Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

118133

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    A.B.A.R.T. : Automaticky Bojující Android na Radikální Terorizování :D:D

    Abartova pravá identita odhalena! :D Pozor na něj :cool:
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 25.01.2015
    Attachment not found.

    Kam zmizeli všechny dolary? :eek: V tom má prsty ta ostrovní farma. :mad:
    PS: to dole jsem nechtěl odeslat. ;)

    sice to není diskuze mimo téma, ale když se sem mermomocí cpeš s problémy ostrovní farmy, tak ti odpovím: já zatím do ostrova nacpala jen 1 320 000 (do banky a to je jen začátek). Z toho vyplývá, že pokud nevyděláváš dostatek dolarů, tak toho na ostrově moc neuděláš.
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    helaras napsal: »
    sice to není diskuze mimo téma, ale když se sem mermomocí cpeš s problémy ostrovní farmy, tak ti odpovím: já zatím do ostrova nacpala jen 1 320 000 (do banky a to je jen začátek). Z toho vyplývá, že pokud nevyděláváš dostatek dolarů, tak toho na ostrově moc neuděláš.

    Příště se na tu ostrovní farmu vy****, a dám si tam třeba jen dohromady 500000 dolarů, a budu aspoň jen zasázet postavím pávy a to je vše... :D

    smileys-cz-10.gif
    Bri10 napsal: »
    No mě dneska dost naštvalo, jak některým lidem z tý spolkový soutěže tečou nervy a jak se snaží uškodit jakkoliv protihráči. Moje kolegyně ze spolku vedla v soutěži na kytky, tak ji jistý soupeř posolil dvě pole. Když mu napsala, jako jestli tohle považuje za správné a že si na něj bude stěžovat, tak vzápětí dvě pole pozlatil. Jméno tu uvést nesmím, ale uvidíte ho na screenu. Tahle spolkovka je teda něco, to vám povím. Attachment not found.



    To se se Huhoušovi, se mi stalo taky, naštěstí jsem to nahodila dost včas na to,abych ještě uskákala výhru, ovšem zlatem, protože času bylo málo a hold to soupeři naskočilo dřív. Jako hrozných 5 dnů...

    Teď jsem měl zrovna akci "posolení půdy"! Jsem si musel koupit zlaťáky aby jsem měl zásobu. :D

    Attachment not found.Attachment not found.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Víte, co mi nějak uniklo? Kdy se body solidarity přejmenovaly na body pro spolek farmářů :confused:
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 25.01.2015
    To muselo být asi po poslední aktualizaci.. ale včera, když jsme dokončili projekt, jsem se dívala, kolik bodů potřebujem do další úrovně a vůbec jsem si nevšimla, že se to jmenuje jinak :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.01.2015
    Elis359 napsal: »
    To muselo být asi po poslední aktualizaci.. ale včera, když jsme dokončili projekt, jsem se dívala, kolik bodů potřebujem do další úrovně a vůbec jsem si nevšimla, že se to jmenuje jinak :D

    Já si toho všimla právě teď, když na mě vybaflo, že jsme úspěšně dokončili projekt a dostali jako odměnu jakési nově se jmenující body :D Ale nevím, může to být klidně půl roku, tohle není úplně věc, kterou bych zkoumala. Ale teď jsem si toho prostě všimla :D
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    Všiml jsem si, že když se koukneme na kurník, (a je ke sklizni) že tam vidíme 2 vejce, a když přiblížím hru, tak jich je tam více. :)

    Attachment not found.Attachment not found.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 26.01.2015
    No hlavní, aby byla dvě vejce tam, kde mají být...:D:D:D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 26.01.2015
    ...ano, ano... prognóza vývoje cen je takováto: kalhoty půjdou dolů, maso nahoru, a vejce zůstanou tak jak jsou :D

    ...takže nám na farmě vlastně chybí ještě krejčovství :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.01.2015
    trathen napsal: »
    ...ano, ano... prognóza vývoje cen je takováto: kalhoty půjdou dolů, maso nahoru, a vejce zůstanou tak jak jsou :D

    ...takže nám na farmě vlastně chybí ještě krejčovství :D

    Na vikingské se šily tuniky a pláště.. to postačí, ne? :D
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 26.01.2015
    ne tak docela..... vikingové šili kacabajky
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 26.01.2015
    ...no to já nevím, já tam ještě nebyl... jsem jen študý chudent, nezapomínej :)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 26.01.2015
    Že by dneska nebylo co probírat mimo téma? :D

    Projížděla jsem u lidí tropický farmy a docela jsem se zasmála těm názvům:
    vedoucí v žebříčku mušlí má farmu "Ach jo"
    já osobně jsem ji nazvala prozaicky "Očistec"
    ale jsou i další, zajímavé TAKYBUDEFUČ, Zlatice, strašidlo, kravína, jistě to vyjadřuje naše pocity... :D
    Ale s přehledem vede Ostrovní farma a Hawaii, což není pravda originální, ale zase s tím nic nezkazíte :D.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.01.2015
    :D Bri, ty mě bavíš :D

    Očistec je dobrý :cool: Moje ostrovka tentokrát nese jméno "Ztracený čas", minule to byly "Ztracené iluze", předtím ani nevím. Moji vikingové se jmenovali "Zmrzneme", dál už moje paměť vážně nesahá :D

    Ale jo, taky jsem už viděla pár vtipných jmen farem :D
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 26.01.2015
    Že by si šel zalít stromečky a pak by zas šel? :D
    Attachment not found.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 26.01.2015
    Jak jsem pojmenoval první ostrovku, to už si fakt nepamatuji.
    Ale po poznání charakteru dočasné farmy byla každá další "Black Hole"...
    Attachment not found.

    ...tentokrát jsem ji ani neotevřel. :D
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 27.01.2015
    Já si tentokrát píši dolary, které projdou bankou..typuju na 20 melounů
    ...a jméno má Hell
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.01.2015
    helaras napsal: »
    Já si tentokrát píši dolary, které projdou bankou..typuju na 20 melounů
    ...a jméno má Hell

    Já si to psala při druhé ostrovce. Tehdy mě vyšla na 46 510 700 dolarů a skončila jsem asi v polovině 1. úkolu 3. kapitoly. Ze zásob semen a ovoce z této ostrovky žiju dodnes :D Ono fakt stačí hrát ostrovku jednou za čas a vynechávat ji...
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 27.01.2015
    To máš pravdu, já ji tentokrát spustila, aby se změnil sortiment na lodi. Prostě ze zimní - která byla mimochodem nádherná - nemám nadělanou zásobu, protože nebyl čas. Předtím nás nechali si něco napěstovat, než to zavedli do lodě. První ostrovní jsem ještě hrála náruživě, skončena komplet deset dnů před limitem, druhou už jsem tak jako flákala, třetí ani nepouštěla a tuhle z výše uvedeného důvodu. Protože je to nutné zlo, tak ten očistec u mě sedí :D. I když mám mušle z minula pořád i semínka, tak ji hraju tak jako aby se neřeklo a nějaký mušle ještě přibudou. Zato podkovy bleskově došly. Ty koně, to je teprve očistec!!!!! Kdyby takovýhle nehorázný náklady byly reálný, myslím že by hodně z nás už dlabalo koňský salámek :D:D:D:D:D:D:D.
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 28.01.2015
    Je to konec, není to konec? Toť otázka :)

    Podotýkám, že jsem neprášila svou křišťálovou kouli (člověk tam občas vidí hrozné věci! :D)

    ...dobré ráno, anděli, mě by mooc zajímaly ty "hrozné věci"... můžeš to nějak konkretizovat..? :D:D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.01.2015
    trathen napsal: »

    ...dobré ráno, anděli, mě by mooc zajímaly ty "hrozné věci"... můžeš to nějak konkretizovat..? :D:D:D

    No dobré, pro mne bohužel velmi pozdní :/ Nemůžu to konkretizovat, doteď mám z toho noční můry :D (tedy... když zrovna jednou za měsíc spím déle než hodinku dvě :D). No a teď ještě koukám, jak mě cituješ, že mi tam zas vypadlo písmenko. Asi si budu muset najít kurz "nauč se už konečně psát bez miliardy překlepů v jednom slově!" :o
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 28.01.2015
    No dobré, pro mne bohužel velmi pozdní :/ Nemůžu to konkretizovat, doteď mám z toho noční můry :D (tedy... když zrovna jednou za měsíc spím déle než hodinku dvě :D). No a teď ještě koukám, jak mě cituješ, že mi tam zas vypadlo písmenko. Asi si budu muset najít kurz "nauč se už konečně psát bez miliardy překlepů v jednom slově!" :o

    ...slyšeli jste slovo Boží... amen :D
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 29.01.2015
    ...taky v tom mám zmatek... kolikrát ani nevím, kde vůbec je ten koňský ranč... :)

    ...a víš, že koně ve střední fázi mladého paleolitu - gravettienu byli velmi oblíbenou lovnou zvěří..? :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 29.01.2015
    trathen napsal: »
    ...a víš, že koně ve střední fázi mladého paleolitu - gravettienu byli velmi oblíbenou lovnou zvěří..? :D

    Nevím, ale věřím. ...No ale stejně to vraždění zvířátek nějak těžko nesu. :(
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 29.01.2015
    wolfka napsal: »
    Nevím, ale věřím. ...No ale stejně to vraždění zvířátek nějak těžko nesu. :(


    ...a to jsi vlk..? :D:D:D
    wolfka napsal: »
    Nevím, ale věřím. ...No ale stejně to vraždění zvířátek nějak těžko nesu. :(


    ...stejně skončíš podobně... :D

    Attachment not found.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 29.01.2015
    trathen napsal: »
    ...a to jsi vlk..? :D:D:D

    Jo, su vlk, kterej miluje květák! :D
    trathen napsal: »
    ...stejně skončíš podobně... :D

    Attachment not found.

    Ale až kdovíkdy, to mi bude už dávno fuk tou dobou. :P

    ...je to aspoň kostra vlka? ;)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 29.01.2015
    wolfka napsal: »
    Ale až kdovíkdy, to mi bude už dávno fuk tou dobou. :P

    ...je to aspoň kostra vlka? ;)

    Mně to spíš připadá jako přejetý krokodýl...:)
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 29.01.2015
    ...jakej přejetej krokodýl..? :D je to šelma psovitá, pes, vlk nebo liška :) momentálně to zjišťuje paní zooložka... každopádně je starší než my všichni tady dohromady... :) ta kostra, ne ta zooložka...
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 29.01.2015
    Čekám až tu dorazí na farmu událost To není z tohoto světa (UFO). Kde je? Už tu na něho čekám a pořád nic. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    Já myslím, že nové rozšíření ranče docela stačí, ne? :) A pokud ne, máš tady včelky a ostrovku.

    Dnes už se ufa s velkou pravděpodobností nedočkáš ;-)
Tato diskuze je zavřená.