Domů Czech Technické problémy & bugy

Zaseknutý kůň v tréninku

1235»

Komentáře

  • Dur (CZ1)Dur (CZ1) Komentářů: 69
    upraveno 13.02.2015
    Mohu někoho z těch, komu nelze dokončit trénink koní, požádat o pár informací? Na jaké dráze kůň trénoval, jakou má chovnou hodnotu, jakou máte úroveň, na jakou úroveň trénované vlastnosti jste trénovali? Zda jste trénovali pouze jednoho koně nebo více, zda máte "zaseknuto" více drah... Díky moc za cokoli, co nám pomůže odhalit pozadí problému :)

    Trénink na všech drahách, koně s chovnou úrovní 4-17, dráhy na 5, stáj v té době na 6, trénink ze 4 na 13, ze 17 někam ke 20, za 2000 podkov všichni, zaseknuto vše od začátku, tj. pátku večer po nějakém tom hotfixu.

    Jinak nvm, jestli se mi to jen zdá, nebo jestli to postřehl i někdo další, nebo jsem já něco nepostřehl, ale asi je zablokované počítadlo turnajové akce. Nebo je jen tak nepřesné? Stále ukazuje měsíc do konce, přitom mi přišlo, že na začátku akce bylo s přesností na dny, ale možná se pletu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.02.2015
    Dur napsal: »
    Trénink na všech drahách, koně s chovnou úrovní 4-17, dráhy na 5, stáj v té době na 6, trénink ze 4 na 13, ze 17 někam ke 20, za 2000 podkov všichni, zaseknuto vše od začátku, tj. pátku večer po nějakém tom hotfixu.

    Jinak nvm, jestli se mi to jen zdá, nebo jestli to postřehl i někdo další, nebo jsem já něco nepostřehl, ale asi je zablokované počítadlo turnajové akce. Nebo je jen tak nepřesné? Stále ukazuje měsíc do konce, přitom mi přišlo, že na začátku akce bylo s přesností na dny, ale možná se pletu.

    Díky za info. Ne, počítadlo takhle bylo od začátku akce. Je to zaokrouhlené na měsíce, až to bude pod měsíc, bude to na týdny, pak dny, hodiny... :) Sezóna by měla končit 21. března.
  • AikwenAikwen Komentářů: 10
    upraveno 13.02.2015
    Počítadlo turnaje mám taky zaseknuté.
  • vrien (CZ1)vrien (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 13.02.2015
    Ahoj všichni, co mám dělat když se mi při kliknutí na koně ukáže "POZOR - neplatný parametr"? poraď tě prosím někdo.. na koho se mám obrátit?? děkuji
  • AikwenAikwen Komentářů: 10
    upraveno 13.02.2015
    Hlásím, že můj vyšlechtěný kůň se dnes nechal stáhnout z tréninku. A zatím funguje. Děkuji
Tato diskuze je zavřená.