Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Pozvi přátele a Pouť 21.05.2015"

147

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.05.2015
    nicool4 napsal: »
    Ahoj... a čo to ako ukazuje čas na tom jarmoku ? Dnes to začalo a ukazuje tam zostávajúci čas 8 dní....to čo je za blbosť... nemá to byť náhodou na 10 dni ?... :)

    Je to zaokrouhleno směrem dolů na celé dny, tj. necelých 9. Dnes máme den desátý, vše je v pořádku.
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 22.05.2015
    Člověk ve spolku mi tvrdí, že poslal odkaz z úkolu kamarádovi (neposílal heslo ani přihlašovací údaje) a když dotyčný otevřel ten odkaz, tak se přihlásil na její farmu... nemohu samozřejmě ověřit sám, jak jsem nakoupil, tak prodávám.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 22.05.2015
    Pro ty, co neví, o čem se tu píše ohledně pozvání přátel do hry: načtěte znovu hru a vyskočí vám nový úkol. :)
    Já též až do této chvíle nevěděla, jaký link okopírovat a rozeslat. No musela jsem resetovat zavařenou mašinu a již vím. :D
    16gwzsm.jpg

    P.S.: Tento úkol nemíním plnit, protože nebudu otravovat své okolí, aby hrálo nějakou hru. Fakt supr počin od GGS, bude mi tam svítit a zavazet.:mad: To se muselo až takto snížit, aby nahnalo další penízky do kapes?
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 22.05.2015
    Mě spíš točí, že to lákání nových je jako úkol. Vzhledem k tomu, že nehodlám otravovat dospělé lidi ve svém okolí takovou pakárnou, jakou s prominutím farma je :D , tak mi to tam bude svítit jako nesplněný úkol navěky...

    moje řeč,ještě s tím budu otravovat jiný,dát to jako úkol bylo fakt ujetý...a pakárna to je,další souhlas ;)
  • Lucinka16Lucinka16 Komentářů: 33
    upraveno 22.05.2015
    naprosto souhlasím také !!!!!!!!!!!!!!, úkol který nesplním
  • JaneXL3JaneXL3 Komentářů: 36
    upraveno 22.05.2015
    také se mi to nelíbí. Naopak sem byla velmi ráda, že tuto hru může člověk hrát i sám, nepotřebje spoustu "sousedu" jako v jinych hrách.

    Jinak se mi vyjímečně povedli posbírat včely, ale i přes to mi občas nějaka vyletí.. tak sem na rozpacích :D
  • Marcy (CZ1)Marcy (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    upraveno 23.05.2015
    Mně od včerejška vypadly jen 3 včely :(....s takovou to nedám

    Od rána jsem jela kukuřici, polní květiny a zelí, teď jsem dala pšenici....Můžete mi poradit , z čeho Vám včely nejvíc vyskakovaly??? dík
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 23.05.2015
    Všeobecně je za jistotu považována slunečnice.
    ...jen kdyby její vypěstování netrvalo tak dlouho! :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.05.2015
    .. a já třeba měla štěstí na kouzelné fazole, asi fakt byly kouzelné :) Zasazeny na 3 polích, ze 2 vypadly :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 23.05.2015
    slunečnice - 5x z 5 polí...ale kolegyni třeba nepadly vůbec :D
  • DanielSkyvara (CZ1)DanielSkyvara (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 23.05.2015
    Mám tu samou zkušenost,poslal jsem odkaz a on se přihlásil do mé hry a sklízel a prodával.Tak jsem z toho vedle.Myslel jsem ,že pomocí linku se mu otevře registrace a on se přihlásí a systém pozná,že to bylo přes mě.Prdím na to.
  • alliaha (CZ1)alliaha (CZ1) Komentářů: 39
    upraveno 23.05.2015
    já se přidávám, taky jsem poslala link a to samé, kamarádka byla u mě na farmě
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 23.05.2015
    no s tím otravování druhých to byl omyl,posílat někomu odkaz aby to hrál taky...myslim že reklamu si dělaj už tak velkou tak nevim proč bych do toho měl někoho tahat.Když ten někdo bude chtít,tak si sám farmu založí
  • pietrofilipi2pietrofilipi2 Komentářů: 1
    upraveno 23.05.2015
    Ja vôbec netuším ako mám pozvať dákeho farmára klikám na ten link a nič poradí mi niekto?
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 23.05.2015
    Romi, taky jsem si připadala jako... Alenka v říši divů :) Pokud nic nevidíš, restartuj hru a naskočí ti úkol, ten už tě k tomu dovede :)

    děkuji tobě i Wolfce za návod už mám přítele
  • Mahdic2Mahdic2 Komentářů: 17
    upraveno 23.05.2015
    Tak dneska tu poslední sladkost ne a ne najít...8 v pohodě, 9 za chvíli ale zbytek dne do toho čučím a NIC
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 23.05.2015
    Taky jsem dneska tu poslední hledal věčnost :D Ale nakonec našel, zatím tedy 20/20, snad to tak půjde dál :)
  • mirijam (CZ1)mirijam (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,137
    upraveno 23.05.2015
    Mahdic2 napsal: »
    Tak dneska tu poslední sladkost ne a ne najít...8 v pohodě, 9 za chvíli ale zbytek dne do toho čučím a NIC

    Ahoj,
    taky sem tu poslední našla až teď,
    vedle koňskýho trhu u lavičky :-)
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 23.05.2015
    Poslední si nechte poradit za nula zlaťáků... lepší než si kazit oči. :D
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 23.05.2015
    pozor za o zlatáku je to jen jednou potom se platí
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    upraveno 23.05.2015
    Marcy2 napsal: »
    Mně od včerejška vypadly jen 3 včely :(....s takovou to nedám

    Od rána jsem jela kukuřici, polní květiny a zelí, teď jsem dala pšenici....Můžete mi poradit , z čeho Vám včely nejvíc vyskakovaly??? dík

    No tak z tohohle ti fakt padat nebudou i když mě ze zelí také dvě vypadly ale z fialek a rýže vypadli další a poslední 3 vypadly ráno ze slunečnic kterou jsem dala přes noc.
  • Vlník2 (CZ1)Vlník2 (CZ1) Komentářů: 186
    upraveno 23.05.2015
    marynela napsal: »
    No tak z tohohle ti fakt padat nebudou

    Já náhodou udělal většinu včel na kukuřici, z toho 8 první den. Je tam sice menší pravděpodobnost, ale ten počet pokusů to úspěšně vynahrazuje :D Jen musíte mít čas.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 23.05.2015
    marynela napsal: »
    No tak z tohohle ti fakt padat nebudou i když mě ze zelí také dvě vypadly ale z fialek a rýže vypadli další a poslední 3 vypadly ráno ze slunečnic kterou jsem dala přes noc.

    Taky jsem sázela obyčejnou kukuřici a zelí a včelky vesele padaly.:)
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 24.05.2015
    Jo, zrovna na to koukám, že to změnili... stejně jako už sladkosti nejsou vidět na zeleném pozadí, když se ti načítá stránka, ještě předtím, než se načte krajina. :D To se muselo opravit, protože asi vajíčka GGC málo vynesly... :D
  • mkristanova (CZ1)mkristanova (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 24.05.2015
    Jsem rada, ze v tom nejsem sama, ze Aktualizace "POZVI NOVE PRATELE" se nelibi vice lidem. Nebudu nikoho zvat, je to jak verbobani novych lidi v klasicke pyramide - sezen 3 lidi, ti musi sehnat dalsi 3 lidi a uz budou makat jen na tebe - FUJ :-((((

    To sbirani sladkosti je super zpestreni, jen skoda, ze nestihnu nikdy sesbirat dost plakatu, ale hledani bonbonu se mi libi :-)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 24.05.2015
    Jo, zrovna na to koukám, že to změnili... stejně jako už sladkosti nejsou vidět na zeleném pozadí, když se ti načítá stránka, ještě předtím, než se načte krajina. :D To se muselo opravit, protože asi vajíčka GGC málo vynesly... :D

    tak to je asi pravda a další je že jsou málo barevné kousky a ty bývají u šedých kamenů
  • Jardik2 (CZ1)Jardik2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 24.05.2015
    Ahoj,jak pozvu přátele do hry,když mi nejde kopírovat odkaz ?? Dík za radu :) Jardik22
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.05.2015
    Jardik22 napsal: »
    Ahoj,jak pozvu přátele do hry,když mi nejde kopírovat odkaz ?? Dík za radu :) Jardik22

    Ahoj, osobně bych s tímto posečkala, dostali jsme echo od hráčů, že v případě zaslání odkazu jinému hráči se tento hráč dostane na farmu toho, kdo ho pozval.

    Vzhledem k víkendu tato chyba není ani ověřena, ani nahlášena. Přesto bych doporučila počkat...
  • cibula2 (SK1)cibula2 (SK1) Komentářů: 1
    upraveno 24.05.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Taky jsem sázela obyčejnou kukuřici a zelí a včelky vesele padaly.:)

    moja skúsenosť /a nie je to prvý krát/ včely mi padajú len z pšenice, a to z 5 polí jedna, skúsila som aj ruže , a nič, ešte mi chýbajú 2 včely, takže predpokladám, že úlohu nesplním. Počas môjho hrania som túto úlohu splnila iba 2x a to som mala slnečnice....
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 24.05.2015
    cibula2 napsal: »
    moja skúsenosť /a nie je to prvý krát/ včely mi padajú len z pšenice, a to z 5 polí jedna, skúsila som aj ruže , a nič, ešte mi chýbajú 2 včely, takže predpokladám, že úlohu nesplním. Počas môjho hrania som túto úlohu splnila iba 2x a to som mala slnečnice....

    naše zkušenosti ve spolku zelí, ob.kukuřice a slunečnice
Sign In to comment.