Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Farma na sladkosti"

1816

Komentáře

  • klod (CZ1)klod (CZ1) Komentářů: 28
    upraveno 10.06.2015
    jak pro 4%
  • janka29 (SK1)janka29 (SK1) SK1 Komentářů: 7
    upraveno 10.06.2015
    konecne nieco nove..... tie ostrovy mna vôbec nebavili, ale toto je skvele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 10.06.2015
    Tak jsem se dozvěděl, že nová aktualizace přinesla pěknou porci bugů.... a že se mám bát - v době spuštění Přeslazené farmy mi běžel upgrade (dostihové dráhy). Hlásím, že programátoři tu chybu pokazili - u mě to funguje! :D I když mi upgrade běžel v okamžiku spuštění nové farmy, normálně doběhl a normálně se nechal spustit další.

    Tak nevím, už ani na ty bugy není spoleh.... :D:D
  • ondra09 (CZ1)ondra09 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 11.06.2015
    Mám dotaz: Momentálně mám splněné všechny úkoly,budou ještě další nebo je to všechno a zbývá jen vyrábět a vylepšovat?
  • Števita (SK1)Števita (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 11.06.2015
    Mne stále nejde burať ani staviať... Dokedy to bude trvať???
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 11.06.2015
    Taková filozofická: kde se na cukrové farmě berou slepice a krávy (aneb pusťte si zvuky :) )

    A druhá: Kdo vymyslel, že sladká=růžová? Pro mě je to tak, že většinou sladká=zářivě barevná, ale ne nutně růžová. Vždyť čokoláda je hnědá, lentilky a bonbóny různobarevné... myslím, že tady to s tou růžovou zbytečně přehnali :)
  • EvikMata (CZ1)EvikMata (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 11.06.2015
    Proč nejde zbourat pozemek na cukrové farmě?????
    Děkuji za odpověď
    EvikMata
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.06.2015
    Foxes napsal: »
    Poprosila bych všechny postižené chybou, kdy nejde stavět, bourat a vylepšovat, aby se zkusily ze hry odhlásit a znovu přihlásit. Mělo by jít o dočasnou opravu než přijde hotfix.

    Děkuji
    Foxes
    EvikMata napsal: »
    Proč nejde zbourat pozemek na cukrové farmě?????
    Děkuji za odpověď
    EvikMata

    Zde odpověd
  • mokolinka (CZ1)mokolinka (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 11.06.2015
    Proč nám nejde farma vůbec spustit?
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 11.06.2015
    EvikMata napsal: »
    Proč nejde zbourat pozemek na cukrové farmě?????
    Děkuji za odpověď
    EvikMata
    Števita napsal: »
    Mne stále nejde burať ani staviať... Dokedy to bude trvať???

    Chyba by měla být opravena. Stačí rstartovat hru :).
    mokolinka2 napsal: »
    Proč nám nejde farma vůbec spustit?

    Řešeno přes SZ.
    ondra094 napsal: »
    Mám dotaz: Momentálně mám splněné všechny úkoly,budou ještě další nebo je to všechno a zbývá jen vyrábět a vylepšovat?

    Jsou další, ale ty se objeví až při odemknutí úrovně 5 Cukrového paláce.

    Foxes
  • AlenkaP (CZ1)AlenkaP (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 11.06.2015
    Nevím, jestli jste to tu řešili, nebo ne, ale chtěla jsem se zeptat na továrnu na sladkosti. V popisu je uvedeno, že na 1. úrovni jsou vyrobitelné jednoty max. 36, ale mně nejdou jednotky zvyšovat. A suroviny mám. Je to chyba, nebo jsem si to špatně vysvětlila?
    Předem děkuji za odpověď.
  • Oriana4 ()Oriana4 () Komentářů: 98
    upraveno 11.06.2015
    Mně trochu vadí, že při vkládání cukrovinek do paláce není nikde uvedeno, kolik už bylo vloženo a kolik je potřeba na dosažení dalšího stupně. Jediné hodnoty, které jsou vidět, jsou ty na 5., 10. a 15. úrovni. Nebo to tam někde je a špatně se dívám? Chěla bych vědět, kolik mám vloženo.
    AlenkaP napsal: »
    Nevím, jestli jste to tu řešili, nebo ne, ale chtěla jsem se zeptat na továrnu na sladkosti. V popisu je uvedeno, že na 1. úrovni jsou vyrobitelné jednoty max. 36, ale mně nejdou jednotky zvyšovat. A suroviny mám. Je to chyba, nebo jsem si to špatně vysvětlila?
    Předem děkuji za odpověď.
    Těch 36 vyrobíš, když spustíš výrobu 1x. Jinak to nejde, vždy se vyrábí jen jednou, pak se musí výroba spustit znovu. Po vylepšení na vyšší úrovně už nejspíš půjde vyrábět víc kusů naráz, protože časy jsou velmi krátké.
  • Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 11.06.2015
    Děkuji programátorům! Bourání a stavění už funguje!

    Neuvažuje se o prodloužení farmy o jeden den pro ty, kdo byli postiženi?
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 11.06.2015
    Souhlas s Orianou - taky mi chybí ukazatel, kolik je potřeba vložit cukrátek na jednotlivé úrovně a kolik jich tam už mám. Stejně jako bych chtěla vidět, s jakou vahou se započítají jednotlivá cukrátka (předpokládám, že složitější výrobky budou za víc bodů, ale nikde nevidím, za kolik).
  • pokus111pokus111 Komentářů: 4
    upraveno 11.06.2015
    nevíte proč jsem nedostal odměnu ve cukrovym paláci splnil jsem fialové políčko a odměnu jsem nedostal
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.06.2015
    AlenkaP napsal: »
    Nevím, jestli jste to tu řešili, nebo ne, ale chtěla jsem se zeptat na továrnu na sladkosti. V popisu je uvedeno, že na 1. úrovni jsou vyrobitelné jednoty max. 36, ale mně nejdou jednotky zvyšovat. A suroviny mám. Je to chyba, nebo jsem si to špatně vysvětlila?
    Předem děkuji za odpověď.

    Podívej se na poslední stránku, tam už jsou plusy/mínusy na navolení množství, to maximum je platné pouze pro některé z výrobků, ne pro všechny. Tady třeba hádám, že si můžeš vyrobit 3x12 cukrových ozdob. V další úrovni zase víc.
    pokus111 napsal: »
    nevíte proč jsem nedostal odměnu ve cukrovym paláci splnil jsem fialové políčko a odměnu jsem nedostal

    Jaké fialové políčko, prosím?
  • AlenkaP (CZ1)AlenkaP (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 11.06.2015
    Teď mi továrna pracuje, tak pak se podívám, ale podle spoluhráčů ve spolku lze v druhé úrovni už množství navolit. Tak možná až po vylepšení :-)
    Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.06.2015
    AlenkaP napsal: »
    Teď mi továrna pracuje, tak pak se podívám, ale podle spoluhráčů ve spolku lze v druhé úrovni už množství navolit. Tak možná až po vylepšení :-)
    Děkuji

    I na první úrovni lze množství navolit, ale až od produktů na druhé stránce :)
  • AlenkaP (CZ1)AlenkaP (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 11.06.2015
    I na první úrovni lze množství navolit, ale až od produktů na druhé stránce :)

    Pravda, už to vidím. Jsem si vůbec nevšimla. Zatím nemám suroviny, tak jsem jela jen první stranu.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 11.06.2015
    Ha, tak už jsem našla, kde jsou uvedeny body pokroku pro jednotlivé výrobky - při vkládání se objevují u obrázku postupného žebříčku vylepšení :) ale stejně nikde není uvedeno, kolik bodů je třeba na jednotlivé úrovně.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 11.06.2015
    Jaké fialové políčko, prosím?

    Předpokládám, že myslí pokus111 toto:
    HD5u2.jpg

    Sama ještě celý fialový políčko nemám zaplněný, ale očekávám, že odměna by měla přijít...?
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.06.2015
    wolfka napsal: »
    Předpokládám, že myslí pokus111 toto:
    HD5u2.jpg

    Sama ještě celý fialový políčko nemám zaplněný, ale očekávám, že odměna by měla přijít...?

    A přijde...jen jsem čekal že automat půjde na hlavní a on zůstal na cukrovce :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.06.2015
    wolfka napsal: »
    Předpokládám, že myslí pokus111 toto:
    HD5u2.jpg

    Sama ještě celý fialový políčko nemám zaplněný, ale očekávám, že odměna by měla přijít...?

    Děkuju :) No já tam fialové nemám nic, tak proto :) Ještě nebyl úplně čas se slaďárně věnovat :) A cukrový palác teprve čeká na mé bádání :o

    Každopádně odměna by přijít měla, pokud se neobjeví ani po restartu hry, pak kontaktovat podporu..
  • Aendera2Aendera2 Komentářů: 11
    upraveno 11.06.2015
    tak po dni hraní můžu říct, že to je pro hráče, co tu sedí skoro celý den. V továrně není nic k výrobě na delší dobu (noc, doba v práci, škole...) , a jejím zlepšením se naopak výrobní časy ještě zkrátí, z info o budově to nevypadá, že by šlo po vylepšení dát vyrobit více najednou, tedy pokrýt delší časový úsek.
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 11.06.2015
    Aendera2 napsal: »
    tak po dni hraní můžu říct, že to je pro hráče, co tu sedí skoro celý den. V továrně není nic k výrobě na delší dobu (noc, doba v práci, škole...) , a jejím zlepšením se naopak výrobní časy ještě zkrátí, z info o budově to nevypadá, že by šlo po vylepšení dát vyrobit více najednou, tedy pokrýt delší časový úsek.

    výrobky na druhé stránce se dají navýšit pomocí šipek
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 11.06.2015
    A hele - Ovečka Shaun :D

    1zpsj7q.jpg
  • capula (CZ1)capula (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 11.06.2015
    mě se to moc líbí :)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 11.06.2015
    ...nemohl by mi někdo jako neandertálci vysvětlit, k čemu že vlastně je ten cukrový nebo jaký palác..?
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 11.06.2015
    Abys měl kam vrážet vejdělek. ;)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 11.06.2015
    trathen napsal: »
    ...nemohl by mi někdo jako neandertálci vysvětlit, k čemu že vlastně je ten cukrový nebo jaký palác..?

    Aby jsi dostal "super dekorace" jako v jiných dočasných farmách

    Jen je tam jiná spokojenost a velikost a je to za každý 5 stupínek :)
Sign In to comment.