Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace Koňský ranč (Turnaje)"

1327

Komentáře

  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.01.2015
    Naftak5 napsal: »
    nejsem jediný ze spolku kterému se načítají - čekejte až 5 minut a pořád se nespustily

    Ps: jdu zkusit očistu PC a snad to půjde

    mě to taky nešlo, tak jsem jen dala F5, hra se znovu načetla, ale žádná soutěž se nehledala.. tak jsem na to klikla znovu a už to jde :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    A mně třeba nejdou v tom smyslu, že jsem asi 5., ale to se tu asi neřeší, že? :D:D

    Ne, dobře, teď vážně :) Pokud se vám někomu nenačtou a nepomůže aktualizace stránky pomocí Ctrl + F5, vymažte mezipameť prohlížeče - návod zde.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 29.01.2015
    A mně třeba nejdou v tom smyslu, že jsem asi 5., ale to se tu asi neřeší, že? :D:D

    Ne, dobře, teď vážně :) Pokud se vám někomu nenačtou a nepomůže aktualizace stránky pomocí Ctrl + F5, vymažte mezipameť prohlížeče - návod zde.

    využit CCLEANER a jde to :-)
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 29.01.2015
    Vidíte někdo, kdy začíná sezóna? Foxes psal, že hnedka s aktualizací.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.01.2015
    Mirime napsal: »
    Vidíte někdo, kdy začíná sezóna? Foxes psal, že hnedka s aktualizací.

    už asi :) naskočil mi úkol, tak to bude tady :)
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 29.01.2015
    Jojo :-) asi jsem moc nedočkavá, ale mě koňský ranč baví :)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.01.2015
    teda palec nahoru za počty zlatých podkov při výhře.. konečně budu moct ranč rozšiřovat :)
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 29.01.2015
    Boží! Sice mi to nechtělo vzít druhého nejlepšího koně jako protihráče (to co já vybírám, s kým budou zápasit), ale poražena (v turnajích, které jsem vyzývala já) jsem byla jen 2x a obě byla šťastná náhoda pro soupeže, kdy koně s 41 mi porazil kůŇ s 26 tuším a s 9 :D
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.01.2015
    Mirime napsal: »
    Boží! Sice mi to nechtělo vzít druhého nejlepšího koně jako protihráče (to co já vybírám, s kým budou zápasit), ale poražena (v turnajích, které jsem vyzývala já) jsem byla jen 2x a obě byla šťastná náhoda pro soupeže, kdy koně s 41 mi porazil kůŇ s 26 tuším a s 9 :D

    já prohrála jen jednou.. jednou jsem jako odměnu dostala nějak 19 zlatých podkov, jinak přes 90.. taky se mi to líbí, jen jsem vyplejtvala všechno palivo, tak teď si zas do večera počkám, než ho budu mít dost, ale nevadí :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    Kdo mě vyzve na souboj? Zatím jsem prohrála z těch asi 20 výzev jednou (a to proti koníkovi o 13 hodnot nižší, ale nikomu to neříkejte :D).
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 29.01.2015
    Elis359 napsal: »
    já prohrála jen jednou.. jednou jsem jako odměnu dostala nějak 19 zlatých podkov, jinak přes 90.. taky se mi to líbí, jen jsem vyplejtvala všechno palivo, tak teď si zas do večera počkám, než ho budu mít dost, ale nevadí :D

    Tak já už si nakoupila i to, co můžeš vyčerpat max 3x za den. A jak koukám na prohry, tak ti koně měli fakt jen štěstí a ne šanci :D Ale toto se mi fakt líbí. Palec hore. Jen se mnou nikdo nechce teď soutěžit, když jsem nasadila na disciplíny svého nejlepšího koně. Tak snad i někdo jiný ještě šlechtí. Zatím jsem nepotkala koně nad 26. (Zaokrouhleme to nad 30)
  • jejda (CZ1)jejda (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    upraveno 29.01.2015
    a kde se dá to palivo koupit?

    už jsem to objevila:-))

    edit: sloučení příspěvků - příště prosím využij funkci "Upravit příspěvek" (black-.-angel)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.01.2015
    Mirime napsal: »
    Tak já už si nakoupila i to, co můžeš vyčerpat max 3x za den. A jak koukám na prohry, tak ti koně měli fakt jen štěstí a ne šanci :D Ale toto se mi fakt líbí. Palec hore. Jen se mnou nikdo nechce teď soutěžit, když jsem nasadila na disciplíny svého nejlepšího koně. Tak snad i někdo jiný ještě šlechtí. Zatím jsem nepotkala koně nad 26. (Zaokrouhleme to nad 30)

    jo to už jsem koupila taky :D ale jen to za dolary.. tak já už tam přes 30 někoho měla, myslím.. třeba narazíš na mě, já mám 38 :D
  • P.W.P.W. Komentářů: 4
    upraveno 29.01.2015
    Výborný. Takže jsem lvl. 43 a za soupeře mám hráče s lvl. 80, 122, 118. To mám opravdu velkou šanci na to,že budu v tý pralesní lize na věky. Kterej inteligent může dát dohromady takovou skupinu. Tohle je pro mě prostě ***** nejvyšší kategorie. Takže předem je určeno kdo má šanci dostat výhru a kdo bude za *****. Fain!

    edit: smazány vulgarismy - to na fórum nepatří! (black-.-angel)
  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 29.01.2015
    Hezký, líbí se mi to :-)
    Jsem často vyzývána, často vyhrávám. Má to jednu vadu - když mě někdo vyzve a já vyhraju, napíše mi to počet zlatých podkov. Bohužel se mi nepřičte nic.

    EDIT: Tak se všechny ty podkovy přičetly až po restartování.
    EDIT2: Ono to tak funguje pořád - podkovy z výzev se nepřičítají, až najednou po restartování.
  • kkvetinkakkvetinka Komentářů: 50
    upraveno 29.01.2015
    P.W. napsal: »
    Výborný. Takže jsem lvl. 43 a za soupeře mám hráče s lvl. 80, 122, 118. To mám opravdu velkou šanci na to,že budu v tý pralesní lize na věky. Kterej inteligent může dát dohromady takovou skupinu. Tohle je pro mě prostě ***** nejvyšší kategorie. Takže předem je určeno kdo má šanci dostat výhru a kdo bude za *****. Fain!

    Na levelu nezáleží, záleží na koni :-) A stejně je tam i prvek náhody. Mého koně s chovnou hodnotou 62 porazil kůn s chovnou hodnotou 8.

    edit: smazány vulgarismy v citaci (black-.-angel)
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298
    upraveno 29.01.2015
    No nic. Koukám, že vrátili grafiku do reputových soutěží (kdo si oproti poslední aktualizaci polepšil/pohoršil), ale pro změnu se po rozkliknutí tabule na soupeře nejde přímo dostat na jejich farmu, jako to šlo v minulosti.
    Doufám, že se podařilo vyřešit ten problém s padáním soutěží předčasně.

    Ještě dodám, že konečná výsledková listina se zobrazuje zcela prázdná.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    Blbe4ek napsal: »
    No nic. Koukám, že vrátili grafiku do reputových soutěží (kdo si oproti poslední aktualizaci polepšil/pohoršil), ale pro změnu se po rozkliknutí tabule na soupeře nejde přímo dostat na jejich farmu, jako to šlo v minulosti.
    Doufám, že se podařilo vyřešit ten problém s padáním soutěží předčasně.

    Díky za nahlášení.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 29.01.2015
    Zdravím,

    mám pro vás ještě nemilou informaci ohledně spuštění výzvy a trénování koně zároveň. Bohužel tyto dvě události nebudou moci běžet zároveň. Proto doporučuji si rozvrhnout, kdy budete svého koně trénovat.

    Pokud vás ovšem vyzve někdo jiný, pak nezáleží na tom, zda je váš kůň momentálně v tréninku nebo ne.



    Foxes
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 29.01.2015
    Proč sem nejde dát obrázek z PC?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Proč sem nejde dát obrázek z PC?

    V některých sekcích na fóru to není možné. Zkus vložit obrázek z URL - např. přes minus.com.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 29.01.2015
    V některých sekcích na fóru to není možné. Zkus vložit obrázek z URL - např. přes minus.com.

    Dík. :)

    Mám dotaz: Co znamenají ta čísla +11 a 15:22?

    jDaBDQbPMX1W0.jpg

    Doplnění: Ten čas už vím. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Dík. :)

    Mám dotaz: Co znamenají ta čísla +11 a 15:22?

    jDaBDQbPMX1W0.jpg

    +11 znamená, že se ti obnoví 11 jednotek paliva za 1 hodinu (10 je základ, 1 máš z aktivovaného bonusu "malý doplňovací kanystr")

    15:22 je čas, který zbývá do doby připsání dalších jednotek paliva (tedy těch 11)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 29.01.2015
    +11 znamená, že se ti obnoví 11 jednotek paliva za 1 hodinu (10 je základ, 1 máš z aktivovaného bonusu "malý doplňovací kanystr")

    15:22 je čas, který zbývá do doby připsání dalších jednotek paliva (tedy těch 11)

    Dík, mezitím jsem to zjistila.:) Jen jsem nevěděla, proč právě 11 a ne 10.:D Takže bonus. Dík.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Dík, mezitím jsem to zjistila.:) Jen jsem nevěděla, proč právě 11 a ne 10.:D Takže bonus. Dík.

    Tak koukej, co kupuješ - vždyť to není žádný zajíc v pytli a máš to tam napsáno :)

    A taky vás baví, jak všem došla šťáva a už nechodí zprávy o uskutečněných výzvách? Zatímco po spuštění byla schránka hned plná, teď se to skoro ani nehne :D:D
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 29.01.2015
    Tak koukej, co kupuješ - vždyť to není žádný zajíc v pytli a máš to tam napsáno :)

    A taky vás baví, jak všem došla šťáva a už nechodí zprávy o uskutečněných výzvách? Zatímco po spuštění byla schránka hned plná, teď se to skoro ani nehne :D:D

    Až teď jsem se lépe koukla na obrázek. Probděná noc a má zbrklost dělají své.:D
    Zprávu jsem měla jen jednu, uvítací.:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    8WHISKY8 napsal: »
    Až teď jsem se lépe koukla na obrázek. Probděná noc a má zbrklost dělají své.:D
    Zprávu jsem měla jen jednu, uvítací.:D

    ....a máš ve stáji nějakého koně? :D Mi neříkej, že tě nikdo nevyzval :D
  • MirimeMirime Komentářů: 121
    upraveno 29.01.2015
    Tak trochu mě to vytáčí, že každá desátá výzva mých koní končí těsnou prohrou nebo prohrou a vyhrávají koně nad nimi s levelem 0-25. Vyšší mě ještě nevyzval a ani já jsem vyšší neměla k výzvě. Škoda, že to procento náhody zvítězit nad o mnoholepším koněm není menší. Chápala bych to, kdybych měla koně v hodnotě 50 a poráželi by mě s 40 a výš a ne 9,8,24 >.<
  • samby2samby2 Komentářů: 158
    upraveno 29.01.2015
    Vím jak vyzvat hráče ale nikde nevidím když vyzve někdo mě.Ve zprávách mám zprávu pouze tu uvítací.Poradí mi někdo?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.01.2015
    A když si to vezmu z druhé strany, když porazím koně o 20 hodnot výš, dostanu za to 6 ubohých zlatých podkov. Tomu fakt říkám výhra :D
    samby2 napsal: »
    Vím jak vyzvat hráče ale nikde nevidím když vyzve někdo mě.Ve zprávách mám zprávu pouze tu uvítací.Poradí mi někdo?

    Pak tě ještě asi nikdo nevyzval :)

    Takhle to třeba vypadalo u mě těsně po spuštění sezóny - vidíš, kdo tě vyzval a jak závod probíhal:

    jblSfhKuxx1DLc.png
Sign In to comment.