Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

145133

Komentáře

  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 19.03.2015
    ...tady už se to taky rozehřívá :) ale o víkendu má být kolem nuly celý den...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Tady se z toho vážně stalo meteorologické okénko :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 19.03.2015
    ...hmmm... a ještě by to chtělo tipy na výlety... :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Tak Jindra nás zve do Stocku, ne? :)
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 19.03.2015
    jojo...ulice vyklizené, svítí sluníčko a máme tu I zábavní park :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    A to my bychom se zabavili asi i bez toho parku :D
  • Jindra 112 (CZ1)Jindra 112 (CZ1) Komentářů: 2,753
    upraveno 19.03.2015
    zákaz alkoholu na ulici (který je mimochodem velmi drahý - proto máme vlastní zásoby beček z čr a z kočárkárny udělanou hospodu), hodně památek, krásných budov, parků se zvířaty a moc moc vody všude kolem a ostrovů
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Tak já osobně teda na výlety za alkoholem nejezdím, pokud si vyloženě neděláme s tátou třeba výlet po minipivovarech :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.03.2015
    Jako že když by někdo pil na ulici, tak můžeš dostat pokutu?? jáááj :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 19.03.2015
    ...jj něco jako v Rusku a v Emerice... tam taky chodí hafo lidí a naklání do sebe ty papírové sáčky :D:D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Elis359 napsal: »
    Jako že když by někdo pil na ulici, tak můžeš dostat pokutu?? jáááj :D

    To zas takové překvapení není, to je ve světě docela běžné.. a v Praze taky.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 19.03.2015
    ...no vidíš, a to já třeba o té Praze netušil... ale budu Ti věřit, Ty jsi Pružanda :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    trathen napsal: »
    ...no vidíš, a to já třeba o té Praze netušil... ale budu Ti věřit, Ty jsi Pružanda :D

    To já to třeba jako vím no, jasně, ne úplně všude, ale v zásadě všechna veřejná prostranství atd., což Ti ve výsledku dá hodně :D

    Ale zas jako někdy to trochu přehánějí.. jsem takhle vyšla z obchodu s lahví vína v ruce a už jsem hned musela být legitimována... Když jsem je upozornila na to, že ta láhev je zavřená, tak mi teda zas doklady vrátili s tím, ať si dám příště pozor. Sorry, nesmím jít nakoupit? :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.03.2015
    O tom jsem ještě neslyšela :D vždycky když je v létě hezky, tak si s holkama sednem u nás na náměstí, drbeme a popíjíme pivo nebo něco podobnýho :D doufám, že u nás to zakázaný není :D:D
    Ale zas jako někdy to trochu přehánějí.. jsem takhle vyšla z obchodu s lahví vína v ruce a už jsem hned musela být legitimována... Když jsem je upozornila na to, že ta láhev je zavřená, tak mi teda zas doklady vrátili s tím, ať si dám příště pozor. Sorry, nesmím jít nakoupit? :D

    tyjo, tak to je drsný, to mě vůbec nenapadlo, že někde existuje něco takovýho :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Jak říkám, není to všude, přibližná mapka k nahlédnutí zde: http://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/zivot_v_praze/bezpecnost/mapa_kde_je_v_praze_zakazano_pit_alkohol.html.

    Takže třeba parky jako Riegráče, Letná, Kampa tam nejsou... to by asi byla další defenestrace, protože to by si lidi vzít nenechali :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 19.03.2015
    ..je to jak to bylo za Komančů :D kdy se říkáválo, že se klidně v Sovětském svazu můžete vys*** uprostřed Rudého náměstí... pravda byla taková, že jste se tam skutečně vys*** mohli, jen jste si nesměli sundat kalhoty :D:D:D
  • Milan Koubek (CZ1)Milan Koubek (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 19.03.2015
    ahoj chci se zeptat stalo se už někomu toto co se stalo dnes mě???Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    ahoj chci se zeptat stalo se už někomu toto co se stalo dnes mě???Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.

    Už to tu tuším Ready Teddy taky jednou psal :) Měla by pomoct jen aktualizace stránky :)
  • Milan Koubek (CZ1)Milan Koubek (CZ1) Komentářů: 21
    upraveno 19.03.2015
    Už to tu tuším Ready Teddy taky jednou psal :) Měla by pomoct jen aktualizace stránky :)

    jo už mi to funguje tak jak má ale je mi to divný stalo se mi to poprvé co tuhle hru hraju tak nevím co by to bylo na suport jsem radši nepsal abych je zbytečně neotravoval tak jsem to radši napsal na forum kdyby se našlo více hráčů tak bych to tam napsal tak díky
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.03.2015
    tak vážení, právě jsem prožila svůj úplně první den v práci :D nebo teda jen odpoledne, ale i to je pro začátek dost :D
    byla se tam se mnou zaučit ještě jedna holka a ta mi úplně připomněla andílka - tohle je její třetí práce, nechápu, jak to někdo může stíhat.. a částečně žije taky v praze, protože tam chodí do školy, takže kdybych nevěděla, že se každá jmenujete jinak, tak bych si myslela, že jsem tě dnes potkala :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Elis359 napsal: »
    tak vážení, právě jsem prožila svůj úplně první den v práci :D nebo teda jen odpoledne, ale i to je pro začátek dost :D
    byla se tam se mnou zaučit ještě jedna holka a ta mi úplně připomněla andílka - tohle je její třetí práce, nechápu, jak to někdo může stíhat.. a částečně žije taky v praze, protože tam chodí do školy, takže kdybych nevěděla, že se každá jmenujete jinak, tak bych si myslela, že jsem tě dnes potkala :D

    To určitě ne, tři práce, tak málo? :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.03.2015
    i jedna je víc než dost :D tři by mě zabily :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Jedna je víc než dost? To se chceš pořád jen flákat? :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.03.2015
    tak část dne zabije škola, část dne nějaký práce doma, část dne čtení a část spaní a jídlo, část dne hra a forum a na víc už není čas :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Ok, škola, práce doma, to beru. Ale čtení, spaní, jídlo, hra, fórum, to všechno je flákání :D Takže když místo části flákání budeš dělat něco produktivního, určitě ti to neublíží ;) To myslím samozřejmě jen pro tvé dobro :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.03.2015
    Kušuj Andělko :D Elis, nedej se zviklat ;) můžu potvrdit, že škola+práce je naprostý zabiják :) pokud chceš obojí dělat pořádně ;) Navíc škola je žrout i na volný čas - to jsou samé domácí úkoly, seminárky, příprava na jazykové hodiny... z toho by jeden zblbnul... Už se fakt těším, až budu chodit "jen" do práce :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Kušuj Andělko :D Elis, nedej se zviklat ;) můžu potvrdit, že škola+práce je naprostý zabiják :) pokud chceš obojí dělat pořádně ;) Navíc škola je žrout i na volný čas - to jsou samé domácí úkoly, seminárky, příprava na jazykové hodiny... z toho by jeden zblbnul... Už se fakt těším, až budu chodit "jen" do práce :D

    Tak já domácí úkol na VŠ nikdy snad neměla, seminárka stačí napsat noc před deadlinem, jazykové hodiny.. no, to chce prostě talent a učit se nemusíš :D Ještě něco, dámy? :o
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.03.2015
    Jo, nechceš to vzít za mě? :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.03.2015
    Obor? :D A co za to? :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.03.2015
    No, dva obory :D kombinuju matematické a ekonomické zaměření :D

    Třeba za tebe vezmu "práci" moderátora :D
Tato diskuze je zavřená.