.
  • mmm782mmm782 Komentářů: 1
    upraveno 19.06.2015
    Ahoj všem se omlouvám že jsem vám ukradl farmy moc mě to mrzí přišlo na mě trestní oznámení kvůli krádeži emailu moc se omlouvám moc mě to mrzí mě nešlo o váš email ale o farmu ano zkoušel jsem nick jako heslo když jsem ukradl email tak jsem smazal všechny maili a mail jsem zablokoval heslem abych si ho nepamatoval mě mail ve skutečnosti nezajímal šlo mě jen o hru zablokoval jsem mail heslem abych si ho nepamatoval aby jste nemohli na podpoře prokázat že farma je vaše mě jenom šlo o vaší farmu ne email už mám na krku 2 trestní oznámení moc se všem omlouvám lituji toho asi snim prášky na spaní a raději se zabiju než aby jsem šel do vězení co mě může hrozit za přečin když jsem jen promazal maili a zablokoval jsem mail heslem aby se zrušil a nezneužil jsem ho
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 19.06.2015
    Zdravím všechny rozhořčené hráče,

    GGS na vás opravdu nekašle. Zabezpečující protokoly opravdu máme, aktualizujeme je a bezpečnost vašich dat je důležitá. Vy bohužel tyto kroky nevidíte, protože probíhají zde u nás u serverů. Tohle je vždy naše priorita jedna, bezpečnost vašich osobních informací. Mohu vás všechny ujistit, že vaše osobní data se ven nedostanou. Co se týká vyloženě farem, tak to že sdělíte někomu své heslo nebo ho nemáte dostatečně zabezpečné, s tím už u nás programátoři nic nezmůžou. Ihned jak Podpora dostane zprávu o ukradené farmě, tak vše postiženému hráči vrací, pomáhají, jak mohou.

    Zde si můžete vyzkoušet, jak dlouho by trvalo vaše heslo cracknout (to nezmiňuji, pokud máte heslo stejné jako název účtu): https://howsecureismypassword.net/

    Jak jsem již psala před několika týdny, snažíme se protlačit návrh na zasílání potvrzovacího emailu při změně hesla. Jen bych vám chtěla sdělit, že to neni zrovna snadný proces. Z vašeho pohledu se jedná o jednoduchou záležitost, ale ze strany GGS je to veliký krok, který musí zvážit. Také z důvodu, že jsme malý server, a pokud by něco takového zavedli museli by to udělat pro všechny a nejspíše i pro ostatní hry, což by čítalo přes několik milionů účtů. A to by nezahrnovalo jen napsat jeden řádek kódu. Pokud by vás to zajímalo, tak doporučuji si vyhledat na internetu několik článku o bezpečnosti.

    Opravdu se snažíme s tím něco dělat. Proto prosím o trpělivost a podobné případy nahlašovat ihned na Podporu. Oni si vše zaznamenávají a farmy vrací.

    Je mi opravdu líto, co se tu s farmami děje, ale bohužel nemám momentálně kouzelnou hůlku, abych to mávnutím napravila :(. Proto prosím o trpělivost, stále čekáme na odpověď z vyšších míst.

    Foxes
  • niki51 (CZ1)niki51 (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 19.06.2015
    Foxes napsal: »
    GGS na vás opravdu nekašle.....
    Zdravím, jen jsem zvědavá, jak dlouho bude podpoře trvat vyhodit z našeho ukradeného spolku zloděje a vrátit práva zpět původnímu vedoucímu. Na rozdíl od poničené farmy vedoucího, pokud bude reakce rychlá, spolku by škoda vzniknout nemusela, jelikož nyní neprobíhá žádná soutěž a tak nemohl nijak využít dolary ani zlaťáky, jelikož pokud se nepletu, nejde je jen tak někam vyhodit nebo převést, ale pouze použít buď na výzkum nebo do soutěže spolků.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 19.06.2015
    niki51 napsal: »
    Zdravím, jen jsem zvědavá, jak dlouho bude podpoře trvat vyhodit z našeho ukradeného spolku zloděje a vrátit práva zpět původnímu vedoucímu. Na rozdíl od poničené farmy vedoucího, pokud bude reakce rychlá, spolku by škoda vzniknout nemusela, jelikož nyní neprobíhá žádná soutěž a tak nemohl nijak využít dolary ani zlaťáky, jelikož pokud se nepletu, nejde je jen tak někam vyhodit nebo převést, ale pouze použít buď na výzkum nebo do soutěže spolků.

    Ahoj niki,

    bohužel na Podpoře máme jen jednoho držáka, který se vrátil po nemoci a čekají tam na něj stovky ticketů, takže ti nemohu říct, kdy se na ty vaše cašem dostane :/. Velice se za to omlouváme, ale přece jen v tomhle případě je zdraví přednější.

    Foxes
  • vtegzova (CZ1)vtegzova (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 19.06.2015
    mmm782 napsal: »
    Ahoj všem se omlouvám že jsem vám ukradl farmy moc mě to mrzí přišlo na mě trestní oznámení kvůli krádeži emailu moc se omlouvám moc mě to mrzí mě nešlo o váš email ale o farmu ano zkoušel jsem nick jako heslo když jsem ukradl email tak jsem smazal všechny maili a mail jsem zablokoval heslem abych si ho nepamatoval mě mail ve skutečnosti nezajímal šlo mě jen o hru zablokoval jsem mail heslem abych si ho nepamatoval aby jste nemohli na podpoře prokázat že farma je vaše mě jenom šlo o vaší farmu ne email už mám na krku 2 trestní oznámení moc se všem omlouvám lituji toho asi snim prášky na spaní a raději se zabiju než aby jsem šel do vězení co mě může hrozit za přečin když jsem jen promazal maili a zablokoval jsem mail heslem aby se zrušil a nezneužil jsem ho

    Omluva nepomůže, trestní oznámení je naprosto v pořádku. Za každou krádež následuje trest. Nechápu, čemu se divíš!
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.06.2015
    Foxes, a nemohl by ten jedinec na podpoře prostě tenhle případ vyřešit přednostně? Pokud má tickety s dotazy typu "proč mi zmizela ostrovní farma", zpoždění jejich vyřízení jim už nijak nepohorší. V ukradeném spolku jde o čas - stále je ještě mnoho škod, které může zloděj napáchat, a kterým by se včasnou blokací zloděje a navrácením spolku dalo zabránit.
    Díky!
Sign In to comment.