Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Farma na sladkosti"

1716

Komentáře

  • Oriana4 ()Oriana4 () Komentářů: 98
    upraveno 10.06.2015
    aluska666 napsal: »
    dobrý den, mám takový dotaz, ale nevím, zda patří sem. S otevřením cukrové farmy se mi celá farma velmi zvětšila, mnohonásobně. Nejde mi žádným způsobem zmenšit a při této velikosti nejde pořádně hrát. I když otevřu třeba chat, nevejde se mi na monitor :-( Je to aktualizací, nebo je chyba někde u mně?
    Byl tu jeden hráč, který měl problém s tím, že se mu farma naopak úplně zmenšila, jeho dotaz i odpověď najdeš na str.7 v tomto vlákně, měl změněné přiblížení přímo v prohlížeči. U něho se to vyřešilo přes ikonku lupy vpravo nahoře vedle adresy stránky, ale záleží to na prohlížeči, který používáš.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    matyasekk2 napsal: »
    ahoj mam dekoraci po vystavbe automat na zvykacky ale nejde mi dat do veze co stim diky jana

    Abys mohla dekoraci odemknout ve věži dekorací, je třeba ji mít umístěnou na některé ze stálých farem, tj. tam lze odemknout pouze dekoraci zakoupenou u obchodníka s poukazy.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.06.2015
    aluska666 napsal: »
    dobrý den, mám takový dotaz, ale nevím, zda patří sem. S otevřením cukrové farmy se mi celá farma velmi zvětšila, mnohonásobně. Nejde mi žádným způsobem zmenšit a při této velikosti nejde pořádně hrát. I když otevřu třeba chat, nevejde se mi na monitor :-( Je to aktualizací, nebo je chyba někde u mně?

    Ahoj alusko,

    občas se stane, že se hra řídí rozlišením na prohlížeči. Stačí když klikneš na lupu hned vedle internetové adresy (link) nebo to najdeš v nastavení prohlížeče a změň vše na standart. Podobný problém měl unava722.

    Foxes
  • aluska666 (CZ1)aluska666 (CZ1) Komentářů: 41
    upraveno 10.06.2015
    díky lištičko, lupa v prohlížeči pomohla :-)
  • lucie100 (CZ1)lucie100 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 10.06.2015
    Nejde mi na cukrové farmě zrušit křoví,píše mi to error a nemohu farmu rozšířit. díky za radu
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 10.06.2015
    Já se ještě vrátím k otázce, zda 4. trvalou farmu - mám level 155 a když ráno zapnu farmu, trvá mi 15-20 minut, než ji celou obejdu a sklidím. Pak už to jde, protože věci dozrávají postupně, ale ráno je to peklo :)

    Pokaždé, když naskočí 4. dočasná farma, mám radost a baví mě budovat nové věci. Zvyšuje to ale časovou náročnost hry. Takže, upřímně, když dočasná farma končí, oddechnu si :) takže můj názor je jednoznačný - dočasné farmy ano, další trvalou už ne.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 10.06.2015
    Poprosila bych všechny postižené chybou, kdy nejde stavět, bourat a vylepšovat, aby se zkusili ze hry odhlásit a znovu přihlásit. Mělo by jít o dočasnou opravu než přijde hotfix.

    Děkuji
    Foxes
  • Oriana4 ()Oriana4 () Komentářů: 98
    upraveno 10.06.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Já se ještě vrátím k otázce, zda 4. trvalou farmu - mám level 155 a když ráno zapnu farmu, trvá mi 15-20 minut, než ji celou obejdu a sklidím. Pak už to jde, protože věci dozrávají postupně, ale ráno je to peklo :)

    Pokaždé, když naskočí 4. dočasná farma, mám radost a baví mě budovat nové věci. Zvyšuje to ale časovou náročnost hry. Takže, upřímně, když dočasná farma končí, oddechnu si :) takže můj názor je jednoznačný - dočasné farmy ano, další trvalou už ne.
    Já zase mám pocit, že když skončí dočasná farma, tak najednou přes den na stálých farmách není moc co dělat, pokud zrovna neběží soutěže. I slot na stavění mám většinou nevyužitý. Já bych naopak pro stálou farmu byla, ale to už by pak k tomu nemohly být ty dočasné, to už by bylo moc. Ale na druhou stranu zase dočasné farmy nabízejí mnohem větší pestrost, i když třeba těch plodin do skleníku je na můj vkus už nějak moc a štve mě, že když si udělám velkou zásobu semen z ostrovní nebo vikingské, tak mi leží na skladě a můžu jen doufat, že je v budoucnu ještě využiju, a nepřijdou místo nich zase nová a nová semena.
  • milavasicek70 (CZ1)milavasicek70 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 10.06.2015
    Foxes napsal: »
    Milí farmáři,

    zde nám můžete sdělit svůj názor, zpětnou vazbu, diskutovat a vyměňovat si dojmy o "Farma na sladkosti"

    S přáním hezkého dne
    Foxes

    Dobry den nejde mi zbourat křoví při koupi novych pozemku na farmě sladkosti
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 10.06.2015
    no..zase tomu dali "korunu".!!!
    grafika-úroveň 2.třídy ZŠ..pomotané doby,lvi ve vrbách,indiáni u kolotoče.bizon??,který vypadá jako nepovedené divoké prase..prostě "plastikové" lžičky na kávu...
    jen tak dále soudruzi..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    Dobry den nejde mi zbourat křoví při koupi novych pozemku na farmě sladkosti

    Viz vyjádření CM pár příspěvků zpět.
    Foxes napsal: »
    Poprosila bych všechny postižené chybou, kdy nejde stavět, bourat a vylepšovat, aby se zkusili ze hry odhlásit a znovu přihlásit. Mělo by jít o dočasnou opravu než přijde hotfix.

    Děkuji
    Foxes
  • Mariedvorackova (CZ1)Mariedvorackova (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 10.06.2015
    Foxes napsal: »
    Poprosila bych všechny postižené chybou, kdy nejde stavět, bourat a vylepšovat, aby se zkusily ze hry odhlásit a znovu přihlásit. Mělo by jít o dočasnou opravu než přijde hotfix.

    Děkuji
    Foxes

    Dobrý den nejde mi bourat ani vylepšovat na farmě i když jsem se odhlásila a znovu přihlásila děkuji za odpověd
  • monika kuncova1monika kuncova1 Komentářů: 2
    upraveno 10.06.2015
    nejsi asi jediný komu nejde bourat ani stavět ... Zkusila jsem se odhlásit a znovu se přihlásila a stále mě to nejde ... neví někdo jak dlouho jim bude trvat než to opraví a mi budeme moci konečně zprovoznit tu 4.farmu .
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    Snad zítra by měl být hotfix, který tuto chybu opraví. Držme našim klukům programátorským palce :)
  • monika kuncova1monika kuncova1 Komentářů: 2
    upraveno 10.06.2015
    zkusila jsem to podle vaší rady , ale stále to nejde a mě to brzdí v pokroku
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    S tím teď bohužel nic nenaděláme, je třeba provést hotfix, ten proběhne nejdříve zítra. Za problémy se omlouváme, opravdu se "ti povolaní" snaží na odstranění chyby pracovat.
  • Evik97 (CZ1)Evik97 (CZ1) Komentářů: 5
    upraveno 10.06.2015
    Bohužel,nepomohlo to,zkusila jsem i jiný prohlížeč.

    Doufám,že to půjde odstranit ,moc se na ty sladkosti těším :o
  • Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 10.06.2015
    Děkuji Foxes.

    Když bude chyba opravena až zítra, ztratíme pak my postižení jeden den. Napadlo mě, jestli nedostaneme nějaké odškodnění? Samozřejmě nebudu protestovat když nebude. Je to jen návrh :)
  • jan1nka (CZ1)jan1nka (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    upraveno 10.06.2015
    Ta farma je úplně úžasná!!! Díky moc za ní! Já si říkala, hergot, ta je nějaká prťavá a pak jsem si teprv všimla, že má úplně jiný tvar, a všude to je takové hezounké, ale nejvíc se mi líbí ty kytičky obrovské :) Jé, jsem z toho celá rozjařená :D
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 10.06.2015
    Jedna otázka (vážně nemám s těmihle akcemi zkušenosti :-/): Když si koupím ten dům sladkostí, budu ho muset za ty poukazy i vylepšovat nebo to už půjde normálně za peníze?
  • milavasicek70 (CZ1)milavasicek70 (CZ1) Komentářů: 4
    upraveno 10.06.2015
    Foxes napsal: »
    Poprosila bych všechny postižené chybou, kdy nejde stavět, bourat a vylepšovat, aby se zkusily ze hry odhlásit a znovu přihlásit. Mělo by jít o dočasnou opravu než přijde hotfix.

    Děkuji
    Foxes

    vse jsem zkusila a porad to nejde nemohu plnit ukoly když nemam misto koupila jsem 3 krat pudu a křovi nejde prič
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 10.06.2015
    Jsem na tom stejně
  • baru7 (CZ1)baru7 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    Farma sladkostí bude jen dočasná nebo napořád? :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    Vlník napsal: »
    Jedna otázka (vážně nemám s těmihle akcemi zkušenosti :-/): Když si koupím ten dům sladkostí, budu ho muset za ty poukazy i vylepšovat nebo to už půjde normálně za peníze?

    U ostrovní i vikingské farmy bylo další vylepšení za dolary, i za stejné ceny jako v případě obyčejného domu. Hádám, že tady to bude stejně.
    baru7 napsal: »
    Farma sladkostí bude jen dočasná nebo napořád? :)

    Je to dočasná farma, po jejím konci bude postup zresetován a vše na farmě zbouráno.
  • zigmund (SK1)zigmund (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 10.06.2015
    že ďakujem pekne. prídem domov ****... otvorím farmu že super niečo nové. kliknem štvrtú farmu, zase ****...

    tak dúfam, že zajtra sa to reštartne všetkým a začne sa odznova. :(
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 10.06.2015
    Foxes napsal: »
    Tak jak se vám farma zatím líbí? Jsem zvědavá na názory. Musim říct, že mám trochu problémy s místem :).

    Taky teda přidám svůj názor: je to ošklivě žůůůžový, takže se nevydržím na tu farmu dlouho koukat. :-( Ale jako velký plus beru odměny za úkoly, ve kterých se daj nahrabat cukrový dolary (nebo jak se ta měna jmenuje) a... okolí farmy jsem stejně jako u tropický a vikingský farmy okukovala děsně dlouho. Nejlepší je lev! Hádám, že asi utekl z nějakýho cirkusu na pouti. :D:D
    No, jinak naprosto ošklivý dekorace, který pokud získám, projdou likvidací u krajinářky stejně jako ty z předešlé akce (sladkosťové). Takže... proč jsem to vlastně spustila, když vím, že ty odměny ani nevyužiju? Buď je v tom zvědavost (jo, trochu určitě) a nebo velká dávka masochismu. :D No co... utratím pár desítek (stovek) milionů, ale aspoň nebude nuda. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.06.2015
    wolfka napsal: »
    Nejlepší je lev! Hádám, že asi utekl z nějakýho cirkusu na pouti. :D:D

    Nene, méďové! :o (Díky Ready Teddymu za jejich nalezení, nějak jsem si jich nevšimla :))

    eeDIPbz.png
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 10.06.2015
    Nene, méďové! :o (Díky Ready Teddymu za jejich nalezení, nějak jsem si jich nevšimla :))

    Medvědy sem teda přehlídla, to jsou věci... Tak ti sou samozřejmě taky báječní. :)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 10.06.2015
    ahojte. chcem sa opýtať, že načo je dobre dávat za zlatky sady. lebo keď som dobre videla, ani čas ani počet sa nemení. tak rozmýšľam, že načo to tak dali? :)
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 10.06.2015
    -rika1974- napsal: »
    ahojte. chcem sa opýtať, že načo je dobre dávat za zlatky sady. lebo keď som dobre videla, ani čas ani počet sa nemení. tak rozmýšľam, že načo to tak dali? :)
    Prostě náhrada za normální měnu. I když mě překvapuje, že to spíš neřešili obchodníkem s cukrovími dolary :D
Sign In to comment.